Nottingham Business School DBA Office

Úvod

Read the Official Description

Nottingham Business School DBA kancelář

Nottingham Business School je obchodní škola full-service s více než 5000 studenty, umístěný v samém srdci centra města Nottingham.

S více než 30 let zkušeností jsme vyvinuli širokou škálu obchodních kurzů, všechny z nich kombinující stimulující učební prostředí s real-svět zkušeností.

Výběrem Nottingham Business School, můžete si být jisti, že budete absolvent s kvalifikací potřebné k otevření dveří k vzrušující a obohacující kariéry.


Proč si vybrat NBS?

Máme vynikající pověst jako účinného partnera pro organizace, které byly postaveny na uplatnění našich základních hodnot v konkurenčním podnikatelském prostředí. Naše základní hodnoty jsou dostupnost, schopnosti reagovat na požadavky zákazníků, pružnost v přístupu, vývoj praktických řešení, která jsou pro obchodní jednání zaměřená, podpořen intelektuální přísností a organizační integrity.


Výzkum a poradenství

  • Zavazují pečlivý výzkum s cílem rozvíjet nové znalosti a inovovat podnikatelské myšlení a praxi;
  • Chování aplikovaný výzkum na zlepšení podnikatelské a průmyslové produktivity;
  • To aplikovaný výzkum často tvoří platformu pro naše poradenství - pomoc soukromých podniků, aby růst a být úspěšnější, a pomoci veřejným organizacím zvyšovat jejich účinnost a veřejnou hodnotou - díky přísné, nezávislým a připojené přístupu.


Vzdělávací intervence - pomáhá organizacím transformovat jejich podnikání

  • Poskytovat integrované a přizpůsobené vzdělávací zásah s cílem zlepšit a podpořit organizační a průmyslové produktivity - od krátkých kurzů, na míru řízení a vzdělávání vedoucích pracovníků a akreditaci ve firemní ustanovení;
  • Poskytovat prvotřídní poradenství partnerství a rady pro obchod, průmysl a veřejný sektor, který funguje jako katalyzátor změn a vývoje.


Vzdělávání

  • Vzdělávat a rozvíjet světové třídy s odborníky v oblasti obchodu, která nabízí mezinárodní talent plynovodu do obchodu a průmyslu;
  • Poskytují vysokou přidanou hodnotou vzdělávací zkušenosti založené na aplikaci obchodní znalosti a rozvoj přenosných dovedností;
  • Specialista odbornost: jsme zavedli řadu odborných center nabízejí snadný přístup k našim službám.
This school offers programs in:
  • Angličtina

Programs

Tato škola dále nabízí: