Nottingham University Business School

Úvod

Read the Official Description

EFMD Equis Accredited

S kampusy ve Velké Británii, Číně a Malajsii, Nottingham University Business School fakulty provádět výzkum v terénu ve středu nového světového ekonomického řádu. Naši studenti a manažeři mohou zažít mezinárodní rozměr studia a navázat cenné obchodní vztahy s globálními kolegy.

Nottingham University Business School je uznáván jako jeden z nejlepších škol na světě za kvalitu svého výzkumu a výuky na udržitelnost a sociální odpovědnost podniků.

Škola má také pioneerd podnikání výuku a výzkum v Nottinghamu, který byl jmenován ve Velké Británii je první Podnikatelská univerzita roku v roce 2008 prestižní Times vyšší ceny.

Škola nabízí inovativní magisterských programů pro absolventy vysokých škol s podniky i non-obchodní prostředí, včetně programu MSc Marketing, akreditován Chartered Institute of Marketing (CIM) pro Dual cenu, zatímco Nottingham MBA zahrnuje příležitosti se specializovat v oblasti financí, podnikání , a Corporate Social Responsibility.

&nbsp

&nbsp

Žebříček

 • 1. ve Velké Británii a 23. celkově v letech 2009-10 'Za Grey proužky' Aspen Institute Top 100 žebříčku MBA programů, které integrují etických, sociálních a environmentálních otázek do výuky a výzkumu. Tento prestižním žebříčku i místa školy 2. LF výzkumu ve světě v těchto oblastech.
 • V roce 2008 Research cvičení 70% našeho výzkumu byla hodnocena jako excelentní buď mezinárodně, nebo svět-vedoucí, pořadí šesté nás ve Velké Británii.
 • Náš program vysokoškoláka je zařazen 7th pro účetnictví a finance a 12. pro podnikání studia v roce 2008 kompletní Independent University Guide.
 • Jsme jedním z mála obchodní školy UK zařadil v roce 2009 Financial Times globální Top 100 MBA, PhD s naším programem zařadil třicátášestá na světě.
 • V roce 2008 Financial Times zařadil náš MSc International Business ve své Top 50 magisterských programů managementu, s tímto stupněm hodnocené 5. ročník nejlepší v mezinárodním obchodu 'celkově.
 • 2. na světě pro sociální odpovědnost podniků v roce 2009 FT Globální MBA Top 100.
  Naše MBA programy jsou také zařazeny do The Economist 2009 Global Top 100.

&nbsp

&nbsp

Poslání

&nbsp

Posláním Nottingham University Business School je posílit obchodní a manažerské znalosti a praxe v odpovědný a udržitelný způsob, jak pomocí naší globální přítomnosti prostřednictvím:

 • Vlivní výzkum nejvyšší mezinárodní úrovni.
 • Vynikající výuky a programy, které umožní našim absolventům a klienty vyniknout v globálním prostředí.
 • Partnerství s externími organizacemi, které vedou k významné pozitivní dopady na veřejný pořádek, obchodní praxe a ekonomické a sociální pohody.
 • Závazek k celkovému rozvoji a dobré životní podmínky studentů a zaměstnanců v rámci mezinárodního společenství.

com/v/7S5nnJtw1Ws & hl = cs & fs = 1 & rel = 0 ">

This school offers programs in:
 • English

Vidět MSc » Zobrazit magisterské programy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Magistr

MSc Bankovnictví A Manažerská Ekonomika

Campus forma Denní studium 12 měsíců September 2016 Spojené království Nottingham

Naše bankovní kurzy jsou v čele bankovní a finanční vzdělávání. Stanete se odborníkem v teorii a praxi měření a řízení rizik v bankovnictví. Všechny tři bankovní kurzy, které nabízíme, jsou plně akreditována Chartered Institute bankéře (CBI). [+]

Tento kurz je vyučován od předních britských odborníků v oblasti bankovnictví, finance, ekonomie, a riziko, které jsou členy střediska Business School pro riziko bankovní a finanční služby (CRBFS). Ty budou učit základních bankovních problémy podrobně a bude rozvíjet ekonomické koncepty a analýzy na řešení problémů, kterým čelí bankovní sektor. Mezi ně patří stanovení optimálního výkonu, ceny produktů a služeb, jakož i při pohledu na to, jak banky fungují v rámci měnové. Tento kurz je pro vás, pokud vámi zvolený kariéra je akademický / výzkumník v oblasti bankovnictví a ekonomii nebo bankovní lékaře v domácí, mezinárodní nebo centrálními bankami a chcete věnovat se kariéře v ekonomické analýze oddělení mezinárodní banky před postupující do vysoce level management banky. Setkáte se oba mezinárodně uznávaných akademiků a předních odborníků z bankovního sektoru. Setkáte se oba mezinárodně uznávaných akademiků a předních odborníků z bankovního sektoru. Kurz vám poskytne jedinečnou příležitost soustředit se na a rozvíjet svou kariéru v této vzrušující, rychle se rozvíjejícím odvětví, takže by jste nás nechat se znalostmi a dovednostmi, aby se skutečný a bezprostřední vliv. Moduly kurzů Teorie a bankovních operací Úvod do výzkumných metod Další kvantitativní metody výzkumu Manažerská ekonomika Bank Modelování a analýza výkonnosti Měnová a finanční ekonomie Budete také si vybrat alespoň jeden z: Behaviorální ekonomie a rozhodování Podnikového řízení Firemní strategie Finanční služby: Kontext, spotřebitelů a trhů Industrial Economics Řízení rizik ve finanční instituce Požadavky na přijetí 2: 1, diplom nebo equivelant Požadavky na anglický jazyk ... [-]

Vedení MSc

Campus forma Denní studium 1 rok September 2016 Spojené království Nottingham

Tento jeden rok MSc Management je pro vás, pokud jste předtím studoval podnikání a řízení, ale mají zájem získat potřebné dovednosti pro kariéru v oblasti řízení, ať už je to ve veřejném, soukromém a neziskovém sektoru nebo doufáte, že se spustit svůj vlastní podnik. Ty budou mít za úkol myslet jinak touto rozmanitou kurzu, který zahrnuje základní a volitelných modulů, přednášky, případové studie ... [+]

Tento jeden rok MSc Management je pro vás, pokud jste předtím studoval podnikání a řízení, ale mají zájem získat potřebné dovednosti pro kariéru v oblasti řízení, ať už je to ve veřejném, soukromém a neziskovém sektoru nebo doufáte, že se spustit svůj vlastní podnik. Budete mít za úkol přemýšlet jinak tímto pestrým kurzu, který zahrnuje základní a volitelných modulů, přednášky, případové studie, semináře a individuální a skupinové projektové práce. Učil zaměstnanců a hostující řečníky, kteří patří ke špičce ve svém oboru, budete studovat klíčové disciplíny řízení, které najdete podnětné a inspirující. Kurz pomůže utvářet své vůdčí a manažerské dovednosti tím, že zahrnuje inovace a změnu umožní vám příležitost přemýšlet jako podnikatel a uvést do praxe své nově nabyté znalosti. Kariérní postup Jedná se o nový kurz, ale na základě profesní rozvoj absolventů Nubs obdobných kurzů, očekáváme, že absolventi budou zadat různé kariéry, jako je účetnictví, poradenství, rozvoj podnikání, lidských zdrojů, IT, logistiky, marketingu, investiční bankovnictví, Privátní bankovnictví, projektového řízení, výzkum, Sales & Distribution, daňové poradenství, a upisování. Někteří absolventi také šli do samostatné výdělečné činnosti. Struktura kurzu Vezměte prosím na vědomí, že tato struktura a moduly mohou být předmětem změny. Semestr 1 Podniková ekonomika Mezinárodní účetní Správa organizací One od: Kreativní řešení problémů Strategický marketing Semestr 2 Výzkumné metody Strategie a vedení Dvě z: E-Business Inovační management Inovace a politika Mezinárodní marketing Spuštění nových podniků Správa for Sustainability Nový produkt / služby Vývoj a řízení Strategické řízení lidských zdrojů Technologie Podnikání Cestovní ruch a udržitelnost Léto 12,000-15,000 slovo management disertační práce [-]

řízení MSC Informační Systémy A Operace

Campus forma Denní studium 12 měsíců September 2016 Spojené království Nottingham

Tento kurz je pro vás, pokud jste studoval inženýrství, management nebo věda a chtějí pokračovat v kariéře v řízení provozu. Kurzy integrovat techniky řízení a technologie, které ovládají. Vaše závěrečné disertační práce, která se provádí v létě, prokazuje svou integrované poznatky, metodiku a praktické dovednosti ... [+]

Nabízíme šest úzce související s kurzy, které jsou spojené s Operations Management: Průmyslové inženýrství a řízení operací Informační systémy a řízení operací Věda o řízení a řízení operací Operations Management logistiky a řízení dodavatelského řetězce Supply Chain a řízení operací Tyto kurzy zkoumat rozhodnutí učiněná řešit problémy s řízením v oblasti obchodu, průmyslu a ve veřejném sektoru. Dívají se na metod, modelů a technik, které se používají k vyřešení organizačních problémů. Budete mít kvantitativní dovednosti a bude absolvent v oblasti řízení, strojírenství, počítačové vědy, nebo příbuzného oboru. Navíc budete mít schopnost analyzovat problémy v strukturovaným způsobem. Takový je poptávka ze strany zaměstnavatelů pro absolventy s analytickými schopnostmi, kteří mohou uplatnit kritické myšlení k řešení problémů, můžete očekávat, že zadání kariéře ve vědě a / nebo operace, správu a řízení dodavatelského řetězce. Tento kurz je pro vás, pokud jste studoval inženýrství, management nebo věda a chtějí pokračovat v kariéře v řízení provozu. Kurzy integrovat techniky řízení a technologie, které ovládají. Vaše závěrečné disertační práce, která se provádí v létě, prokazuje svou integrované poznatky, metodiku a praktické dovednosti. Struktura kurzu Vezměte prosím na vědomí, že tato struktura a moduly mohou být předmětem změny. Semestr 1 Základy Manažerské informační systémy Projektové řízení Věda o řízení pro Decision Support Správa soudobých operací: Základy a výzvy Semestr 2 Business Intelligence a Analytics E-Business Manažerské informační systémy: teorie k praxi One od: Mezinárodní doprava a logistika Věda o řízení pro Decision Support II Zadávání veřejných zakázek a nákupu Management jakosti a kvality techniky Operace Service Management Simulace Supply Chain a provoz strategie a praxe Léto 12,000-15,000 MSc Informační systémy a řízení operací disertační práce Požadavky na přijetí 2: 1 Honours degree nebo ekvivalent English požadavky IELTS 6,5 s 6,0 v každém prvku [-]

MSc

Management MSc Dodavatelského řetězce A Operace

Campus forma Denní studium 12 měsíců September 2016 Spojené království Nottingham

Budete mít kvantitativní dovednosti a bude absolvent v oblasti řízení, strojírenství, počítačové vědy, nebo příbuzného oboru. Navíc budete mít schopnost analyzovat problémy v strukturovaným způsobem. Takový je poptávka ze strany zaměstnavatelů pro absolventy s analytickými schopnostmi, kteří mohou uplatnit kritické myšlení k řešení problémů, můžete očekávat, že zadání kariéře ve vědě a / nebo operací, řízení a ... [+]

Nabízíme šest úzce související s kurzy, které jsou spojené s Operations Management: Průmyslové inženýrství a řízení operací Informační systémy a řízení operací Věda o řízení a řízení operací logistiky a řízení dodavatelského řetězce Operations Management Supply Chain a řízení operací Tyto kurzy zkoumat rozhodnutí učiněná řešit problémy s řízením v oblasti obchodu, průmyslu a ve veřejném sektoru. Dívají se na metod, modelů a technik, které se používají k vyřešení organizačních problémů. Budete mít kvantitativní dovednosti a bude absolvent v oblasti řízení, strojírenství, počítačové vědy, nebo příbuzného oboru. Navíc budete mít schopnost analyzovat problémy v strukturovaným způsobem. Takový je poptávka ze strany zaměstnavatelů pro absolventy s analytickými schopnostmi, kteří mohou uplatnit kritické myšlení k řešení problémů, můžete očekávat, že zadání kariéře ve vědě a / nebo operace, správu a řízení dodavatelského řetězce. Ty jsou pro vás, pokud jste studoval inženýrství, management nebo věda a chtějí pokračovat v kariéře v řízení provozu. Kurzy integrovat techniky řízení a technologie, které ovládají. Vaše závěrečné disertační práce, která se provádí v létě, prokazuje svou integrované poznatky, metodiku a praktické dovednosti. Struktura kurzu Vezměte prosím na vědomí, že tato struktura a moduly mohou být předmětem změny. Semestr One Věda o řízení pro Decision Support Správa soudobých operací: Základy a výzvy Supply Chain plánování a řízení One od: Základy Manažerské informační systémy Projektové řízení Semestr dva Management jakosti a kvality techniky Zadávání veřejných zakázek a nákupu Supply Chain a provoz strategie a praxe One od: Pokročilé operace Analytics Business Intelligence a Analytics E-Business Mezinárodní logistiky a dopravy Manažerské informační systémy: teorie k praxi Věda o řízení pro Decision Support II Operace Service Management Simulace Léto 12,000-15,000 slovo Supply Chain a řízení provozu disertační práce. Požadavky na přijetí 02:01 diplom nebo ekvivalent English požadavky IELTS 6,5 s 6,0 v každém prvku [-]

Mgr Účetnictví A Finance

Campus forma Denní studium 12 měsíců September 2016 Spojené království Nottingham

Tento nový specialista kurz vám poskytne nejnovější výsledky výzkumu a myšlení spojené s účetnictví a finance. Vychází z teorie a aplikace účetních a finančních principů, rozšířit své znalosti důležitých oblastech finančního řízení, a zapojit se do současné diskuse o těchto tématech. [+]

To MSc je nový odborný kurz určen k dalšímu své stávající znalosti účetnictví a financí. Vychází z teorie a aplikace účetních a finančních zásad a je navržen tak, aby vám umožní, aby se stala finanční specialista v každém obchodním prostředí, nebo usilovat o další postgraduální studium. Ti, kteří se finančního postřehu hrají klíčovou roli v organizacích, a budou vždy v poptávce. Tento kurz vám nabízí možnost obohatit a rozšířit své znalosti a ocenění důležitých témat v oblasti účetnictví a financí, přičemž zároveň v současné diskusi o tématech. Tento kurz zahrnuje přednášky, stejně jako příležitost spolupracovat a sdílet své názory v menších skupinách. Povinné modulů v klíčových oblastech účetnictví mají významný důraz na kvantitativních výzkumných metod, zatímco celá řada volitelných modulů jsou k dispozici, takže si můžete přizpůsobit míru, aby vyhovoval vašim individuálním zájmům a kariéru. Struktura kurzu Pro udělení MSc stupňů, musí studenti se hromadí 180 kreditů za 12 měsíců. 120 kreditů z modulů vyučován a vyšetřeny po dobu dvou 15-týdenní semestry (upozorňujeme, že ne všechny volitelných modulů bude nutně běžet každou relaci). Každý modul učil se obvykle skládá z deseti 2 nebo 3 hodinových lekcí. Hodnocení je kombinace jednotlivých pojednání nebo skupinový projekt a písemnou zkoušku. Hlavní moduly Firemní finanční strategie Aktuální problémy účetnictví Úvod do výzkumných metod Další kvantitativní metody výzkumu Bezpecnost financí Oceňování Finanční analýza Plus 2 volitelné moduly 60 kreditů od návrhu, 2.000 slova a slovní 12.000 účetnictví a finance disertační práce. [-]

MSc Banking and Risk

Campus forma Denní studium 12 měsíců September 2016 Spojené království Nottingham

[+]

* [-]

MSc Bankovnictví A Finance

Campus forma Denní studium 12 měsíců September 2016 Spojené království Nottingham

Bankovní a finanční kurs prolíná bankovnictví nejmodernější finance což vám umožní stát se expertem na bankovní operace a řízení. Budete také rozvíjet pokročilé znalosti finanční teorie a praxe. To vám poskytne jedinečnou pochopení klíčových finančních metod, a jak je použít, aby vedení banky ... [+]

Bankovní a finanční kurs prolíná bankovnictví nejmodernější finance což vám umožní stát se expertem na bankovní operace a řízení. Budete také rozvíjet pokročilé znalosti finanční teorie a praxe. To vám poskytne jedinečnou pochopení klíčových finančních metod, a jak je použít na vedení banky. Tento kurz je pro vás, pokud vaše kariéra zvolena cesta je: akademický / výzkumník v oblasti bankovnictví a financí; nebo bankovní odborník v domácích, mezinárodních a centrálních světových bank - v Finance / Finanční trhy oddělení mezinárodní banky před přechodem do manažerské pozice na vysoké úrovni. Setkáte se oba mezinárodně uznávaných akademiků a předních odborníků z bankovního sektoru. Kurz je plně akreditována Chartered bankéře Institute (CBI), což znamená, že se absolvent s dvojí ocenění: MSc bankovnictví a finance a Chartered bankéře diplom, což je zlatý standard pro profesionální bankéřů a je nejvyšší ocenění k dispozici v bankovním světě. Jsme hrdí na to být jedním z vybrané skupiny obchodních škol nabídnout tuto dvojí kvalifikační stupeň. Jako vysokoškolák jste studoval řízení, účetnictví, ekonomie a / nebo finance, nebo jste v současné době pracuje ve finančním sektoru a mají zájem brousit své bankovní schopnosti věnovat ideální kariéře. Kurz vám poskytne jedinečnou příležitost soustředit se na a rozvíjet svou kariéru v této vzrušující, rychle se rozvíjejícím odvětví, takže by jste nás nechat se znalostmi a dovednostmi, aby se skutečný a bezprostřední vliv. Pokud si raději zaměřit se na bankovní rizika nebo bankovnictví a ekonomie prosím zvažte Naše MSc Bankovnictví a riziko, nebo MSc Bankovnictví a Manažerská ekonomika. Struktura kurzu Vezměte prosím na vědomí, že tato struktura a moduly mohou být předmětem změny. Semestr 1 Teorie a bankovních operací Firemní finanční strategie Úvod do výzkumných metod Další kvantitativní metody výzkumu Semestr 2 Bank Modelování a analýza výkonnosti Bezpecnost financí Oceňování Alespoň jeden z: Behavioual Ekonomika a rozhodování Finanční výkaznictví Finanční služby: Kontext, spotřebitelů a trhů * Mezinárodní finance Řízení rizik ve finančních institucích * * Aby se absolvent s Chartered Banker stavu, musíte zvolit tyto dva moduly. Léto 12,000-15,000 slovo Bankovnictví a finance disertace Požadavky na přijetí 2: 1 Honours degree nebo ekvivalent English požadavky IELTS 6,5 s 6,0 v každém prvku [-]

