Nottingham Trent University - School of Art & Design

Úvod

Read the Official Description

Škola umění a designu těžila z významných investic a regenerace, zajistit, že naši studenti mají přístup k state-of-the-art zařízení, standardního softwaru a špičkových technologií.


Tyto vynikající zdroje umožňují našim studentům, aby prozkoumala řadu tvůrčích postupů a procesů; v důsledku toho, různé vzrušující, originální a inovativní práce je produkován školy.Město site

Všechny naše umění a designu kurzy jsou založeny na našich City stránkách: fantastické místo pro studium, se vším, co město Nottingham může nabídnout jen pár minut chůze od náš stát-of-the-art seminářů, studií a studentské ubytování.


Studentské zařízení na tomto webu patří:


• Boty knihovna

• Unie studentů

• O2 Max Fitness Suite je NTU

• knihkupectví Blackwells "

• Boningtons umění a designu obchod

• univerzita Tisknout Shop

• Union Express samoobsluze.


V rámci projektu regenerace £ 92m, dva z našich stěžejních staveb na stránkách města, Newton a Arkwright, byly nedávno kompletně zrekonstruován. Dodatečné zdroje, tyto stavby poskytují jsou přínosem pro všechny studenty univerzity o City místě.

V současné době probíhají na akademické půdě je přestavba budovy - Byron, který býval City webu Studentská unie. Tento režim vytvoří orientační bod budovu, která bude zahrnovat 5.500 metrů čtverečních sociální, volný čas a pohody zařízení, plus nové ubytování studentů. Zařízení v nové zástavbě bude zahrnovat sportovní hala, zábavní areál, fitness studio, obchod, bar, společenský prostor a wellness centrum, to vše v důsledku otevření v září 2013.

Město Místo také těží z oceněného veřejné dopravní sítě Nottinghamu. To zahrnuje tramvajovou dopravu, která běží ze severu kraje přímo přes srdce našeho areálu, do města a dále na vlakové nádraží Nottingham. S městem je hlavní autobusové a autokarové spojení v docházkové vzdálenosti, a dostat se z NTU nemůže být jednodušší.


Nottingham

Kompaktní, kosmopolitní město s co nabídnout, Nottingham je ideálním místem pro vzrušující a různorodé studentské praxe. Centrálně umístěný v výhodách Velké Británii, Nottingham z vynikajících vnitrostátní a mezinárodní dopravní spojení, a je rušný s energií, obchodu a kultury.
Všechny kurzy ve škole umění a designu jsou založeny na City stránkách univerzity, jen pár minut chůze od města je hlavní obchody, bary a vybavení.


Nottingham je:


, • "UK top five kreativní město" *

• nejrychleji rostoucí město ve Velké Británii, s nejmladším průměrem obyvatelstva

• student město (10% populace tvoří studenti)

• důsledně hlasoval jeden z pěti největších nákupních destinací

• proslulý pro jeho velkou noční život.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MA » Vidět MSc » Zobrazit magisterské programy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Magistr

MFA Výtvarného Umění

Campus forma Denní studium Kombinované 2 - 3 let September 2016 Spojené království Nottingham + 1 více

Tento kurz vám umožní rozvíjet své umělecké praxe, přičemž zároveň odborně s komunitou živé umění v Nottinghamu. Budete kriticky zapojit, vyslýchat a vyřešit svůj vlastní praxi, což vede k informovaným a zavedeného dílu. [+]

Tento kurz vám umožní rozvíjet své umělecké praxe, přičemž zároveň odborně s komunitou živé umění v Nottinghamu. Budete kriticky zapojit, vyslýchat a vyřešit svůj vlastní praxi, což vede k informovaným a zavedeného dílu. S důrazem na odborné praxe a zapojení publika, budete rozšiřovat vaše síť pracuje s partnery po celém městě Nottingham, přípravou vám za nástrahami současné praxe jako umělec a výzkumného pracovníka. Nottingham je uznaná jako jeden z nejaktivnějších umělců pod vedením scén u Londýna. S důrazem na odborné praxe a zapojení publika, bude tento kurz vám umožní rozšířit svou síť, pracující s partnery po celém městě, jako jsou Nottingham Contemporary a New Art Exchange. Klíčové vlastnosti Věnovat sami do studia se zaměřením a zkoumání své praxi. Práce s uměleckou komunitou v Nottinghamu rozšířit své praxi a profesionální síť. Zúčastněte se programu odborné praxe, včetně plánování profesního rozvoje a odborné praxe. Být podporována pracovníky vyznávající umělci v jejich vlastní pravý. Těžit z našich rozsáhlých vazeb s festivalech, uměleckých organizací a skupin umělců na místní, národní i mezinárodní úrovni, včetně naší vlastní Bonington galerie. Mají možnost absolvovat evropskou výměnu s partnerskou institucí, a to prostřednictvím programu Erasmus. Rozhodnout se pro další výzkum relací, pokud uvažujete o postupující do PhD studia nebo profesionální doktorát. vstupní požadavky Budete potřebovat: 2,1 stupně nebo ekvivalent v příslušném oboru, nebo relevantní zkušenosti dodat ukázky své práce. Kariérní vyhlídky Profesionalita je jádrem tohoto kurzu, který vám pomůže získat zkušenosti a vytvořit trvalé spojení s uměleckých organizací mimo univerzity. Možnost provádět pracovní stáže a zapojit se do odborné praxe je vložený do kurzu, který vám pomůže získat přehled a znalosti v rámci přípravy na kariéru po promoci. Pokud uvažujete o postupuje k dalšímu studiu budete mít možnost podniknout další řady výzkumných sezení, aby pomohl připravit se na profesionální doktorát nebo PhD. [-]

MSc

MSc International Investice Do Nemovitostí A Financí

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let August 2017 Spojené království Nottingham + 1 více

To je konverzní kurz fast-track pro absolventy oborů nesouvisejících s stavebnictví a nemovitostí, což vede ke stavu Chartered Surveyor. Je určen pro ty, kteří chtějí pokračovat v kariéře [+]

MSc International Real Estate Investment a finance

 

To je konverzní kurz fast-track pro absolventy oborů nesouvisejících s stavebnictví a nemovitostí, což vede ke stavu Chartered Surveyor. Je určen pro ty, kteří chtějí pokračovat v kariéře v investice do nemovitostí a financování obchodu na mezinárodních trzích.

Kurz poskytuje:

 

    • základ pro profesionální kariéru v globální realitních investičních a finančních trhů

    • volitelný mezinárodní exkurze

    • příležitost pro stáž

    • akreditace od Royal Institution of Chartered Surveyors (RICS)... [-]


MA

Design Interakce Ma

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let August 2017 Spojené království Nottingham + 1 více

Tento kurz je navržen tak, aby apelovat na absolventy z umění nebo technického zázemí, a zkoumá využití pokročilé technologie jako součást své tvůrčí praxe. Zaměření kurzu je [+]

MA Interakce design

 

Tento kurz je navržen tak, aby apelovat na absolventy z umění nebo technického zázemí, a zkoumá využití pokročilé technologie jako součást své tvůrčí praxe. Těžiště kurzu je návrh interaktivních zážitků s využitím stávající digitální technologie a počítačové kódování.

