Nottingham Business School, Nottingham Trent University

Úvod

Read the Official Description

Vítejte na Nottingham Business School, "Business School pro podnikání". Pokud hledáte pro náročné a obohacující vzdělávací zkušenosti, že posílí svou kariéru a vyhlídky, pak je to pravé místo pro vás. Jako jeden z hlavních britských poskytovatelů vyššího vzdělávání v podnikání, managementu a ekonomiky, dodáme kurzy, které kombinují akademické důslednost, s obchodní zkušenosti a relevance. Ať už chcete studovat bakalářský titul, magisterský titul, nebo MBA máme ten správný kurz pro vás a expert fakulty na pomoc vyhovoval vašim potřebám.

Nottingham Business School sídlí v budově Newton, multi-milión libry, kompletně zrekonstruovaný, stupeň II chráněná budova v centru místa City. To ubytuje moderních přednáškových sálech a výukové zařízení, stejně jako naše centralizovaných služeb podpory studentů, kariéra servis, ubytovací kanceláři. Newton budově se nachází nejmodernější obchodní místnosti, běh vedoucí průmyslu software pro studenty studující ekonomika, účetnictví a finance a obchodní kurzy.

Nottingham Trent University se může pochlubit jedním z nejlepších studentských budovy Unie ve Velké Británii. To otevřelo v září 2013, které prošly rozsáhlou přestavbu a nyní má 5500 metrů čtverečních společenského a volný prostor. Boty knihovna na domech City místě v půl milionu knih, stejně jako časopisy a časopisů je v současné době 4,2 milionů liber rekonstrukce. Na začátku akademického roku 2013/14 Nottingham Trent University bude mít investovaly téměř £ 350m v stavovského, vybavení a personál.

Nottingham je známý pro bytí módní, levný místo k životu pytle s osobností a kultury a má co nabídnout od fantastických nákupních na významných sportovních zařízení. Město poskytuje více sportovní zařízení na jednoho obyvatele než kdekoli jinde v Evropě.

Vysokoškolák kurzy na Nottingham Business School 94% našich absolventů je zaměstnána, najata v dalších studijních šesti měsíců poté, co opustil (Latest Dlhé Survey vysokoškolák výsledky 2013/14).

Jsme hrdí na to pomoci našim studentům stát se vedoucí podniku zítřejší, kombinující stimulující vzdělávací prostředí, s real-svět zkušeností, aby se ujistil vás vystoupit z davu. Nottingham Business School je jednou z mála obchodních škol získat vynikající hodnocení pro výuku od vysokého školství Rada pro financování Anglii (HEFCE).

Rozhodnout se pro titul na Nottingham Business School bude transformovat vás do cenný přínos pro každou organizaci.

Postgraduální Masters v Nottingham Business School 91% z Nottingham Business School doktorandů jsou zaměstnáni nebo se zabýval další studium šest měsíců poté, co opustil. (Nejnovější Dlhé průzkum postgraduální výsledky 2012-13)

Nottingham Business School Magisterské kurzy mají za cíl zvýšit vedení s globální perspektivou. Jsou výrazné, relevantní a přizpůsobené na dynamickém světě. Stavíme prosperující postgraduální společenství, a provozovat množství společenských akcí v průběhu celého roku, aby zaměstnancům a studentům k síti a spřátelit, počínaje náš "život měnící" rezidenční kurz. Všechny naše moduly jsou dodávány s použitím malé skupiny interaktivní výuky, a všichni studenti jsou přiřazeny osobní učitele, kteří budou hodnotit pokrok a poskytovat podporu. Nabízíme vám nástroje k úspěchu - všechny na plný úvazek MSc studenti těžit z plné předplatné na FT.com. Poskytujeme také vedoucí software, jako je Qualtrics, NVivo a SPSS, a pomoc s náklady na základních textů prostřednictvím programu Stipendium karet na Blackwell. Zahraniční studenti mohou využít bezplatné, týdenní anglického jazyka podporu.

Proč studovat Masters na Nottingham Business School?

  • Kariéra Vylepšení - Zaměřujeme se na zaměstnatelnost od počátku, přes vzdělávací zkušenost, která integruje teorii a praxi. Budete mít na výběr z velkých projektů, včetně poradenského projektu, provádění nezávislého výzkumu nebo získávání cenných zkušeností v mezinárodním měřítku.
  • Připojení k podnikání - Máme více než 900 spojení s obchodu a průmyslu po celém světě, a poskytuje tak rozsáhlé mezinárodní sítě profesionálů.
  • Skutečně mezinárodní zkušenosti - Jsme odhodláni poskytovat každému z našich studentů se vzděláním a zkušenostmi s mezinárodního hlediska, bez ohledu na kurz si vyberete ke studiu.
  • Podpůrné výukové prostředí - studenti důsledně poznámka, že se cítí být součástí pozitivní, uvítací a podpůrné komunity v jejich době zde.
  • Světové třídy zařízení - Zajišťujeme skutečně inspirativní prostředí, ve kterém se studovat a socializovat - to vše v prostředí centru města.

