Middlesex University London

Úvod

Read the Official Description

Na Middlesex University naše specializované postgraduální kurzy nikdy zůstat statické, ale jsou neustále upravena a vylepšena, aby zajistily, že se učí nejnovější akademické teorie, stejně jako nejnovější odbornou praxi. Budete pod vedením akademických pracovníků, jejichž zkušenosti klene celosvětově uznávané výzkum a hlavní role v klíčových oblastech průmyslu; lektoři, kteří vidí ve vysokém školství jako místo přímo připojeným do reálného světa podnikání a úsilí.

Zápis s námi vám umožní přístup k jednomu z mála single-školního areálu univerzity v Londýně, kde najdete klidné a listové prostředí pro výuku. Nabízíme velmi nejnovější a nejlepší vybavení pro učení a rekreaci, společnou zaměřením, kde cross-oddělení spolupráce jsou normou, a hrdý dědictví, které sahá více než 130 let.

Naše Hendon kampusu je krátká trubička vlakem od centra Londýna, se všemi světovými institucemi, vědeckých komunit a živou kulturu. Máme také školní areály v Maltě, Dubaji a Mauricius. Bereme mezinárodní pohled na studium a své kariéry aspirací. Věříme, že při své vzdělání na vyšší úrovni, je více než jen rozšíření své akademické obzory, ale také o tom mít ty extra vlastnosti, které vás vystoupit ve zvoleném oboru a na globálním trhu práce.

Postgraduální studenti přicházejí k nám prostřednictvím mnoha cest, z celého světa, s využitím našich finančně dostupných studijních programů, stipendia. Naše vynikající 2014 Research Excellence Framework výsledky vypovídají o zvýšené stojí naši investigativní práci má na světové scéně, přes právo, obchod, umění a vědy.


Vybavení


Middlesex nedávno přesídlil mnoho našich zařízení do Hendon, takže nyní je vše založeno na našem jediném, moderní kampus. Tam to bylo 200 mil £ investoval, s novou knihovnou, state-of-the-art biomedicínské a technologie Laboratoře a TV produkce studia instalovány na uni. The Grove, což 80000000 £ centrum pro kreativní kurzů je jedním z nejnovějších staveb na akademické půdě, což je základ pro umění, média a studenty designu.

Umístění

Umístěný v Hendon, univerzita je ideálně situován k centru Londýna - je to jen dvacet-čtyři minuty Cesta do Leicester Square - ale také příměstský pocit dává to nejlepší z obou světů.

Knihovna a studijní zázemí

Sheppard knihovna se může pochlubit inspirativní výhled na panorama Londýna a nabízí více než 1000 studijních míst, takže nebudete muset vyškrábat najít nejlepší studijní místo. Otevřít 24 sedmtin v semestru době to vám dává dostatek příležitostí, aby prozkoumala všechny 350,000 knih v nabídce zde. Náš bezplatný program e-books zaručuje každý student získá základní učebnici pro každý modul v digitálním formátu. To je dohromady obrovské úspory více než třech letech studia, stejně jako pohodlí, že budou moci přistupovat k materiálu jádra odkudkoliv bez nošení těžkých učebnic kolem.

To

Tam je asi 600 počítačové stanice v samotném a bezplatné Wi-Fi je vybaven celém areálu knihovny. Můžete si také půjčit notebooky pro délce 24 hodin a budete mít svůj vlastní e-mailový účet s úložným prostorem, takže můžete snadno zůstat v kontaktu se spolužáky a lektorů. Studenti na Middlesex mají zdarma tisk a kopírování pro všechny univerzitní práci. Existuje specialista IT pracovníci kolem podporovat studenty na počítače a software použití, navíc k webové podpoře.

Kariéra služba

Kariéra centrum může pomoci připravit cestu k vaší vysněné zaměstnání podporou vás prostřednictvím vašich studií. V roce 2012, více než 90% studentů, kteří je absolventem Vysoké školy našlo zaměstnání do šesti měsíců od ukončení studia, takže si můžete být jisti, že kariéra tým bude vám některé užitečné rady. Od CV budovy na poradenství v oblasti pracovních stáží, najdete ho tady všichni.

Svaz studentů

Naše 4.500.000 £ centrální studentka hub nabízí sportovní a rekreační zařízení a Studentská unie je v centru toho všeho. Home Studentská unie je MDX dům, impozantní, moderní místem, kde si můžete odpočinout s pitím po hodině nebo chytit nějaké živé hudby později večer. Stejně jako pořádání akcí, Unie - MDXSU - poskytuje poradenství a podporu studentů v akademických a osobní záležitosti.

Sportovní

Fitness Pod je Middlesex vlajková loď fitness centrum s celou řadou moderních zařízení v posilovně a osobní trenéry k ruce s wellness a fitness poradenství. Použití zařízení stojí jak malý jak £ 70 ° C po celý rok - mnohem levnější než přihlášení do veřejné posilovny. K dispozici je také výběr zbrusu nových hřišť 4G a víceúčelových kurtů na akademické půdě, takže můžete hrát outdoorové sporty, jako je fotbal, basketbal a hokej.

Každý rok Middlesex hostí každoroční sportovní ples, událost, která uznává úspěchy a rozvoj svých studentů ve sportu. V průběhu celého roku se zde sportovní výlety, včetně lyžařský výlet do Francie a na horských kolech víkend ve Walesu.

Výzkum


Náš výzkum je skutečný rozdíl ve světě. Naše práce nekončí na našich hranicích areálu. Studenti a zaměstnanci jsou vedeni ke spolupráci s průmyslovými partnery, profesními subjekty a jinými organizacemi.

Máme odborné výzkumných pracovníků v nejrůznějších oblastech od vakcín pro rakovinu na vyšetřování porušování lidských práv, lidské chování a umělé inteligence.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MA » Vidět MSc » Zobrazit magisterské programy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Magistr

Magistr V Printmaking (ma)

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let August 2017 Spojené království Londýn + 1 více

S state-of-the-art zařízení a odborným vedením od některých z předních britských akademiků a technických specialistů, bude náš kurz umožní prozkoumat oba experimentální a tradiční přístupy k grafiky. [+]

Na Middlesex bereme velmi praktický přístup k grafika, která vám umožní prozkoumat své zájmy a zlepšit své dovednosti prostřednictvím experimentování, výzkum a kritické analýzy. Pružně navrženy tak, aby splňovaly ambice studentů z celé řady kreativních prostředí, včetně ilustrační, výtvarné umění a designu, náš kurz zařídíme s pokročilými dovednostmi, současných znalostí a průmysl postřehy, které potřebujete vytvořit si vlastní praxi profesionální norma. Umístěný v našem 80 milionů liber umění a designu školy a učil rozmanitých grafiky akademiků a profesionálů, náš kurz nabízí world-class zařízení a odborné semináře vybavené nových i tradičním zařízením. S možností, jak budovat obchodní kontakty a vykazují svou práci na dálku, budete také získat zaměstnatelnosti dovednosti, expozici a zkušenosti, které potřebujete k navigaci úspěšnou kariéru v dnešním konkurenčním kreativních průmyslů. Zdůrazňuje Předmět: Naše zařízení patří mezi nejlepší ve Velké Británii s lept, hlubotisk, lina, knihtisk, kámen litografie, sítotisk, keramické obtiskem a glazury transferů k dispozici ve vyhrazený tiskový workshopu s odborným technickou podporu přístupu k inovativní software a zařízení v celé škole na umění a design, včetně 3D tiskárna, velkoplošný digitální tiskárny, tmavých místnostech, fotografické ateliéry, laserové nože a kovářství workshopy výstava vaší práce v centru Londýna k vytváření sítí příležitosti a budovat obchodní kontakty v profesionálním prostředí Přímý přístup do Londýna umění svět s cennými průmyslu odkazy na celou řadu galerií, grafiků, obchody, knihovny a sbírek, které zlepší váš výzkum a informovat své praxe Přístup k navazování, světově vedoucí výzkumu a znalostí prostřednictvím Art & Design Research Institute (Adri) na akademické půdě [-]

Magistr V účetní Praxe (mprof)

Campus forma Kombinované 2 let August 2017 Spojené království Londýn

MProf účetní praxe byl navržen tak, aby zvýšení schopnosti manažerů pracujících v účetní profese. Je to tím, že rozvíjet své ... [+]

Mistr v účetnictví praxi (MProf)

 

MProf účetní praxe byl navržen tak, aby zvýšení schopnosti manažerů pracujících v účetní profese. To dělá toto tím, rozvíjet své dovednosti reflektivní praxe a vrcholí ve výzkumném projektu, hlavní pracoviště na bázi. To byl navržen speciálně pro členy Chartered Institute of Management účetních a je vynikající volbou pro ty, kdo chtějí rozvíjet se prostřednictvím kritického zkoumání jejich role a rozvíjející manažerské odpovědnosti. Jednou z výhod MProf je, že poskytuje možnost vznést nárok na akademické uznávání proti vaší stávající příslušné neformálního a informálního učení.... [-]


Vizuální Kultury: Praxe A Aktivismu MRes

Campus forma Kombinované 2 let October 2016 Spojené království Londýn

Náš přístup k Visual Cultures rámy to v podmínkách, jaké to může dělat vedle toho, co to může vědět. Nechte se inspirovat týmem světoznámého výuky a výzkumných pracovníků, kteří budou výzvou, abyste prozkoumat stávající paradigma, rozvinout individuální přístup k vizuální kultura výzkumu a formulovat vaše myšlení, jak si vytvořit svůj "manifest" a portfolio. [+]

Tento vzrušující kurz pracuje v čele bohaté, interdisciplinární akademické a kreativní krajiny. Tlačit na hranici vizuální kultury, doporučujeme studentům přiblížit pole z různých perspektiv. Práce s, a napájí, učení sítě mimo univerzity, naším cílem je ovlivnit a informovat rozvíjející se a rozvojové společenství profesní, aktivista, tvůrčí a výzkumné praxi kolem Visual kultur. My šampiona kreativní a aktivista postupů, pokud obou způsobů zapojení a jako subjekty šetření, čerpající z naší 130 leté historii experimentální a progresivní přístupy k umění a designu prostřednictvím našich počátků jako Hornsey College of Art. [-]

MSc

Globální řízení Dodavatelského řetězce Msc

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let October 2016 Spojené království Londýn + 1 více

Efektivní dodavatelského řetězce přesahuje úspěšného vstupu a výstupu zboží a služeb. Se správným vedením, dodavatelský řetězec má moc ovlivnit celý obchodní procesy, vytvářet hodnotu a sjednotit více organizací z celého světa. Tento komplex disciplína, s prvky IT, logistiky a zadávání veřejných zakázek, je v dnešním globalizovaném prostředí propojených sítí a cennou oblast studia pro celou řadu profesionálů, kteří hledají vzrušující kariéru s mezinárodním dosahem stále důležitější. [+]

V Middlesexe chápeme mezinárodních požadavků a příležitosti pro podniky, pokud jde o řízení dodavatelských řetězců. Zajistíme, že náš kurz jde dále, než jen teorie a praxe, místo toho vám vybavuje s globálním výhledem na strategických a provozních procesů, které potřebujete k transformaci vstupů do přidanou hodnotou vlastních výrobků a služeb v celé řadě průmyslových odvětví. Kombinujeme pokročilé teorie vyučování školení praktických dovedností v dobře známém software, jako je SAP® a Arena®, aby vám základní pochopení současných problémů a programů používaných v rámci globálního řízení dodavatelského řetězce. Se snadným přístupem k podnikovém světě od naší škole v Londýně, budete rozvíjet metody strategického a kritického myšlení, aby posílily své schopnosti efektivně spravovat globální dodavatelské řetězce a zlepšit stávající struktury v rámci tuzemských i zahraničních firem. Tento real-svět zaměřit se na našem kurzu zajistí, že jste schopni reagovat na různé problémy, s důvěrou a vynalézavost, zvýšení vaši schopnost vést a pomůže vám rychle a schopně postoupit do více vedoucích rolí. [-]

Kyberkriminalitě A Digitální Vyšetřování Msc

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let August 2017 Spojené království Londýn + 1 více

Tento magisterský stupeň je určen pro studenty s pochopením kriminologického, právní a výzkumné souvislosti s počítačovou kriminalitou. Kromě toho vybavuje studenty s pochopením výpočetních schopností a dovedností, které pomohou reagovat na on-line ohrožení osobních údajů, jakož i organizační prostředí. [+]

To z něj činí ideální postgraduální kvalifikace pro profesionály, kteří hledají odbornou roli v komunitě nebo podporu provozním prostředí, jako je například službám podpory pro oběti, u policie, ochrana dětí pachatele služeb, jakož i podnikových prostředích, kde je potřeba, aby se zabránilo a reagují na počítačovou kriminalitou a otázek týkajících se bezpečnosti online. Middlesex je domovem pro některé z britských předních orgány o počítačové trestné činnosti a bezpečnost kybernetického. Mezi ně patří program Leader Dr Elena Martellozzo, který je v současné době společně vedoucí projektu o využití on-line pornografie financovaný NSPCC a OCC a nedávno spolupracoval s Metropolitní policie postoupit výkon Internet vyšetřovatelů přes pochopení dětí a sexuálních delikventů "online aktivity, a profesor kriminologie Julia Davidson, který spolurežíroval první evropskou studii zkoumající Internet pachatelů on-line postupy grooming jménem internetového programu Evropské komise pro bezpečnější. [-]

Loď Superintendency (doplňte) Msc

Online & Campus forma Kombinované 20 měsíců October 2016 Spojené království Velká Británie (UK) Online

inspektoři loď poskytnout důležitou službu mezi plavidlem a správních orgánů na pobřeží pokrývající prvky řízení plavidla a námořní operace, jakož i technické aspekty spojené s výkonem plavidel. Tento program je určen výhradně pro absolventy Lloyd námořní akademie / North Kent College diplom v oboru lodí Superintendency a je ideální pro lodní inspektoři, kteří chtějí postoupit svou kariéru v této oblasti. [+]

Jedná se o unikátní kurz doručena ve spolupráci mezi odbornými znalostmi průmyslu Lloydovy námořní akademie a akademické odbornosti Middlesex University. Studoval na částečný úvazek on-line školil distanční vzdělávání, naše špičkové on-line vzdělávací platforma umožňuje efektivní studium odkudkoliv na světě s on-line diskusních fór, schopnost k síti v reálném čase s ostatními studenty ve vašem regionu a na celém světě, plná Student / interakce lektor a garantované termíny zpracování, on-line hodnocení a odevzdání. Modul Applied projekt může přinést rozsáhlé výhody jak pro vás a váš zaměstnavatel (pokud jste sponzorovaný student). Budete mít příležitost rozvíjet své znalosti a integrovat své dovednosti získané na programu při provádění zásadní kus výzkumu aspektu lodi superintendency podle svého výběru. [-]

Magistr Behaviorální Ekonomie V Akci (MSC)

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let August 2017 Spojené království Londýn + 1 více

Politici začínají ocenit význam používání nástrojů a technik behaviorální ekonomie v pochopení chování jednotlivců. Na našem Behaviorální ekonomie v akci MSc naučíte se uplatňovat zásady této vzrušující disciplíny reálných situací a problémů. [+]