Naši studenti jsou vedeni k posouvají hranice současného digitálního praxe prostřednictvím zkoumání interakce mezi lidmi, objekty a prostředí.

 

Studijní cesty

Můžete studovat tento kurz:

    • na plný úvazek v průběhu jednoho roku

    • na částečný úvazek více než dva roky jako MA Interaction design registrovaní Project.... [-]


Design Ma Produkt

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let August 2017 Spojené království Nottingham + 1 více

Na MA Product Design kurzu budou vyzváni, aby prozkoumat multidisciplinární obor designu a napadat normy v oblasti designu myšlení [+]

MA Product Design

 

Na designu MA Product kurzu budou vyzváni, aby prozkoumat multidisciplinární obor designu a napadat normy v oblasti designu myšlení.

Různé moduly vám pomůže zvážit nejen materiály a zpracovatelského průmyslu, ale i mezinárodní strategií designu, který vám pomůže pochopit globální tržní síly.

Tím, identifikaci trendů, které jsou podporovány prostřednictvím nových technologických možností, budete moci vytvořit představu o produktu a plně zvážit jeho marketing, branding a balení.

Postgraduální stipendia

Škola bude nabízet řadu stipendií pro studenty zahájením své studium na jedné z našich postgraduálních kurzů.... [-]


Ma Branding A Design Identity

Campus forma Denní studium 1 rok September 2016 Spojené království Nottingham

Tento kurz vám dává možnost pracovat ve středu z nejdynamičtějších, mocných a vlivných oblastech profesionální design. Dozvíte se, jak plánovat a vytvářet značky, které bude mluvit s mocí a přesvědčování. [+]

Tento kurz vám dává možnost pracovat ve středu z nejdynamičtějších, mocných a vlivných oblastech profesionální design. Dozvíte se, jak plánovat a vytvářet značky, které bude mluvit s mocí a přesvědčování. Na začátku kurzu budete pracovat na krátkých projekty, které jsou zaměřeny na náročné konvencí. Poté budete zaostřit na objekt podle svého výběru prostřednictvím výzkumu a vývoje. Budete také vybudovat odborný časopis který prozkoumá stávající myšlení a praxi. Klíčové vlastnosti Vypracování projektu na míru své vlastní osobní zájmy a profesní aspirace. Spolupracovat s průmyslem provedením krátké stáže a studiových návštěvy. Práce v naší specializované umění a designu postgraduálním studiu. Těžit z pravidelných přednášek z předních postav v průmyslu designu. Zúčastněte se semináře pokrývající typografie, vizuální jazyk, značkování, Storyboarding a život kreslení relací. Rozhodnout se pro další pokročilé výzkumné modulu, pokud uvažujete o postupující do PhD studia nebo profesionální doktorát. vstupní požadavky Budete potřebovat: dobrý diplom (minimum 2.2) nebo ekvivalent v příslušném oboru, nebo relevantní zkušenosti dodat ukázky své práce Kariérní vyhlídky Tento kurz vám vybaví se silnými tvůrčí a řešení problémů dovednosti. Naši absolventi staly cennými členy profesionálních týmů pracují společně na celé řadě vizuálních komunikačních projektů, které by zahrnovaly všechny druhy Mezioborová spolupráce. Čerství absolventi mají: zakládání vlastních podniků, ve Velké Británii av zahraničí. postupoval k dalšímu studiu na úrovni PhD. nalezeno práce v rámci souvisejících kariéry v odvětví designu. se vrátil do své předchozí zaměstnání s novým zaměřením. Jiní našli kariéru v digitálních a tištěných médiích pro reklamní, branding, marketing a propagace, a nejrůznějších publikací. odborní pracovníci Naše MA Branding a identita týmu jsou všichni aktivní lékaři, vědci a / nebo výzkumných pracovníků. [-]

Ma Design Pro Film, Televizi A Události

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let August 2017 Spojené království Nottingham + 1 více

Tento kurz dále rozvíjí klíčové dovednosti a znalosti potřebné k výrobě prostředí používané ve filmech, televizních pořadů a akcí pro veřejnost [+]

MA Design pro film, televizi a události

 

Tento kurz dále rozvíjí klíčové dovednosti a znalosti potřebné k výrobě prostředí používané ve filmech, televizních pořadů a akcí pro veřejnost.

Zaměřuje se na společné aspekty stanovené designu a multidisciplinární porozumění a povědomí v celé oblasti, jako jsou:

• živé vystoupení

• Výstava

• konference

• festivaly

• karnevaly, a

• jak vnitřní a vnější akce.

 

Studijní cesty

Můžete studovat tento kurz:

• plný úvazek více než jeden rok

• částečný úvazek po dobu dvou let jako design MA pro film, televizi a události pouze registrovaní projektu. ... [-]


Ma Filmu Praxe

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let August 2017 Spojené království Nottingham + 1 více

Kurz je otevřen pro vhodných absolventy v jakémkoliv oboru s prvkem filmové produkce, ty se záznamem práce v průmyslu, nebo těch, s důkazy významné individuální praxe [+]

MA Film praxe

Kurz je otevřen pro vhodných absolventy v jakémkoliv oboru s prvkem filmové produkce, ty se záznamem práce v průmyslu, nebo těch, s prokázanou významnou individuální praxe. Zcela průmysl-čelí v celé, kurz je projekt založený na společnosti a hands-on s změny a inovace, které se dějí v dostupnosti a poskytování kina, například online a digitální distribuce vyvíjet a rozvíjet.

Kurz zahrnuje mnoho aspektů filmové praxe, včetně počátečního příběhu, nápadu a Komisi, aby prostřednictvím k psaní scénářů, odlévání, střelba, editaci a konečně, distribuce a promítání. Tento kurz je dodáván ve spolupráci Broadway Cinema a Media Centre.... [-]


Ma Fine Art

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let August 2017 Spojené království Nottingham + 1 více

Kurz opírá o vášeň pro, a obeznámenost s, současné evropské umělecké praxe, jako platforma, ze které si můžete rozvíjet kritický a profesionální porozumění [+]

MA výtvarného umění

 

Kurz opírá o vášeň pro, a obeznámenost s, současné evropské umělecké praxe, jako platforma, ze které si můžete rozvíjet kritický a odborné znalosti.

Můžete pracovat v jakémkoli médiu vašeho výběru, od tradičních uměleckých forem na nejnovější technologie, a z praktické koncepční. Doporučujeme ochotu riskovat a přijmout nové přístupy.