Máme velké množství štědrých stipendií jsou k dispozici studentům na našich na plný úvazek magisterských kurzů.

Nottingham Business School MBA

Síla našeho intenzivního, relevantní, vysoce kvalitní a inovativní programu NBS MBA spočívá v:

  • pevnou vědomostní základy
  • integrační a progresivní přístup
  • zaměřit se na využitelných znalostí, které je integrována do všech částí učebních osnov.

To vytváří přidanou hodnotu v každé fázi, zrychlování a zvyšování manažerské znalosti. Náš program je výrazný, život a kariéra posilování poskytuje skutečně globální perspektivu činnostní učení.

Zjistěte více o našich jedinečných poradenské projekty a osobní a profesionální vedení Vývojové dílny. Máme také celou řadu stipendií jsou k dispozici, které vám pomohou při studiu.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MSc »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MSc

Msc Branding A Reklama

Campus forma Denní studium 1 - 2 let January 2017 Spojené království Nottingham

Ať už chcete pracovat pro velké mezinárodní značky, nebo inovativní kreativní agenturu, bude tento oblíbený magisterský titul vám pomůže rozvinout do efektivní marketingové komunikace profesionální. Můžete také přidat roční umístění práce, aby vaše magisterský dvouletý kurz. [+]

Tento kurz vám poskytne špičkové teorie, nástroje a techniky, které potřebujete pro provoz při strategické a taktické úrovni v rámci globálního marketingu. Vytvořeno v úzké spolupráci s vysokými marketingovými odborníky a Chartered Institute of Marketing, rozvíjí dovednosti požadován podle dnešních marketingových zaměstnavatelů. Ve svém prvním semestru, budete zkoumat základní otázky a pojmy marketingové praxe, než učení o chování spotřebitelů nákupu a faktorů ovlivňujících to. Budete také mít ucelený pohled na organizaci a jak se snaží rozvíjet marketingové strategie v náročném globálním prostředí. Ve svém druhém pololetí, se dozvíte o korporátní a řízení dobré pověsti. Budete také implementovat a pracovat s praktickými nástroji, včetně marketingových plánů a metriky, stejně jako rozvíjet vaše pochopení zapojení spotřebitelů. Ty budou vystaveny nejmodernější myšlení v obou konvenčních a digitálního marketingu učedníků. A konečně, ve svém třetím semestru, si vyberete velký praktický projekt, s možností využít své schopnosti v prostředí reálného světa, provést nezávislé výzkumné nebo získat pracovní zkušenosti v zahraničí. Stipendia a financování Studenti tohoto kurzu jsou také mohou požádat o stipendium z Nottingham Business School. Detailní informace o způsobilosti a kolik je k dispozici návštěva sekce postgraduální poplatky a financování našich webových stránek [-]

Msc Digitální Marketing

Online forma Denní studium 1 - 2 let September 2017 Spojené království Nottingham

Digital Marketing je jedním z nejrychleji rostoucích, nejdynamičtějších oblastech marketingu. Tento neustále se vyvíjející oblasti neustále průkopníky nové technologie a naše magisterský studijní Vás připravuje fascinující kariéru. Můžete přidat roční umístění práce, dělat pána tvého dvouleté studium. [+]

Tento kurz byl navržen v úzké spolupráci s vyššími digitálními marketingu a Chartered Institute of Marketing (CIM), aby vás vystavit nejnovějšími myšlení, nástrojů a technik v digitální a sociální média marketing. Jeho cílem je poskytnout vám dovednosti hledal po dnešních zaměstnavatelů a možnosti pracovat na strategické a taktické úrovni. Ve svém prvním semestru, budete zkoumat základní otázky a pojmy marketingové praxe, než učení o chování spotřebitelů nákupu a faktorů ovlivňujících to. Budete mít ucelený pohled na organizaci a jak se snaží rozvíjet marketingové strategie v náročném globálním prostředí. Váš druhý semestr se zabývá problémy kolem digitální marketingové řízení, jakož i praktické dovednosti, jako je vytváření a používání digitálních marketingových plánů a metriky. Budete také rozvíjet silné pochopení zapojení spotřebitelů. A konečně, ve svém třetím semestru, budete si vybrat velký praktický projekt, s možností využít své schopnosti v prostředí reálného světa, provést nezávislý výzkum nebo získat pracovní zkušenosti v zahraničí. Stipendia a financování Studenti tohoto kurzu jsou také mohou požádat o stipendium z Nottingham Business School. Detailní informace o způsobilosti a kolik je k dispozici návštěva sekce postgraduální poplatky a financování našich webových stránek [-]

MSc Ekonomie

Campus forma Denní studium 1 - 2 let September 2017 Spojené království Nottingham

Naše čisté ekonomie cesta vám důkladné znalosti ekonomické teorie, praxe a aplikace v globálním byznysu. To otevírá celou řadu pracovních cest a je to dobrá volba, pokud nemáte ještě vědět, kam chcete specializovat. Můžete přidat roční umístění práce, aby vaše magisterský dvouletý kurz. [+]