MSc Elektrické A Elektronické Inženýrství A Podnikání

Campus forma Denní studium 1 rok August 2016 Spojené království Nottingham

Tento 12 měsíců kurz vám dává možnost získat dovednosti potřebné k vývoji a uvádění nových technologií v elektrických a elektronických inženýrství. Tento kurz spojuje silné stránky a zdroje obou katedry elektrotechniky a elektroniky a Nottingham University Business School ... [+]

Tento 12 měsíců kurz vám dává možnost získat dovednosti potřebné k vývoji a uvádění nových technologií v elektrických a elektronických inženýrství. Tento kurz spojuje silné stránky a zdroje obou katedry elektrotechniky a elektroniky a Nottingham University Business School. Jak budete mít neocenitelnou možnost vyzkoušet kroky potřebné k komercializovat technické nápad, tento program poskytuje vynikající základ pro ty inženýry, kteří chtějí uplatnit jejich nápady nebo absolventy, kteří chtějí prozkoumat vzrušující svět komercializace. Základní fakta Fakulta inženýrství se zabývá výzkumem, který byl uznávaný Výzkumný Excellence Framework (2014) jako světový nebo mezinárodně vynikající, jeho umístění na předních britských deseti univerzit pro strojírenství. Nottingham University Business School je přední centrum pro vzdělávání managementu a jeho posláním je být nejvyšší zařadil International Business School, vynikající výuky i výzkumu (v současné době patří ve Velké Británii je 10 nejčastějších). Informace o předmětu Jedná se o vysoce flexibilní kurz - zejména pokud jde o inženýrství obsahu - a to vám dává možnost vybrat si moduly, dle Vašich zájmů a požadavků, a provést své studium v ​​některé z mezinárodně uznávaných výzkumných skupin s ministerstvem elektrotechniku ​​a elektroniku. Budete provádět zásadní kus komercializace prací na vyspělé technické téma, které budete dokončit v létě pod dohledem odborníků z Ústavu elektrotechniky a elektroniky (EEE) a Nottingham University Business School (nubs). My vám poskytne rady a pokyny, zatímco vy vylepšit a zvýšit své obchodní strategii a literární rešerše, i když nabízí pečlivý dozor a podporu, jak si dokončit své disertační práce. Ty budou učit používat nejnovější pokroky v oblasti vyučovacích metod a elektronickým zdrojům, stejně jako v malých skupinách a individuální výuku jak z elektrických a elektronických zařízení a nubs. Naším cílem je pomoci rozvinout důvěru pracovat jako profesionální inženýr, v pohodě s konvencemi obou inženýrství a oborů podnikání. Naším cílem je, aby vás připraví na řešení řady oblastí komercializace v rámci elektrotechniky a elektroniky. Moduly Ty budou muset přijmout 60 kreditů z povinných modulů v klíčových obchodních dovedností: Kreativní řešení problémů Finance a účetnictví Projektové řízení Marketing pro podnikatele Inovační management Věda, technologie a obchodní Kromě toho budete mít v hodnotě dalších 60-úvěry "volitelných modulů z jednoho z pěti mezinárodně uznávaných výzkumných skupin v Ústavu elektrotechniky a elektroniky. Tyto zahrnují, ale nejsou omezeny na: Power Networks Vodík Economy HDL pro programovatelný logický Integrovaný Photonics: Design a technologie Optické komunikace Ultrazvukové Engineering Kariérní vyhlídky a zaměstnatelnosti Získání magisterský titul demonstruje vysokou úroveň znalostí v určitém oboru. Ať už jej používáte ke zvýšení své zaměstnatelnosti, jako příprava na další akademický výzkum nebo jako prostředek odborného vzdělávání, můžete těžit z poradenství v tom, jak můžete využít své nově nalezené schopnosti jejich plného potenciálu. Vstupní požadavky: 2.1 (Horní 2. třída Hons stupně nebo mezinárodní ekvivalent) Včetně: Jakékoli numerate elektrotechniky a elektroniky tituly jsou způsobilé S výjimkou: Všechny umění, společenské vědy, vědy a většina ostatních inženýrské předměty Další požadavky: inženýrství. IELTS: 6.5 (ne méně než 6,0 v každém prvku) [-]

MSc Finance A Investice

Campus forma Denní studium 12 měsíců September 2016 Spojené království Nottingham

Kurz vám poskytne solidní základy v moderních financí a investic, a vás připraví na kariéru v oblasti investičního bankovnictví, finanční řízení nebo další postgraduální studium v ​​příbuzném předmětu. Studenti na tento kurz, particulalry, budou mít prospěch z přístupu, které poskytujeme Bloomberg terminálů - je na světě nejmocnější platformou pro finanční profesionály, kteří potřebují data v reálném čase ... [+]

The Financial Times zařadil to jako jeden z nejlepších programů magisterských Finance ve Velké Británii. Dozvíte se od jednoho z největších skupiny finančních odborníků ve Velké Británii, kteří mají některé z nejaktuálnějších poznatků a postupů v rámci svých oborů. Kurz je určen pro vás, pokud jste studoval kvantitativní předmět nebo řízení, obchodních studií nebo ekonomie na bakalářské úrovni. Kurz vám poskytne solidní základy v moderních financí a investic, a vás připraví na kariéru v oblasti investičního bankovnictví, finanční řízení nebo další postgraduální studium v ​​příbuzném předmětu. Studenti na tomto kurzu, particulalry, budou mít prospěch z přístupu, které poskytujeme Bloomberg terminálů - je na světě nejmocnější platformou pro finanční profesionály, kteří potřebují data v reálném čase. Tento kurz byl přijat do programu CFA Institute University uznávání. Tento status, instituce, jejichž studijní program zahrnuje nejméně 70 procent CFA Program kandidáta Body of Knowledge (CBOK), který poskytuje solidní základy v CBOK a připravuje vás dobře CFA zkoušky. Struktura kurzu Vezměte prosím na vědomí, že tato struktura a moduly mohou být předmětem změny. Semestr jedním Analýza kapitálový trh Podnikové finance Kvantitativní techniky pro finance Metody výzkumu pro finance a investice Semestr 2 Derivace Investment Pevná úroková Investice Alespoň jeden z: Behaviorální ekonomie a finance Finanční informatika Podnikání a Venture Capital Finanční ekonometrie Účetního výkaznictví Industrial Economics Mezinárodní finance Měnová a finanční ekonomie Kvantitativní Řízení rizik Řízení rizik ve finančních institucích Léto 12,000-15,000 slovo finance a investice disertace Požadavky na přijetí 02:01 diplom nebo ekvivalent English požadavky IELTS 6,5 s 6,0 v každém prvku [-]

MSc Firemní Strategie A řízení

Campus forma Denní studium 12 měsíců September 2016 Spojené království Nottingham

To je jediný MSc svého druhu kombinovat dva vzájemně provázané témata strategie a řízení. Ročně kurz přitahuje tucet nebo tak studenty, které vám umožní vytvořit úzké pracovní vztahy se svými spolužáky a pedagogických pracovníků. Tento kurz je pro vás, pokud jste studovali, nebo mají zkušenosti s řízením, podnikání nebo ekonomii. Kurz vám pomůže postupovat svou kariéru v ... [+]

To je jediný MSc svého druhu kombinovat dva vzájemně provázané témata strategie a řízení. Ročně kurz přitahuje tucet nebo tak studenty, které vám umožní vytvořit úzké pracovní vztahy se svými spolužáky a pedagogických pracovníků. Tento kurz je pro vás, pokud jste studovali, nebo mají zkušenosti s řízením, podnikání nebo ekonomii. Kurz vám pomůže postupovat svou kariéru v rizikového kapitálu, poradenství v oblasti managementu, investičního bankovnictví a správy finančních služeb. Tím, že vás do kontaktu s předními odborníky ve svém oboru, průběh stávky dobrou rovnováhu mezi teorií a praxí. Struktura kurzu Vezměte prosím na vědomí, že tato struktura a moduly mohou být předmětem změny. Semestr 1 Úvod do výzkumných metod Manažerská ekonomika One od: Další kvantitativní metody výzkumu Další kvalitativní metody výzkumu a jeden od: řízení lidí a organizací Firemní finanční strategie Semestr 2 Podnikového řízení Firemní strategie Alespoň jeden z: Behaviorální ekonomie a rozhodování Corporate Risk Podnikání a Venture Capital Finanční ekonometrie Účetního výkaznictví Finanční služby: Kontext, spotřebitelů a trhů Industrial Economics Inovace a politika Mezinárodní finance Správa for Sustainability Léto 12,000-15,000 slovo firemní strategie a Governance disertační práce. Požadavky na přijetí 02:01 diplom nebo ekvivalent English požadavky IELTS 6,5 s 6,0 v každém prvku [-]

MSc Komunikace A Podnikání

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 3 let August 2016 Spojené království Nottingham + 1 více