 

Studijní cesty

Můžete studovat tento kurz:

    • na plný úvazek v průběhu jednoho roku

    • na částečný úvazek více než dva roky jako MA Výtvarné umění podle Registered Project.... [-]


Ma Fotografování

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let September 2016 Spojené království Nottingham + 1 více

Tato praxe založená na hřiště se domnívá, fotografování rámci současného mezinárodního společenství. Budete zkoumat vzrušující a někdy náročné, kulturní a kontextové dialogy okolní své praxi. [+]

Tato praxe založená na hřiště se domnívá, fotografování rámci současného mezinárodního společenství. Budete zkoumat vzrušující a někdy náročné, kulturní a kontextové dialogy okolní své praxi. Budeme poskytovat na vysoké úrovni výrobních dílen, které budou posilovat a rozšiřovat svůj vlastní fotografování v dnešní vizuální kultury. Budete vyrábět svůj vlastní plán, smlouva o učení, které ukazují, jak si chtějí rozvíjet své praxi jako profesionální fotograf nebo akademického výzkumného pracovníka. Budete zapojit buď s novými technologiemi či tradiční fotografování, nebo kombinace obou, ale ty by se měly zaměřit aktualizovat a vyzvěte své pre-existující skillset. Výsledný fotografické praxe může být pro jakýkoli účel vybrat; art, komerční, dokumentární, móda, krajina, pohyblivým obrazem nebo snad něco experimentální. Náš tým Fotografie tým mají odborné znalosti v celé řadě specializovaných fotografických postupů, a bude podporovat vás s flexibilním a citlivou výuku. Klíčové vlastnosti Vypracování projektu na míru své vlastní osobní zájmy a profesní aspirace. Mají možnost zapojit se a diskutovat o kritické, historické a související rámců okolní své praxi. Jít na exkurzi do nejméně jednoho fotografického archivu. Těžit z návštěvy reproduktorů, v poslední době tito zahrnovali Emma Bowkett Francis Hodgson Giles Duley, Martin Parr, Ophelia Wynne Simon Roberts, Simon Webb a Sunil Gupta. Využijte našich vynikajících odkazy průmyslu, včetně společností, jako jsou Mamiya Leaf, Phase One, Genesis Imaging, Wex fotografické, Red Fotografická a Calumet. Těžit z mezinárodních vazeb a kontaktů Náš personál je po celé Evropě. Přidejte se 75 let v hodnotě absolventů NTU, kteří dosáhli úspěchu, získal ocenění, nebo jinak vyznamenali v oboru fotografie. Rozhodnout se pro další pokročilé výzkumné modulu, pokud uvažujete o postupující do PhD studia nebo profesionální doktorát. vstupní požadavky Budete potřebovat: vyznamenáním (minimum 2.1) nebo ekvivalent v příslušném oboru, nebo relevantní zkušenosti dodat ukázky své práce Kariérní vyhlídky To samozřejmě vede k širokému spektru pracovních příležitostí v rámci fotografování včetně fotograf na volné noze, studio fotograf, fotožurnalista, editor obrázků, obrazu výzkumník a výstavy koordinátora. Někteří absolventi také použít tento kurz k podpoře kariéry výuky, přednáškové a progrese do MPhil nebo PhD studia. Naším cílem je vyrábět vysoce zaměstnatelní absolventy a my jsme odhodláni nabízet zkušenosti v dalším průběhu, které zvýší vaše pochopení průmyslu. Náš tým Zaměstnatelnost může pomoci, aby vás připraví, který nabízí celou řadu aktivit, včetně CV budovu, psaní žádostí o zaměstnání a příprava na pohovory. [-]

Ma Grafický Design

Campus forma Denní studium Kombinované 1 rok September 2016 Spojené království Nottingham + 1 více

Tento kurz je především o výzkum, vývoj a výrobu kreativních, originálních a efektivních grafických řešení, která fungují v celé řadě tištěných i digitálních médiích. [+]

Tento kurz je především o výzkum, vývoj a výrobu kreativních, originálních a efektivních grafických řešení, která fungují v celé řadě tištěných i digitálních médiích. Na začátku kurzu budete pracovat na krátkých projekty, které jsou zaměřeny na náročné konvencí. Poté budete zaostřit na objekt dle vlastního výběru prostřednictvím výzkumu, vývoji a výrobě jediného, ​​do hloubky projektu. Budete také rozvíjet odborný časopis který prozkoumá stávající myšlení a praxi. Klíčové vlastnosti Vypracování projektu na míru své vlastní osobní zájmy a profesní aspirace. Spolupracovat s průmyslem provedením krátké stáže a studiových návštěvy. Práce v naší specializované umění a designu postgraduálním studiu. Těžit z pravidelných přednášek z předních postav v průmyslu designu. Zúčastněte se semináře pokrývající typografie, vizuální jazyk, značkování, Storyboarding a život kreslení relací. Rozhodnout se pro další pokročilé výzkumné modulu, pokud uvažujete o postupující do PhD studia nebo profesionální doktorát. vstupní požadavky Budete potřebovat: dobrý diplom (minimum 2.2) nebo ekvivalent v příslušném oboru, nebo relevantní zkušenosti dodat ukázky své práce Kariérní vyhlídky Tento kurz vám vybaví se silnými tvůrčí a řešení problémů dovednosti. Naši absolventi staly cennými členy profesionálních týmů pracují společně na celé řadě vizuálních komunikačních projektů, které by zahrnovaly všechny druhy Mezioborová spolupráce. Čerství absolventi mají: Založit svůj vlastní podnik ve Velké Británii i v zahraničí. Postupoval k dalšímu studiu na úrovni PhD. Nalezeno práce v rámci souvisejících kariéry v odvětví designu. Se vrátil do své předchozí zaměstnání s novým zaměřením. Jiní našli kariéru v digitálních a tištěných médiích pro reklamní, branding, marketing a propagace, a nejrůznějších publikací. [-]

Ma Ilustrace

Campus forma Denní studium 1 rok September 2016 Spojené království Nottingham

Naši Ilustrace studenti naučí se stal odborníkem vypravěče a prozkoumat profesní kontexty pro jejich práci, včetně tisku a digitálního mediálního designu, výroby a distribuce. [+]

Náš ilustrace studenti naučí se stal odborníkem vypravěči a prozkoumat profesní kontexty pro jejich práci, včetně tisku a digitálního mediálního designu, výroby a distribuce. Na začátku kurzu budete pracovat na krátkých projekty, zaměřené na náročné konvencí. Poté budete zaostřit na objekt dle vlastního výběru prostřednictvím výzkumu, vývoji a výrobě jediného, ​​do hloubky projektu. Budete také rozvíjet odborný časopis který prozkoumá stávající myšlení a praxi. Klíčové vlastnosti Vypracování projektu na míru své vlastní osobní zájmy a profesní aspirace. Spolupracovat s průmyslem provedením krátké stáže a studiových návštěvy. Práce v naší specializované umění a designu postgraduálním studiu. Těžit z pravidelných přednášek z předních postav v průmyslu designu. Zúčastněte se semináře pokrývající typografie, vizuální jazyk, značkování, Storyboarding a život kreslení relací. Rozhodnout se pro další pokročilé výzkumné modulu, pokud uvažujete o postupující do PhD studia nebo profesionální doktorát. vstupní požadavky Budete potřebovat: dobrý diplom (minimum 2.2) nebo ekvivalent v příslušném oboru, nebo relevantní zkušenosti dodat ukázky své práce Kariérní vyhlídky Tento kurz vám vybaví se silnými tvůrčí a řešení problémů dovednosti. Naši absolventi staly cennými členy profesionálních týmů pracují společně na celé řadě vizuálních komunikačních projektů, které by zahrnovaly všechny druhy Mezioborová spolupráce. Čerství absolventi mají: zakládání vlastních podniků, ve Velké Británii a v zahraničí postupoval k dalšímu studiu na úrovni PhD nalezeno práce v rámci souvisejících kariéru v oblasti designu se vrátil do své předchozí zaměstnání s novým zaměřením. Jiní našli kariéru v digitálních a tištěných médiích pro reklamní, branding, marketing a propagace, a nejrůznějších publikací. [-]