Vytvořili jsme naše ekonomická magisterské kurzy stavět na pregraduální znalostech, a poskytuje tak teoretické porozumění a praktické dovednosti k pokroku svou kariéru v náročném a obohacující roli. Po celou dobu, se dozvíte z širokého rozsahu podnikání, řízení a sociálních vyhlídek. Naše MSc Ekonomické kurzy patří MSc Ekonomika a MSc Ekonomika a investičního bankovnictví. Ve svém prvním semestru budete pracovat s nejnovějšími ekonomickými teoriemi a metodami analýzy založené na nich, včetně využití kvantitativních dat. Budete používat tyto metody s cílem přispět k řešení náročných problémů v dnešním globálním podnikatelském prostředí a managementu. Ve svém druhém pololetí, dáme vám příležitost k prohloubení této klíčové znalosti ekonomie nebo přijímat specializované moduly v oblasti investičního bankovnictví. A konečně, ve svém třetím semestru, si vyberete jeden z našich velkých zkušeností projektů, uplatnění své dovednosti v prostředí reálného světa, a vede kus nezávislého výzkumu nebo získání mezinárodní perspektivu tím, že pracuje v zahraničí. Stipendia a financování Studenti tohoto kurzu jsou také mohou požádat o stipendium z Nottingham Business School. Detailní informace o způsobilosti a kolik je k dispozici návštěva sekce postgraduální poplatky a financování našich webových stránek [-]

MSc Finance

Campus forma Denní studium 1 - 2 let January 2017 Spojené království Nottingham

Náš čistý Finance trasa vám dává hlubší pochopení základních finančních pojmů, teorií a nástrojů používaných v široké paletě organizací po celém světě. To zahrnuje finanční matematiky, modelu budovy, řízení rizik a fúze a akvizice. Můžete přidat roční umístění práce, aby vaše magisterský dvouletý kurz. [+]

Tato sbírka v magisterských programech vám dává teoretické zázemí a praktické dovednosti pro kariéru boj se současné problémy v oblasti financí. Každý kurz byl vytvořen ve spolupráci s Chartered Institute of Finance (CFA), takže vaše moduly také přispívají k ústavu vlastní kvalifikace, které můžete pracovat na dokončení po graduation.Our kurzy patří MSc Finance, MSc financí a účetnictví, a MSc Finance a investiční bankovnictví Vaším prvním pololetí se vyvíjí silné jádro znalost institucí, účetnictví a modelování finančních rámců. Budete zkoumat fungování trhů, jejich hlavních účastníků a právního prostředí, stejně jako budování pevné pochopení podnikových financí, základní účetnictví a finanční analýzy. Ve svém druhém semestru si můžete prohloubit své hlavní znalost financí, nebo se specializují tím, že s investičním bankovnictvím nebo Účetní trasy. A konečně, vaše třetí semestr vás uvidí provést velký projekt, uplatnění své dovednosti v prostředí reálného světa, provádění nezávislého výzkumu nebo získání mezinárodní perspektivu tím, že pracuje v zahraničí. Stipendia a financování Studenti tohoto kurzu jsou také mohou požádat o stipendium z Nottingham Business School. Detailní informace o způsobilosti a kolik je k dispozici návštěva sekce postgraduální poplatky a financování našich webových stránek [-]

MSc Finance A účetnictví

Campus forma Denní studium 1 - 2 let September 2017 Spojené království Nottingham

Kurz je zaměřen na rozvoj své znalosti s použitím teorií do praxe, zahrnující předměty, které vám umožní dokončit své profesionální přijímací zkoušky a tělo pokroku svou kariéru. Můžete přidat roční umístění práce, dělat pána tvého dvouleté studium. [+]

MSc Finance a účetnictví

 

Naše kolekce magisterské tituly vám dává teoretické zázemí a praktické dovednosti pro kariéru boj se současné problémy v oblasti financí. Každý kurz byl vytvořen ve spolupráci s Chartered Institute of Finance (CFA), takže vaše moduly také přispívají k ústavu vlastní kvalifikace, které můžete pracovat na dokončení po graduation.Courses patří: MSc Finance, MSc Finance a účetnictví a finance MSc a investiční bankovnictví. Vaše první pololetí se vyvíjí silné jádro znalost institucí, účetnictví a modelování finančních rámců. Budete zkoumat fungování trhů, jejich hlavních účastníků a právního prostředí, stejně jako budování pevné pochopení podnikových financí, základní účetnictví a finanční analýzy. Ve svém druhém semestru si můžete prohloubit své hlavní znalost financí, nebo se specializují tím, že s investičním bankovnictvím nebo Účetní trasy. A konečně, vaše třetí semestr vás uvidí provést velký projekt, uplatnění své dovednosti v prostředí reálného světa, provádění nezávislého výzkumu nebo získání mezinárodní perspektivu tím, že pracuje v zahraničí. A konečně, ve svém třetím semestru, budete si vybrat jeden z našich velkých zkušeností projektů, uplatnění své dovednosti v prostředí reálného světa, a vede kus nezávislého výzkumu nebo získání mezinárodní perspektivu tím, že pracuje v zahraničí. Stipendia a financování Studenti tohoto kurzu jsou také mohou požádat o stipendium z Nottingham Business School. Detailní informace o způsobilosti a kolik je k dispozici návštěva sekce postgraduální poplatky a financování našich webových stránek [-]