Spustit ve spolupráci s Nottingham University Business School, tento inovativní postgraduální kurz vám nabízí zajímavou příležitost, aby prošetřila komunikaci v rámci podnikání a obchodu. Tento program vás seznámí s multidisciplinárním rozměrům profesionální komunikace, zkoumá podrobně, jak lingvistická analýza může osvětlit a zlepšit komunikaci v ... [+]

Spustit ve spolupráci s Nottingham University Business School, tento inovativní postgraduální kurz vám nabízí zajímavou příležitost, aby prošetřila komunikaci v rámci podnikání a obchodu. Tento program vás seznámí s multidisciplinárním rozměrům profesionální komunikace, zkoumá podrobně, jak lingvistická analýza může osvětlit a zlepšit komunikaci v podnicích a řadu dalších pracovišť. Princip jazykový jsme založili v Nottinghamu kombinuje teoretické a ideologické rozměry s velmi praktických aplikací. Kurz zkoumá roli komunikace v souvisejících s podnikáním lidských záležitostí pomocí různých přístupů, od analýzy diskurzu a interakčních sociolingvistiky do korpusové lingvistiky. Základní údaje Výzkum Assessment Exercise (RAE) 2008 zařadil School of English v top pěti odděleních angličtiny celonárodně Grade Point Average a z 87 jednotek posouzení. 95% výzkumu školy byla považována za mezinárodní kvality a 35% předním světovým. Business School je top 10 UK obchodní školy: Finance, účetnictví a řízení šestém místě v roce 2009 Independent Good University Guide. Výuka je informován výzkumníky aktivními špičkových v této oblasti, a obsah předmětu je pravidelně kontrolována, aby se zajistilo, že i nadále důležitý pro měnící se globální podnikatelské prostředí. Informace o předmětu Program funguje na bázi modulů, skládající se ze dvou semestrů, po něž studenti sledují řadu vyučovaných modulů (120 kreditů) společně učil školy angličtiny a Nottingham University Business School, následuje společně pod dohledem výzkumného projektu prováděného v létě období. Ty budou učit používat nejnovější pokroky v výukových metod a elektronické zdroje, stejně jako malé skupiny a individuální výuky. Specifické rysy programu patří: praktický průpravu v komunikační analýze a lingvistického popisu one-to-one výuka se členy odborných pracovníků výuka informoval výzkumníky aktivními špičkových v poli inovativní a poutavé metody výuky přístup k mnoha online zdrojů Všichni studenti MSc ve školách angličtiny a podnikání zapojit se do živé a prosperující postgraduální komunity. MSc komunikace a podnikání je ukončeno prezenční studium po dobu 12 měsíců, nebo lze studovat na částečný úvazek. V letním období (červen-září), studenti budou pracovat na výzkumném projektu (60 kreditů). To je hlavní kus pokročilejší práci na komunikaci a podnikání téma, které vám dokončit v létě pod dohledem odborníků z školy angličtiny a Nottingham University Business School. Projekt vám poskytuje příležitost rozvíjet obchodní potenciál svých vlastních podnikatelských nápadů a projektů, nebo zlepšení komunikace v rámci konkrétní obchodní a komerční prostředí. My vám poskytne rady a pokyny, jak si vylepšit vaše podnikání a komunikační strategie a přehled literatury, a zároveň nabízí pečlivý dozor, jak jste dokončení projektu. Moduly Studenti se 60 kreditů vyučovaných modulů v komunikační studia: Sociolinguistics práce (15 kreditů) Obchodní a organizační komunikace (15 kreditů) Interkulturní komunikace (15 kreditů) Metody výzkumu: Korpusová lingvistika (15 kreditů) A 60 kreditů v hodnotě v podnikání modulů: Kreativní řešení problémů (10 kreditů) Finance a účetnictví (10 kreditů) Projektový management (10 kreditů) Marketing pro podnikatele (10 kreditů) Vedení inovace (10 kreditů) Technologie podnikání (10 kreditů) Kariérní vyhlídky a zaměstnatelnosti Získání magisterský titul demonstruje vysokou úroveň znalostí v určitém oboru. Ať už jej používáte ke zvýšení své zaměstnatelnosti, jako příprava na další akademický výzkum nebo jako prostředek odborného vzdělávání, můžete těžit z poradenství v tom, jak můžete využít své nově nalezené schopnosti jejich plného potenciálu. Vstupní požadavky 2.1 (Horní 2. třída Hons titul z britské univerzity nebo mezinárodní ekvivalent) Počítaje v to Příslušné jazykové a / nebo literárních studií Další požadavky Přepisy jsou povinné IELTS 7,0 (ne méně než 6,0 v každém prvku) [-]

MSc Kulturní Průmysl A Podnikání

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 3 let August 2016 Spojené království Nottingham + 1 více

Kulturní průmysl hraje důležitou roli v moderních společnostech. Spojující perspektiv z médií a kulturních studií s obchodních studií, tento program v sobě spojuje kritické chápání kulturních odvětví s rozvojem klíčových obchodních dovedností. Moduly zkoumat struktury, organizace a provoz kulturních odvětví spolu s kulturními politických rámců a unikátní ... [+]

Kulturní průmysl hraje důležitou roli v moderních společnostech. Spojující perspektiv z médií a kulturních studií s obchodních studií, tento program v sobě spojuje kritické chápání kulturních odvětví s rozvojem klíčových obchodních dovedností. Moduly zkoumat struktury, organizace a provoz kulturních odvětví spolu s kulturními politických rámců a jedinečné profesní role a postupů, které charakterizují kulturní práci. Tyto studie jsou prováděny ve spojení s moduly zaměřených na řízení projektů, tvůrčí řešení problémů, financí a účetnictví, marketingu a řízení inovací. Tím, postupující tento rozsah znalostí a dovedností, program se zaměřuje na podmínky, pracovní postupy a výzvy, které definují kulturní průmysl a formují práci v kultuře. Informace o předmětu Tento Masters Kurz je studován na plný úvazek přes 1 akademický rok, nebo na částečný úvazek více než dva nebo tři roky. Celkem 120 kreditů vyučovaných modulů jsou studovány na podzim a jarní semestr. Kromě toho výzkumný projekt v hodnotě 60 kreditů probíhá v letním období dává celkový obsah kurzu 180 kreditů. Program se spouští spolupracovat mezi školy kultur, jazyků a reálie a Vysoká škola podnikání. Kurz je zaměřen na: Poskytnout studentům kritické pochopení vlastností, struktury operačního dynamika kulturního průmyslu Poskytnout studentům dovednosti, aby prozkoumala různé modely pro rozvoj kulturních a tvůrčích podniků Pochopit význam kulturního průmyslu v moderních společnostech Rozvíjet schopnost provést finanční analýzu kulturní podniku Staňte se plynně finanční, marketingové a manažerské aspekty kulturního průmyslu Poskytnout znalosti vedoucí stipendia na studium kulturních průmyslů Ocenit vzájemných vztahů, které existují mezi základním výzkumem a jeho praktického používání Získat kritické, analytické, technologické a obchodní zázemí umožnit studentům, aby se významně přispět k kulturního a tvůrčího odvětví ekonomiky Moduly Povinné moduly tohoto kurzu zahrnovaly: odbor kultury, filmu a média Kulturní průmysl Kulturní politika Kulturní průmysl a podnikání výzkumný projekt Business School Projektové řízení Kreativní řešení problémů Finance a účetnictví Marketing pro podnikatele Inovační management Technologie Umění a Business Kariérní vyhlídky a zaměstnatelnosti Získání magisterský titul demonstruje vysokou úroveň znalostí v určitém oboru. Ať už jej používáte ke zvýšení své zaměstnatelnosti, jako příprava na další akademický výzkum nebo jako prostředek odborného vzdělávání, můžete těžit z poradenství v tom, jak můžete využít své nově nalezené schopnosti jejich plného potenciálu. Vstupní požadavky Soutěžící se obvykle očekává, že držet alespoň horní druhé vyznamenáním bakalářský titul (nebo mezinárodní ekvivalent) v příslušném předmětu v oblasti umění, humanitních věd nebo společenských věd. Další požadavky Výsledky jazykový test by neměl být větší než dva roky. IELTS 6,5 (ne méně než 6,0 v každém prvku) [-]

MSc Logistiky A řízení Dodavatelského řetězce

Campus forma Denní studium 12 měsíců September 2016 Spojené království Nottingham

Tento kurz je pro vás, pokud jste studoval inženýrství, management nebo věda a chtějí pokračovat v kariéře v řízení provozu. Kurzy integrovat techniky řízení a technologie, které ovládají. Vaše závěrečné disertační práce, která se provádí v létě, prokazuje svou integrované poznatky, metodiku a praktické dovednosti ... [+]