Ma Kultura, Styl A Móda

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let September 2016 Spojené království Nottingham + 1 více

Tento jedinečný kurz vám dává možnost, aby se stal odborníkem v pochopení trendů a významy v vizuální a hmotné kultury. Zejména ty aspekty, které jsou definovány podle jejich vzhledu, ovlivněné módou, a které komunikují myšlenky a hodnoty prostřednictvím stylistických možností. [+]

Tento jedinečný kurz vám dává možnost, aby se stal odborníkem v pochopení trendů a významy v vizuální a hmotné kultury. Zejména ty aspekty, které jsou definovány podle jejich vzhledu, ovlivněné módou, a které komunikují myšlenky a hodnoty prostřednictvím stylistických možností. Klíčové vlastnosti Studovat na plný úvazek nebo na částečný úvazek, s pružnou vyučování a učení. Vyjednávat své projekty tak, aby odrážely své osobní a profesní aspirace. Učit se prostřednictvím inovativního vzdělávacího programu, studuje přes pole a žánry, se zaměřením na klíčová témata v rámci vizuální a hmotné kultury. Porozumět politické, sociální, ekologické a etické důsledky stylu kultury. Naučí komunikovat své představy o kulturu v profesionálním způsobem, prostřednictvím médií, jako jsou akademické doklady konference, dokumentárních a publicistických článků. Zúčastněte se semináře pro kreativní myšlení, psaní pro různé cílové skupiny a médií, a příslušného softwaru, jako je Adobe InDesign. Rozvíjet své praktické dovednosti v základech mobilní žurnalistiky a komunikací. Zúčastněte se živých kalhotky a spolupráce, což vám k síti a získat zkušenosti. Těžit z řečníků, kteří se podělí o své odborné znalosti, výzva perspektiv, a dávají nahlédnout do aktuální kulturní vývoj. Připravte se na další studium, jako je například PhD. Kariérní vyhlídky Tento kurz vám pomůže rozvinout řadu postgraduálních atributů, včetně: Nezávislost a self-směr gramotnost týmová práce komunikace v řadě médií a schopnost stanovit priority a dodržení termínů. Absolventi tohoto kurzu budou vybaveny odborníkem a aktuální znalosti a dovednosti důležité pro celou řadu potenciálních kariéry a dalšího studia. Tyto zahrnují: kulturní publicistiky v celé řadě předmětů a médií authoring kulturních knihy a komentář k širšímu publiku výzkumu a poradenství, kde je nutná znalost trendů a problémů, které se týkají spotřebitelů curation nebo komunikační role v kulturních institucích, jako jsou muzea a galerie výuky na další vzdělávání nebo na úrovni vysokých škol a progrese do doktorského studia s cílem výuky a / nebo výzkumu. vstupní požadavky Budete potřebovat: vyznamenáním (minimum 2.1) nebo ekvivalent v příslušném oboru, nebo relevantní zkušenosti stručnou písemnou odpověď na nastavenou otázku, nebo návrh týkající se vyšetřování, do aspektu ikonou stylu culturePDF. [-]

Ma Loutkářství A Digitální Animace

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let September 2016 Spojené království Nottingham + 1 více

Tento předmět byl vytvořen v reakci na vznik globálního průmyslu animace. To vám pomůže, aby svou práci na další úroveň, ať už jste již pracuje komerčně nebo jako umělec, postupující z bakalářského studia, nebo přehodnocuje svou kariéru. [+]

Tento předmět byl vytvořen v reakci na vznik globálního průmyslu animace. To vám pomůže, aby svou práci na další úroveň, ať už jste již pracuje komerčně nebo jako umělec, postupující z bakalářského studia, nebo přehodnocuje svou kariéru. Budete rozvíjet důmyslnou akademické, technické a kreativní porozumění, a portfolio průmyslovým standardem. Na začátku kurzu budete vymyslet svůj vlastní projekt, a vybrat jednu ze dvou výstupů; Praxe nebo disertační práce. Budeme vám s akademickým, tvůrčím a experimentálním prostředí, ve kterém si můžete prohlédnout vizuální a narativní prvky tohoto dynamického umělecké formy. Vedoucí Specialista povede a podporu při rozvoji projektu. Pokud se rozhodnete studovat tento kurz na částečný úvazek budeme vám s flexibilním učebním prostředí, včetně on-line učení pokojů a diskusních skupin. Klíčové vlastnosti Vypracování projektu na míru své vlastní osobní zájmy a profesní aspirace. Zavazují praxe pod vedením a teorie-vedl výzkum, buď s praxí či disertačních výsledky. Vyberte si ke studiu na plný úvazek nebo na částečný úvazek. Mít přístup k standardního vybavení, technického poradenství a podporu. Navštěvovat přednášky a workshopy, které cvičí profesionály. Mají možnost jít na studijní návštěvy a výlety. Rozhodnout se pro další pokročilé výzkumné modulu, pokud uvažujete o postupující do PhD studia nebo profesionální doktorát. Animovaný králík. MA loutkářství a digitální animace Tento kurz byl vytvořen v reakci na vznik globálního průmyslu animace. To vám pomůže, aby svou práci na další úroveň, ať už jste již pracuje komerčně nebo jako umělec, postupující z bakalářského studia, nebo přehodnocuje svou kariéru. Budete rozvíjet důmyslnou akademické, technické a kreativní porozumění, a portfolio průmyslovým standardem. Na začátku kurzu budete vymyslet svůj vlastní projekt, a vybrat jednu ze dvou výstupů; Praxe nebo disertační práce. vstupní požadavky Budete potřebovat: dobrý diplom (minimum 2.2) nebo ekvivalent v příslušném oboru, nebo relevantní zkušenosti dodat ukázky své práce Kariérní vyhlídky Tento kurz je navržen tak, aby je vybavit znalosti, dovednosti a zkušenosti, které by mohly postoupit svou kariéru a připraví vás na další studium. Možné profesní dráhy a přidružená role patří: znak nebo scénický výtvarník spisovatel pro animaci ředitel animace nezávislý animátor / maker animace zapalovač příběh strávník designer aktivum animace novinář učitel Produkt / dědictví / architektonický vizualizér. Důležité je, že tento kurz vám dává možnost přehodnotit své ambice, a potenciálně i přeorientovat svou kariéru. Nezávislá učení dosáhnout vás připraví efektivně prezentovat potenciálním zaměstnavatelům, a váš projekt práce bude zlepšit své znalosti, dovednosti a odborné veřejnosti. [-]

MA Management Luxusní Módní Značka

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let September 2016 Spojené království Nottingham + 1 více

