Oxford Brookes University, School of Hospitality Management

Úvod

Read the Official Description

Oxford School of Hospitality Management je jedním ze dvou vzájemně souvisejících oblastí, spolu s Business School, které tvoří Fakultě podnikohospodářské. Jako takový Management Oxford School of Hospitality přispívá k univerzitní mise a vize a poslání fakulty, vize, hodnoty a strategické cíle.

Studium na Oxford School of Hospitality Management je jedinečný zážitek. Stanete se ponoří do dynamické komunity studentů a akademických pracovníků, kteří mají skutečnou vášeň pro pohostinnost a učení.


Při studiu budete také připojit k některé z největších jmen v oblasti pohostinství, včetně Ken Hom OBE, Raymond Blanc OBE, Madhur Jaffrey CBE, Rick Stein OBE a Michael Caines MBE, stejně jako společnosti, jako je Fairmont Hotels and Resorts, Four Seasons Hotels and Resorts a PricewaterhouseCoopers.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MSc »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MSc

MSc International Hospitality, Events and Tourism Management

Campus forma Denní studium Kombinované 12 - 24 měsíců August 2016 Spojené království Oxford + 1 více

[+]

Oxford School of Hospitality Management Délka kurzu Plný úvazek: Part-time: Místo výuky Headington Campus, Gipsy Lane Datum zahájení UKPass kód Jak se přihlásit / požadavky na vstup [-]

MSc International Hotel and Tourism Management

Campus forma Denní studium Kombinované 12 - 24 měsíců August 2016 Spojené království Oxford + 1 více

[+]

Osobní podpůrné služby Chceme, aby váš čas na Brookes být tak příjemné a úspěšné, jak je to možné. To je důvod, proč nabízíme veškeré vybavení, které potřebujete, aby se uvolněná, šťastná a zdravá po celou dobu studia. výzkum Cílem tohoto oddělení je provést pečlivý výzkum, který ustupuje porozumění akademických pracovníků o řízení pohostinství a cestovního ruchu, organizace a cíle národní i mezinárodní úrovni. To reaguje na potřeby organizací a tvůrců politik a informuje výukové a učební postupy. Škola má velmi příznivé a vysokoškolský výzkum kultury, rozvoj znalostí a dovedností kapacity v pohostinství a řízení cestovního ruchu se zvláštním zaměřením na následující oblasti výzkumu: International Business Development a etiky a společenské odpovědnosti firem. [-]

Contact

Oxford Brookes University

Adresa, 1. řádek Headington Road
OX3 0BP United Kingdom
Website http://hospitality.brookes.ac.uk/
Telefonní číslo +44 1865 741111