National Design Academy

Úvod

Read the Official Description

NDA je přední britský odborník na poskytování on-line Design interiéru kvalifikaci.

Národní akademie designu vyučuje Interior Design na 26 let. Jsme odborníky na on-line vzdělávání. Specialista na částečný úvazek interiér designu kurzy, dodáváme vysoce kvalitní úroveň, průmysl uznávané, akreditované kurzy z diplomu postgraduálním prostřednictvím flexibilní, on-line, distančního vzdělávání. S absolventy více než 30.000 studentů v 80 zemích. Absolventi NP jsou velmi vyhledávané a ceněné pro jejich důvěru, schopností a obchodní uvědomění.

V Národním Akademie designu budeme dělat věci jinak. Naše kurzy jsou navrženy tak, aby vyhovoval vašim potřebám a budou studovány z libovolného místa na světě. Jednáme všechny naše studenty jako jednotlivce. Naše kurzy jsou navrženy tak, aby byly pružné, takže NDA nemá žádné podmínky nebo semestry. Studenti si mohou vybrat vlastní datum zahájení a studium na vlastním tempem - nikoli tempo ostatními studenty.

Věříme, že v podpoře našich studentů a uznat každý student má jiné potřeby, často montáž jejich průběh kolem práce, osobní a rodinné závazky. To je důvod, proč každý student má svůj vlastní, individuální studijní plán a jejich vlastní, velmi zkušený, osobní Tutor. Naši lektoři mají bohaté znalosti a jsou odborníky v oblasti profesionálního interiérového designu. Mohou vám bude podporovat po celou dobu vaší cesty, poskytování zpětné vazby a tolik podpory, kolik potřebujete prostřednictvím telefonu, e-mailu nebo skype sídlem v naší centrály & Studios v Nottinghamu a může být kontaktován 5 dní v týdnu, tak často, jak si budete přát.

Učení on-line neznamená, že učit sám. I když studenti studují samostatně věříme v poskytování online komunitu pro studenty zapojit se spolu navzájem, zatímco studuje. Studenti studují on-line pomocí našeho míru Virtual Learning Studio (VLS) portál. S našimi dlouholetými zkušenostmi VLS byl navržen NDA, aby vaše zkušenosti podnětné a poučné. Můžete také spřátelit se s ostatními on-line studenty v živé fórum, nyní online semináře a chatovat s vaší Tutor a našich absolventů. Pracovní stáže, kariéry a studentské případové studie jsou součástí rušných VLS, které mohou být přístupné 24/7. Podívejte se na naši nabídku Interior Design kurzů teď: NP Level 3 diplom kurzy akreditované AIM Awards.

Diploma kurz poplatky jsou dotovány financování.

Diplom je akceptován pro vstup do studijního programu

Diplom kurzy

Professional Interior Design Professional Garden Design Professional Curtain Tvorba a bytový textil NP stupně jsou ověřeny našimi partnery, Staffordshire University.

Všechny bakalářské tituly jsou způsobilé pro studentské půjčky.

Bakalářské tituly

FDA Interior Design FDA Heritage Interior Design FDA Retail design BA (Hons) v Interior Design BA (Hons) v dědictví Interior Design BA (Hons) v maloobchodě designu BA (Hons) v Design pro venkovní bydlení

Postgraduální tituly

Pre-Masters - Vysokoškolský diplom ve vzdělávání - Interior Design Konverzní pro ty, kteří s BA v jiném subjektu

Magistr

MA Interior Design NDA má unikátní a flexibilní "double degree" cestu k dosažení BA (Hons) Život nemusí vždy jít do tak plánovat na NDA studentů studovat Foundation Degree, po dobu 2 let / úrovních, a pak pokračovat na poslední rok BA (Hons) doplňte. Pokud nejsou schopni pokračovat z jakéhokoli důvodu, oni ještě absolvent s titulem (FDA) a může vrátit později studovat BA (Hons)! Je to stejný osnova a nákladů, ale stejně tak mnohem flexibilnější.

Chcete-li se dozvědět více, proč ne zúčastnit některého z našich měsíčních dny otevřených dveří v Národní Akademie designu, nebo navštivte naše webové stránky

Další kurz zdroje

Agentura NDA také nabízejí celou řadu in-house a on-line výukové programy, jejichž cílem je zlepšit znalosti studentů v oblasti počítačové konstruování balíčků, stejně jako zvýšení své dovednosti kurzu. Témata zahrnují; AutoCAD, Photoshop, technické kreslení, vizualizace, SketchUp, vizuální prezentace a ruční kreslení.

  • NDA Studenti obdrží zdarma CAD softwarové licence a podporu, s NUS karty, volný přístup do britských univerzitních knihovnách a členství zatím britského institutu interiérového designu (BIID).
  • V závislosti na úrovni kurzu.
This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MA

Ma Interiéru

Online forma Kombinované 18 - 24 měsíců August 2016 Spojené království Nottingham

Tento kurz je ověřena a uděluje naším partnerem Staffordshire University, bude certifikát uvede "Staffordshire University 'a promoci ... [+]

MA Interior Design

 

Tento kurz je ověřena a uděluje naším partnerem Staffordshire University, bude certifikát uvede 'Staffordshire University "a Promoce je součástí Staffordshire University ceremoniálu Awards. Kurz je dodáván Národní Design Academy přes částečný úvazek on-line distančního vzdělávání. Tento inovativní Master of Filozofická fakulta v interiéru, poskytuje příležitost ke studiu učil kurz na postgraduální úrovni distančního vzdělávání. Naše distančního vzdělávání magisterské studium je vhodný pro ty, kteří v současné době pracují v konstrukci nebo architektura povolání a chtějí navázat na předchozí kvalifikaci, stejně jako čerství absolventi z BA (Hons), programu nebo ekvivalent. Studijní program je zaměřen na současné a budoucí požadavky na projektování profese a poskytuje příležitost, aby své studium na vyšší úrovni, rozvíjet znalosti a dovednosti důležité pro průmysl. Důraz bude kladen na analýzu a vyhodnocení materiálu a rozvoj kritického myšlení. Posloupnost vyučovaných modulů zkoumající základní design interiéru strategie, poskytuje strukturu, ve které jste povzbuzovány k rozvoji individuálního výzkumu cestu. Budete se moci soustředit na specifické oblasti nábytku zájmu, např. a následovat tento celém průběhu. ... [-]


Contact
Adresa destinace
National Design Academy
Rufford Hall, Waterside Way, Trent Park

Nottingham, Anglie, NG2 4DP GB