Tato vzrušující a inovativní kurz vám vybaví se strategickými, tvůrčích a obchodních dovedností nezbytných globálním módním průmyslu. To bude rozvíjet a posilovat své základní dovednosti a znalosti ve specializovaných oblastech, včetně nových koncepcí a strategií pro řízení značky luxusní módy. [+]

Tato vzrušující a inovativní kurz vám vybaví se strategickými, tvůrčích a obchodních dovedností nezbytných globálním módním průmyslu. To bude rozvíjet a posilovat své základní dovednosti a znalosti ve specializovaných oblastech, včetně nových koncepcí a strategií pro řízení značky luxusní módy. Naučíte se po boku studentů z našich dalších MA módní management, marketing a komunikační kurzy, a mají možnost převést tituly MA, pokud jste změny specializaci. Naše MA Luxusní módní značka řízení sedí v apartmánu s následující kurzy: Vedení MA International Fashion MA Módní Marketing MA Móda komunikace. Naučíte se po boku studentů z těchto dalších předmětů MA, a mají možnost převést tituly MA-li vaše změny specializaci. Klíčové vlastnosti Studovat na plný úvazek nebo na částečný úvazek. Získat znalosti a pochopení toho, jak jsou různé oblasti módního průmyslu spolupracovat, a vyberte si odborný zaměření. Vyberte si z celé řady možných výstupů, aby odrážely kariéru nebo pro podporu zakládání podniků. Přejděte na studijních cest do mezinárodních módních metropolích. Těžit z průmyslových reproduktorů, jako jsou mezinárodní brand manažerů a módních odborníků. Pracovat samostatně a jako tým v náročném, kreativním a multikulturním prostředí v rámci School of Art & Design. Připravte se na další postgraduální studium, jako je MPhil nebo PhD. Získat celosvětově uznávané akademické kvalifikace ve spojení s osobním i profesionálním rozvoji zaměstnatelnosti a podnikání. vstupní požadavky Budete potřebovat: dobrý diplom (minimum 2,2) nebo ekvivalentní, nebo relevantní zkušenosti napsat krátkou zprávu, ilustrující své znalosti a pohled na jeden aspekt módního průmyslu. Kariérní vyhlídky Tento kurz vás připraví na vedoucích manažerských pozicích v celém módním průmyslu v oblastech, jako jsou: vedení módní vývoj produktů Řízení značky Luxury Brand management marketing nákupy merchandising výrobní maloobchod poradenství získávání logistika branding etika a udržitelnost komunikace a PR styling módní žurnalistiky. Dovednosti a znalosti budete učit se prostřednictvím tohoto kurzu budou přenositelné do rolí v rámci jiných odvětvích. Možnost studovat modul Advanced Art and Design Research vám poskytne ideální přípravu pro další postgraduální studium, včetně PhD kurzech, pokud chcete naučit nebo se stát výzkumník. [-]

Ma Mezinárodní Módní Obchod

Campus forma Denní studium 1 rok August 2017 Spojené království Nottingham

To je důkladné, náročný a intenzivní kurz určený k pokrytí tvůrčí manažerské a obchodní aspekty průmyslu. To zařídíme kompletní pohled na všechny aspekty [+]

MA International Business Fashion

 

To je důkladné, náročný a intenzivní kurz určený k pokrytí tvůrčí manažerské a obchodní aspekty průmyslu. To zařídíme kompletní pohled na všechny aspekty globálního módního průmyslu.

Tento kurz je ideální, pokud máte nějaké znalosti o odvětví, buď od tvůrčí nebo obchodní zázemí, ale chtějí rozšířit své znalosti a budovat své dovednosti set. Kurz bude zkoumat praktické, teoretické, strategické a tvůrčí aspekty předmětné oblasti.

Široká škála mezinárodních módního průmyslu odkazy v School of Art & Design, zaručuje, že tento kurz je nabízen ve skutečně mezinárodním kontextu.... [-]


Ma Módní Design

Campus forma Denní studium 1 rok September 2016 Spojené království Nottingham

Máme více než 40 let odborných znalostí v oblasti módního návrhářství, a tento kurz byl navržen tak, aby vám pomohl rozvíjet své tvůrčí, akademické a profesní potenciál. Budete navrhnout individuální studijní program, ve formě projektu, který by mohl být zaměřen na vaší kariéry aspirací nebo experimentálního vyšetřování módy, umění a zhotovení. [+]

Máme více než 40 let odborných znalostí v oblasti módního návrhářství, a tento kurz byl navržen tak, aby vám pomohl rozvíjet své tvůrčí, akademické a profesní potenciál. Budete navrhnout individuální studijní program, ve formě projektu, který by mohl být zaměřen na vaší kariéry aspirací nebo experimentálního vyšetřování módy, umění a zhotovení. Budeme vás podporovat v rámci pružné a reagovat výuku a učení, který vám pomůže prozkoumat a napadat limity módního designu. Klíčové vlastnosti Vymyslet individuální studijní program, založený na své vlastní zájmy a profesní aspirace. Přijímat semináře v 2D / 3D designu, generace silueta, kreativní vykrajovací a módní vizualizace. Požádat o jednoho z našich Paul Smith Stipendia a mají možnost cestovat do Japonska a studovat na Bunka Fashion College v Tokiu. Těžit z hostujících odborníků z průmyslu, jako je Simeon Farrar, Jo Cope, Moxham, Christopher Raeburn, a sir Tom Baker. Mají možnost připojit se k evropské studijní cestu do Antverpách a Paříži. Využijte našich rozsáhlých spojení s průmyslem. Mají možnost vystavovat své práce na nové designéry v Londýně. Pracovat spolu s dalšími módy, textilu a Pletené design studentů v naší specializované postgraduální studia. Rozhodnout se pro 20 kreditních bodů Advanced Research modulu, pokud uvažujete o postupující do PhD studia nebo profesionální doktorát. Práce s ostatními studenty, praktiků a akademických pracovníků z různých kultur a prostředí. vstupní požadavky Budete potřebovat: vyznamenáním (minimum 2.2) nebo ekvivalent v příslušném oboru, nebo relevantní zkušenosti dodat ukázky své práce Kariérní vyhlídky To samozřejmě vede k širokému spektru pracovních příležitostí, včetně designér, kupující, merchandiser, manažer výroby, předpovídá vývoj a styl v rámci firem a značek. Někteří absolventi také použít tento kurz k podpoře kariéry ve výuce, školení, žurnalistiky a progrese do MPhil nebo PhD studia. Čerství absolventi zřídili své vlastní úspěšné firmy, postupoval k dalšímu studiu či práci v rámci souvisejících kariéru v módním a textilním odvětví designu. Jiní se vrátili do své předchozí práci s obnoveným zájmem a rozšířené možnosti pracovního uplatnění. Máte-li zájem o spuštění vlastního tvůrčího podnikání, univerzita poskytuje start-up výcvik a podporu prostřednictvím úlu naše centrum pro podnikání a podnikání. [-]

Ma Módní Komunikace

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let September 2016 Spojené království Nottingham + 1 více