V důsledku tohoto růstu poptávky, nabízíme MSc Behaviorální ekonomie v akci se silným důrazem na reálných aplikací, které jsou v akci. Jedná se o vůbec první program svého druhu, které mají být nabízeny v oblasti Londýna. Program bude poskytovat unikátní vzdělávací zkušenost pro své studenty. Kurz nabízí jak velký důraz na teoriích chování i na praktické aplikace behaviorální ekonomie, ale to, co dělá naše magisterského programu unikátní je, že - jako součást jejich stupně - naši studenti budou muset provádět tříměsíční dlouhý chování projekt s real -World důsledky podporované mentora. Kurz je zaměřen především na jednotlivce s rozsáhlými pracovními zkušenostmi v oblastech, jako je vytváření politik a vrcholového managementu v jakýkoli typ organizace ve veřejném nebo soukromém sektoru. Tyto nástroje a techniky učíme také velký zájem v organizacích, které se snaží pochopit zákazníka a chování spotřebitelů. Čerství absolventi z příbuzných oborů, kteří chtějí vstoupit do rychle se rozvíjející oblasti behaviorální ekonomie jsou také podporovány v uplatňování, včetně antropologie, obchod, ekonomika, finance, politologie, psychologie, sociologie, neuroscience, atd Ti, kteří drží tituly v oblasti matematiky nebo z fyziky jsou také vítány. Middlesex University je také domov pro behaviorální ekonomie Group, která provádí vedoucí výzkumu v oblasti. [-]

Magistr Kontrola Znečišťování Okolního Prostředí (MSC)

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let August 2017 Spojené království Londýn + 1 více

V prostředí Masters kontrola znečištění na Middlesex v Londýně (které můžete spustit buď v říjnu nebo v lednu) identifikuje a zkoumá ... [+]

Mistr znečištění životního prostředí Control (MSc)

 

V prostředí Masters kontrola znečištění na Middlesex v Londýně (které můžete spustit buď v říjnu nebo v lednu) identifikuje a zkoumá vlastnosti a zdroje hlavních látek znečišťujících životní prostředí. Po dokončení budete mít hlubší znalosti o zdraví, životního prostředí a klimatu dopadem celé řady znečišťujících látek a vědeckých principů za těchto účinků. Předmět je vyučován v přední Centra pro studium životního prostředí, s pravidelnými keynote přednášek odborných interních a externích reproduktorů a zahrnuje na místě a terénní výzkum. Máme vynikající průmyslu a profesionálních vazeb, včetně spolupráce s Thames Water, BAA na letišti Heathrow, Science Museum a Loch Ness a Loch Morar projektu - tyto odkazy jsou neocenitelné při hledání zaměstnání. Naši mistři studenti pokračovali, aby jejich výzkum převzít průmysl a vykázány ve vysoké časopisech vědeckých profilu. Pozoruhodně, Alageswaren Radiar provedla rozsáhlý výzkum v oblasti měření toxicity na místě na OH v Londýně 2012 pomocí matematického modelování pro měření kovových změny a úrovně toxicity. ... [-]


Magistr V Ambient Assisted Living (MSC Prostřednictvím Výzkumu)

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let August 2017 Spojené království Londýn + 1 více

Tento postgraduální výzkum stupeň poskytuje příležitost pro studenty, kteří si přejí, aby provedla Ambient Assisted Living (AAL) výzkumný projekt na některý z širokého spektra interdisciplinárních oborů, aby tak učinily pod vedením našeho týmu odborníků. [+]

AAL je jedním z hlavních rozvíjejících technologických trzích v okamžiku, nabízí potenciál umožnit a posílit vliv občanů v jejich každodenním životě za použití state-of-the-art technologií. Známý jako "asistenčními technologiemi" v některých oblastech, AAL usnadňuje každodenní činnosti pro lidi, kteří potřebují péči a podporu, rozšiřovat kvalitu jejich života a pomoci jejich nezávislost. Díky pokroku v medicíně a zlepšit znalosti vazeb mezi životním stylem a zdravím, velká část světa žije déle. Onemocnění, jako je Alzheimerova choroba přirozeně zvyšují úměrně s střední délkou života, a to má obrovské důsledky pro postižené, jejich rodiny, zdravotnictví a společnosti obecně. Ti, kteří využívají invalidní vozíky nebo s podmínkami, jako je autismus a Downův syndrom mohou také těžit z AAL, protože tyto nové technologie mohou být použity na podporu nezávislosti uvnitř i mimo domov, při cestování nebo při práci - stimulující socializaci a propagaci více pozitivních životní styl. Snad nejvíce přesvědčivý případ pro AAL je použití inteligentních domů na podporu samostatného bydlení pro osoby staršího věku, ale mnoho dalších aplikací existují nebo jsou ve vývoji. Miliardy eur byly investovány do technologií prostřednictvím rámcových programů Evropské unie od roku 2007, jako je například tříletého projektu Poseidon v současné době podporován Middlesex University. Tyto projekty jsou přináší šíření nových systémů, které vyžadují kombinaci nového zařízení, software, rozhraní a služby. [-]

Magistr V Analýze Sportovní Výkon (MSC)

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let August 2017 Spojené království Londýn + 1 více

Z elitní výkon na prosperujícím osobního fitness trhu a komunitních sportovní aktivity, sport je stále se rozšiřující, multi-miliarda libry globální průmysl. Naše míra připraví ty nejlepší absolventy s dovednostmi pomoci sportovci zvýšit efektivitu výkonu a snížit riziko poranění. [+]

Náš průkopnický program je navržen tak, aby vás připraví na požadavky certifikace Mezinárodní společnosti Analýza výkonnosti sportu. Naučíte se navrhovat založených na důkazech, sportovní specifické výkonnostní zásahy analýzu založenou na analýzy potřeb, a budete získat praktické dovednosti nezbytné pro komunikaci s atlety a trenéry. Budete získat zkušenosti ve sportu a cvičení prostředí prostřednictvím naší stáže modulu. Jeden z našich partnerských organizací je Saracens Rugby Club - jehož současný hráči zahrnují Anglie internacionál Steve Borthwick a Owen Farrella - a naše zařízení na svém nejbližším Allianz Park Stadium pochlubit prvotřídní výkonnosti laboratoře, rehabilitační jednotky a testování zařízení. Prostřednictvím naší míry budete stavět neocenitelné obchodní kontakty, a naši absolventi pokračovali v práci s takovými organizacemi jako Tottenham Hotspur, Rugby odbor fotbalu a anglické institutu sportu. Zdůrazňuje Předmět: - umístěný v Londýně, jsme obklopeni největší hustotou špičkových sportovních klubů a organizací ve Velké Británii. - Věříme, že naši absolventi by měla být vysoká Žáci prakticky i akademicky. V důsledku toho jsme aktivně podporovat studenty, aby publikovat své disertační práci prostřednictvím recenzovaných časopisech a konferencích. - Většina našich zaměstnanců jsou aktivní sportovní odborníci podílející se na koučování a sportovní výkon. Schopný udržovat úzké vztahy s průmyslem, mohou zajistit aktuální odborné praxe informuje své studium. - Velikosti malé třídy umožňují přijímat osobní pozornost potřebné k prosperovat ve studiu. [-]

Magistr V Aplikované Statistiky (MSC)

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let August 2017 Spojené království Londýn + 1 více

Často známý jako věda o nejistotě, statistiky - studii o sběr, analýzu, interpretaci a prezentaci dat - je téma, které má dopad téměř ve všech sektorech společnosti. Aplikovaná statistika zahrnuje uvedení teorie do praxe; nejen shrnuje a popisuje data, ale extrapolací z něj vyvodit závěry. [+]

Naše prakticky orientovaný kurz vám poskytne dovednosti zaměstnavatelé hledají - a to nejen z hlediska statistického poznání, ale přenositelné dovednosti, které budou užitečné bez ohledu na pole, že se rozhodnete pracovat. Tam je nedostatek kvalifikovaných statistiků napříč vědeckými, průmyslu a veřejném sektoru a velká poptávka po datové analytiky a statistických konzultantů, které náš kurz byl speciálně navržen tak, aby splnění. Zdůrazňuje Předmět: - Jedná se o aplikuje kurz, se silným důrazem na související teorie k praxi, která má za cíl rozvíjet analytické, logické, numerické a řešení problémů dovednosti, které jsou v takové poptávce se zaměstnavateli. - Middlesex je jedním ze čtyř institucí ve Velké Británii, který byl schválen jako zrcadlo pro programovací jazyk statistické R - to znamená, naši studenti mají přístup k tomuto softwaru a mohou používat stejné systémy, které se používají v průmyslu. - Pokud pracujete, budete mít možnost založit svou samostatný projekt na vašem pracovišti - aby vaše studium ještě relevantnější a prospěšné pro vás i vašeho zaměstnavatele. Budete mít dost svobodnou volbu nad tím, co druh projektu vy - by to mohlo být ještě teoretická disertační práce, průzkum nebo praktický projekt zahrnující sadu dat, co vyhovuje vašim zájmům a dovednosti. - Máme v úmyslu mít kurz akreditovaný královské statistické společnosti, takže vám bude poskytnuta Graduate statistik stavu, když jste ji dokončíte. - Naše předplatné Bloomberg a Datastream umožňují pracovat s reálnými soubory dat. Dozvíte se také, jak používat standardní statistický software, jako je SPSS a Minitab. [-]

Magistr V Bankovnictví A Financí (MSc)

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let August 2017 Spojené království Londýn + 1 více

Pokročilý kurz studia určen pro studenty, kteří chtějí kariéru v bankovnictví a finančních služeb. Dodané akademiků, kteří zveřejnili ... [+]

Mistr v oblasti bankovnictví a financí (MSc)

 

Pokročilý kurz studia určen pro studenty, kteří chtějí kariéru v bankovnictví a finančních služeb. Dodané akademiků, kteří mají publikovali vysoce kvalitní známý výzkum v této oblasti, kurz pokrývá finanční regulaci, řízení rizik, corporate finance, správu portfolia a kvantitativní finance, s důrazem na problematiku mají význam pro bankovních institucí a trhů s cennými papíry. Moduly celoroční poskytnout vám více času vstřebat předmět, zejména v modulech s velkým kvantitativní obsah, což vám umožní provádět a in-hloubkovou studii dobře definovaných problémů v peněžní, bankovnictví a finanční oblasti. Získáte přísný a pokročilé intelektuální školení v oblasti bankovnictví, financí a ekonomiky, která vám poskytne všechny pokročilé technické znalosti a dovednosti potřebné pro kariéru v těchto významných a dobře placená odvětví. Tento kurz začíná v říjnu. Full-time studenti obvykle navštěvují tři dny v týdnu a part-time studenti jeden nebo dva dny v týdnu.... [-]


Magistr V Biomedicínských Věd - Klinická Biochemie (MSC)

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let August 2017 Spojené království Londýn + 1 více

Kurz podporuje rozvoj kariéry a celoživotního učení prostřednictvím základních odborných a výzkumných dovedností vedení laboratoře, vedení a ... [+]

Mistr v biomedicínském Science - Klinická biochemie (MSc)

 

Tento kurz je navržen tak, aby zlepšit znalosti a dovednosti lékařů v diagnostice a výzkumných laboratořích. Během kurzu budete rozvíjet důkladné pochopení celé řady vývojových, endokrinních a důležitých orgánových patologií, spolu s laboratorními metodami používanými k pomoci diagnózu. To vám umožní rozvíjet dovednosti potřebné pro splnění požadavků moderního zdravotnictví laboratoři. Kurz podporuje rozvoj kariéry a celoživotního učení prostřednictvím základních odborných a výzkumných dovedností vedení laboratoře, vedení a experimentálního designu, jakož i etického a právního kontextu předmětné oblasti. Zvláštním rysem tohoto kurzu je uplatňování nově vznikajících technologií bioanalytical k diagnóze onemocnění a především, překlad z výzkumu do klinických laboratoří. Kurz je dodáván v částečně pracovníky z NHS patologie laboratoří a částečně zaměstnanci na Middlesex University, kteří jsou aktivně zapojeny v biomedicínském výzkumu. Tím je zajištěno, že učení je informován jak současnou praxí a aktuálního výzkumu.... [-]


Magistr V Budování Management Information Modeling (MSC)

Online forma Kombinované 2 let August 2017 Spojené království Londýn

Bimm je proces zahrnující strukturované sdílení a koordinaci digitálních informací o stavebním projektu v průběhu jeho celého životního cyklu, od návrhu až po ... [+]

Mistr v Building Information Modelling Management (MSC)

 

Sektor stavebnictví je významnou součástí ekonomiky ve Velké Británii. To představuje určitou 7% HDP nebo 11 miliard liber ročně výdajů - 40% z této bytosti ve veřejném sektoru, s centrálním vládou největší spotřebitele v průmyslu. Nyní jakýkoli centrálně pořizovány projekt bude vyžadovat Building Information Modelling (BIM) shodu. BIM je proces zahrnující strukturované sdílení a koordinaci digitálních informací o stavebním projektu v průběhu jeho celého životního cyklu, od návrhu přes zadávání veřejných zakázek a stavebnictví a dále, do provozu a řízení fázi, celou cestu až do demolishment. Jako přímou reakci na tuto potřebu průmyslu, jsme vyvinuli tento kurz, jehož cílem je vyrábět lékařů s kvalifikací, které mají být BIM povolena v jejich oboru s kritickou povědomí o současných problémech BIM technologií, výzkumu a manažerských dovedností informovaných ve standardních a nepředvídatelné scénáře , Důležité je, že kurz poskytuje praktikujících v majetku a stavebnictví, a související zúčastněné strany poskytovat služby za to, s kvalifikací, které mají být zaměstnán v roli řízení v BIM projekty. Patří mezi ně technické manažerských pozicích BIM, provozní / Management BIM pozice správce, a strategického řízení BIM pozic.... [-]


Magistr V Datovém Science (MSc Výzkumem)

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let August 2017 Spojené království Londýn + 1 více

MSc společností Research (Data Science) poskytuje příležitost pro studenty, kteří chtějí podniknout individuální reálného výzkumný projekt big-data; si můžete vybrat oblast projektu z širokou škálu interdisciplinárních oblastech, včetně podnikových informačních systémů, elektronického zdravotnictví, sociálních médií, cloud computing, inteligentních domů, inteligentní vozidla a asistované bydlení. [+]

Věda Data jsou umístěny tak, aby se hlavní nová aréna vědeckého objevu v 21. století. Jako Eric Schimdt, generální ředitel společnosti Google, který poukázal na to, máme nyní vytvářet co nejvíce informací, jednou za dva dny, když jsme dělali od úsvitu lidské civilizace až do roku 2003. Vyrovnat se s touto obrovské množství dat, existuje naléhavá požadavek na odvození smysluplných poznatky z velkých a různorodých datových zdrojů: takzvaný "velká výzva údajů". Bezpečná identifikace osob, přesné finanční predikce a spolehlivé diagnostice rakoviny jsou všechny příklady oblastí, ve které technologie se opírá Data Science jsou marketingové revoluční příspěvky, obohacují naše životy, a že naše budoucnost zdravější, efektivnější a bezpečnější. [-]

Magistr V Elektronické Zabezpečení A Digitální Forenzní (MSc)

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let August 2017 Spojené království Londýn + 1 více

Tento inovativní kurz je určen k vytvoření absolventů se specializací na digitální forenzní. Rozvojem odbornou technickou a právní znalosti, budete moci ... [+]

Mistr v elektronickým zabezpečovacím a digitální Forenzní (MSc)

 