MSc Marketing

Campus forma Denní studium 1 - 2 let September 2017 Spojené království Nottingham

Dnešní dynamický globální marketing průmysl je vzrušující, rychlá pracovní prostředí a naše MSc Marketing kurz vám poskytne teoretické i praktické zázemí, které potřebujete prospívat. Můžete přidat roční umístění práce, dělat pána tvého dvouleté studium. [+]

Tento kurz vám pomůže stát s tržním ready profesionální s globální výhled, který je vybaven pro úspěšnou mezinárodní kariéru v oblasti marketingu, podnikání nebo managementu. Vytvořeno v úzké spolupráci s marketingovým průmyslem a Chartered Institute of Marketing (CIM), rozvíjí silné stránky, schopnosti a porozumění dnešní marketingové zaměstnavatelé hledají. Ve svém prvním semestru, budete zkoumat základní otázky a pojmy marketingové praxe, než učení o chování spotřebitelů nákupu a faktory, které ji ovlivňují. Budete také mít ucelený pohled na organizaci a jak se snaží rozvíjet marketingové strategie v náročném globálním prostředí. Druhý semestr vás uvidí prohloubit vaše pochopení předmětu. Budete se podívat na marketing management, marketing, jak pracuje s ostatními funkcemi organizace, marketingové plány, metriky a zapojení spotřebitelů. Budete vystaveni nejmodernější myšlení v obou konvenčních a digitálního marketingu učedníků. A konečně, ve svém třetím semestru, budete si vybrat velký praktický projekt, s možností využít své schopnosti v prostředí reálného světa, provést nezávislý výzkum nebo získat pracovní zkušenosti v zahraničí. Proč si vybrat tento kurz? V průběhu tohoto kurzu budou mít prospěch z: Expozice špičkových marketingové myšlení, nástrojů a technik. Můžete přidat roční umístění práce, dělat pána tvého dvouleté studium. Partnerství s CIM znamená, že po úspěšném dokončení MSc Marketing hřiště máte příležitost získat další kvalifikaci, úroveň 4 CIM Professional Certificate v Marketing. Budete mít také členství studentů z CIM a budou osvobozeny od některých modulů buď na CIM úrovni 4 osvědčení v profesionálním marketingem nebo CIM Level 6, diplom v oboru Professional marketingu. Vstup od marketingových odborníků. Předřečníci pracovali ve vedoucích marketingových rolích pro velké korporátní organizace, jako jsou 3M, boty, E.ON, VW nebo pro menší marketing a design agentur. Malá skupina výuka dodáno týmem specialistů, kteří mají jak akademické a rozsáhlé pověření marketing průmyslu. Studenti na těchto trasách obvykle pocházejí z více než 25 různých zemí, což znamená, že budete mít skutečně mezinárodní vzdělávací zkušenost. Je zde jedinečná příležitost dokončit velký projekt - buď Poradenství Experience, stáž, Business Research Project nebo Global Experience. Možnosti projektu posílí svůj životopis a umožní vám stát se na velmi konkurenčním trhu práce. Budete dokončit komplexní program rozvoje, který zahrnuje krátkou obytné team-building hřiště, obvykle se konala v Peak District. Osobní tutor vás bude podporovat v průběhu celého roku se strukturovaným programu osobního rozvoje. Kariéra workshopy, přednášky a rady z našeho týmu vyškolených kariérových poradců jsou k dispozici, aby vám uspět na trhu práce. Stipendia a financování Studenti tohoto kurzu jsou také mohou požádat o stipendium z Nottingham Business School. Detailní informace o způsobilosti a kolik je k dispozici návštěva na postgraduální poplatky a financování části našich webových stránek. [-]

MSc Mezinárodní Obchod

Campus forma Denní studium 1 rok January 2017 Spojené království Nottingham

S naší MSc International Business (Single Award), můžete získat neuvěřitelně cenné mezinárodní zkušenosti v oblasti jen jeden rok. Studujte s námi ve Velké Británii, se ponořit do nové kultury v jedné z našich evropských partnerských institucí a vybrat si z vzrušující škály hands-on závěrečných prací. [+]

Jako International Business singl přidělení studenta, budete mít několik možností studijních, takže si mohou utvářet své zkušenosti kolem své ambice, zájmy a závazky. Náš standardní magisterském zahrnuje přísné hlavních studií zde na Business School, následuje období studiu v zahraničí na jedné z našich partnerských institucí (ISCTE v Lisabonu, Portugalsku, malá kotva v Marseille ve Francii, ESC Clermont ve Francii, nebo Brescia University v Itálii). Pak následuje velký projekt, doma nebo v zahraničí. Mezinárodní cestování je klíčovým prvkem této kvalifikace, ale víme, že někteří studenti nemusí být schopen opustit Británii tak dlouho, a tak nabízíme také pobyt-at-home trasu, zahrnující více bádání tady s námi. Všichni studenti jsou nabídnuta možnost jít na studijní dvoutýdenní turné, takže to doufal, že pobyt-at-home studenti budou mít tuto kratší příležitost získat mezinárodní pohled zblízka. Stipendia a financování Studenti tohoto kurzu jsou také mohou požádat o stipendium z Nottingham Business School. Detailní informace o způsobilosti a kolik je k dispozici návštěva sekce postgraduální poplatky a financování našich webových stránek [-]