Tato vzrušující a inovativní kurz vám vybaví se strategickými, tvůrčích a obchodních dovedností nezbytných globálním módním průmyslu. To bude rozvíjet a posilovat své základní dovednosti a znalosti ve specializovaných oblastech, včetně nových koncepcí a strategií pro módní komunikace. [+]

Tato vzrušující a inovativní kurz vám vybaví se strategickými, tvůrčích a obchodních dovedností nezbytných globálním módním průmyslu. To bude rozvíjet a posilovat své základní dovednosti a znalosti ve specializovaných oblastech, včetně nových koncepcí a strategií pro módní komunikace. Naučíte se po boku studentů z našich dalších MA módní management, marketing a komunikační kurzy, a mají možnost převést tituly MA, pokud jste změny specializaci. Naše MA Fashion Communications sedí v apartmánu s následující kurzy: Vedení MA International Fashion MA Módní Marketing MA Luxusní módní značka řízení. Naučíte se po boku studentů z těchto dalších předmětů MA, a mají možnost převést tituly MA-li vaše změny specializaci. Klíčové vlastnosti Studovat na plný nebo částečný úvazek. Získat znalosti a pochopení toho, jak jsou různé oblasti módního průmyslu spolupracovat, a vyberte si odborný zaměření. Vyberte si z celé řady možných výstupů, aby odrážely kariéru nebo pro podporu zakládání podniků. Přejděte na studijních cest do mezinárodních módních metropolích. Těžit z průmyslových reproduktorů, jako jsou mezinárodní brand manažerů a módních odborníků. Pracovat samostatně a jako tým v náročném, kreativním a multikulturním prostředí v rámci School of Art & Design. Připravte se na další postgraduální studium, jako je MPhil nebo PhD. Získat celosvětově uznávané akademické kvalifikace ve spojení s osobním i profesionálním rozvoji zaměstnatelnosti a podnikání. odborní pracovníci Akademický tým pracovníci Pro tento předmět se všechny mají celou řadu odborných zkušeností v rámci předmětu Fashion managementu, marketingu a komunikace, a ve školství. Mnozí z nich mají zkušenosti průmyslu a MA nebo PhD kvalifikaci. Všichni členové týmu jsou buď spojeny s průmyslem, výzkum aktivní v pokud jde o časopisu a knižní publikace, výstavy nebo sborníku, nebo provozovat své vlastní podnikání. Klíčoví členové týmu jsou mezinárodně a národně aktivní a jsou v současné době nebo jste v poslední době, externí zkoušející u dalších institucí ve Velké Británii. vstupní požadavky Budete potřebovat: dobrý diplom (minimum 2,2) nebo ekvivalentní, nebo relevantní zkušenosti napsat krátkou zprávu, ilustrující své znalosti a pohled na jeden aspekt módního průmyslu. Kariérní vyhlídky Tento kurz vás připraví na vedoucích manažerských pozicích v celém módním průmyslu v oblastech, jako jsou: vedení módní vývoj produktů řízení značky Luxury Brand management marketing nákupy merchandising výrobní maloobchod poradenství získávání logistika branding etika a udržitelnost komunikace a PR styling módní žurnalistiky. Dovednosti a znalosti budete učit se prostřednictvím tohoto kurzu budou přenositelné do rolí v rámci jiných odvětvích. Možnost studovat modul Advanced Art and Design Research vám poskytne ideální přípravu pro další postgraduální studium, včetně PhD kurzech, pokud chcete naučit nebo se stát výzkumník. [-]

MA Módní Marketing

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let September 2016 Spojené království Nottingham + 1 více

Tato vzrušující a inovativní kurz vám vybaví se strategickými, tvůrčích a obchodních dovedností nezbytných globálním módním průmyslu. To bude rozvíjet a posilovat své základní dovednosti a znalosti ve specializovaných oblastech, včetně nových koncepcí a strategií pro módní marketing. [+]

Tato vzrušující a inovativní kurz vám vybaví se strategickými, tvůrčích a obchodních dovedností nezbytných globálním módním průmyslu. To bude rozvíjet a posilovat své základní dovednosti a znalosti ve specializovaných oblastech, včetně nových koncepcí a strategií pro módní marketing. Naučíte mezi studenty z více naše další MA módní management, marketing a komunikace kurzů a mají možnost převést tituly MA, pokud jste změny specializaci. Naše MA Fashion Marketing sedí v apartmánu s následující kurzy: MA International Fashion management MA Fashion Communications MA Luxusní módní značky Management. Naučíte se po boku studentů z těchto dalších předmětů MA, a mají možnost převést tituly MA-li vaše změny specializaci. Klíčové vlastnosti Studovat na plný úvazek nebo na částečný úvazek. Získat znalosti a pochopení toho, jak jsou různé oblasti módního průmyslu spolupracovat, a vyberte si odborný zaměření. Vyberte si z celé řady možných výstupů, aby odrážely kariéru nebo pro podporu zakládání podniků. Přejděte na studijních cest do mezinárodních módních metropolích. Těžit z průmyslových reproduktorů, jako jsou mezinárodní brand manažerů a módních odborníků. Pracovat samostatně a jako tým v náročném, kreativním a multikulturním prostředí v rámci School of Art & Design. Připravte se na další postgraduální studium, jako je MPhil nebo PhD. Získat celosvětově uznávané akademické kvalifikace ve spojení s osobním i profesionálním rozvoji zaměstnatelnosti a podnikání. vstupní požadavky Budete potřebovat: dobrý diplom (minimum 2,2) nebo ekvivalentní, nebo relevantní zkušenosti napsat krátkou zprávu, ilustrující své znalosti a pohled na jeden aspekt módního průmyslu. Kariérní vyhlídky Tento kurz vás připraví na vedoucích manažerských pozicích v celém módním průmyslu v oblastech, jako jsou: vedení módní vývoj produktů řízení značky Luxury Brand management marketing nákupy merchandising výrobní maloobchod poradenství získávání logistika branding etika a udržitelnost komunikace a PR styling módní žurnalistiky. Dovednosti a znalosti budete učit se prostřednictvím tohoto kurzu budou přenositelné do rolí v rámci jiných odvětvích. Možnost studovat modul Advanced Art and Design Research vám poskytne ideální přípravu pro další postgraduální studium, včetně PhD kurzech, pokud chcete naučit nebo se stát výzkumník. [-]

Ma Módní Marketingu A Komunikace

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let August 2017 Spojené království Nottingham + 1 více

Tento kurz vám nabízí možnost kreativně prozkoumat teoretickou a praktickou aplikaci módní marketing, aby byly uspokojeny současné budoucí požadavky spotřebitelů v zavedené a [+]

MA Móda marketingu a komunikace

 

Tento kurz vám nabízí možnost kreativně prozkoumat teoretickou a praktickou aplikaci módní marketing, aby byly uspokojeny současné budoucí spotřebitelské poptávky v zavedených i rozvíjejících se trzích.

Přednášky a semináře hodnocení od odborníků přímo z módního průmyslu, a studijních návštěv na mezinárodních módních metropolí zvýší vaše pochopení moderních světových trzích.