Tento inovativní kurz je určen k vytvoření absolventů se specializací na digitální forenzní. Rozvojem odbornou technickou a právní znalosti, budete moci významně přispět k informační bezpečnosti a počítačové forenzní šetření. IT odborníci podílející se na této práci musí porozumět informační bezpečnosti a bezpečnostních opatření sítí, prevence narušení a detekce, a forenzní analýzu pro složené systémy. Oni také potřebují být schopni přesně hlásit ústně i písemně s kolegy a pro ostatní v rámci vyšetřovacích týmů trestních a na soudy. V minulosti se v mnoha případech se zhroutily jednoduše proto, že nedostatek tuto odborných znalostí. Elektronického zabezpečení a digitální Forenzní Masters byl vytvořen k uspokojení poptávky po těchto nových profesních dovedností. Tento kurz rozvíjí jak rozšíření předmětu znalostí v kombinaci s hloubkové studie digitálních forenzních nástrojů a technik, detekce a reakce na krizi, Crime Scene-vyhledávání, shromažďování důkazů a záchvatovitým procesů a IT právo. Kurz je k dispozici jak na plný úvazek a částečný úvazek.... [-]


Magistr Ve Strojírenství řízení (MSC)

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let August 2017 Spojené království Londýn + 1 více

MSc Engineering řízení Masters kurz byl navržen tak, aby řešit potřebu kvalifikovaných strojírenských odborníků na celém světě tím, že vytvoří inženýrské profesionály ... [+]

Master in Engineering Management (MSC)

 

MSc Engineering řízení Masters kurz byl navržen tak, aby řešit potřebu kvalifikovaných strojírenských odborníků na celém světě tím, že vytvoří technické profesionály se silnými podnikání, řízení a vedení pracovníků. Kurz vám poskytne zkušeností současnou nejlepší praxí ve vztahu k lidským, finanční a Total Quality Management (TQM) ze strojírenského podniku. Kurz je ideální pro absolventy, v ideálním případě s nějakým průmyslovým zkušenostmi, kteří chtějí přestěhovat do manažerských pozic v rámci strojírenského průmyslu. Kurz vás připraví na tuto kariéru tím, klade důraz na profesionální i projektových dovedností. Kurz je k dispozici jak na plný úvazek a částečný úvazek.... [-]


Magistr V Finanční Matematiky (MSC)

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let August 2017 Spojené království Londýn + 1 více

Kombinace matematiky, statistiky a výpočetní techniky, finanční matematika je specializace zásadní pro fungování day-to-day světových ekonomických institucí. Vysoce technické a teoretické aspekty matematiky vzít na praktickém významu, které mohou ovlivnit miliony životů prostřednictvím této fascinující disciplíny. [+]

Jsme pevně přesvědčeni, že práce, kterou děláte, musí být relevantní pro svět práce - to je důvod, proč náš kurz má silný praktický sklonem. To také má neobvyklý a značnou výhodu, včetně z-nuly školení v programování, což vám umožní vyvíjet prvotřídní počítačové dovednosti vedle vašeho matematické znalosti. Budete potřebovat dobrou titul v matematice, nebo příbuzný předmět, jako je fyzika nebo inženýrství, ale žádné předchozí znalosti financí. Highlights Předmět: - Náš kurz kombinuje komplexní průpravu v teorii finanční matematiky s důkladné praktické přípravy. - Naše předplatné Bloomberg a Datastream umožňují pracovat s reálnými soubory dat. - Naučíme vás kódovat v široce používané jazyky, jako je C ++, Java a Python, bez nutnosti předchozích zkušeností. - Hodnocení přednášky od specialisty v oboru umožňují získat poznatky z procvičování odborníků do reálných životních situacích. - Kurz je určen buď pro absolventy uvažují o finanční kariéru, nebo pro ty, kteří již pracují v průmyslu hledá větší pochopení financí a pojistného rizika. [-]

Magistr V Forenzní Psychologie (MSC)

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let August 2017 Spojené království Londýn + 1 více

Forenzní psychologie je jedním z nejrychleji rostoucích oblastí zaměstnanosti absolventů psychologie. Naše Masters Kurz je akreditován Brity ... [+]

Mistr v forenzní psychologie (MSc)

 

Forenzní psychologie je jedním z nejrychleji rostoucích oblastí zaměstnanosti absolventů psychologie. Naše Masters Kurz je akreditován Britské psychologické společnosti (BPS) a osnovy zahrnuje akademický materiál, který budete potřebovat, pokud chcete, aby se stal členem Chartered Britské psychologické společnosti a řádným členem divize forenzní psychologie. Úspěšné dokončení Masters bude poskytovat akademické komponenty potřebné k zapsat do BPS Kvalifikace v forenzní psychologie (etapa 2). Učený práce je organizována kolem psychologické, právní a kriminologických konceptů vztahujících se k současným sociálním otázkám a organizace. Se silnou průpravu v etice, lidských práv, odborné praxe a výzkumu, bude náš trénink pomoci následné odborné praxe. Umístěný v naší Hendon Campus v Londýně, budete těžit ze zkušeností naší specializované a nadšené zaměstnance, a budete mít přístup k některým z nejlepších a nejvíce up-to-date specializovaných postgraduálních počítačových, laboratorních a knihovna Studijní zázemí pro výuku a výzkum ve Velké Británii.... [-]


Magistr V Informatice (MSC)

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let August 2017 Spojené království Londýn + 1 více

Kurz MSc Computer Science umožňuje získat in-hluboké znalosti a dovednosti v celé řadě pokročilých témat v informatice. Základní témata v MSc ... [+]

Mistr v informatice (MSc)

 

Kurz MSc Computer Science umožňuje získat in-hluboké znalosti a dovednosti v celé řadě pokročilých témat v informatice. Základní témata v MSc informatiky zahrnují vývoj webu, distribuované systémy, softwarové inženýrství, design interakce, vizuální analytika, umělou inteligenci, a základy informatiky. K dispozici jsou čtyři učil moduly, s jedním modulem nabízejí volitelné témata v pokročilém počítačové vědy výzkumu. Následují nezávislým projektem. MSc Computer Science kurz si klade za cíl nalézt rovnováhu mezi teorií pokročilé počítačové vědy, s možností získat praktické, ruce na zkušenosti, a vystavení příslušných pramenů současné výzkumné činnosti v oblasti výpočetní techniky. Úspěšní studenti budou v dobré pozici pro řadu rolí v profesionální výpočetní sektoru, a silný výzkum oporou programu poskytuje platformu pro další výzkumnou činnost. Kurz je k dispozici jak na plný úvazek a částečný úvazek.... [-]


Magistr V Inovací A Podnikatelského Ducha (MSC)

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let August 2017 Spojené království Londýn + 1 více

Podnikatelé, začne-up a malé podniky jsou často myšlenka jako páteř ekonomik po celém světě. Tento kurz je určen k výrobě podnikatele připraveni na výzvu, kterým se v jejich podnikatelské činnosti. [+]

Ve světě, který nyní obsahuje velmi reálné a prosperující "podnikatelské kultury", náš kurz vás provede celým procesem koncepce, vývoj a realizaci zahájení podnikání. Honit nový obchodní podnik je odvážný vyhlídka a vyžaduje pečlivé získávání zdrojů a logistických a strategických tahů s cílem uvést ji do života. S podnikáním poznatků z odborných disciplín řízení mají za cíl, to vzrušující kurz bude, aby se vaše podnikatelské nápad ve skutečnost. Budeme stavět na vaši schopnost dělat sebevědomé rozhodnutí, které vám pomohou přímé příležitosti na trhu, přijmout týmových pracovních dovedností, uplatnit kritické postoje k vedení, myslet kreativně a rozvíjet jako podnikatelská vůdce. Budete také vyplnit aplikovaného projekt, který se bude týkat zakládání vlastního podnikání. Zdůrazňuje Předmět: Silné zaměření na současné problémy týkající se podnikání a řízení inovací, což vám umožní identifikovat obchodní příležitosti a rychle a účinně reagovat na překážky. Praktická výuka dovednosti, které jde nad rámec teorie k vám vybavit schopnostmi v obchodní strategie, rozhodování, financování, oceňování a rozpočtování, které ukáží jako rozhodující pro vaši kariéru. Skutečné požadavky a úskalí malého podnikání a řízení řešeny prostřednictvím projektu, který bude mít vaše obchodní nápad a běží. Příležitost k síti a komunikovat s ostatními profesionálními lékařů, kteří čerpají z vlastních reálných životních zkušeností pro zlepšení a informovat své studium. K dispozici na plný úvazek nebo na částečný úvazek, aby pracující profesionály i ty s rodinnými povinnostmi šanci postoupit své studium při zachování jejich vnější odpovědnosti. [-]

Magistr V Investiční A Finanční (MSc)

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let August 2017 Spojené království Londýn + 1 více

Tento náročný kurz je speciálně navržen tak, aby otevřít nové příležitosti a poskytnout vám vynikající pochopení důležitých otázek dominující ... [+]

Mistr v investování a financí (MSc)

 

Tento náročný kurz je speciálně navržen tak, aby otevřít nové příležitosti a poskytnout vám vynikající pochopení důležitých otázek dominují finanční svět dnes. Ideální volbou, pokud chcete pokračovat v kariéře v oblasti investičního bankovnictví, soukromého kapitálu nebo finanční řízení podniku. Znalostí finančních institucí a trhů se rychle rozvíjí, a tento kurz poskytuje up-to-date vyhodnocení teorie, s důrazem na praktické uplatnění tohoto poznání. Budete rozvíjet své schopnosti uplatnit kvantitativní dovednosti k praxi finančních investic a analýzy a kritické a analytické pravomoci k hodnocení a porozumět teoretickým oporu, na které spoléhá finance. Tento kurz začíná v říjnu. Full-time studenti obvykle navštěvují tři dny v týdnu a na částečný úvazek studentů, dva dny v týdnu.... [-]


Magistr V Kreativní Technologii (ma / MSc)

Campus forma Denní studium 1 rok August 2017 Spojené království Londýn

Léčba tvůrčí schopnosti umělce odděleně od technických dovedností programátora je věcí minulosti. Budoucnost tvůrčích odvětví ... [+]

Mistr v Creative Technology (MA / MSc)

 

Léčba tvůrčí schopnosti umělce odděleně od technických dovedností programátora je věcí minulosti. Budoucnost tvůrčích odvětví závisí na technologické odbornosti a nápadité, vzrušující, originálními myšlenkami generace konvergence. MA / MSc v Creative Technology poskytuje jedinečnou sadu možností pro studenty s pozadím v umění, média nebo softwaru designu a inženýrství, aby spolupracovaly na prozkoumat, experimentovat s, a vytvořit technologie budoucnosti. Můžete si prohlédnout 7 klíčové technologické prvky:

Film a video Hudba, Rádio, design Mobilní Apps Dotyky a interaktivní design Lokál a média Hry Sociální média ... [-]

Magistr V Kriminologii S Forenzní Psychologie (MSC)

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let August 2017 Spojené království Londýn + 1 více

Kriminologie s forenzní psychologie Masters na Middlesex v Londýně kombinuje základní moduly v kriminologii a forenzní psychologie s volitelnými moduly ... [+]

Mistr v kriminologii s forenzní psychologie (MSc)

 

Kriminologie s forenzní psychologie Masters na Middlesex v Londýně kombinuje základní moduly v kriminologii a forenzní psychologie s volitelnými moduly na tématech včetně terorismu, drogám, nadnárodní trestné činnosti, konflikt, a významných institucí trestního soudnictví. Forenzní psychologie součástí kriminalistiky s forenzní psychologie Masters je dodáván specialisty v rámci oddělení psychologie zatímco kriminologického jádra a volitelné moduly jsou čerpány z dlouholeté a mezinárodně známý MA kriminologické zločinu, konfliktů a kontrolu. Kurz bude mít zvláštního zájmu k těm bez první titul v psychologii (typicky požadavek na Masters kurzu ve forenzních a kriminologického psychologie), ale se zvláštním zájmem o psychologické pohledy na trestné činnosti a trestního soudnictví. Umístěný v naší Hendon kampusu v Londýně, budete těžit z některých britské nejvíce inovativních a up-to-date vyučování v kriminologie a psychologie.... [-]


Magistr V Oblasti Finančního řízení (MSC)

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let August 2017 Spojené království Londýn + 1 více

Tento kurz je vynikající příprava pro finanční kariéru v nejrůznějších obchodních organizací. Určeno pro studenty bez předchozích kvalifikací v ... [+]

Mistr ve finančním řízení (MSc)

 

Tento kurz je vynikající příprava pro finanční kariéru v nejrůznějších obchodních organizací. Určeno pro studenty bez předchozí kvalifikaci v oblasti účetnictví nebo financí, se zaměřuje na účetních technik a finančních nástrojů a jejich dopad na hospodaření day-to-day provozních a podnikových záležitostí. Správa Masters Financial nabízí řadu modulů, což vám umožní soustředit se na nejvíce relevantních a tematických oblastí v této oblasti. Důraz mistrů finančního řízení v celé je předávat klíčové schopnosti a aby se týkají porozumění otázkám finančního řízení v reálném světě. Budete rozvíjet technické dovednosti potřebné k výkladu a kriticky zhodnotit finanční výkazy a uplatňovat rozhodovací schopnosti složitějších situacích. Můžete začít tento kurz v říjnu nebo v lednu. Full-time studenti obvykle navštěvují tři dny v týdnu a na částečný úvazek studentů, dva dny v týdnu.... [-]


Magistr V Oblasti Projektového řízení (MSC)

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let August 2017 Spojené království Londýn + 1 více

MSc Project Management splňuje určitý nedostatek dovedností v průmyslu pro inženýry s dovednostmi projektového řízení, které může vést k inženýrských projektů v jakémkoli odvětví ... [+]

Mistr v Project Management (MSC)

 

MSc Project Management splňuje určitý nedostatek dovedností v průmyslu pro inženýry s dovednostmi projektového řízení, které může vést k inženýrských projektů v jakémkoli odvětví. Mistři projektového řízení vám základní znalosti o pokroku ve strojírenství a rozšířit své znalosti managementu. Middlesex University je jediná instituce v Londýně nabídnout postgraduální studium v ​​managementu inženýrského projektu. Projektový manažer nejen pomáhá snížit náklady, ale poskytuje flexibilitu projektu, a mohou pomoci s přístupem k novým technologiím a vývoji. MSc Project Management je pro absolventy vysokých škol s nějakou průmyslovou porozumění, které se chtějí přestěhovat do projektového řízení v rámci strojírenského průmyslu. Kurz poskytuje nejnovější zkušenosti současných osvědčených postupů s ohledem na lidské, finanční a Total Quality Management (TQM) ze strojírenského podniku. Kurz je k dispozici jak na plný úvazek a částečný úvazek.... [-]


Magistr V Operačního Výzkumu (MSC)

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let August 2017 Spojené království Londýn + 1 více

S jeho počátků v práci vojenských plánovačů, operační výzkum - použití pokročilých analytických metod napomoci tomu, aby komplexně rozhodovat - jsou podnětné a náročná oblast, která čerpá z obou výpočetních a statistických údajů, a mohou být použity téměř ve všech sektorech společnosti. [+]