MSC Mezinárodní Obchodní Dvojí Ocenění

Campus forma Denní studium 15 měsíců September 2017 Spojené království Nottingham

Naše vlajková loď Dual Award je skutečně výjimečná příležitost získat dvě kvalifikace M-úrovni v pouhých 15 měsíců, která vám jasnou konkurenční výhodu. Díky vysoce hodnotné mezinárodní praxi, jakož i studium ve Velké Británii iv zahraničí, a akademický projekt v-hloubky, to je samozřejmě kariéra-definovat, které změní způsob, jakým vidíte svět. [+]

Tento inovativní kurz vám umožní dosáhnout dvou stupňů M-úrovni, ze dvou různých univerzit, rychleji as nižšími náklady než při nich jeden po druhém. Je to příležitost, jak velký vliv na vaši kariéru v relativně krátkém časovém období, rozšířit své obzory a dává vám vyhledávaný mezinárodní expozice. Začnete tím, že prozkoumá klíčové oblasti mezinárodního obchodu zde na Nottingham Business School. Pak budete stavět na to tím, že studuje na dobu na jednom z našich uznávaných partnerských institucí (ISCTE v Lisabonu, Portugalsku; malá kotva v Marseille ve Francii, ESC Clermont ve Francii, či Brescia univerzity v Itálii). Existuje řada specializovaných cest nabízených malá kotva, tři Marketing bázi (Brand Management, a Luxury Brand Management a Sport Events Management) a jeden Finance bázi. Pokud se rozhodnete strávit své studium v ​​zahraničí na ESC Clermont, můžete obdržet buď MSc International Business Development nebo MSc International Management projektu. Pokud se rozhodnete ke studiu na ISCTE, budete studovat MSc International Management, který zahrnuje řadu modulů v oblasti financí, podnikání, řízení lidských zdrojů, mezinárodní obchod, poradenství a strategie, s možností vyberte jednu plánované. Studenti, kteří se rozhodnou University of Brescia bude udělena Správa MSC a mezinárodní obchod, s moduly ve vedení, logistiky, kvantitativní metody, marketing, optimalizace analýz a cizího jazyka. Toto je následované cenný 12-týdenní stáž ve Velké Británii nebo v zámoří, která vám zkušenosti z první ruky v mezinárodně soustředěného roli. Je to vynikající příležitost ponořit se do jiné kultury, nebo se zapojit do mezinárodních aktivit podniku ve Spojeném království. Nakonec se vrátíte do Nottinghamu, aby provedla výzkumný projekt, in-hloubka, rozvíjet nové poznatky v konkrétní oblasti zájmu. Stipendia a financování Studenti tohoto kurzu jsou také mohou požádat o stipendium z Nottingham Business School. Detailní informace o způsobilosti a kolik je k dispozici návštěva sekce postgraduální poplatky a financování našich webových stránek [-]

Vedení MSc

Campus forma Denní studium 1 - 2 let January 2017 Spojené království Nottingham

MSc v nálezu řízení vyvíjí, abyste se efektivním manažerem 21. století, který je schopen pracovat v dynamických a složitých organizačních prostředích. Kurz zařídíme s širokými znalostmi v celé řadě tematických oblastí řízení a umožní vám více rozvíjet odborné znalosti v průběhu programu. Můžete přidat roční umístění práce, aby vaše magisterský dvouletý kurz. [+]

Naše MSc řízení tituly jsou zaměřeny na studenty, buď bez zázemí v podnikání a managementu, kteří chtějí rozvíjet svou kariéru v této oblasti, nebo studenty, kteří mají kvalifikaci v oblasti podnikání a řízení, ale chtějí, aby se stala konkurenceschopnější a pokrok ve své kariéře. Náš čistý Vedení trasy rozvíjí hlubší porozumění ústředních principů řízení. To je zvláště vhodné, pokud je to vaše první vedení kvalifikaci, nebo jste se ještě nerozhodly o specializovaných oborech. Vidí Pokud trávíte svůj druhý semestr je jednat s příslušnými a vznikající obavy řízení, včetně řízení napříč kulturami. Budete také zkoumat organizační inovace a podnikatelské myšlení, stejně jako zpřesnit kritické chápání teorie řízení. Proč studovat tento kurz? Kurz bude vybavit vás s širokou znalostí v široké škále oborů řízení a umožní vám rozvíjet další odborné znalosti, jak to postupuje. Můžete přidat roční umístění práce, aby vaše magisterský dvouletý kurz. Budete dokončit hands-na projekt, takže máte jedinečnou příležitost využít teorie a znalosti, které jste získané produkovat smysluplné kus práce. Projekty zahrnují poradenství projektové zkušenosti, stáží, Business výzkumného projektu a globálními zkušenostmi projekt. Rámec pro všechny naše plný úvazek MSc v manažerské kurzy nám umožňuje držet krok s řadou dynamických modulů, vztahujících se k přání a potřeby nové generace globálních vůdců. Naše partnerství s ČMI znamená, že po úspěšném absolvování obdržíte CMI Level 7 diplom v řízení a vedení. Učební plán je přezkoumána a vyvinut prostřednictvím konzultací s našimi studenty, zaměstnavateli a absolventy. Centrální navržení kurzu je spolupráce s externími podniků a organizací. Studenti na těchto trasách obvykle pocházejí z více než 25 různých zemí, což znamená, že budete mít skutečně mezinárodní vzdělávací zkušenost. Budete dokončit komplexní program rozvoje, který zahrnuje krátké obytné budování týmu kurz koná obvykle v Peak District. Můžete se učit od těch nejlepších tím, že navštěvuje návštěvní přednášky od předních organizací. Předchozí řečníci se zúčastnili zástupci organizací, jako je E.ON, Lego, Experian, Santander, a IBM. Studijní trasy Nabízíme několik různých cest vedle kurzu MSc řízení. Ty jsou uvedeny níže: Vezměte prosím na vědomí, že ne všechny trasy jsou k dispozici pro začátek ledna. MSc International Business Management a MSc management a finance MSc Management a marketing MSc Management a Global Supply Chain Management MSc Management a Inovace a podnikání MSc Management a International Publishing Stipendia a financování Studenti tohoto kurzu jsou také mohou požádat o stipendium z Nottingham Business School. Detailní informace o způsobilosti a kolik je k dispozici návštěva na postgraduální poplatky a financování části našich webových stránek. [-]

Vedení MSc A Inovace A Entreprise

Campus forma Denní studium 1 - 2 let September 2017 Spojené království Nottingham

Kurz vás podporuje prostřednictvím procesu vytváření silné hodnotu nabídka pro nového podniku - a brát to globální. Začnete své studium tím, že rozvíjí své znalosti současného inovaci, její hodnoty, rozvoje a ochrany. Můžete přidat roční umístění práce, aby vaše magisterský dvouletý kurz. [+]

Naše MSc řízení tituly jsou zaměřeny na studenty, buď bez zázemí v podnikání a managementu, kteří chtějí rozvíjet svou kariéru v této oblasti, nebo studenty, kteří mají kvalifikaci v oblasti podnikání a řízení, ale chtějí, aby se stala konkurenceschopnější a pokrok ve své kariéře. Tato trasa vás podporuje prostřednictvím procesu vytváření silné hodnotu nabídka pro nového podniku - a brát to globální. Inovace je srdcem každé nové tvrzení, takže si budete začít rozvíjet své znalosti současného inovaci, její hodnoty, rozvoje a ochrany. Budete pak prozkoumat roli hodnotových řetězců a jak přijdou společně dodávat produkty zákazníkům. V návaznosti na to, zažijete mezinárodní podnikatelské rozhodování prostřednictvím intenzivní čtyřtýdenní projektu, rozvíjet obchodní případ pro přijetí produktu na jiný trh. To staví cenné dovednosti v oblasti hodnocení rizik a přínosů. Proč studovat tento kurz? Kurz bude vybavit vás s širokou znalostí v široké škále oborů řízení a umožní vám rozvíjet další odborné znalosti, jak to postupuje. Je to konverze magisterských a proto není omezen na ty s podnikání nebo související s řízením prvního stupně. Můžete přidat roční umístění práce, aby vaše magisterský dvouletý kurz. Budete dokončit hands-na projekt, takže máte jedinečnou příležitost využít teorie a znalosti, které jste získané produkovat smysluplné kus práce. Projekty zahrnují zkušenostech s projektem poradenství, stáží, Business výzkumného projektu a globálními zkušenostmi projekt. Naše partnerství s ČMI znamená, že po úspěšném absolvování obdržíte MSc řízení a inovací a podnikání a CMI Level 7 diplom v řízení a vedení. Vaše podnikatelské zkušenosti bude obohacena o účast v mezinárodním podnikání "boot-tábor", vytváří semena pro spuštění vlastního podniku nebo doporučovat jiné rané fázi podnikatele. Trasa vám poskytne potenciálním přístupem k podnikatelské komunitě, představí vám s napojením na znalce a podnikatele. Budete dokončit komplexní program rozvoje, který zahrnuje krátkou obytné team-building hřiště, obvykle se konala v Peak District. Typicky, tam trasy jsou tvořeny studentů z více než 25 různých zemí, což znamená, že budete mít skutečně mezinárodní vzdělávací zkušenost. Můžete se učit od těch nejlepších tím, že navštěvuje návštěvní přednášky od předních organizací. Předchozí řečníci se zúčastnili zástupci společností, jako E.ON, Lego, Experian, Santander a IBM. Stipendia a financování Studenti tohoto kurzu jsou také mohou požádat o stipendium z Nottingham Business School. Detailní informace o způsobilosti a kolik je k dispozici návštěva sekce postgraduální poplatky a financování našich webových stránek [-]

Vedení MSc A Mezinárodní Obchod

Campus forma Denní studium 1 - 2 let January 2017 Spojené království Nottingham

Budete zkoumat, jak efektivně řídit ve stále globálních pracovních prostředí. Kurz se bude stavět výkonné, praktické dovednosti, které potřebujete k řešení problémů, kterým čelí manažeři pracují mezinárodně, stejně jako rozvíjet své znalosti o globálním dodavatelském řetězci. [+]

Náš management a International Business cesta zkoumá, jak efektivně řídit ve stále globálních pracovních prostředí. Staví silné, praktické dovednosti, které potřebujete k řešení problémů, kterým čelí manažeři pracující v mezinárodním měřítku. Budete rozvíjet silné pochopení globálního dodavatelského řetězce, a také, jak organizace v něm provést ve vztahu k sobě navzájem. Modul Zážitek-založil také vám dává možnost pracovat v zahraničí, rozvoj dovedností a zkušeností s provozováním v zámořském kontextu. Proč studovat tento kurz? Kurz bude vybavit vás s širokou znalostí v široké škále oborů řízení a umožní vám rozvíjet další odborné znalosti, jak to postupuje. Jedná se o převod mistři, a proto není omezen na ty, kteří s obchodní nebo řízení související prvního stupně. Naše partnerství s ČMI znamená, že po úspěšném absolvování obdržíte MSc Management a International Business a CMI Level 7 diplom v řízení a vedení. Trasách specifické moduly se zaměřují na mezinárodních hodnotových řetězců a příčných otázkách kulturního managementu. Budete uvažovat o tom, jak organizace zachytit hodnotu prostřednictvím nových produktů a služeb, a poskytují hodnotu prostřednictvím mezinárodních operacích a dodavatelských řetězců. Kromě toho budete studovat, jak kulturní, jazykové a fyzické překážky ovlivňují organizace a jak se, podle pořadí, organizace reagovat cílem přizpůsobit se těmto překážkám. Studenti na těchto trasách obvykle pocházejí z více než 25 různých zemí, což znamená, že budete mít skutečně mezinárodní vzdělávací zkušenost. Je zde jedinečná příležitost dokončit konzultační projekt pracovat pro skutečného klienta na živé krátké. Budete dokončit komplexní program rozvoje, který zahrnuje krátkou obytné team-building hřiště, obvykle se konala v Peak District. Můžete se učit od nejlepších účastí hodnocení přednášky z předních organizací. Předřečníci se zúčastnili zástupci organizací, jako je E.ON, Lego, Experian, Santander, a IBM. Stipendia a financování Studenti tohoto kurzu jsou také mohou požádat o stipendium z Nottingham Business School. Detailní informace o způsobilosti a kolik je k dispozici návštěva na postgraduální poplatky a financování části našich webových stránek. [-]

Vedení MSc A Mezinárodní Vydavatelství

Campus forma Denní studium 1 - 2 let September 2017 Spojené království Nottingham

MSc v oboru Management a International Publishing byl navržen pro budoucí manažery, kteří konkrétně chtějí rozvíjet svůj zájem ve vydavatelském průmyslu, a zároveň posílit jejich chápání širších oblastí podnikání a koncepty pro úspěch organizací 21. století. Můžete přidat roční umístění práce, aby vaše magisterský dvouletý kurz. [+]

Tato cesta zkoumá strategie stojí za vydavatelského průmyslu a jeho uvedení na trh. Budete analyzovat zúčastněných subjektů a veřejných zájmů, vyhodnotit fúze a akvizice a zvážit vlivnou roli technologie. Získáte praktický úvod do digitální publikování, rozvíjet své znalosti o své schopnosti a to, co dělá úspěšné digitální návrh publikování. Nakonec se dozvíte o globálním trhu publikování zkoumá mezinárodní zákony publikování, autorská práva, morální právo, autorství a vlastnictví. Proč studovat tento kurz? Kurz bude vybavit vás s širokou znalostí v široké škále oborů řízení a umožní vám rozvíjet další odborné znalosti, jak to postupuje. Můžete přidat roční umístění práce, aby vaše magisterský dvouletý kurz. Budete dokončit hands-na projekt, takže máte jedinečnou příležitost využít teorie a znalosti, které jste získané produkovat smysluplné kus práce. Projekty zahrnují zkušenostech s projektem poradenství, stáží, Business výzkumného projektu a globálními zkušenostmi projekt. Rámec pro všechny naše plný úvazek MSc v manažerské kurzy nám umožňuje držet krok s řadou dynamických modulů, vztahujících se k přání a potřeby nové generace globálních vůdců. Naše partnerství s ČMI znamená, že po úspěšném absolvování obdržíte MSc Management a International Publishing a CMI Level 7 diplom v řízení a vedení. Učební plán je přezkoumána a vyvinut prostřednictvím konzultací s našimi studenty, zaměstnavateli a absolventy. Centrální navržení kurzu je spolupráce s externími podniků a organizací. Obvykle jsou tyto trasy přilákat studenty z více než 25 různých zemí, což znamená, že budete mít skutečně mezinárodní vzdělávací zkušenost. Budete dokončit komplexní program rozvoje, který zahrnuje krátké obytné budování týmu kurz koná obvykle v Peak District. Můžete se naučit z nejlepších tím, že navštěvuje návštěvní přednášky od předních organizací. Předřečníci zahrnovaly zástupci společností, jako E.ON, Lego, Experian, Santander, a IBM. Můžete také vytvořit své dovednosti a znalosti dále se mimoškolních aktivit, jako je zapojit do společnosti, dobrovolnictví, stává Student velvyslance. Stipendia a financování Studenti tohoto kurzu jsou také mohou požádat o stipendium z Nottingham Business School. Detailní informace o způsobilosti a kolik je k dispozici návštěva na postgraduální poplatky a financování části našich webových stránek. [-]