Nabízíme šest úzce související s kurzy, které jsou spojené s Operations Management: Průmyslové inženýrství a řízení operací Informační systémy a řízení operací Věda o řízení a řízení operací logistiky a řízení dodavatelského řetězce Operations Management Supply Chain a řízení operací Tyto kurzy zkoumat rozhodnutí učiněná řešit problémy s řízením v oblasti obchodu, průmyslu a ve veřejném sektoru. Dívají se na metod, modelů a technik, které se používají k vyřešení organizačních problémů. Budete mít kvantitativní dovednosti a bude absolvent v oblasti řízení, strojírenství, počítačové vědy, nebo příbuzného oboru. Navíc budete mít schopnost analyzovat problémy v strukturovaným způsobem. Takový je poptávka ze strany zaměstnavatelů pro absolventy s analytickými schopnostmi, kteří mohou uplatnit kritické myšlení k řešení problémů, můžete očekávat, že zadání kariéře ve vědě a / nebo operace, správu a řízení dodavatelského řetězce. Tento kurz je pro vás, pokud jste studoval inženýrství, management nebo věda a chtějí pokračovat v kariéře v řízení provozu. Kurzy integrovat techniky řízení a technologie, které ovládají. Vaše závěrečné disertační práce, která se provádí v létě, prokazuje svou integrované poznatky, metodiku a praktické dovednosti. Struktura kurzu Vezměte prosím na vědomí, že tato struktura a moduly mohou být předmětem změny. Semestr jedním Věda o řízení pro Decision Support Správa soudobých operací: Základy a výzvy Supply Chain plánování a řízení One od: Základy Manažerské informační systémy Projektové řízení Semestr dvou Design Operations zařízení a systémů Mezinárodní logistiky a dopravy Supply Chain a provoz strategie a praxe One od: Management jakosti a kvality techniky Zadávání veřejných zakázek a nákupu Léto 12,000-15,000 slovo Logistika a Supply Chain Management disertační práce. Požadavky na přijetí 02:01 diplom nebo ekvivalent English požadavky IELTS 6,5 s 6,0 v každém prvku [-]

MSc Marketing

Campus forma Denní studium 12 měsíců September 2016 Spojené království Nottingham

Díky partnerství s Chartered Institute of Marketing (CIM), nyní nabízíme studentům možnost dokončit diplom CIM v profesionálním marketingem po boku svých magisterského studia bez dodatečných nákladů. To znamená, že budete absolvent s dvěma mezinárodně uznávaných odborných kvalifikací: MSc v oboru Marketing od přední University Business School a diplom z jedné z ... [+]

Díky partnerství s Chartered Institute of Marketing (CIM), nyní nabízíme studentům možnost dokončit diplom CIM v profesionálním marketingem po boku svých magisterského studia bez dodatečných nákladů. To znamená, že budete absolvent s dvěma mezinárodně uznávaných odborných kvalifikací: MSc v oboru Marketing od přední University Business School a diplomu od jednoho z předních světových odborných orgánech pro marketing. Mnozí zaměstnavatelé vyžadují to pro kariéru v oblasti marketingu a komunikace. Jedná se o skutečný přínos pro naše studenty v dnešním konkurenčním trhu, zaměstnanosti a jasně demonstruje váš závazek k kariéru v oblasti marketingu. Diplom CIM je dodáván Cambridge Marketing College. Tento kurz je vhodný pro studenty z jakéhokoliv oboru, včetně podnikání a řízení, s výjimkou těch, kteří již dříve studovali velké množství marketingu. Nabízí prvotřídní výuky, která je prakticky zaměřen a zakotvené v nejnovějších myšlenek a zásad v marketingové praxi. Pracujeme s předními organizacemi a průmyslem, aby zajistily, že učení i nadále relevantní pro zaměstnavatele. Budete studovat marketing v mezinárodním kontextu, posílený mezinárodní mix naší studentské populace. Naše divize Marketing je jedním z největších ve Velké Británii s působivým mezinárodním výzkumném profilu a záznam kvality výuky. Kurz je určen k řešení potřeby akademické přísnosti a zhodnocení praktických otázek v oblasti marketingu. Ty budou mít prospěch z naší jedinečné zaměření na hloubce přes šíři. Tím, že studuje méně modulů do větší hloubky, budete rozvíjet své znalosti klíčových oblastí spotřeby a chování spotřebitelů, služby, mezinárodní, ne-pro-zisk, a vztah mezi podniky marketingu a marketingové strategie. Náš přístup umožňuje malou skupinu výuky posílit základní semináře sezení - něco, co nenajdete všude. Budete mít možnost učit se od hostujících řečníků a podílet se na odborné praxe a exkurze. Po absolvování se můžete rozhodnout pokračovat ve studiích s CIM a s odpovídajícími zkušenostmi zaměstnanosti v roli marketingového související, získat řádným členem stav (MCIM) a stát se Chartered Marketér. Chartered Institute of Marketing je přední profesionální orgán pro obchodníky na celém světě a existuje rozvíjet marketingové profese, udržování profesních standardů a zlepšení dovedností marketingových odborníků. University of Nottingham spojila své síly s CIM dát studentům příležitost získat odbornou kvalifikaci CIM Graduate Gateway. CIM kvalifikace jsou velmi vyhledávané po zaměstnavateli, a map s našimi vlastními stupňů, který zajišťuje jsme vybavit studenty s nejlepší příležitosti pro úspěšnou marketingovou kariéry. Struktura kurzu Vezměte prosím na vědomí, že tato struktura a moduly se vztahují k roku 2015/16 relace, nicméně, moduly mohou být stále předmětem změny. Semestr jedním Chování spotřebitele a spotřeba Marketing Management Marketingový výzkum a Analytics Strategický marketing v prostředí digitální ekonomiky Semestr dvou Výzkumné metody Nejméně dva od: Značkování a marketingové komunikace Současné teorie v marketingu Mezinárodní marketing Nový produkt / služby Vývoj a řízení A dále jsme od: Současné Vývoj v HRM / OB E-Business Inovační management Spuštění nových podniků Strategické řízení lidských zdrojů Technologie Podnikání Cestovní ruch a udržitelnost Léto 12,000-15,000 slovo marketing disertační práce, nebo marketingového projektu. Požadavky na přijetí 02:01 diplom nebo ekvivalent English požadavky IELTS 6,5 s 6,0 v každém prvku [-]

MSc Mezinárodní Obchod

Campus forma Denní studium 12 měsíců September 2016 Spojené království Nottingham

Co lepší způsob, jak se dozvědět o mezinárodních obchodních záležitostech, než tím, že žije a studuje v jedné z největších světových ekonomik? Budete mít možnost strávit celý semestr na našem Číně nebo Malajsii areálu. To vám dává lepší pochopení historického a kulturního kontextu, ve kterém jak Čína a Malajsie se staly tak důležitých hráčů v globální ekonomice pro ... [+]

Co lepší způsob, jak se dozvědět o mezinárodních obchodních záležitostech, než tím, že žije a studuje v jedné z největších světových ekonomik? Budete mít možnost strávit celý semestr na našem Číně nebo Malajsii areálu. To vám dává lepší pochopení historického a kulturního kontextu, ve kterém jak Čína a Malajsie se staly tak důležitých hráčů v globální ekonomice pro mezinárodní obchod. Pro absolventy všech oborů, kteří chtějí, aby přechod do podnikání, tento kurz vám poskytne solidní základy v mezinárodní obchodní teorii a praxi. Další informace naleznete na našich magisterského dnů otevřených dveří a náborových akcí Struktura kurzu Vezměte prosím na vědomí, že tato struktura a moduly mohou být předmětem změny. Semestr 1 Podniková ekonomika Mezinárodní účetní International Business prostředí Semestr 2 Základy mezinárodního marketingu Mezinárodní obchodní strategie Výzkumné metody One od: Semestr 1 Etika v podnikání Současná čínská kultura a společnost Kreativní řešení problémů Správa organizací A jeden z: Semestr 2 Globalizace, podnikání a rozvoj Inovační management Spuštění nových podniků Správa for Sustainability Správa International Business v Číně Strategické řízení lidských zdrojů Technologie Podnikání Cestovní ruch a udržitelnost Léto 12,000-15,000 slovo International Business disertační práce Požadavky na přijetí 02:01 diplom nebo ekvivalent English požadavky IELTS 6,5 s 6,0 v každém prvku [-]

MSc Podnikání, Inovace A řízení

Campus forma Denní studium 12 měsíců September 2016 Spojené království Nottingham

Schopnost rozpoznat a rozvíjet příležitosti, přinášet inovace organizaci, tvořivě pracovat a posoudit hodnotu myšlenek, když jsou nejisté investiční podmínky, jsou ústředními tématy tohoto Masters kurzu. Studenti ze všech oborů jsou vítány platit. Kurz je určen pro studenty, kteří hledají kariéru v oblasti podnikání a řízení. To bude také zajímat ty, kteří mohou začít podnikat, nebo ... [+]

Schopnost rozpoznat a rozvíjet příležitosti, přinášet inovace organizaci, tvořivě pracovat a posoudit hodnotu myšlenek, když jsou nejisté investiční podmínky, jsou ústředními tématy tohoto Masters kurzu. Studenti ze všech oborů jsou vítány platit. Kurz je určen pro studenty, kteří hledají kariéru v oblasti podnikání a řízení. To bude také zajímat ty, kteří mohou zahájit vlastní podnikání, nebo kteří mohou převzít rodinný podnik. Čerství absolventi vstoupili kariéru, jako jsou: poradenství management strojírenství Rozvoj IT marketing vývoj produktů výzkum a vývoj private equity sociální podnik akademické obce Kurz zahrnuje vysokou míru účasti a vedl praktickou výuku překládat podnikání, inovace, tvořivost a teorie řízení do praktických manažerských dovedností. Studenti jsou prezentovány s možností až: rozvíjet venture nápady vyhodnotit nové technologie provedla konzultační projekt pro místní firmy psát obchodní plány porozumět požadavkům pro získání rizikového financování návrh marketingové strategie vypracovaly strategie pro řízení vysokého růstu. Studenti zkoumat případové studie, vyučují navštěvují podnikatelé, navštěvovat přednášky a účastnit se týmové práce, obchodní simulace, skupinových projektech a prezentace. Studenti mohou upravit tento MSc výběrem předměty z udržitelnosti nebo mezinárodních obchodních drah. Studenti zdokonalit své dovednosti na "živou" poradenského projektu radí místní obchod jeho růst a vývoj strategie, a získají poznatky zkušenosti prezentovat na vrcholných grémií. V létě nabízíme příležitost k rozvoji podnikatelského plánu nebo napsat disertační práce se podle toho, co je nejvhodnější. Všichni studenti obdrží úzkou podporu od našich akademických pracovníků nebo obchodní mentora. Kurz je dodáván naší Haydn Zelená institutu pro inovace a podnikání. Struktura kurzu Vezměte prosím na vědomí, že tato struktura a moduly mohou být předmětem změny. Semestr jedním Podnikání a tvořivost Podnikatelské Finance a účetnictví Podnikatelský management Marketing pro podnikatelských firem Semestr dvou Podnikání Project Dvě z: Korporace, moci a společnosti E-Business Globalizace, Business a devlopment Spuštění nových podniků Inovační management Správa for Sustainability Správa International Business v Číně Technologie Podnikání Pokud chcete specializovat se cesty pod zahrnují moduly, které vytvářejí hloubku a porozumění v dané oblasti. Zvolíte-li dva moduly z obou Sustainability Stáž nebo Mezinárodní obchodní stezka, spolu s disertační práce ve stejné oblasti, máte možnost na cestě objeví na vašem konečném přepis a diplom. Podnikání Pathway E-Business Inovační management Spuštění nových podniků Technologie Podnikání Udržitelnost Pathway Správa for Sustainability Korporace, Power a společnost International Business Pathway Správa International Business v Číně Globalizace, podnikání a rozvoj Léto 14.000 slovo disertační práce nebo podnikání Podnikatelský plán, a prezentace. Požadavky na přijetí 02:01 diplom nebo ekvivalent English požadavky IELTS 6,5 s 6,0 v každém prvku [-]

MSc Podnikání A řízení

Campus forma Denní studium 12 měsíců September 2016 Spojené království Nottingham

Jedná se o kurz specialista řízení. To je nejvíce flexibilní našich magisterských kurzů a poskytuje prostor přizpůsobit tak, aby odpovídala své vlastní potřeby a zájmy kariéry. To bude stavět na všech příslušných zkušeností, které již mohou mít, které obsahuje vzdělání v příbuzném předmětu, jako je řízení, podnikání nebo ekonomii. Široká povaha předmětu poskytuje zvuk uzemnění pro ... [+]

Jedná se o kurz specialista řízení. To je nejvíce flexibilní našich magisterských kurzů a poskytuje prostor přizpůsobit tak, aby odpovídala své vlastní potřeby a zájmy kariéry. To bude stavět na všech příslušných zkušeností, které již mohou mít, které obsahuje vzdělání v příbuzném předmětu, jako je řízení, podnikání nebo ekonomii. Široká povaha předmětu poskytuje zvuk uzemnění pro mnoho související s řízením kariéry. To vám pomůže pečovat o rozvoj měkkých dovedností v oblasti podnikání a řízení prostřednictvím malých skupinových projektů a disertační práce výzkum-vedl. Kurz zvýší vaše výzkumné dovednosti, myslel-vedení, schopnost analyzovat protichůdné údaje a argumenty, a připravuje vás pro práci s ostatními z různých kultur. Struktura kurzu Vezměte prosím na vědomí, že tato struktura a moduly mohou být předmětem změny. Semestr jedním Úvod do výzkumných metod One od: Další kvalitativní metody výzkumu Další kvantitativní metody výzkumu Dvě z: Firemní finanční strategie Manažerská ekonomika řízení lidí a organizací Semestr dvou Nejméně tři z: Behaviorální ekonomie a rozhodování Značkování a marketingové komunikace Podnikového řízení Firemní strategie Podnikání a Venture Capital Účetního výkaznictví Mezinárodní finance Nový produkt / Service rozvoj a řízení Strategické řízení lidských zdrojů Léto 12,000-15,000 slovo podnikatelská disertace Požadavky na přijetí 02:01 diplom nebo ekvivalent English požadavky IELTS 6,5 s 6,0 v každém prvku [-]

MSc Průmyslového Inženýrství A Operace řízení

Campus forma Denní studium 12 měsíců September 2016 Spojené království Nottingham

Tento kurz je pro vás, pokud jste studoval inženýrství, management nebo věda a chtějí pokračovat v kariéře v řízení provozu. Kurzy integrovat techniky řízení a technologie, které ovládají. Vaše závěrečné disertační práce, která se provádí v létě, prokazuje svou integrované poznatky, metodiku a praktické dovednosti ... [+]

Budete mít kvantitativní dovednosti a bude absolvent v oblasti řízení, strojírenství, počítačové vědy, nebo příbuzného oboru. Navíc budete mít schopnost analyzovat problémy v strukturovaným způsobem. Takový je poptávka ze strany zaměstnavatelů pro absolventy s analytickými schopnostmi, kteří mohou uplatnit kritické myšlení k řešení problémů, můžete očekávat, že zadání kariéře ve vědě a / nebo operace, správu a řízení dodavatelského řetězce. Tento kurz je pro vás, pokud jste studoval inženýrství, management nebo věda a chtějí pokračovat v kariéře v řízení provozu. Kurzy integrovat techniky řízení a technologie, které ovládají. Vaše závěrečné disertační práce, která se provádí v létě, prokazuje svou integrované poznatky, metodiku a praktické dovednosti. Struktura kurzu Vezměte prosím na vědomí, že tato struktura a moduly mohou být předmětem změny. Semestr jedním Věda o řízení pro Decision Support Správa soudobých operací: Základy a výzvy Supply Chain plánování a řízení Semestr dvou Design Operations zařízení a systémů Management jakosti a kvality techniky Tři moduly: (včetně maximálně dva v jednom semestru) Semestr jedním Udržitelná výroba Systémové inženýrství a lidské faktory Semestr dvou Human-Computer Systems Lean Manufacturing Rapid Production Development One od: Pokročilá operace Analysis Business Intelligence a Analytics E-Business Mezinárodní logistiky a dopravy Manažerské informační systémy: teorie k praxi Věda o řízení pro Decision Support II Operace Service Management Supply Chain a provoz strategie a praxe Simulace Zadávání veřejných zakázek a nákupu Léto 12,000-15,000 slovo Průmyslové inženýrství a řízení provozu disertační práce. Požadavky na přijetí 02:01 diplom nebo ekvivalent English požadavky IELTS 6,5 s 6,0 v každém prvku [-]

Msc Sociální Odpovědnost Podniků

Campus forma Denní studium 1 rok September 2016 Spojené království Nottingham

MSc v oboru CSR je specialista na program, který nabízí Business School'sInternational Centra pro sociální odpovědnost podniků (ICCSR), jeden z předních evropských center pro vzdělávání a výzkumu v podnikatelské etiky, odpovědnosti a udržitelnosti. Kurz poskytuje analytického hlediska o sociální odpovědnosti podniků (CSR), která vám umožní kriticky zhodnotit problematiku CSR ... [+]

MSc v oboru společenské odpovědnosti firem (CSR) je průkopnický mistři CSR Course. Tento inovativní kurz klade důraz na mezinárodní vliv a dopad korporací a jejich odpovědnost ve společnosti. Vzhledem k tomu, program začal v roce 2004, jsme přivítali studentů z 44 různých národností. MSc v oboru CSR je specialista na program, který nabízí Business School'sInternational Centra pro sociální odpovědnost podniků (ICCSR), jeden z předních evropských center pro vzdělávání a výzkumu v podnikatelské etiky, odpovědnosti a udržitelnosti. Kurz poskytuje analytického hlediska o sociální odpovědnosti podniků (CSR), která vám umožní kriticky zhodnotit otázky sociální odpovědnosti podniků, iniciativy, ovladače a reagovat na ně výzkumu a praxe. Vaše znalosti podporují teorii a výhody nejnovějších výzkumů v této oblasti. Kurz trvá mezinárodní, multi-odvětví a multidisciplinární perspektivu. Ty budou mít prospěch z učení se studenty z celého světa, kteří přinášejí širokou škálu prostředí a zkušeností. Kurz je určen pro absolventy s první titul v managementu, podnikání nebo ostatních společenských věd. To bude také vyhovovat vám, pokud jste zkušenější a hledají postgraduální kvalifikace v udržitelnost pomoci dále svou kariéru. Naši absolventi vyvinuly CSR kariéry v podnikovém sektoru, s podnikatelskými svazy, v organizacích investorské poradenské společnosti, výzkumných organizací, akademické sféry, státní správy a ve třetím sektoru. MSc v oboru CSR je také vhodný, pokud máte zájem o pokračování na PhD v CSR a udržitelnost. V průběhu 12 měsíců, budete dokončit osm učil moduly, včetně pěti modulů, které řídí ICCSR, dvěma moduly o metodách výzkumu a dalšího volitelného modulu. Stejně jako vaše studium, budete těžit z řady veřejných a mimoškolních aktivit, že ICCSR hostitelé, včetně veřejné přednášky, semináře, výzkumné filmové série, pravidelné společenské akce a roční výzkum symposia nebo konference. ICCSR je také spojen s CSR praxí a budete mít příležitost setkat se z praxe a napojit se na síť absolventů. K dispozici je maximálně 20 míst na tomto kurzu se přimět studenty, aby prospěch z úzké součinnosti se svými vrstevníky a akademických pracovníků. Struktura kurzu Vezměte prosím na vědomí, že tato struktura a moduly mohou být předmětem změny. Semestr 1 Úvod do výzkumných metod Strategie pro odpovědného podnikání Etika v podnikání One od: Další kvantitativní metody výzkumu Další kvalitativní metody výzkumu Semestr 2 Korporace, Power a společnost Globalizace, podnikání a rozvoj Dva z (v závislosti na schůzi některého předpokladů): Firemní strategie Hodnocení Udržitelnost Inovace a politika Supply Chain a provoz strategie a praxe Cestovní ruch a udržitelnost Léto 12,000-15,000 slovo Společenská odpovědnost disertační práce Požadavky na přijetí 2: 1 Honours degree nebo ekvivalent English požadavky IELTS 6,5 s 6,0 v každém prvku [-]

Msc Udržitelnost

Campus forma Denní studium 12 měsíců September 2016 Spojené království Nottingham

Tento kurz je jedinečný v kombinující současné problémy v oblasti sociální, hospodářské a ekologické udržitelnosti se podnikatelského vzdělávání. Je to běh na jedné z předních výzkumných a výukových CSR center v Evropě - Mezinárodní centrum pro sociální odpovědnost podniků (ICCSR) ... [+]

Tento kurz je jedinečný v kombinující současné problémy v oblasti sociální, hospodářské a ekologické udržitelnosti se podnikatelského vzdělávání. Je to běh na jedné z předních výzkumných a výukových CSR center v Evropě - Mezinárodní centrum pro sociální odpovědnost podniků (ICCSR). Díky své mezinárodní pověsti, průběh přitahuje studenty z celého světa, kteří s sebou přinášejí celou řadu zkušeností a znalostí, ze kterého budou mít prospěch. Opírající se o naše výzkumu na světové úrovni, kurz trvá mezinárodní perspektivu o sociálních, etických a environmentálních problémů, které ovlivňují organizace a podniky. Kurz je vhodný pro studenty ze všech oborů, a to zejména pokud máte silnou touhu postoupit své znalosti a pochopení současného udržitelnosti a odpovědné obchodní otázky, strategie a postupů. Můžete také strávil nějaký čas v práci a hledají postgraduální kvalifikace v udržitelnost pomoci dále svou kariéru. Náš tým expertů v udržitelnosti a zodpovědného podnikání mají bohaté zkušenosti z politologie, organizační studie, studie řízení, ekonomie, etika, marketing, filozofie, vývoj a účetnictví. Tento Masters kvalifikace je vysoce myšlenka zaměstnavateli a všichni naši absolventi šli na kariéru v soukromém, veřejném a třetím sektoru. Struktura kurzu Vezměte prosím na vědomí, že tato struktura a moduly mohou být předmětem změny. Semestr 1 Základy udržitelnosti Metody výzkumu pro udržitelný rozvoj Dvě z: Etika v podnikání Strategie pro odpovědného podnikání Podnikání a tvořivost Podnikatelský management Správa organizací Kreativní řešení problémů Semestr 2 Hodnocení Udržitelnost Správa for Sustainability Vyberte si dva moduly z této skupiny, pokud jsou splněny všechny předběžné requistes: Korporace, Power a společnost Globalizace, podnikání a rozvoj Inovační management Spuštění nových podniků Strategické řízení lidských zdrojů Technologie Podnikání Léto 12,000-15,000 slovo Udržitelnost disertační práce Požadavky na přijetí 02:01 diplom nebo ekvivalent English požadavky IELTS 6,5 s 6,0 v každém prvku [-]

MSc Udržitelná Energetika A Podnikání

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let August 2016 Spojené království Nottingham + 1 více

MSc udržitelné energie a podnikání nabízí katedrou architektury a vystavěného prostředí ve spojení s Nottingham University Business School. Tento kurz poskytuje studentům s pokročilými dovednostmi v oblasti obnovitelné energie, energetické účinnosti a podnikání ... [+]

MSc udržitelné energie a podnikání nabízí katedrou architektury a vystavěného prostředí ve spojení s Nottingham University Business School. Tento kurz poskytuje studentům s pokročilými dovednostmi v oblasti obnovitelné energie, energetické účinnosti a podnikání. Ekonomická bohatství země, závisí nejen na svou výzkumnou základnu, ale také na její schopnosti využívat komerční potenciál svého duševního vlastnictví. Tento kurz poskytuje důležitou školení v každé z oblastí, které spadají do oblasti technologií obnovitelných zdrojů energie a energetické účinnosti. Studenti získají technické dovednosti v této oblasti, stejně jako stát se plynně finanční, marketingové a manažerské aspekty moderního podnikání. Jeho cílem je rozvíjet důvěru a porozumění v odborné oblasti podnikání aplikované na technologie, které mohou vzniknout z výzkumné základny udržitelných energetických subjektů. Na konci kurzu, budete mít získali užitečné a technické znalosti v oblasti udržitelné energetiky a obchodu, jakož i uplatnění technologií do navrhovaných obchodních modelů, a budete mít adept na komunikaci a prezentaci sebe a své projekty na publikum. Absolventi kurzu budou dobře věnovat se kariéře v oblasti obnovitelné energie průmysly technologie. Základní fakta V rámci své působnosti, katedrou architektury a zastavěného prostředí má za cíl rozvíjet své odborné dovednosti a ekologicky odpovědný přístup nezbytné v dnešním rychle se měnícím světě. Oddělení má silné konkrétní spolupráce s institucemi v zahraničí. Můžete mít možnost zúčastnit se konference, semináře a školení jak ve Velké Británii a do zahraničí. Nottingham University Business School je přední centrum pro vzdělávání managementu a jeho posláním je být nejvyšší zařadil International Business School, vynikající v obou výuky a výzkumu. Informace o předmětu Tento kurz kombinuje tři prvky: přednášky v oblasti podnikání a průmyslových dovedností (60 kreditů); přednášky v špičkovou technologií obnovitelných zdrojů energie (60 kreditů); a použití těchto technologií do navrhovaného obchodního modelu přes 60 úvěrů v létě projekt. "Technologie pro obnovitelné zdroje energie Přenos projektu" bude dokončena během letního období a bude poskytnout studentům možnost provádět nezávislý výzkum na téma vhodné převést technologií obnovitelných zdrojů energie a aplikovat obchodní znalosti a dovednosti rozvíjet prostřednictvím kurzu, úzce spolupracuje se společnostmi specializující se na technologie obnovitelných zdrojů energie. MSc udržitelné energie a podnikání je nabízen na plný úvazek během jednoho roku (12 měsíců). Během podzimu a jarní semestr, budete absolvovat celkem 120 kreditů v hodnotě modulů vyučovaných v rámci odboru architektury a zastavěného prostředí a Nottingham University Business School. Nakonec budete dokončit obnovitelnou Přenos projektu pro energetické technologie (v hodnotě 60 kreditů) v letním období na konci kurzu. Moduly Obchodní prvek se skládá z šesti modulů: Kreativní řešení problémů Finance a účetnictví Inovační management Projektové řízení Marketing pro podnikatele Věda Technologie Umění a podnikání Technologie prvek obsahuje tři povinné moduly: Regulace a řízení dodávek energie a využití Obnovitelné energetické technologie Metodologie výzkumu Ty pak budou moci vybrat další tři volitelné moduly z témat, jako jsou: Akustika a osvětlení Klimatizace Technologies Pokročilá Témata Heat Transfer Kombinované výroby tepla a Power Systems Spalování a omezování znečištění Chladicí technologie a aplikace Přeměna energie a využití Udržitelnost životního prostředí Vodík hospodářství a technologie Materiály a Stavební fyzika Kariérní vyhlídky a zaměstnatelnosti Získání magisterský titul demonstruje vysokou úroveň znalostí v určitém oboru. Ať už jej používáte ke zvýšení své zaměstnatelnosti, jako příprava na další akademický výzkum nebo jako prostředek odborného vzdělávání, můžete těžit z poradenství v tom, jak můžete využít své nově nalezené schopnosti jejich plného potenciálu. Vstupní požadavky 2.1 (Horní 2. třída Hons stupně nebo mezinárodní ekvivalent) IELTS 6,5 (ne méně než 6,0 v každém prvku) [-]

Msc Věda řízení A řízení Provozu

Campus forma Denní studium 12 měsíců September 2016 Spojené království Nottingham

Budete mít kvantitativní dovednosti a bude absolvent v oblasti řízení, strojírenství, počítačové vědy nebo příbuzné discipline.Moreover, budete mít schopnost analyzovat problémy v strukturovaným způsobem. Takový je poptávka ze strany zaměstnavatelů pro absolventy s analytickými schopnostmi, kteří mohou uplatnit kritické myšlení k řešení problémů, můžete očekávat, že zadání kariéře ve vědě a / nebo operací, řízení a ... [+]

Nabízíme šest úzce související s kurzy, které jsou spojené s Operations Management: Průmyslové inženýrství a řízení operací Informační systémy a řízení operací Věda o řízení a řízení operací logistiky a řízení dodavatelského řetězce Operations Management Supply Chain a řízení operací Tyto kurzy zkoumat rozhodnutí učiněná řešit problémy s řízením v oblasti obchodu, průmyslu a ve veřejném sektoru. Dívají se na metod, modelů a technik, které se používají k vyřešení organizačních problémů. Budete mít kvantitativní dovednosti a bude absolvent v oblasti řízení, strojírenství, počítačové vědy nebo příbuzné discipline.Moreover, budete mít schopnost analyzovat problémy v strukturovaným způsobem. Takový je poptávka ze strany zaměstnavatelů pro absolventy s analytickými schopnostmi, kteří mohou uplatnit kritické myšlení k řešení problémů, můžete očekávat, že zadání kariéře ve vědě a / nebo operace, správu a řízení dodavatelského řetězce. Ty jsou pro vás, pokud jste studoval inženýrství, management nebo věda a chtějí pokračovat v kariéře v řízení provozu. Kurzy integrovat techniky řízení a technologie, které ovládají. Vaše závěrečné disertační práce, která se provádí v létě, prokazuje svou integrované poznatky, metodiku a praktické dovednosti. Struktura kurzu Vezměte prosím na vědomí, že tato struktura a moduly mohou být předmětem změny. Semestr 1 Věda o řízení pro Decision Support Správa soudobých operací: Základy a výzvy Supply Chain plánování a řízení One od: Základy Manažerské informační systémy Projektové řízení Semestr 2 Pokročilá operace Analysis Věda o řízení pro Decision Support II Simulace One od: Business Intelligence a Analytics E-Business Mezinárodní logistiky a dopravy Manažerské informační systémy: teorie k praxi Zadávání veřejných zakázek a nákupu Management jakosti a kvality techniky Operace Service Management Supply Chain a provoz strategie a praxe Léto 12,000-15,000 slovo MSc Věda o řízení a řízení operací disertace Požadavky na přijetí 2: 1 Honours degree nebo ekvivalent English požadavky IELTS 6,5 s 6,0 v každém prvku [-]

MSc řízení Lidských Zdrojů A Organizace

Campus forma Denní studium 12 měsíců August 2016 Spojené království Nottingham

Nejnovější výzkumy a problémy, které osoby a organizace čelí dnes jsou zkoumány. Naše výuka vychází z multidisciplinární teorii a nápadů, aby prozkoumala, jak může být jak obchodní cíle a jednotlivé cíle kariéry smířený. Tento kurz bude ostřit vaše pochopení je důležité mít správný poměr lidí s odpovídající soubor dovedností a kompetencí. Kurz zahrnuje bohatou směs ... [+]

Tento kurz rozvíjí dovednosti a znalosti potřebné pro efektivní řízení lidí. To zahrnuje: role vedení řízení změn rozvoj a udržení talentů výzvy řízení lidí v multikulturních a globálních souvislostech Kurz je určen pro absolventy z nejrůznějších oborů, a pokud vám bude vyhovovat: Chcete-li získat znalosti a dovednosti pro kariéru jako profesionál řízení v široké škále kontextů, ať už v soukromé, veřejné, nebo neziskové sféře Chcete-li získat to nejlepší z lidí, které zaměstnává ve své vlastní podnikání Nejnovější výzkumy a problémy, které osoby a organizace čelí dnes jsou zkoumány. Naše výuka vychází z multidisciplinární teorii a nápadů, aby prozkoumala, jak může být jak obchodní cíle a jednotlivé cíle kariéry smířený. Tento kurz bude ostřit vaše pochopení je důležité mít správný poměr lidí s odpovídající soubor dovedností a kompetencí. Kurz zahrnuje bohatou směs vysoce interaktivních přednášek, workshopů a skutečným životem případových studií. Ty budou mít prospěch z odborných znalostí v celé škole az praktických zkušeností širší podnikatelskou komunitou. Struktura kurzu Vezměte prosím na vědomí, že tato struktura a moduly mohou být předmětem změny. Semestr 1 Pracovněprávní vztahy Řízení změn Správa organizací Strategické řízení lidských zdrojů Semestr 2 Výzkumné metody MEZINÁRODNÍ Řízení lidských zdrojů Organizační rozvoj Vyberte jednu z: Současné Vývoj v HRM / OB Strategie a vedení Správa for Sustainability Léto 20.000 slovo Řízení lidských zdrojů a organizace. Požadavky na přijetí 02:01 diplom nebo ekvivalent English požadavky IELTS 6,5 s 6,0 v každém prvku [-]

Vedení MSc Operace

Campus forma Denní studium 12 měsíců September 2016 Spojené království Nottingham

MSc v programu řízení operací se zaměřuje na řízení operací v oblasti výroby, služeb a distribuce podniky. [+]

Budete mít kvantitativní dovednosti a bude absolvent v oblasti řízení, strojírenství, počítačové vědy, nebo příbuzného oboru. Navíc budete mít schopnost analyzovat problémy v strukturovaným způsobem. Takový je poptávka ze strany zaměstnavatelů pro absolventy s analytickými schopnostmi, kteří mohou uplatnit kritické myšlení k řešení problémů, můžete očekávat, že zadání kariéře ve vědě a / nebo operace, správu a řízení dodavatelského řetězce. Ty jsou pro vás, pokud jste studoval inženýrství, management nebo věda a chtějí pokračovat v kariéře v řízení provozu. Kurzy integrovat techniky řízení a technologie, které ovládají. Vaše závěrečné disertační práce, která se provádí v létě, prokazuje svou integrované poznatky, metodiku a praktické dovednosti. Struktura kurzu Vezměte prosím na vědomí, že tato struktura a moduly mohou být předmětem změny. Semestr jedním Supply Chain plánování a řízení Věda o řízení pro Decision Support Správa soudobých operací: Základy a výzvy One od: Základy Manažerské informační systémy Projektové řízení Semestr dvou Design Operations zařízení a systémů Management jakosti a kvality techniky Operace Service Management One od: Mezinárodní logistiky a dopravy Supply Chain a provoz strategie a praxe Zadávání veřejných zakázek a nákupu E-Business Simulace Business Intelligence a Analytics Pokročilá operace Analysis Manažerské informační systémy: teorie k praxi Věda o řízení pro Decision Support II Léto 12,000-15,000 slovo Operations Management disertační práce Požadavky na přijetí 02:01 diplom nebo ekvivalent English požadavky IELTS 6,5 s 6,0 v každém prvku [-]

řízení Rizik Msc

Campus forma Denní studium 12 měsíců September 2016 Spojené království Nottingham

Náš management MSc Risk poskytuje jasnou profesní dráhy v rostoucí oblasti význam velkých korporací, které hledáte lidi se znalostí řízení rizik. Tento kurz je pro vás, pokud hledáte pro kariéru v oblasti řízení rizik v celé řadě odvětví, včetně zdravotnictví, letectví, právo, inženýrství, ropy a zemního plynu, zdraví a bezpečnosti, a pojištění ... [+]

Náš management MSc Risk poskytuje jasnou profesní dráhy v rostoucí oblasti význam velkých korporací, které hledáte lidi se znalostí řízení rizik. Tento kurz je pro vás, pokud hledáte pro kariéru v oblasti řízení rizik v celé řadě odvětví, včetně zdravotnictví, letectví, právo, inženýrství, ropy a zemního plynu, zdraví a bezpečnosti, a pojištění. Nottingham University Business School a náš proslulý centrum pro rizika, bankovní a finanční služby byli lídry v oblasti výzkumu rizika pro více než dvě desetiletí. Naši zaměstnanci jsou široce považovány za myšlenkovými vůdci v oblasti rizika a budeme úzce spolupracovat s kolegy v průmyslu a radit vládám v klíčových rozvoji politiky. Kurz kombinuje tento zkušenosti s praktický význam pro vás připraví pro vaši kariéru. Pomůžeme vám rozvíjet porozumění a znalosti v oblastech teorie rizik, rizikových procesů, firemního rizika, zajištění kontinuity provozu, řízení projektů, a strategické využití pojištění v řízení rizik. Kurz je schválen Chartered Insurance Institute (CII), svět je přední profesní organizací pro pojišťovnictví a finančních služeb. Kromě toho, absolventi tohoto kurzu se automaticky stávají přidruženými členy Institutu řízení rizik. Pokud hledáte na kurz, který se zaměřuje na řízení rizik v bankovnictví, zvážit naše MSc Bankovnictví a rizika. Struktura kurzu Vezměte prosím na vědomí, že tato struktura a moduly mohou být předmětem změny. Semestr 1 Úvod do výzkumných metod Další kvantitativní metody výzkumu Analýza rizik One od: Vedení Manažerská ekonomika Správa Lidé a organizace projektu Semestr 2 Corporate Risk Teorie rizik a pojištění Alespoň jeden z: Behaviorální ekonomie a rozhodování Podnikového řízení Firemní strategie Finanční ekonometrie Industrial Economics Kvantitativní Řízení rizik Řízení rizik ve finančních institucích Operace Service Management Léto 12,000-15,000 slovo Řízení rizik disertační práce Požadavky na přijetí 02:01 diplom nebo ekvivalent English požadavky IELTS 6,5 s 6,0 v každém prvku [-]

Contact
Adresa
Nottingham University Business School, Jubilee Campus, Wollaton Road
Nottingham, NG8 1BB GB
Adresa destinace
Nottingham University Business School,Wollaton Road, Jubilee Campus
Nottingham, Anglie, NG8 1BB GB