Na Middlesex máme velmi silné vazby s průmyslem a naše zaměření je na nejen vám pomůže, aby se stal odborníkem v teorii, ale dává vám dovednosti a zkušenosti, které jsou v poptávce se zaměstnavateli. Během kurzu budete mít za úkol řešit problémy reálného života a hodnocení jejich dopadu na podnikání, státní správy a průmyslu. Kurz vyvrcholí v samostatné projektu a disertační práce a naším záměrem je, že budete založit, že v průmyslu také. Pracujeme ve spolupráci s softwarové společnosti LAMA, který nabízejí stáže a projekty pro naše studenty. Zdůrazňuje Předmět: - budete zdokonalovat obě své matematické dovednosti a schopnosti v oblasti výpočetní techniky; naučíte stavět modely a simulace, používat pokročilé tabulek a stát se pohodlně s řadou softwarových balíků. - Po dokončení studia, budete více než vybavena k tomu strategickou nebo podnikatelskou úlohu na vysoké úrovni v téměř každém odvětví, z letectví do bankovnictví. Problém-řešení, rozhodování a analytické dovednosti, které získají jsou vyhledávány v celé řadě organizací veřejného a soukromého sektoru. - Naše zaměření je na zlepšení vaší zaměstnatelnosti tím, že umožňuje pracovat s reálnými daty, a na projekty, které budou dělat měřitelný rozdíl podniky spolupracujeme s. [-]

Magistr V Robotice (MSC)

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let August 2017 Spojené království Londýn + 1 více

Naše hands-on magisterského studia v robotice mísí praxe s teorií vybavit studenty dovednosti, znalosti a zkušenosti, které potřebují pro kariéru jako inženýr robotiky. Postgraduální Stupeň zahrnuje značný čas pracující v laboratořích pod dohledem našich odborných pedagogických pracovníků, z nichž mnozí pracovali v robotice od prvních dnů technologií. [+]

V blízké budoucnosti budou přítomny prakticky v každém oboru, robotické a jiné autonomní systémy, s jejich celkový dopad odhaduje na 6,5 ​​bilionu $ ročně do roku 2025 (McKinsey). Jako nové trhy obrátit robotiky pro další krok v jejich vývoji, potřeba kvalifikovaných robotické techniky nebyla nikdy větší. Po dobu trvání kurzu budete získat zkušenosti z práce s standardním vybavením v našich špičkových laboratoří a dílen. Budete také těžit z naší blízkosti odkazů na předních průmyslových organizací, být podporovány národní robotiky soutěže vstoupit a podporovány, aby provedla průmyslu odbornou praxi během mistrů. Zdůrazňuje Předmět: - Naučte se ve specializovaných zařízeních, která zahrnuje širokou škálu robotů, a £ 250,000 3D Festo vzdělávacích systémů didaktický automatizační tiskárny a - Provést hlavní studijní projekt v oblasti, kterou chtějí specializovat v - Přispět k široké škále robotiky Výzkum se provádí ve škole - vůdce hřiště Profesor Martin Smith je jedním z předních odborníků robotiky ve Velké Británii a byl soudce na BBC dva v Robot Wars dobu šesti let. [-]

Magistr V Správu Médií (MSC)

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let August 2017 Spojené království Londýn + 1 více

Náročné, rozmanité a vždy vyvíjí, Media Management je fascinující disciplína zvládnout. Použití aspekty práva, podnikání a divadelního umění, má moc utvářet organizace, které informovat a bavit miliardy po celém světě. [+]

Na Middlesex, jsme si vědomi, že existuje široká škála mediálních odvětví s rozmanitou řadou kariérní cesty a další možnosti studia pro ty, kteří se zajímají o Media Management. To je důvod, proč jsme vyvinuli kurs být flexibilní a interdisciplinární, s možností prostory přesně celý váš MSc, aby vyhovoval vašim individuálním zájmům a specifické potřeby, ať už je to akce, marketingu, komunikace, podnikání a další. Umístěný v našem 80 milionů liber School of Media a múzických umění a podporovány našimi Podnikání a právo školy, budete učil od předních odborníků a akademiků příležitosti ke spolupráci se studenty v celé řadě oborů. Prostřednictvím kombinace teoretické a praktické výuky, budete rozvíjet kritické chápání operací řízení v současných mediálních odvětví se silným zaměřením na výzkum a jeho dopadu na diváky, podniky a průmysl po celém světě. Zdůrazňuje Předmět: silné zaměření na výzkum-vedl praxe a sociálních, kulturních a ekonomických otázkách týkajících se mediálního průmyslu po celém světě, akademiků, kteří se aktivně podílejí na výzkumu, které zajišťují, že máte přístup k původní zjištění, objevující se teorie a současné debaty v médiích, podnikání , právní a interpretační umění profesoři s vysokými zkušenostmi mediální průmysl informovat své studium s důležitým aktuálním a zvýšit svou zaměstnatelnost se z první ruky zkušenosti a poradenství úzké vazby s významnými mediálními organizacemi, jako je BBC, Channel 4 a MTV, s pravidelným hostem přednášky z high-profile mediální manažeři state-of-the-art počítačové laboratoře, sdělovacích prostředků (student rozhlasové a novinové), a zbrusu nové digitální mediální zařízení, aby posílily své studium a připravit se na standardním vybavení a software Možnost žádat o umění a humanitní rady pro výzkum (AHRC) Financování [-]

Magistr V Sílu A Klimatizace (MSC)

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let August 2017 Spojené království Londýn + 1 více

Rychle se rozvíjející elitní sportovní odvětví vyžaduje profesionály, kteří jsou schopni tlačit sportovce, aby dosáhli svého vrcholu potenciál. Tento stupeň je ideální pro sport a cvičení vědy trasa pro studenty, kteří aspirují na práci s elitními sportovními lidmi na vrcholu své profese. [+]

Tento kurz bude usnadnili akreditaci od příslušných silový a kondiční vydávajících subjektů a poskytnout pod dohledem pracovní zkušenosti s na vysoké úrovni sportovce. Vedle navrhování a zavádění založených na důkazech, sportovní specifické vzdělávací programy, budete ovládat řadu cvičebních technik, včetně olympijských výtahy a plyometrics. Budete také rozvíjet výzkumné dovednosti jak prostřednictvím kritického zhodnocení literatury a podniku empirických laboratorních vyšetření na bázi. Budete získat zkušenosti ve sportu a cvičení prostředí prostřednictvím naší stáže modulu. Jeden z našich partnerských organizací je Saracens Rugby Club - naše zařízení v jejich nejbližším Allianz Park Stadium pochlubit prvotřídní výkonnosti laboratoře, rehabilitační jednotky a testování zařízení. Budete stavět neocenitelné obchodní kontakty a my udržovat kontakt s mnoha našich absolventů, z nichž někteří šli k práci s organizacemi, jako je Tottenham Hotspur, Rugby odbor fotbalu a anglické institutu sportu. Zdůrazňuje Předmět: - umístěný v Londýně, jsme obklopeni největší hustotou špičkových sportovních klubů a organizací ve Velké Británii. - Věříme, že všichni naši absolventi by měla být vysoká Žáci prakticky i akademicky. V důsledku toho jsme aktivně podporovat studenty, aby publikovat své disertační práci prostřednictvím recenzovaných časopisech a konferencích. - Tento kurz usnadnili akreditaci od příslušných silový a kondiční vydávajících subjektů a poskytnout pod dohledem pracovní zkušenosti s na vysoké úrovni sportovce. - Většina našich zaměstnanců jsou aktivní sportovní odborníci podílející se na koučování a sportovní výkon. Schopný udržovat úzké spojení s průmyslem, mohou zajistit aktuální odborné praxe informuje své studium. - Velikosti malé třídy umožňují přijímat osobní pozornost potřebné k prosperovat ve studiu. [-]

Magistr V Telekomunikační Techniky (MSC)

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let August 2017 Spojené království Londýn + 1 více

S odvětví zažívá zásadní technologický pokrok v posledních letech, telekomunikační Engineering Masters je přímo relevantní pro stávající ... [+]

Mistr v telekomunikační techniky (MSc)

 

S odvětví zažívá zásadní technologický pokrok v posledních letech, telekomunikační Engineering Masters je přímo relevantní pro současné potřeby průmyslu. Budete rozvíjet a rozšiřovat odborné praxe prostřednictvím skupinové práce a jednotlivých projektů. Telekomunikace je jedním z nejrychleji se rozvíjejících průmyslových odvětví po celém světě. Praktické, hands-na učení techniky používané v tomto kurzu jsou navrženy tak, aby řídit absolventy na kariéru telekomunikačních inženýrů v programování, mobilních komunikací, telekomunikační bezpečnosti a IP telefonie. Telekomunikační inženýrství magisterský poskytuje solidní teoretické a praktické znalosti v hlavních odvětvích telekomunikační techniky, aby zahrnovala internet, mobilní a bezdrátové komunikace, datových sítí a programování a bezpečnost v oblasti telekomunikací. Tento kurz je k dispozici jak na plný úvazek a částečný úvazek.... [-]


Magistr V Vizuálních Analytiky (MSc Výzkumem)

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let August 2017 Spojené království Londýn + 1 více

Rosteme naši komunitu praxe ve výtvarném Analytics, a to je příležitost se připojit k našemu týmu, pracovat po boku některé z nejlepších výzkumných pracovníků ve Velké Británii a zapojit se do špičkové práci. Kurz bude stavět svou profesní síť, své porozumění a své portfolio zkušeností. [+]

Vizuální Analytics je klíčovým požadavkem na počátku 21. století. Jak se naše lidská činnost generuje rychle rostoucí množství nových dat každý den, existuje naléhavá potřeba dát smysl a obrovský potenciál vyvolat nové znalosti a poznatky z něj. Světové události a jevy, jako je změna klimatu, 9/11, globálních systémů financí a veřejného zdraví jsou údaje bohaté a čím dál tím složitější. Vizuální Analytics otočí velké a složité, datové soubory do interaktivních vizualizací, které může být okamžitě viscerální porozumění a okamžiky vhledu, které jsou přesvědčivé a poskytují jedinečnou bohatost možnosti pro datové analytiky. V tomto nezmapované světě nekonečnými dat, vizuální analytika poskytuje naše nové mapy a nové způsoby navigace. Analytických údajů je považována za klíčový trend, který bude mít zásadní dopad na IT a komunikace průmyslu v příštích 5 letech. [-]

Magistr V řízení (MSC)

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let August 2017 Spojené království Londýn + 1 více

MSc Management je ideální pro studenty, kteří chtějí rozvíjet svou kariéru v obecném řízení, ale s důrazem na analýzu řízení. Kurz bude mít ... [+]

Mistr V řízení (MSc)

 

MSc Management je ideální pro studenty, kteří chtějí rozvíjet svou kariéru v obecném řízení, ale s důrazem na analýzu řízení. Kurz bude zajímat všechny, kteří chtějí rozvíjet porozumění manažerských technik, nástrojů pro rozhodování, a konceptů v praxi řízení. Kurz poskytuje kvantitativní a systematický přístup k řízení vhodné pro studenty, kteří mají analytický zázemí. Dozvíte se, jak aplikovat řadu specializovaných rozhodování a řešení problémů techniky, zatímco podporován postavit organizační schopnosti, monitorování vývoje a dosažení obchodních výsledků. Budete zkoumat vznikající problémy a vývoj v soudobé manažerské praxe z předních akademiků v čele teorie managementu. Na seminářích a workshopech, budete mít za úkol demonstrovat vývoj vašich pokročilé dovednosti v manažerské praxe. Kurz začíná v říjnu. Full-time studenti obvykle navštěvují tři nebo čtyři dny v týdnu a part-time studenti jeden nebo dva dny v týdnu. Dozvíte se, jak aplikovat různé specializované rozhodování a / nebo postupů řešení problémů použity v souvislostech řízení... [-]


Magistr V řízení Podnikových Informačních Systémů (MSC)

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let August 2017 Spojené království Londýn + 1 více

Vysoce Praktické informace o podnikání Systems Management Masters zkoumá, jak mohou být informační systémy používány strategicky organizací ... [+]

Mistr in Business Information Systems Management (MSC)

 

Vysoce Praktické informace o podnikání Systems Management Masters zkoumá, jak mohou být informační systémy používány strategicky organizacemi, zejména webových informačních systémů a systémů řízení znalostí. Kurz má jedinečnou zaměřit na procesu řízení jakosti zavádění a udržování systémů, stejně jako se zaměřením na strategii, právní a regulační důsledky informačních systémů. Kurz pokrývat poptávku v průmyslu pro manažery s nejnovějšími technickými a analytické dovednosti, aby nejlepší využití jejich společnost IS / IT. Samozřejmě, že k dispozici jak na plný úvazek a na částečný úvazek, je ideální pro studenty s obchodním nebo výpočetní stupně, kteří se chtějí přestěhovat do kariéry, jako je audit informačních systémů, řízení kvality, e-komerce, vývoj systémů, nebo strategického řízení IS / IT.... [-]


Master In International Management Podnikatelské činnosti (ma)

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let August 2017 Spojené království Londýn + 1 více

Na této populární kurzu se zaměří na globálním kontextu práce a globálním trhu zboží a služeb. Middlesex má vysoce mezinárodní Londýn ... [+]

Master in International Business Management (MSC)

 

Rychlý vývoj v oblasti komunikačních a dopravních technologií spolu s pohonem směrem jak na globálním trhu pro zaměstnanost a pro výrobky a služby, vytvořila nové příležitosti a hrozby pro podniky všech velikostí. Na této populární kurzu se zaměří na globálním kontextu práce a globálním trhu zboží a služeb. Middlesex má vysoce mezinárodní Londýn školního areálu a odborných pracovníků, což je ideální místo pro přípravu na kariéru v mezinárodním obchodě. Budete rozvíjet své znalosti pojmů, otázek a postupů mezinárodního obchodu a prozkoumat složitost a problémy tohoto podnikatelského prostředí. Kurz bude rozvíjet své znalosti a pochopení teorií, které informují současné mezinárodní obchodní praxi a umožní vám specializovat své zájmy prostřednictvím různých volitelných modulů. Program může být spuštěn v říjnu nebo v lednu a její silné mezinárodní orientace se odráží ve struktuře naší studentské populace a zaměření našich modulů. Full-time studenti obvykle navštěvují tři nebo čtyři dny v týdnu a part-time studenti jeden nebo dva dny v týdnu.... [-]


Mechatronické Systémové Inženýrství Msc

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let August 2017 Spojené království Londýn + 1 více

Nové digitální technologie transformují na pracovišti jako společnostem zlepšit jejich provozní efektivitu a růst pomocí nových hybridních obchodní modely. Tento magisterský stupeň rozvíjí svou kariéru s ohledem na tuto skutečnost, která vám znalosti a dovednosti vytvořit novou generaci inteligentních technologií. [+]

Tento kurz je určen pro absolventy vědeckých a technologických, jakož i zkušených techniků, kteří chtějí aktualizovat své dovednosti v rozvíjejících se oblastech chytrých továren a inteligentních měst. Navrženy tak, aby splňovaly měnící se požadavky průmyslu, kurz je podpořen Festo, National Instruments a Siemens a je podporován SEMTA Sector Rady dovednosti. V důsledku toho se naučíte s využitím nejmodernějších technologií od těchto organizací a pracovat na reálných výzev pro průmysl. Uznává, že absolventi budou mít různé úrovně dovedností a různé zájmy týkající se tohoto tématu, takže byl speciálně navržen tak, aby přístup portfolia. To vám umožní pracovat na širokou škálu projektů, pro sestavení své znalosti a zkušenosti specifické pro své vlastní ambice. [-]

Námořní Zaměřování (top-up) Msc

Online & Campus forma Kombinované 18 měsíců October 2016 Spojené království Londýn