řízení Lidských Zdrojů MSC

Campus forma Denní studium 1 rok September 2017 Spojené království Nottingham

MSc Řízení lidských zdrojů byl vyvinut produkovat absolventy schopné dělat rozdíl v HR aréně. Tenhle program roku je schválen Chartered Institute of Personnel a rozvoj (CIPD) [+]

Řízení lidských zdrojů MSc

 

MSc Řízení lidských zdrojů byl vyvinut produkovat absolventy schopné dělat rozdíl v HR aréně. Tenhle program roku je schválen Chartered Institute of Personnel a rozvoj (CIPD), jako splňující požadavky na znalosti, které jsou předpokladem pro Chartered členství nebo Chartered Společenstvo CIPD.

Stále častěji hodnota CIPD kvalifikace je uznávána na národní i mezinárodní úrovni. Výzkum CIPD je mezi předních organizací zajišťuje, že obsah tohoto programu je moderní a vysoce ceněna zaměstnavateli.

 

Následující základní moduly vám solidní základy v řízení lidských zdrojů, a poskytuje tak větší porozumění a poznání praxe lidských zdrojů v současných organizacích.... [-]


řízení Msc A Globální řízení Dodavatelského řetězce

Campus forma Denní studium 1 - 2 let September 2017 Spojené království Nottingham

[+]

Naše MSc řízení tituly jsou zaměřeny na studenty, buď bez zázemí v podnikání a managementu, kteří chtějí rozvíjet svou kariéru v této oblasti, nebo studenty, kteří mají kvalifikaci v oblasti podnikání a řízení, ale chtějí, aby se stala konkurenceschopnější a pokrok ve své kariéře. Tato cesta je navržen tak, aby vás připraví na kariéru v globální řízení dodavatelského řetězce. Začíná zkoumání řízení operací na strategické úrovni, než rozvíjet své pochopení globálního dodavatelského řetězce a jak organizace v něm hrát ve vztahu k sobě navzájem. Budete také provést analýzu s realistickými daty, řešení typ otázek, které by vás mohly čelit v provozu nebo řetězce prostředí celosvětových dodávek a budování cenné praktické dovednosti. Proč studovat tento kurz? Kurz bude vybavit vás s širokou znalostí v široké škále oborů řízení a umožní vám rozvíjet další odborné znalosti, jak to postupuje. Můžete přidat roční umístění práce, aby vaše magisterský dvouletý kurz. Budete dokončit hands-na projekt, takže máte jedinečnou příležitost využít teorie a znalosti, které jste získané produkovat smysluplné kus práce. Projekty zahrnují zkušenostech s projektem poradenství, stáží, Business výzkumného projektu a globálními zkušenostmi projekt. Je to konverze magisterských a proto není omezen na studenty s obchodní nebo řízení související prvního stupně. Naše partnerství s ČMI znamená, že po úspěšném absolvování obdržíte MSc řízení a Global Supply Chain Management a CMI Level 7 diplom v řízení a vedení. Tato trasa bude jak prohloubit své znalosti o strategických operací v celé řadě odvětví a použít dodavatelského řetězce jako základ pro integraci své znalosti z dalších funkcí pro správu. Obvykle jsou tyto trasy jsou tvořeny studentů z více než 25 různých zemí, což znamená, že budete mít skutečně mezinárodní vzdělávací zkušenost. Budete dokončit komplexní rozvojový program, který zahrnuje krátký rezidenční team-building kurz, obvykle se konala v Peak District. Můžete se učit od těch nejlepších tím, že navštěvuje návštěvní přednášky od předních organizací. Předchozí řečníci se zúčastnili zástupci společností, jako E.ON, Lego, Experian, Santander a IBM. Můžete také vytvořit své dovednosti a znalosti dále se mimoškolních aktivit, jako je spojování společnost, dobrovolnictví nebo se stává student velvyslance. Stipendia a financování Studenti tohoto kurzu jsou také mohou požádat o stipendium z Nottingham Business School. Detailní informace o způsobilosti a kolik je k dispozici návštěva na postgraduální poplatky a financování části našich webových stránek. [-]

Videos

Nottingham Business School - The business school for business

How to apply online for Nottingham Business School

Contact

Nottingham Business School

Adresa, 1. řádek Burton St
Nottingham NG1 4BU, GB
Website http://www.ntu.ac.uk/nbs
Telefonní číslo +44 115 8484460