 

Studijní cesty

Můžete studovat tento kurz:

    • na plný úvazek v průběhu jednoho roku

    • na částečný úvazek více než dva roky jako MA módní marketingu a komunikace registrovaní Project.... [-]


Ma Módní Obchodní Futures

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let August 2017 Spojené království Nottingham + 1 více

Zkoumá globální módní sítě a umožní vám zjistit aktuální trendy a vztahy dodavatelského řetězce budoucnost módy. Budete se očekává, že ukázat povědomí o etických, udržitelné a [+]

MA Módní Obchodní Futures

Zkoumá globální módní sítě a umožní vám zjistit aktuální trendy a vztahy dodavatelského řetězce budoucnost módy. Budete se očekává, že ukázat povědomí o etických, udržitelných a firemní sociální odpovědnosti, a pochopení dopadu, který mohou mít na módní podnikatelské prostředí. Dozvíte se o širokou škálu nových technologických a marketingových příležitostí pro dodavatele a praktiky.

 

Studijní cesty

Můžete studovat tento kurz:

 

    • na plný úvazek v průběhu jednoho roku

    • na částečný úvazek více než dva roky jako MA módního průmyslu Futures registrovaní Project.... [-]


Ma Módní úplet Designu

Campus forma Denní studium 1 rok September 2016 Spojené království Nottingham

S více než 30 let zkušeností a mezinárodní pověst pro vynikající výsledky v oblasti módy úpletu designu, bude tento kurz vás povzbudit k inovacím prostřednictvím experimentálního výzkumu a praxe. [+]

S více než 30 let zkušeností a mezinárodní pověst pro vynikající výsledky v oblasti módy úpletu designu, bude tento kurz vás povzbudit k inovacím prostřednictvím experimentálního výzkumu a praxe. Budete navrhovat konkrétní projekt, které by mohly být zaměřeny na vaší kariéry aspirací nebo experimentální vyšetřování umění, vědy a výroby. Budeme vás podporovat s flexibilním a citlivou výuku, který vám pomůže prozkoumat a napadat limity módy úpletu designu. Klíčové vlastnosti Vymyslet individuální studijní program, založený na své vlastní zájmy a profesní aspirace. Přijímat dílny Computer Aided Design (CAD) pleteniny, 2D / 3D návrhového generace, kreativní vykrajovací a módní vizualizace. Požádat o jednoho z našich Paul Smith Stipendia a mají možnost cestovat do Japonska a studovat na Bunka Fashion College v Tokiu. Práce v našich rozsáhlých zařízeních s přístupem na dlaň a napájecí pletací stroje, včetně Shima Seiki a Stoll. Těžit z odborných znalostí našich akademických pracovníků, výzkumníků a hostující návrháři, jako je Juliana Sissons, Simeon Farrar, Jo Cope, Moxham, a Christopher Raeburn. Mají možnost připojit se k evropské studijní cestu do Antverpách a Paříži. Být vybrán vystavovat svou práci na nové designéry v Londýně a SPINEXPO v čínské Šanghaji. Pracovat spolu s dalšími módy, textilu a Pletené design studentů v naší specializované postgraduální studia. Rozhodnout se pro 20 kreditních bodů Advanced Research modulu, pokud uvažujete o postupující do PhD studia nebo profesionální doktorát. Práce s ostatními studenty, praktiků a akademických pracovníků z různých kultur a prostředí. vstupní požadavky Budete potřebovat: dobrý diplom (minimum 2.2) nebo ekvivalent v příslušném oboru, nebo relevantní zkušenosti dodat ukázky své práce Kariérní vyhlídky To samozřejmě vede k širokému spektru pracovních příležitostí, včetně designér, technolog, kupující, obchodním domům a vedoucí výroby. Dalo by se také pracovat v trendu předpovídání a styling pro módní / úpletových firem a značek. Někteří absolventi také použít tento kurz k podpoře kariéry ve výuce, školení, žurnalistiky a progrese do MPhil nebo PhD studia. Čerství absolventi zřídili své vlastní úspěšné firmy, postupoval k dalšímu studiu či práci v rámci souvisejících kariéry v odvětví designu. Jiní se vrátili do své předchozí práci s obnoveným zájmem a rozšířené možnosti pracovního uplatnění. Máte-li zájem o spuštění vlastního tvůrčího podnikání, univerzita poskytuje start-up výcvik a podporu prostřednictvím úlu naše centrum pro podnikání a podnikání. [-]

Ma Reklamní Fotografie

Campus forma Denní studium 1 rok September 2016 Spojené království Nottingham

Tato praxe založená na kurz je navržen tak, aby vám pomůže rozvinout obchodní, technické a koncepční dovednosti, které vyžaduje obchodní fotografického průmyslu. Se zaměřením na zaměstnatelnost a podnikání budete provádět buď pracovní stáž nebo živý projekt s průmyslem, ve Velké Británii nebo v zámoří. [+]

Tato praxe založená na kurz je navržen tak, aby vám pomůže rozvinout obchodní, technické a koncepční dovednosti, které vyžaduje obchodní fotografického průmyslu. Se zaměřením na zaměstnatelnost a podnikání budete provádět buď pracovní stáž nebo živý projekt s průmyslem, ve Velké Británii nebo v zámoří. Váš celoroční je založen na své vlastní výzkumné otázky, ze které se bude vyvíjet svůj vlastní fotografický projekt. To může být buď z vlastní iniciativy, nebo vybrat z živých kalhotek, které odrážejí reálný život, budoucí obklad, fotografické výzvy a příležitosti. Za účelem usnadnění tohoto projektu budete vyrábět svůj vlastní plán, smlouva o učení, ukazující, jak chcete vyvíjet jako komerční fotograf v jedné ze tří specializovaných oblastí: portrétů a módy; aplikovaný studio; a dokumentární fotografie. Klíčové vlastnosti Vypracování projektu na míru své vlastní osobní zájmy a profesní aspirace. Vybrat specializovat v jedné ze tří oblastí: portrétování a módu, aplikovaný studiu nebo dokumentární fotografii. Podniknout průmysl pracovní stáž nebo živý projekt, ve Velké Británii nebo v zámoří. Zúčastněte se ve výrobních dílnách pomoci rozvíjet své stávající dovednosti. Mají možnost vystavovat své práce veřejně. Přejděte na studijní návštěvy alespoň jednoho fotografického archivu. Těžit z mezinárodních vazeb a kontaktů Náš personál je po celé Evropě. Využijte našich vynikajících odkazy průmyslu, včetně společností jako je Phase One, Genesis Imaging, Profoto, Wex fotografické, a Calumet. Přidejte se 75 let v hodnotě absolventů NTU, kteří dosáhli úspěchu, získal ocenění, nebo jinak vyznamenali v oboru fotografie. Kariérní vyhlídky Studenti z tohoto kurzu se mohou stát; fotografické asistenti včetně digitálních odborníky; muzejní fotografové; fotografové portrétu; módní fotografové; obchodní a personální fotografové; a multiplatformní fotoreportérů. Naším cílem je vyrábět vysoce zaměstnatelní absolventy, a jsme odhodláni nabízet zkušenosti v dalším průběhu, které zvýší vaše pochopení požadavků průmyslu. Zaměstnatelnost týmu by universita může pomoci, aby vás připraví, který nabízí celou řadu aktivit, včetně CV budovy, psaní žádostí o zaměstnání, příprava pro rozhovory a budování své vlastní osobní značku. vstupní požadavky Budete potřebovat: vyznamenáním (minimum 2.1) nebo ekvivalent v příslušném oboru, nebo relevantní zkušenosti dodávat příklady ikonu vaší práce ve formátu PDF. Podívejte se na naše požadavky v anglickém jazyce pro zahraniční (mimo EU) a EU studenty. [-]

Ma Textilního Designu Inovace

Campus forma Denní studium 1 rok September 2016 Spojené království Nottingham

Tento kurz vám dává možnost prozkoumat a rozvíjet své dovednosti v odborných oblastech tištěné, vyšívané, pletené, tkané, laserem řezané nebo multimediální textilií. [+]

Tento kurz vám dává možnost prozkoumat a rozvíjet své dovednosti v odborných oblastech tištěné, vyšívané, pletené, tkané, laserem řezané nebo multimediální textilií. Budete navrhovat konkrétní projekt a budeme podporovat své tvůrčí myšlení a experimentování, který vám pomůže k rozvoji nových nebo chytré konstrukční koncepce, výmysly a prototypů. Naše široká textilních designových zařízení vám dá možnost využít celou řadu tradičních i počítačových technologií. Klíčové vlastnosti Vymyslet individuální studijní program, založený na své vlastní zájmy a profesní aspirace. Požádat o jednoho z našich Paul Smith Stipendia a mají možnost cestovat do Japonska a studovat na Bunka Fashion College v Tokiu. Mají přístup k širokému spektru tradičních i digitálních textilního designu zařízení, včetně laserové řezání, multi-vyšívací, Jacquard tkaní a Shima Seiki a Stoll energie pletení. Těžit z odborných znalostí našich akademických pracovníků, výzkumníků a hostujících návrhářů takový jako Dr. Sarah Kettley, Karen Nicol, Angharad McLaren, Ryan Wayne, profesora Jane Harris, Jo Cope a Moxham. Mají možnost připojit se k evropské studijní cestu do Antverpách a Paříži. Být zvolena tak, vystavovat na nové designéry v Londýně a SPINEXPO v čínské Šanghaji. Pracovat spolu s dalšími módy, textilu a Pletené design studentů v naší specializované postgraduální studia. Rozhodnout se pro 20 kreditních bodů Advanced Research modulu, pokud uvažujete o postupující do PhD studia nebo profesionální doktorát. vstupní požadavky Budete potřebovat: dobrý diplom (minimum 2.2) nebo ekvivalent v příslušném oboru, nebo relevantní zkušenosti dodat ukázky své práce Kariérní vyhlídky To samozřejmě vede k širokému spektru pracovních příležitostí, včetně designér, kupující, merchandiser, předpovídá vývoj a stylingu, pracovat pro módní a interiér textilních firem. Dalo by se také pracovat pro značky rozvojových elegantní design a nositelné technologie. Někteří absolventi tento kurz používat k podpoře kariéry ve výuce, školení, žurnalistiky a progrese do MPhil nebo PhD studia. Čerství absolventi zřídili své vlastní úspěšné firmy, nebo pracují v rámci souvisejících kariéry v odvětví designu. Jiní se vrátili do své předchozí práci s obnoveným zájmem a rozšířené možnosti pracovního uplatnění. Máte-li zájem o spuštění vlastního tvůrčího podnikání, univerzita poskytuje start-up výcvik a podporu prostřednictvím úlu naše centrum pro podnikání a podnikání. [-]

Ma řízení Mezinárodních Módní

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let September 2016 Spojené království Nottingham + 1 více

Tato vzrušující a inovativní kurz vám vybaví se strategickými, tvůrčích a obchodních dovedností nezbytných globálním módním průmyslu. To bude rozvíjet a posilovat své základní dovednosti a znalosti ve specializovaných oblastech, včetně nových koncepcí a strategií pro mezinárodní management módy. [+]

Tato vzrušující a inovativní kurz vám vybaví se strategickými, tvůrčích a obchodních dovedností nezbytných globálním módním průmyslu. To bude rozvíjet a posilovat své základní dovednosti a znalosti ve specializovaných oblastech, včetně nových koncepcí a strategií pro mezinárodní management módy. Naučíte se po boku studentů z našich dalších MA módní management, marketing a komunikační kurzy, a mají možnost převést tituly MA, pokud jste změny specializaci. Naše MA International Fashion management sedí v apartmánu s následující kurzy: MA Módní Marketing MA Móda Komunikace MA Luxusní módní značka řízení. Naučíte se po boku studentů z těchto dalších předmětů MA, a mají možnost převést tituly MA-li vaše změny specializaci. Klíčové vlastnosti Studovat na plný úvazek nebo na částečný úvazek. Získat znalosti a pochopení toho, jak jsou různé oblasti módního průmyslu spolupracovat, a vyberte si odborný zaměření. Vyberte si z celé řady možných výstupů, aby odrážely kariéru nebo pro podporu zakládání podniků. Přejděte na studijních cest do mezinárodních módních metropolích. Těžit z průmyslových reproduktorů, jako jsou mezinárodní brand manažerů a módních odborníků. Pracovat samostatně a jako tým v náročném, kreativním a multikulturním prostředí v rámci School of Art & Design. Připravte se na další postgraduální studium, jako je MPhil nebo PhD. Získat celosvětově uznávané akademické kvalifikace ve spojení s osobním i profesionálním rozvoji zaměstnatelnosti a podnikání. Přední část knihy o povědomí o značce balení. MA International Fashion management Tato vzrušující a inovativní kurz vám vybaví se strategickými, tvůrčích a obchodních dovedností nezbytných globálním módním průmyslu. To bude rozvíjet a posilovat své základní dovednosti a znalosti ve specializovaných oblastech, včetně nových koncepcí a strategií pro mezinárodní management módy. Naučíte se po boku studentů z našich dalších MA módní management, marketing a komunikační kurzy, a mají možnost převést tituly MA, pokud jste změny specializaci. vstupní požadavky Budete potřebovat: dobrý diplom (minimum 2,2) nebo ekvivalentní, nebo relevantní zkušenosti napsat krátkou zprávu, ilustrující své znalosti a pohled na jeden aspekt módního průmyslu. Kariérní vyhlídky Tento kurz vás připraví na vedoucích manažerských pozicích v celém módním průmyslu v oblastech, jako jsou: vedení módní vývoj produktů řízení značky Luxury Brand management marketing nákupy merchandising výrobní maloobchod poradenství získávání logistika branding etika a udržitelnost komunikace a PR styling módní žurnalistiky. Dovednosti a znalosti budete učit se prostřednictvím tohoto kurzu budou přenositelné do rolí v rámci jiných odvětvích. Možnost studovat modul Advanced Art and Design Research vám poskytne ideální přípravu pro další postgraduální studium, včetně PhD kurzech, pokud chcete naučit nebo se stát výzkumník. [-]

Videos

MA Expo 2012 - School of Art & Design - Nottingham Trent University

Masters Study at the School of Art & Design - An Overview - Nottingham Trent University