Tento program je určen výhradně pro absolventy Lloydovy námořní akademie diplom v mořské vědecká nebo diplom v oboru Small Craft geodézie Tento MSc v námořní zeměměřictví (Top up) je nabízen Lloyd námořní akademie a Middlesex University Business School. Program byl navržen s ohledem na frekventované námořní praxi v mysli, což vám umožní uplatnit své stávající odborné znalosti geodetických na stále se měnícím globálním průmyslu a rozvíjet svou schopnost řídit strategicky. [+]

Poté, co již prošel některou z Lloydových námořní akademie geodetických diplomů, to MSc doplňte trasa vám dává jedinečnou příležitost získat magisterský titul dodávaného dálkového vzdělávání od dobře zavedené partnerství mezi Lloydovy námořní akademie a Middlesex University Business School. Dodáno více než 18 měsíců, bude MSc v námořní zeměměřictví poskytují základní Content Management, která bude vycházet existující technické znalosti a praktické kompetence. Čímž dává vám nástroje k pokroku svou kariéru na další úroveň. Tento doplnit program se skládá ze dvou povinných základních modulů; manažerských dovedností pro mořské inspektora a designu lodi a dopad na inspektora následuje Applied projektu. Tyto dva moduly zahrnují technické i široká škála vyššího vedení a strategického myšlení pak projekt umožňuje použít tyto nové dovednosti k určité otázce nebo oblasti zájmu. Jak víte, distanční vzdělávání nabízí flexibilní přístup ke studiu, což vám umožní rozvíjet své znalosti a odbornou praxi v čase a místě, které je výhodné pro vás. Prostřednictvím vyhrazené virtuální výukové prostředí, budete moci sledovat programové materiály, stejně jako se zapojily do fóra skupiny pro diskusi a navazování kontaktů se svým kolegou students.As student tohoto kurzu budete dostávat zdarma elektronický učebnice pro každého modul. [-]

Počítačové Sítě A Sítě Designu Msc

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let August 2017 Spojené království Londýn + 1 více

V současné době prakticky každý aspekt moderního života závisí na integritě, spolehlivosti a účinnosti počítačových sítí - z osobní komunikace s fungováním světové ekonomiky - což je důvod, proč je tento sektor zažívá velké investice a kvalifikovaní odborníci jsou v obrovské poptávce. [+]

Náš kurz je navržen tak, aby vám vybaví se vypořádat s neustále se měnící potřeby podnikatelského světa a stále se rozvíjejících ohrožení bezpečnosti - kombinovat jak teorii a intenzivní praktické zkušenosti se silným důrazem na odborné znalosti. Děláme maximum z našich silných vazeb s firmami jako Microsoft a Siemens a tvrdě pracovat, abychom zajistili, že naše kurz zůstává velmi důležité pro pracoviště. Praktická práce je důležitou součástí každého modulu, a pokud jste již v zaměstnání, budeme vám pomůže najít pracovní stáž po dobu až 12 týdnů, během nichž budete pracovat na svém nezávislém výzkumném projektu. Naše oceněné technologické centrum má pět specializovaných laboratořích vybavených nejmodernější standardizovaném hardwaru a softwaru, včetně OPNET, Wireshark, MATLAB, Simulink, OPNET Modelářem 17,0, OMNeT ++, National Instruments a technologie Cisco, jako je Packet Tracer. Při studiu tohoto kvalifikaci budete pracovat s naším LTE zkušebním zařízení a blade serverů, a dozvíte se, jak získat přístup a konfiguraci sítí cloudové. Jako součást svého studia, budete mít také možnost pracovat na profesionální certifikace Cisco CCNA v hodnotě £ 1600 a považována za zlatý standard v průmyslu. [-]

Sportu A Cvičení Vědy Msc

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let August 2017 Spojené království Londýn + 1 více

Z elitního výkonově prosperující osobního fitness trhu a komunitní sportovní aktivity, sport je stále se rozšiřující multi-miliard dolaru celosvětovém měřítku. Naše míra připraví ty nejlepší absolventy s dovednostmi pomoci sportovci zvýšit efektivitu výkonu a snížit riziko poranění. V brázdě Londýně v roce 2012 kariéru ve sportu a rekreace jsou na vzestupu. Získat výhodu tím, že přípravy na jeden z předních sportu a sportovních věd univerzity ve Velké Británii. [+]

Sport věda poskytuje vědecké intervenci pro zvýšení školení a výkon, zatímco cvičení věda má ústřední úlohu v programech fyzické aktivity, jejichž cílem je zlepšit celkový zdravotní stav. Naše inovativní, zapojení a obsáhlá kurz vám pomůže k posílení praktické dovednosti potřebné pro práci s oběma elitních sportovců a obecné populaci. Navíc, bude to zlepšit své znalosti a pochopení teoretických zásad, na nichž je praktické uplatnění. Což vám možnost studovat biomechaniky, fyziologie a psychologie, skutečná síla tohoto kurzu je, že udržuje vaše možnosti otevřené. Naši vysoce zkušení odborníci budou rozvíjet své dovednosti v kritické analýzy, hodnocení, výzkum a psaní. Naše zařízení jsou založena v nejbližším Allianz Park Stadium saracénský Rugby. Jsme pyšní prvotřídní výkonnosti laboratoře, rehabilitační jednotky a testování zařízení. Máme také sdružení, a to buď prostřednictvím partnerství nebo prostřednictvím našich absolventů, s Tottenham Hotspur, Lee Valley, Anglie Rugby odbor fotbalu a anglické institutu sportu, což vám umožní trénovat po boku nejlepší a vytvořit neocenitelné obchodní kontakty. [-]

Správu Sítě A Cloud Computing Msc

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let August 2017 Spojené království Londýn + 1 více

Počítačové sítě jsou základem téměř každý aspekt moderního podnikání. Jejich kompetentní vedení je rozhodující pro úspěch společnosti a odborníci, kteří mohou plnit tuto úlohu, jsou velmi žádaný. Správa sítě je rychle se rozvíjející specializace, pro kterou budete potřebovat vedení, řešení problémů a organizační schopnosti, stejně jako technické schopnosti. [+]

Děláme maximum z našich silných vazeb s firmami v IT sektoru, aby zajistily, že nabízíme vysoce relevantní kurz s výrazným důrazem na profesionální a aplikovaných dovedností. Praktická práce je důležitou součástí každého modulu, a pokud jste již v zaměstnání, budeme podporovat (a pomáhají) vám najít umístění po dobu až 12 týdnů, během nichž budete pracovat na svém nezávislém výzkumném projektu. Naše oceněné technologické centrum má pět specializovaných laboratořích vybavených nejmodernější standardizovaném hardwaru a softwaru, včetně OPNET, Wireshark, MATLAB, Simulink, OPNET Modelářem 17,0, OMNeT ++, Ni a technologie Cisco, jako je Packet Tracer. Při studiu tohoto kvalifikaci budete pracovat s naším LTE zkušebním zařízení a blade serverů, a dozvíte se, jak získat přístup a konfiguraci sítí cloudové. Jako součást svého studia, budete mít také možnost pracovat na profesionální certifikace Cisco CCNA v hodnotě £ 1600 a považována za zlatý standard v průmyslu. [-]

Udržitelnost A MSc Environmentálního Managementu

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let August 2017 Spojené království Londýn + 1 více

Potřeba udržitelnost životního prostředí je stále více uznává v politických oblastech po celém rozvinutém i rozvojovém světě. Z tohoto důvodu je náš kurz je určen pro ty, kteří chtějí získat kvalifikaci na vysoké úrovni v teorii a praktické uplatňování zásad trvale udržitelného hospodaření v oblasti životního prostředí. Příští příjem bude října 2016. [+]

Naše míra Masters v udržitelnost a environmentální management (vhodný pro ty s vědou a technické zkušenosti) nabízí pohled na příčiny a řešení na celé řadě otázek v oblasti životního prostředí. Budete rozvíjet schopnost vyhodnotit omezení a příležitosti, jimž čelí řadu institucí a osvojit si dovednosti potřebné k realizaci udržitelné politiky. Budete vykonávat řešení problémů scénáře, rozvíjet analytické schopnosti a kriticky vyhodnocovat zásady pro správu životního prostředí. Budete studovat po boku studentů z celé řady kulturních prostředí vám nabízí šanci naučit se v mezinárodním měřítku a sdílet své myšlenky v globálním měřítku. Můžete se také podílet na exkurzi do jižního Španělska s naší pedagogických pracovníků, včetně vědců z našeho světoznámého povodňového nebezpečí výzkumného střediska, kteří provádějí výzkum v oblasti desertifikace procesů, řízení a řešení politických. [-]

Výzkum Msc Sociální

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let August 2017 Spojené království Londýn + 1 více

Tento magisterský titul v sobě spojuje špičkové epistemologické přístupy a metodické školení v souvislostech, které lze aplikovat na celou řadu různých profesní dráhy, včetně akademických profesí a více prakticky orientovaných výzkumných úkolů v organizacích třetího sektoru a průzkum trhu. [+]

Studenti se seznámí s nejvíce up-to-date metody zkoumání technik, které odrážejí aktuální vývoj v designu výzkumu a praxe, včetně hodnotících technik založených na důkazech a školení v současných výzkumných balíčků pro kvalitativní a kvantitativní výzkum, jako je NVivo10 a SPSS. Tento titul nabízí jedinečnou kombinaci modulů není v současné době k dispozici v dalších vysokých škol se sídlem v Londýně, učil akademickým týmem s bohatými zkušenostmi výzkumu nejvyšší úrovně ve Velké Británii a mimo ni. [-]

Zabezpečení Sítě A Pero Testování Msc

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let August 2017 Spojené království Londýn + 1 více

Od národní bezpečnosti k soukromí osobních komunikací, hladký průběh společnosti a ekonomiky závisí na bezpečnosti počítačových sítí. S narušení bezpečnosti potenciálně stálo firemní miliony, vysoce kvalifikovaní odborníci, kteří mohou poskytovat ochranu jsou vyhledávané po celém světě. Technologie se neustále vyvíjí a bezpečnostní otázky jsou příliš, aby byl tento náročný a rychle se vyvíjející specializace. [+]

Náš kurz nabízí jak intenzivní praktický výcvik a hluboké teoretické vzdělání, které přesahují technické záležitosti zabezpečení sítě k pokrytí strategických a organizačních záležitostí. Pokud jste již v zaměstnání, budeme vám pomůže najít umístění po dobu až 12 týdnů, během nichž budete pracovat na svém nezávislém výzkumném projektu. Naše oceněné technologické centrum má pět specializovaných laboratořích vybavených nejmodernější standardizovaném hardwaru a softwaru, včetně OPNET, Wireshark, MATLAB, Simulink, OPNET Modelářem 17,0, OMNeT ++, Ni a technologie Cisco, jako je Packet Tracer. Při studiu tohoto kvalifikaci budete pracovat s naším LTE zkušebním zařízení a blade serverů, a dozvíte se, jak získat přístup a konfiguraci sítí cloudové. Jako součást svého studia, budete mít také možnost pracovat na profesionální certifikace Cisco CCNA v hodnotě £ 1600 a považována za zlatý standard v průmyslu. [-]

MA

Dětská Kniha Ilustrace A Grafické Romány Ma

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let August 2017 Spojené království Londýn + 1 více

Tato praxe a výzkum-založený program vám umožní prozkoumat a rozvíjet své zájmy a dovednosti ve všech formách narativních a sekvenční ilustraci. Program poskytuje živou a tvůrčí atmosféru, ve které si můžete vytvořit vlastní dětskou knížku, grafický román nebo ilustrované textu pomocí naše rozsáhlé zařízení, podporované řadou zkušených pracovníků a odborníků, včetně vydavateli, redaktory a úspěšné odborníky v oboru. [+]

Jedná se o vysoce praktický kurz, který si klade za cíl poskytnout studentům to nejlepší možnost publikovat v těchto oblastech. Kurz je osazený cvičí ilustrátory s bohatou a pestrou zkušeností v těchto oblastech a neocenitelnou vhled do všech aspektů publikování. Kurz bude vycházet z doporučení a odborných posudků hostujících vydavateli, autory, redaktory, designérů a uměleckých režisérů, které nabízejí nejlepší možnou příležitost do zdánlivě neproniknutelné světě publikování, příběhů a dětské knihy. Middlesex University nabízí vynikající zařízení, včetně našich mimořádných grafiky pokojů, které nabízejí sítotisk, litografický tisk, mono, dřevo a lino broušení, leptání a možnosti suché jehly. Studenti budou mít přístup k našemu state-of-the-art reprografické oddělení, kde fiktivní knihy a vzorové ilustrace může být vytištěn na nejvyšší profesionální kvalitě. Kromě toho nabízíme praktické zkušenosti knihařské a poučení, které umožňuje studentům vytvářet ilustrovaný materiál na nejvyšší prezentační úrovni. [-]

Globální řízení A Udržitelný Rozvoj Ma

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let August 2017 Spojené království Londýn + 1 více

Kvalita veřejné správy je stále více uznávána jako zásadní pro udržitelný rozvoj, která vyžaduje dosažení spravedlivých a legitimní výsledky z hlavních globálních socio-ekonomických a environmentálních otázek, jako je chudoba, změna klimatu, zajišťování potravin a úbytku biologické rozmanitosti. [+]

Se vzestupem udržitelného rozvoje jako hlavní problém mezinárodního politického programu je podstatné, že celosvětová mezivládní stejně jako vládní agentury mají přístup k odborníkům, které udržují potřebné analytické schopnosti a znalosti k řešení těchto náročných otázek veřejné správy v různých kontextech. Tento magisterský stupeň si klade za cíl poskytnout vám dovednosti, aby se stal takový odborník - zvyšování své znalosti a dovednosti s ohledem na globálních přístupů a nástrojů zaměřených na udržitelnost životního prostředí a sociální spravedlnosti správy. Budete zkoumat různé přístupy k tomu, jak jsou mezivládní a vnitrostátní strategie, politiky a projekty týkající se těchto globálních otázky správy formulovány, realizovány a vyhodnocovány. Kritická Případová studie přístup používá ve výuce vám umožní rozvíjet dovednosti potřebné pro práci v soukromém sektoru nebo globálních a národních agentur veřejných nebo třetího sektoru vedoucích a řídících změnu v globálním prostředí. [-]

Magistr V Designu Futures (ma)

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let August 2017 Spojené království Londýn + 1 více

Prozkoumejte měnící se povahu současného designu a jeho vztahy k prostředí, uživatelů, společnosti a kultury v naší náročné novým směrem. [+]

Na Middlesex bereme inovativní a kreativní přístup k designu Futures, který vám umožní prozkoumat své zájmy a zlepšit své technické dovednosti přes experimentování, výzkum a kritické analýzy. Pružně navrženy tak, aby splňovaly ambice studentů z celé řady kreativních prostředí náš kurz zařídíme s pokročilými dovednostmi, současných znalostí a průmyslových poznatků, které potřebujete k rozvíjet své vlastní praxi na profesionální úrovni. Umístěný v našem 80 milionů liber umění a designu školy a učil některé z předních britských lékařů z řady designových oborů, náš kurz nabízí world-class zařízení a odborné semináře vybavené nových i tradičním zařízením. S možností, jak budovat obchodní kontakty a vykazují svou práci na dálku, budete také získat zaměstnatelnosti dovednosti, expozici a zkušenosti, které potřebujete k navigaci úspěšnou kariéru v dnešním konkurenčním kreativních průmyslů. Zdůrazňuje Předmět: Naše zařízení patří mezi nejlepší ve Velké Británii, se špičkových technologií, jako jsou například 3D tisk, laserové řezání, CNC směrování, velkoplošný digitální tisk, to vše k dispozici ve vyhrazené dílně s odbornou technickou podporou výstavu své práce v centru Londýna k vytváření sítí příležitostí, vybudovat obchodní kontakty v profesionálním prostředí Přímý přístup na londýnské světa designu s cennými průmyslovými odkazy na celou řadu odborníků v oblasti designu, galerie, ateliéry, firmy, knihoven a sbírek, které zvýší váš výzkum a informovat své praxi Přístup k navazování, vedoucí světový výzkum a odborné znalosti prostřednictvím Art & Design Research Institute (Adri) na akademické půdě. [-]

Magistr V Divadelního Umění (ma)

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let August 2017 Spojené království Londýn + 1 více

Naše MA v Divadle umění vám dá možnost spolupracovat, specializovat a posunout hranice vaší vybrané disciplíně bez ohledu na vaše umělecké pozadí. Ať už hledáte na design, vymyslet, přímé, kritika, vikář, řídit, provádět, psát nebo učit, bude to flexibilně navržený kurz vám umožní zkoumat a vyvíjet své praxi na profesionální úrovni. [+]

Na Middlesex připravujeme další generace odborníků divadelních umění za průkopnické a inovativní praktici s pokročilými dovednostmi a současných znalostí jejich zvoleného oboru. Prostřednictvím kombinace praxe založené na úkolech, teoretického bádání a nezávislý výzkum ve svém oboru, budete rozvíjet dovednosti lokalizovat a urychlit svou práci v národních i mezinárodních profesních činnostech. Umístěný v našich médiích a Performing Arts School, budete učit některé z britských předních akademických profesi a přidružených umělců s možností prozkoumat rozmanité svět divadelního umění přes vysoké postavení hostující lektory, průmyslu návštěvy a profesní umístění, zatímco budete studovat , Vyzbrojeni těmito neocenitelné dovednosti, zkušenosti a profesionálních kontaktů, budete absolvovat s důvěrou navigovat vzrušující kariéru v dnešním konkurenčním umění průmyslu. Zdůrazňuje Předmět: - Cenné příležitostí k zamyšlení, vyšetřování a předem svou divadelních umění praxi, nicméně široká či specializovaná, že v současné době je. - Národní a mezinárodní možnostem umístění rozšířit své profesní kontakty a rozšířit příležitosti pro zaměstnatelnost. - Inovativní Ravensfield divadlo s plně-vybavená studia a dílny představovat odborné techniky pro podporu vašeho průzkumné a pracovní výkon účely. - Prezentace projektu, včetně představení, workshop demonstrace a zařízení, které využívají našich stávajících a budoucích vztahů s profesionálními místech v Londýně a mimo ni. - Mezinárodně orientované a navržen tak, aby různých specializací, což vám umožní vytvořit širší analytické a globální pohled na otázky, které ovlivňují vaši práci. - Přístup na rozvíjející se teorií a současných debat týkající se vašeho oboru prostřednictvím našeho světový Centrum pro výzkum stvoření v oblasti divadelního umění (ResCen) - multi-disciplinární výzkumné centrum, které propojuje akademické sféry a praxe. [-]

Magistr V E-marketingu A Sociálních Médií (ma)

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let August 2017 Spojené království Londýn + 1 více

Tento inovativní a řezání-hrana kurz vám poskytne i zvukovými teoriemi a marketingových postupů pro konkurenční výhodu v práci a podnikání ... [+]

Mistr v e-marketingu a sociálních médií (MA)

 

Tento inovativní a řezání-hrana kurz vám poskytne i zvukovými teoriemi a marketingových postupů pro konkurenční výhodu v pracovním a podnikatelského prostředí. MA E-Marketing a sociální Media studenti navštěvují hostující přednášky odborníků z organizací, jako je YouTube, Twitter, Groupon, Microsoft Technology Centre, Google a několik dalších. Živé projekty zahrnovaly video soutěž pro Wilson sportovní společnosti v Chicagu. Kurz zahrnuje odborné témata týkající se e-marketingu a sociální média. Kromě výše uvedeného, ​​budete také studovat předměty vztahující se k podnikání a inovací, stejně jako marketingový inteligence. Všechny oblasti učiva promítnou do aplikovány akce projektu výzkumu (odborné praxe projektů), nebo práce, které jsou oba rozsáhlý kus původního výzkumu vyšetřování konkrétní problém v rámci této oblasti. Uděláme si vědomi příležitostí na trhu, a zmocnit vás, že můžete udělat skutečný rozdíl a utvářet svou vlastní budoucnost. Kurz je určen na podporu podnikatelského talentu a podpořit malé dovednosti řízení podniku prostřednictvím přezkumu a aplikaci teorie a praxe v oboru. Naším cílem je, aby si vědom příležitostí na trhu, a zmocnit vás, že můžete udělat skutečný rozdíl a utvářet svou vlastní budoucnost. Kurz začíná v září. Kurz je nabídne jeden rok na plný úvazek nebo dva roky na částečný úvazek.... [-]


Magistr Ve Filmu (ma)

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let August 2017 Spojené království Londýn + 1 více

Díky moc vzdělávat, informovat a bavit nás, pohybující se obraz je mimořádný nástroj používaný jednotlivců, skupin a podniky po celém světě. Od fikce k dokumentu a všechny experimentálních žánrů mezi tím, film je stále více stává nejvlivnější formu média dnes. [+]

Na Middlesex věříme, že velká filmová práce pochází z výzkumu, hands-on zkušeností, experimentování a současných znalostí z pohyblivého obrazu. To je důvod proč je naše MA Film zakotvena v těchto základních funkcí, s cílem zajistit si získat jak praktické a teoretické učení, co potřebujete k vytvoření vynikající filmy v odborném kontextu pro identifikované publika. Navržen tak, aby vás připraví pro širokou škálu tvůrčích odvětví, náš kurz vám umožní prozkoumat své vlastní filmové zájmy a vytvářet práci, která bude přínosem pro vaše individuální ambice. Od videoinstalací na jedné obrazovce a mobilních technologií, vyzýváme vás experimentovat s mnoha formách filmové tvorby a prezentace, a zároveň rozvíjet cenné průmyslové dovednosti v oblasti výzkumu-vedl praxi, analýzu, pitching, bid-psaní, dav-financování a další. Zdůrazňuje Předmět: - State-of-the-art zařízení, které vás připraví na zařízení, nástroje, software a norem předpokládá v kreativních odvětvích po celém světě. - Silný důraz na individuálních schopnostech během úkolů, ať už v psaní scénářů, režii, produkci, nebo více experimentální formy tvorby, s menší skupinové práce povinného, ​​než mnoho jiných filmových kurzů. - Učil některé z předních londýnských lékařů a odborníků z oboru, s možností aktivně se zapojit do odborných projektů, kde je to možné v průběhu kurzu. - Cenné průmyslu spojení na nejrůznějších filmových profesionálů, organizací a podniků, který vám pomůže k síti a vytvářet vzrušující kariérní vyhlídky do budoucna. - Možnost požádat o umění a humanitní vědy rady pro výzkum financování. [-]

Magistr Ve Fotografii (ma)

Campus forma Denní studium 1 rok August 2017 Spojené království Londýn

Kurz je mistři výzkum založený na kurz, který doporučuje, aby otázku myšlenky, lidi a události. To vám nabízí možnost a svobodu ... [+]

Mistr ve fotografii (MA)

 

Kurz je mistři výzkum založený na kurz, který doporučuje, aby otázku myšlenky, lidi a události. To vám nabízí příležitost a svobodu k dalšímu své znalosti a dovednosti provedením systematické a komplexní velký fotografický projekt. Kurz přitahuje absolventů, cvičit fotografy a mid-kariéry profesionály z různých oborů komunikačního designu. Kurz poskytuje kreativní a energetického pracovní prostředí pro průzkum, rozvoj a cross-fertilizace nápadů. K dispozici je vyhrazený postgraduální pokoj, který všichni studenti MA sdílet. Jsou k dispozici pro studenty, MA Photography Vynikající zařízení patří nejmodernější digitální temné komoře s Apple Macintosh Pro pracovních stanic, tiskáren A2 Epson a Hasselblad filmové skenery. K dispozici jsou také barevné a černobílé temné komory a velmi dobře vybavené fotografické ateliéry. Kamery jsou k dispozici pro použití v rozmezí od fotoaparátů Canon 5D Mk II 5x4 zobrazení kamer.... [-]


Magistr Ve Výtvarném Umění (ma)

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let August 2017 Spojené království Londýn + 1 více

To mistři kurz pomáhá umělcům rozšířit a udržet vysokou úroveň výtvarného umění praxi, připravuje studenta pro profesionální zapojení do moderní ... [+]

Mistr ve výtvarném umění (MA)

 

To mistři kurz pomáhá umělcům rozšířit a udržet vysokou úroveň výtvarného umění praxe, příprava studenta pro profesionální zapojení v rámci současného umění a tvůrčí odvětví. Student bude provádět vlastní inicioval výzkum v současné praxe a teorie výtvarného umění a pochopit, kde je jejich vlastní práce se nachází v oblasti současného umění praxe. K dispozici je vyhrazený studio prostor pro každého studenta, podporované vynikající personál, včetně zavedených umělců, workshopů a pravidelných návštěv v Londýně galerií. Na konci každého ročníku studia naši studenti MA výtvarného umění zobrazovat své vedoucí příklady práce na výstavě MA výtvarné umění.... [-]


Magistr V Grafickém Designu (ma)

Campus forma Denní studium 1 rok August 2017 Spojené království Londýn

MA Graphic Design Kurz je postaven kolem velkého samostatně iniciované návrh projektu, jehož cílem je vytvořit nové a originální příspěvek k poli ... [+]

Mistr v grafického designu (MA)

 

MA Graphic Design Kurz je postaven kolem velkého samostatně iniciované návrh projektu, jehož cílem je vytvořit nové a originální příspěvek k oblasti grafického designu. Doporučujeme vyšetřování v celém spektru grafického designu od řešení skutečných problémů, k experimentování v hranicích současné projekční praxi. Budete zapojit do kritické analýze, poznávat nové typy problémů a výzkum kreativní a inovativní způsoby jejich řešení. Kurz pořádá přednášky a mistrovských s designéry pracující přes pole, včetně: redakční designu; Svázané; Typografie a konstrukčního typu; Branding; Screen & Moving Image. Tyto workshopy spojené s filmy, výstavy návštevy (plné využití naší poloze v Londýně, světové centrum pro grafický design) a přednášky, které byly zahrnuty Jon Powner (Atelier práce); Jonathan Barnbrook; Jonathan Ellery (Browns); Michael Johnson (Johnson Banky, Vaughn Oliver, Joel Veitch (Rathergood), Tomato, Andy Altman (Proč Nor Associates) dát naši studenti bohaté a hluboké pochopení současného designu praxe, která pomáhá informovat a rozvíjet své vlastní projekty a projekční praxi. Mistři Samozřejmě přitahuje mezinárodní a britské absolventy, cvičí návrháři a mid-kariéry profesionály z různých oborů komunikačního designu.... [-]


Magistr V Interiérech (architektura A Design) Stupeň (ma)

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let August 2017 Spojené království Londýn + 1 více

Mistři poskytuje strukturovaný postgraduální kurz, ve kterém se testování a rozšířit hranice interiérové ​​architektury pomocí velké, sebe-iniciovala ... [+]

Mistr v Interior Architecture Udělen (MA)

 

Mistři poskytuje strukturovaný postgraduální kurz, ve kterém se testování a rozšířit hranice interiérové ​​architektury pomocí velkého, self-zahájil, výzkumného projektu. To nabízí kreativní, dynamické a podpůrné prostředí, ve kterém se zkoumat a vyvíjet nové nápady v oblasti architektonického designu. Kurz povzbuzuje reflexní přístup k designu a svobodu pracovat přes tradiční hranice mezi jednotlivými obory. Middlesex má silné vazby na umění a designu zaměstnavatelů. Naši partneři průmyslu sponzorovat posledního ročníku vysokoškolských studentů a dát hostující přednášky.... [-]


Magistr V Kriminologii (ma)

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let August 2017 Spojené království Londýn + 1 více

Kriminologie na Middlesex má mimořádně silnou mezinárodní pověst. Oddělení byl průkopníkem v in fl uential řetězci kriminologie zvané "odešel realismus ... [+]

Mistr v kriminologii (MA)

 

Kriminologie na Middlesex má mimořádně silnou mezinárodní pověst. Oddělení byl průkopníkem v in fl uential řetězci kriminologie zvané "vlevo realismus", a založil jeden z velmi fi RST hřišť svého druhu ve Velké Británii, která je stále považována za jednu z předních postgraduálních kriminalistických kurzů. MA v kriminologii rozšíří své znalosti a porozumění trestné činnosti a trestního soudnictví na národní i mezinárodní úrovni. To podporuje kritický a komparativní přístup k předmětu a zařídíme aplikovat tradiční a současné kriminologické perspektivy a metody, na rychle se měnící problémy. Vrcholem kurzu je příležitost účastnit se společných studijních sezení s postgraduálních kriminalisté studiu na univerzitách po celé Evropě, včetně Atény, Barcelona, ​​Gent, Hamburku a Rotterdamu a také na John Jay College v New Yorku.  ... [-]


Magistr V Managementu Umění (ma)

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let August 2017 Spojené království Londýn + 1 více

S prvky obchodu, financí, marketingu a IT, Arts Management je komplexní a vzrušující disciplína zvládnout. Od divadla k filmu, literatury a hudby, to může být aplikován na mnoho forem umění a oslovit publikum ve stále rostoucími inovativním způsobem. [+]

Na Middlesex, jsme si vědomi, že existuje celá řada kulturních organizací a odvětví s rozmanitým počtem kariérní cesty a další možnosti studia pro ty, kteří se zajímají o Arts Management. To je důvod, proč jsme vyvinuli kurs být flexibilní a interdisciplinární, s možností prostory přesně celý MA, aby vyhovoval vašim individuálním zájmům a potřebám, ať už je to digitální média, události, marketing, komunikaci, podnikání nebo další studie mimo tento program. Umístěný v naší 80000000 state-of-the-art Grove Building, kreativní srdce naší univerzitě, budete učil přední odborníci a akademici z naší obchod, právo, média a školy múzických umění, s možností spolupracovat s £ Studenti v celé řadě oborů a úkolů. Prostřednictvím kombinace teoretické a praktické učení, budete rozvíjet kritické chápání operací managementu umění a dopad výzkumu na diváky a průmyslu po celém světě. Zdůrazňuje Předmět: Naše zaměření na rozvoj klíčových manažerských dovedností zvýší vaše zaměstnatelnost v konkurenčním odvětví mezinárodně orientované a navržen tak, aby různých specializací, což vám umožní vytvořit širší analytické a globální pohled na otázky ovlivňující vaše práce exkurze, hlavní odkazy průmyslu a Přístup ke klíčovým uměleckých organizací a poskytovatelů výkon v Londýně a Velké Británii, jako je Kings Place, Roundhouse a Institute of Contemporary Arts (ICA), akademiků, kteří jsou aktivně zapojeny do průmyslu a výzkumu, zajištění toho, že máte přístup k původní zjištění, vznikající Teorie a moderní debaty Přístup k dobře zavedené večerních koncertů a Colloquia sérii představení, přednášek a seminářů z předních akademiků a odborníků v hudbě a kreativních odvětvích State-of-the-art počítačové laboratoře a zbrusu nové digitální média a studio zařízení, aby zlepšit své studium, a připravit se na standardním vybavení a softwaru [-]

Magistr V Marketingové Komunikaci (ma)

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let August 2017 Spojené království Londýn + 1 více

Marketingová komunikace je kreativní a vzrušující oblast v rámci rychle se měnícím globálním mediálním prostředí. Tento oblíbený kurz kombinuje marketingovou strategii ... [+]

Mistr v Marketingové komunikace (MA)

 

Marketingová komunikace je kreativní a vzrušující oblast v rámci rychle se měnícím globálním mediálním prostředí. Tento oblíbený kurz kombinuje marketingovou strategii a výkonné nástroje integrované marketingové komunikace na podporu svého vstupu na pokrok v, marketingové kariéru. Kurz poskytuje rámec pro studium marketingové komunikace jako klíčového řízení podniku disciplíny. Je speciálně navržen pro studenty, kteří chtějí rozšířit své znalosti a zkušenosti týkající se teorie a praxe integrovaných marketingových komunikací. Kurz je dodáván profesionály a akademiků, kteří jsou dobře známé pro svou průkopnickou práci v akademické sféry a průmyslu, což vám umožní kombinovat skvělou kombinaci praxe a teorie.... [-]


Magistr V Marketingové řízení (ma)

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let August 2017 Spojené království Londýn + 1 více

Tento velmi populární a profesionální samozřejmě považuje za uvádění na trh z hlediska podnikatelského společnosti, stejně jako multi-národní ... [+]

Mistr v Marketing Management (MA)

 

Tento velmi populární a profesionální samozřejmě považuje za uvádění na trh z hlediska podnikatelského společnosti, stejně jako multi-národní korporace. Masters poskytuje integrované studium teorie a praxe efektivní a úspěšné strategického marketingového řízení. Prostřednictvím tohoto specializovaného kurzu budeme vás připraví na zajímavé a rozmanité kariéry jsou marketingové manažery a manažery. Kurz má jasné zaměření na zkušenostní učení, kde praktické aplikace teorie umožňuje studentům získat hlubší porozumění současných problémů marketingu rozvíjení dovedností v oblasti strategické analýzy, řešení problémů a rozhodování. Unikátní vlastností kurzu je rezidenční exkurze, kde studenti setkat marketingové praktiky z velkých multi státním až ne-pro-neziskových organizací a malých podnikatelů. Budete mít příležitost rozvíjet své znalosti a dovednosti v jednotlivých specializovaných oblastech marketingu prostřednictvím volitelných modulů a výběru práce, a zároveň studuje základní složky marketingového řízení, jako je například integrované marketingové komunikace, marketingový výzkum, marketingové strategie a event marketingu. Kurz přitahuje studenty z různých akademických oborů a kulturních prostředí v důsledku bohatství diskusi ve třídě je výrazně lepší, jak studenti se blíží současné problémy marketingové z celé řady různých perspektiv a úhlů pohledu. Můžete začít v září nebo v lednu. Full-time studenti obvykle navštěvují tři dny v týdnu a na částečný úvazek studentů, dva dny v týdnu.... [-]


Magistr V Mezinárodních Vztazích (ma)

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let August 2017 Spojené království Londýn + 1 více

Studium mezinárodních vztahů Masters na Middlesex v Londýně vám umožní identifikovat a posoudit národní zájmy a analyzovat zahraniční a ... [+]

Mistr v oboru mezinárodní vztahy (MA)

 

Studium mezinárodních vztahů Masters na Middlesex v Londýně vám umožní identifikovat a posoudit národní zájmy a analyzovat potřeby zahraniční a obranná politika svrchovaných pravomocí a politické volby národních a mezinárodních lídrů. Pořádáme třídy schůzky v prostředí silně související s diplomatickou činnost a diskuse. Naši studenti jsou z celého světa, a tato rozmanitost zvyšuje debaty a pohledy na řešení globálních problémů. Tento kurz, který můžete začít v říjnu nebo v lednu, má krok-off body na postgraduální certifikát nebo úrovní Diploma a zahrnuje večerní výuku, a hostující přednášky diplomatů, politiků a předních akademiků. Stáží se doporučuje, ale nejsou součástí kurzu.... [-]


Magistr V Mezinárodním Cestovním Ruchu A Pohostinství řízení (ma)

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let August 2017 Spojené království Londýn + 1 více

Pohostinství a cestovní ruch, jsou úzce související oblasti hospodářské a sociální jev, který se vyvinuly klíčovou roli ve světové ekonomice. Průmysl ... [+]

Mistr v mezinárodním cestovním ruchu a pohostinství Management (MA)

 

Pohostinství a cestovní ruch, jsou úzce související oblasti hospodářské a sociální jev, který se vyvinuly klíčovou roli ve světové ekonomice. Průmysl se stal jedním z hlavních hráčů v mezinárodním obchodu, a představuje zároveň jeden z hlavních zdrojů příjmů pro mnoho rozvojových zemí se hospodářství a zaměstnanosti výhody. Tento kurz vám nabízí nejen možnost rozvíjet znalosti a manažerské dovednosti na které pohostinství a cestovní ruch profesionálové vyžadují, ale také poskytovat kontext a společensko-politické analýzy, která je stále více potřebné v rychle se měnícím prostředí po celém světě. Poté, co jste úspěšně dokončili tento MA kurz, budou vybaveny hledat zaměstnání v jedné z různých pohostinství a cestovním ruchu polí z marketingu a managementu, a to prostřednictvím k zapojení do rostoucí oblasti udržitelného cestovního ruchu.... [-]


Magistr V Odborné Praxi - Umění (ma)

Campus forma Kombinované 18 měsíců August 2017 Spojené království Londýn

MA Odborná praxe (umění), je vysoce flexibilní postgraduální kvalifikace určen pro zavedené profesionály pracující v kulturní a ... [+]

Mistr v odborné praxi - Arts (MA)

 

MA Odborná praxe (umění), je vysoce flexibilní postgraduální kvalifikace určen pro zavedené profesionály pracující v kulturních a tvůrčích odvětví. Byl vyvinut speciálně k vám umožní pokračovat v práci a integrovat své odborné znalosti s akademickým učením. Kromě toho, můžete uplatnit nárok na akademické úvěry pro vaše předchozí profesní úspěchy prostřednictvím formálního přezkumu učení, první části kurzu. To pak může tvořit základ vašeho velkého projektu ve Vašem oboru. Studenti kurzu jsou aktivně podporovány, aby se zapojily do sítí v rámci svého oboru, stejně jako v doplňkových profesích; použití nástrojů sociálních médií, tváří v tvář akce a konference.... [-]


Magistr V Románu Písemně (ma)

Online forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let August 2017 Spojené království Londýn + 1 více

Middlesex University vyvinuli první distanční vzdělávání MA ve Velké Británii, který se zaměřuje výhradně na románu psaní, což vám umožní výzkum a psát knihu svým vlastním tempem odkudkoli si vyberete. [+]

Na Middlesex bereme praktické a moderní přístup k románu psaní, které zajistí, že budete schopni zdokonalovat své psaní a rozvíjet své knihy a zároveň identifikovat mezery na trhu a jak přistupovat agentů a vydavatelů. Kreslení o odborné znalosti širokého rozsahu publikovaných romanopisců s rozsáhlými pedagogické praxe, budete nejen rozvíjet své práci do publikovatelné normou, ale získat cenné komunikační dovednosti, které budou mít prospěch různých profesí. Dodává se on-line prostřednictvím našeho virtuálního výukového prostředí, naše unikátní kurz vás vybízí k interakci, dotaz, sdílet a diskutovat s ostatními na vašem kurzu, což vám nikdy pocit, jako když se učíte v izolaci. Ať už pracujete na plný úvazek, neschopný pravidelně navštěvovat naši Londýn areál, nebo na základě v zámoří, bude to náročné a vzrušující MA vám umožní pustit do vašeho románu ve svém volném čase s odborným vedením, world-class zdrojů a cenné průmyslu odkazy na pomůže dostat zveřejněny. Zdůrazňuje Předmět: - Pedagogové, kteří jsou všechny publikované romanopisci se zkušeností v oboru, v čele s Dr. David deště - autoři devíti románů (osm publikovaných jako Tom Arden) a Josie Barnard - BBC Radio novinář, autor dvou románů a dlouholetý tvůrčí psaní tutor na Faber akademii, zlatníků a Middlesex University. - Mezinárodní odkazy průmyslu, včetně zapojení se severním Londýně literárním festivalu, poskytuje cenné poznatky psaní a publikování rady od některé z předních britských spisovatelů a literárních postav. - State-of-the-art nástrojů dálkového studia a 24-hodinová web podpory prostřednictvím našich inovativních on-line platformu, Mylearning, aby zajistily, že budete mít vždy pomoc, kterou potřebujete, ať jste kdekoli. - Online podpora pro každý modul s podrobnými pokyny a pokyny kolem požadovaných úkolů, pro on-line diskusních fór za zaslání dotazů, skupinové diskuse příležitostí a audio přednášky a skluzavkami, takže už nikdy nebudete muset ujít workshop. [-]

Magistr V Sociální Práci (ma)

Campus forma Denní studium 2 let August 2017 Spojené království Londýn

Sociální pracovníci mohou mít významný dopad na životy lidí od dětství do stáří a nabídnout podporu některé z nejvíce ohrožených občanů společnosti. Hledáme lidi, kteří jsou sociálně uvědomělé a jsou obeznámeni s otázkami kolem slabý vliv a moc, strádání a inkluzivitu. [+]

Schválená College of sociální práce a do doby, než schválení profesích Rady pro zdraví a péči, naše nejmodernější stupeň vám poskytne příležitost rozvíjet pravomoci šetření a kritické hodnocení zásadní pro uplatnění na frontové linii sociálních služeb. Těží z podpory našich odborných pracovníků, včetně několika holdingových ocenění v uznání jejich výuky, učení a odborné posouzení, a naše vynikající zázemí v Hendon, naučíte se s důvěrou spolupracovat s několika poskytovateli služeb v odvětvích, jako je školství, zdravotnictví a probační služby. Budete enormně těžit z bohatství znalostí a praktických zkušeností naši zaměstnanci vnášejí do kurzů, a to prostřednictvím jejich pokračující výzkum a silnými vazbami do praxe nastavení. Nabízíme vám solidní základy v reflektivní praxe, a zajistit, že jste schopni zvládnout organizační požadavky. Vítání náležitě kvalifikovaných a zkušených aspirující sociální pracovníky, s zaměstnanosti a vysoké školy, založené na trase k dispozici, kurz zahrnuje odborné stáže a studium školního areálu-založené. Díky našim zavedených vztahů s řadou partnerských organizací, na umístění umožní studentům získat praktické zkušenosti v jednání s řadou skutečných problémů a náročných situacích. Masters studenti přinést bohatství životní zkušenosti s jejich studiem, proto podporují vzájemné učení prostřednictvím skupinových diskusí a inovativních workshopů. Zdůrazňuje Předmět: - Podle Kompletní univerzitní průvodce, jsme zařadil číslo jedna pro sociální práce v Londýně. - Máme výborné vztahy s místními úřady celém Londýně, včetně Enfield, Tower vesniček, Hackney a Barnet. Také podporováno partnerství s organizacemi, jako jsou židovské péče, náš kurz nabízí vynikající možnosti umístění a učí nejvíce up-to-date politiku a praxi v oboru sociální práce. - Věříme, že budete těžit z vysokých úrovní tutor doby styku prostřednictvím rozšířených učebních zasedání, interaktivní workshop stylu semináře a e-learningových zdrojích. - S rostoucí reputace pro inovativní výzkum, naše ministerstvo pro duševní zdraví, sociální práce a mezioborových učení v současné době provádí několik prominentních a průkopnické výzkumné projekty v oblasti sociální práce. - Kurz je nyní učen z naší Hendon kampusu, kde studenti užít energický sociální prostředí, vynikající zdroje a prvotřídní zařízení. - Po absolvování budete mít nárok uplatnit na HCPC zaregistrovat jako kvalifikovaný sociální pracovník. [-]

Magistr V Soudnictví Ve Věcech Mládeže, Bezpečnosti Společenství A Aplikované Kriminologie (ma)

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let August 2017 Spojené království Londýn + 1 více

Naše soudnictví ve věcech mládeže, bezpečnost Společenství a aplikovaná kriminologie Masters vyplňuje dvojí mezeru v aktuálním akademickém ustanovení. Poskytuje zkušené praktikující ... [+]

Mistr v Youth spravedlnost, bezpečnost Společenství a aplikované kriminologie (MA)

 

Naše soudnictví ve věcech mládeže, bezpečnost Společenství a aplikovaná kriminologie Masters vyplňuje dvojí mezeru v aktuálním akademickém ustanovení. Poskytuje zkušené praktikující příležitost uplatnit akademické znalosti, a kriticky analyzovat a posoudit, kontext, ve kterém pracují. Pokud máte omezené znalosti trestního soudnictví, kurz nabízí detailní porozumění agentur v systému trestního soudnictví, jejich funkcí a odpovědnosti. Můžete trvat až třetina kurzu jako stáž v rámci trestního soudnictví agentury. Flexibilita kurzu také umožňuje dokončit až třetina kurzu přes pracovní učení založené. Máme rozšířit vaše povědomí o sociálním a politickém kontextu práce s offenders.In hloubkové analýzy zahrnuje "co funguje", a koncepce posuzování rizik; Klíčové kriminologické teorie, včetně kultur trestu; právní a organizační rámec trestné činnosti; zprostředkování a reparační systémy; oběti a viktimologie; Bezpečnostní komunita; Problémy duševního zdraví; historie a vývoj soudnictví ve věcech mládeže; Problém mládeže a mládeže jako problém; a užívání drog a drogová kriminalita.... [-]


Magistr V řízení Lidských Zdrojů (ma)

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let August 2017 Spojené království Londýn + 1 více

Tato vlajková loď kurz je navržen tak, aby vyhovovaly potřebám těch, kteří chtějí kariéru v oblasti lidských zdrojů, stejně jako zaneprázdněné profesionály již pracují v této oblasti. K dispozici plná ... [+]

Mistr v řízení lidských zdrojů (MSc)

 

Tento kurz je také k dispozici jako dodávka na částečný úvazek víkend a delší 15 měsíců, samozřejmě, viz naše webové stránky pro další podrobnosti.

Tato vlajková loď kurz je navržen tak, aby vyhovovaly potřebám těch, kteří chtějí kariéru v oblasti lidských zdrojů, stejně jako zaneprázdněné profesionály již pracují v této oblasti. K dispozici plný nebo částečný úvazek a učil některé z vrcholového managementu ve Velké Británii v oblasti lidských zdrojů (HRM) akademiků a profesionálů akademiků, tento kurz poskytuje vynikající příležitost studovat širokou škálu témat, řízení lidských zdrojů. Během kurzu budete seznámeni s nástroji a technikami řízení lidských zdrojů v kontextu Spojeného království, s možností, aby prozkoumala odborné oblastí studia, které odrážejí zkušenosti v rámci HRM oddělení a mimo ni. MA končí s disertační práce.... [-]


Master In Business A Právní Překladu (MA)

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let August 2017 Spojené království Londýn + 1 více

Náš nový překlad kurz byl navržen tak, aby poskytnout studentům příležitost získat vhled do potřeb profesionálního překladatele v globalizovaném světě, kde podniky, instituce a vládní organizace vyžadují více překladatelské práce. [+]

Podle Národní centrum pro jazyky poptávky po překladatelů "je v důsledku globalizace, migrace a politických změn ... což vede k obtížím při zajišťování služeb vhodně kvalifikovaných překladatelů, "a zaměstnavatelé očekávají, zejména překladatelů, že mají kontextové, kulturní a etické znalosti a povědomí o svém oboru. Naše dva kurzy "audiovizuální a literární překlad" a "obchodní a právní Translation", krycí pole překladu, které jsou zvláště v poptávce a otevírá Zvýšené příležitosti kariéry a poskytnout studentům kompetence a dovednosti s cílem maximalizovat jejich zaměstnatelnost. Úzce spolupracujeme s Ústavem lingvistů a jsou jediný program v Londýně, který nabízí specializované obchodní nebo advokátních moduly po boku svých překladatelských modulů. Během kurzu budou studenti získat cenné poznatky z odborníků a akademiky v příslušných oblastech a budou mít přístup ke specializovaným zařízením a vybavením (laboratořích a příslušného programového vybavení, jako je SDL Trados, a WinCAPS). Studenti budou mít možnost účastnit se výměny Erasmus po dokončení učil modulů na Middlesex a výzkum a psát svou disertaci v překladatelských odborech prestižních partnerských universitites v Alicante, Ženevě, Heidelberg, Innsbruck, Leipzip, Paříži, Vídni nebo ve Varšavě , [-]

Master In International Management Lidských Zdrojů (ma)

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let August 2017 Spojené království Londýn + 1 více

Na základě našich mezinárodně uznávané odborné znalosti v řízení lidských zdrojů a pracovněprávních vztazích, Mezinárodní řízení lidských zdrojů a ... [+]

Mistr V Mezinárodní Management lidských zdrojů (MA)

 

Na základě našich mezinárodně uznávané odborné znalosti v oblasti řízení lidských zdrojů a pracovněprávních vztazích, mistři Mezinárodní řízení lidských zdrojů a pracovněprávní vztahy zkoumá měnící se povahu práce a řízení lidí v globalizující se ekonomice - ideální pro ty, kteří pracují, nebo chtějí pracovat v mezinárodní společnosti , nevládní organizace, odbory nebo vývojové organizace. Učil mezinárodní tým špičkových akademiků řízení lidských zdrojů, tento CIPD-akreditovaný kurz vás naučí dovednosti a znalosti, aby jednala jako zdroje Professional lidské, v globálním kontextu. Kurz splňuje potřeby těch, kteří chtějí kariéru v oblasti lidských zdrojů, stejně jako zaneprázdněné profesionály již pracují v oboru, a je k dispozici na plný nebo zkrácený pracovní úvazek. Budete seznámeni s nástroji a technikami řízení lidských zdrojů v mezinárodním kontextu, a potom se specializují výběrem možnosti, které vám umožní prozkoumat problémy, které jsou buď zobecnit nejlepší praxe, nebo jsou zaměřeny na více specifických oblastech studia odrážející odborné znalosti v rámci oddělení řízení lidských zdrojů. Pro MA skončíte s disertační práce.... [-]


Master V Módě (ma)

Campus forma Denní studium 1 rok August 2017 Spojené království Londýn

MA Móda je vzrušující celoroční postgraduální kurz, který nabízí výběr ze 4 cest, oděvního návrhářství, módní komunikace a propagace ... [+]

Mistr v módě (MA)

 

MA Móda je vzrušující celoroční postgraduální kurz, který nabízí výběr ze 4 cest, oděvního návrhářství, módní komunikace a propagace, šperky a doplňky a módní Textiles. Každá cesta zahrnuje prvky obchodních dovedností a znalostí relevantní pro módní průmysl. Kurz nabízí multidisciplinární rámec pro nezávislé, kreativní a průkopnických oblastí studia, které vedou k vytvoření originálního dílu. Máme opravdu skvělou řadu velmi dobře vybavených dílnách, které můžete prozkoumat a zaměstnávají v realizaci svých nápadů. Ty se pohybují tvoří tradiční módní workshopy, tisk, plést a tkát pokoje, digitální tisk a vyšívání, stejně jako fotografování, Reprografie, filmové, laserové řezání a 3D tisk a další. Dalo by se prozkoumat inovativní oděv a textilní design, konstrukce, materiály a metody, nebo průkopníkem komunikační strategie na podporu módu k mezinárodnímu publiku, nebo nastavování vlastní label. Budete plně připraveni vzít si místo v kariéře na globálním trhu, sebevědomě náročné estetiku a technologie, posouvá hranice možností používat fantazii a dovednosti prohloubit a rozšířit stávající chápání módy. Stupeň běží na jeden kalendářní rok a je učil program podporovaný předních módních praktiků a hostující lektory. MA Móda na Middlesex nabízí výběr ze 4 cest, z nichž všechny obsahují prvky obchodní znalosti relevantní pro módního průmyslu:... [-]


Migraci, Společnost A Politika Ma

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let October 2016 Spojené království Londýn + 1 více

Tento magisterský titul nabízí moderní a mezioborové zaměření v oblasti migrace a souvisejících sociálně-politických a politických otázkách, který kombinuje teoretické, metodické a prakticky orientované vzdělání odpovídající počtu kariérních cest v akademickém světě, politik, veřejný sektor, sektor komunity a nevládní organizace , [+]

Se sídlem v School of Law, tento program těží z přínosu mezinárodně uznávaných odborníků v oblasti migrace, azylu a etnické rozmanitosti, kteří působí v předních evropských a globálních sítí výzkumných pracovníků a odborníků. Middlesex University má vynikající pověst v oblasti vedení místní, národní a mezinárodní výzkum v této oblasti, s použitím interdisciplinární a inovativní přístupy. Mnoho našich akademiků pracují jako konzultanti a poradci pro mezinárodní organizace, komunitních skupin a veřejným a soukromým sektorem, jakož i přispět k akademické debaty s publikacemi špičkových a pravidelných akcí. Výuka tým tohoto programu patří profesor pohlaví, migrace a občanství Elenore kofman, docent Gender a migrace Dr. Elena Vacchelli, docentem pro kriminologii a sociologie Dr. Nicola Montagna a profesor mezinárodní politiky Brad Blitz, vedle programu Leader Dr Alessio D "Angelo, který je založen na výzkumném středisku sociální politiku (SPRC) na Middlesex. [-]

Odborná Praxe V Vizuálních Efektů

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let August 2017 Spojené království Londýn + 1 více

Program je určen pro vizuální efekty (VFX) profesionálové mají značné zkušenosti v daném oboru, kteří chtějí získat magisterský titul, který se zaměřuje na jejich současné práce v rámci sektoru. Budete mít možnost uznání nárok na vašeho předchozího učení a tím získat akademický úvěr, který lze započítat do míry a umožní dokončení ji ve zrychleném tempu. [+]

Vyvinuli jsme nový přístup, který zahrnuje vývoj vedení a řízení v rámci odvětví VFX, dodávaný jako částečný úvazek studijního programu pro profesionály. zdůrazňuje Předmět umožňuje založena VFX praktikujícím získat magisterský titul v oboru od jednoho roku do dvou let center na reálných životních projektů realizovaných na pracovišti, který zaměstnavatelům a jednotlivých lékařů vyjednat konkrétní zaměření odborného vzdělávání se zaměřuje na rozvoj a zvyšování doškolování cvičit oba jednotlivců provádějí programy a v tomto odvětví ve větší míře podporovat kooperativní pracovní Usnadňuje akreditaci (in-house nebo externě k dispozici) doškolování, dříve nebo současně zaručuje, že toto učení může započítat do míry poskytuje přidanou hodnotu zaměstnavatelé v podobě zvýšeného a inovativním řešením pro práci projekty, které probíhají od svých zaměstnanců jak v průběhu a po skončení programu. [-]

Praxe Tanec Profesionální Technikou Pedagogika Ma

Campus forma Kombinované 18 měsíců September 2017 Spojené království Londýn

MA Odborná praxe v taneční techniky Pedagogika je vysoce flexibilní postgraduální kvalifikace určen pro nově kvalifikovaní nebo zkušení tanečních pedagogů pracujících v a mimo škol. Jedná se o nízký rezidenční program pomocí on-line / distančního vzdělávání, s možností navštívit areál v Londýně Middlesex University je. Program byl vyvinut speciálně, aby vám umožní pokračovat v práci, integrovat své odborné zkušenosti s akademické učení. [+]

Jako jeden z předních univerzitách ve Velké Británii k tanci, jsme celosvětově uznávané pro naše vysoké ráže výuky a inovativním výzkumu. Počet studentů spokojenost Naše oddělení je jedním z nejlepších ve Velké Británii na 94% (NSS, 2013), s akademiky, kteří jsou renomovaní odborníci ve svých oborech. Je tato úroveň dokonalosti a průkopnický přístup k tématu tance, které nás vedly k vývoji MA Odborná praxe v taneční techniky Pedagogika, první kurz svého druhu ve Velké Británii. Navrženy tak, aby vám umožní prozkoumat svou pedagogickou praxi do hloubky, náš kurz trvá taneční odborníky v počátečních, středních nebo závěrečných fázích jejich kariéry a využívá své zkušenosti, aby mohli rozvíjet svou pedagogickou praxi s odborným vedením od některých z předních britských tance akademici a praktici. Vyvinutý ve spolupráci s císařským společnost učitelů tance (ISTD), náš kurz začíná tím, že odráží na vaší předchozího učení, než podporovat vás prozkoumat vybraná oblast taneční techniky výuky do větší hloubky, což vede k rozvoji hlavního učení založeného na praxi v projekt. Dodávány na částečný úvazek prostřednictvím distančního vzdělávání, zajistíme, že jste schopni rozvíjet jako praktikující a udržet si své pracovní závazky, zatímco budete studovat. [-]

Psaní Pro Kreativní A Profesionální Praxe Ma / PG Dip

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let October 2016 Spojené království Londýn + 1 více

Vzhledem k tomu, stát se první Londýnské univerzity nabídnout MA tvůrčího psaní v roce 2000, jsme i nadále průkopníkem, inovovat a vyvíjet se, jakým způsobem přistupujeme k disciplínu. Nyní, v reakci na světových rychle se měnící mediální krajiny, vyvinuli jsme jedinečný kurz vybavit spisovatele všeho druhu s klíčovou dovedností, současných poznatků a průmyslových postřehy reagovat na výzvy a příležitosti dnešních digitální publikování a podnikových prostředích. [+]

V Middlesex podporujeme a vychovávat tvůrčí touhy autorů z nejrůznějších prostředí, z romanopisců na básníků, esejistů, životopisů, mediálních odborníků a další. To je důvod, proč jsme vyvinuli náš kurs být flexibilní a interdisciplinární, vychází z odborných znalostí širokého spektra profesionálních spisovatelů, vydavatelů a mediálních odborníků, které vám umožní sledovat své kreativní projekty s odborným vedením na psaní přesvědčivě, stále publikoval a podporovat svou práci. Umístěný v našich 80 milionů liber média a Performing Arts School, budete objevovat oba tradiční a současné možnosti pro své psaní, s ohledem na nová média, on-line platforem a jak maximalizovat potenciál rozvíjejících se trzích. Naše silné vazby na čilých londýnských literární komunity, včetně možnosti být součástí severní Londýn literárního festivalu, které vám pomohou absolvent s dovednosti, znalosti a průmyslových kontaktů proměnit vaše psaní na ziskový kariéry. [-]

Strategické Branding A Zúčastněných Stran řízení Ma

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let October 2016 Spojené království Londýn + 1 více

Při pohledu na všechny zainteresované strany, které značky musí být adresy, jedná magisterské pokrývá základní oblasti strategického řízení značky, komunikace se zúčastněnými stranami a teorií, analytika značek a e-marketing a digitální strategie napříč polí jak různorodý jako města, regionu a národní značky, korporátní a organizační branding, inovace-řízený marketing a zvukové značky. [+]

Tento program je určen pro studenty, kteří právě dokončili vysokoškolské vzdělání a kteří se chtějí specializovat na označovat, stejně jako profesionálové v současné době pracuje v oblasti marketingu, kteří chtějí dále své kariéry v průmyslu. Výuka tým Middlesex obsahuje řadu renomovaných odborníků značky. Mezi nimi jsou docentem Branding Keith Dinnie, autor prvního akademického učebnice na světě na téma národní značky, a Dr. Pantea Foroudi, Associate Director 21. Mezinárodní konference o korporátní a marketingové komunikace na Middlesex. Jako hlavní centrum pro branding, reklamy a marketingu, Londýn je také ideální město, ve kterém ke studiu těchto témat. [-]

Umění A Ma Sociální Praxe

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let October 2016 Spojené království Londýn + 1 více

V průběhu posledních 15 let, umělecká praxe po celém světě zažívá výrazný posun jako umělci se snažili pracovat v širší veřejné sféře na podporu sociální a environmentální změny. Prostřednictvím mezioborové spolupráce a participativní zapojení, bude tento kurz vám podporu při kování svůj vlastní umělecký trasa postaven kolem vašich zájmů, sítí a komunit. Nové tvůrčí a sociální dovednosti spolu se zvýšenou kritického pochopení vám pomůže vyvinout postup, který je účinný, smysluplné a relevantní pro vaši společnost. [+]

Škola umění a designu na Middlesex University hostí některé z britských nejzkušenějších a renomovanými odborníky z praxe se cross-disciplinární zkušenosti v oblasti komunitní a společensky angažované umění praxi. MA umění a sociální praxe navazuje na školní historických kořenů v postupném Hornsey College of Art, v čele podpořit umělce zapojit do interakce s komunitami a institucemi pozitivně ovlivnit svět kolem sebe. Jeho sociálních sítích clusteru Practices výzkum vám poskytne produktivní prostředí pro diskusi a kritické otázky napříč tvůrčích oborů, u kterých mohou být myšlenky sdíleny a spolupráce podporována. Zároveň bude každoroční virtuální sympozium vám spojit se s ostatními ponořené do rovnoběžných oborech národní i mezinárodní úrovni rozšířit své obzory, rozšířit své znalosti a vytvořit spojení pro budoucnost. Tato praxe založená na kurz je jedním z mála postgraduálních programů ve Velké Británii navržených speciálně pro kulturní praktiky, nebo ti, kteří mají zkušenosti z tvořivé práci v oblasti komunitního rozvoje, urbanistických studií nebo kulturní management, kteří chtějí rozvíjet svou činnost směrem ven -facing způsobem. Necháte kurz dobře vybavené, aby vykonávat samostatně iniciované projekty a provize nebo rozvíjet svou práci prostřednictvím kulturních a společenských sektorů. [-]

Zákon O životním Prostředí A Spravedlnost Ma

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let August 2017 Spojené království Londýn + 1 více

Devastace životního prostředí a ekosystémů je předmětem rostoucího zájmu po celém světě. Kromě dopadu změny klimatu a snížení biodiverzity, legální i nelegální ekonomické aktivity je výzvou právních rámců a agentur na národních i mezinárodních úrovních veřejné správy. [+]

Tento magisterský titul byl navržen tak, aby tyto problémy řešit a vybavit studenty znalostí na vysoké úrovni a dovednosti, které jim umožní rozvíjet profesní kariéry v oblasti životního prostředí. Úspěšné absolvování kurzu vám zajistí potřebné praktické dovednosti a znalosti vztahující se na kariéru v oblasti politiky životního prostředí a prosazování, s důrazem na zaměstnatelnosti a zapojení se současnými ekologických debat. [-]

Řízení Lidských Zdrojů / Rozvoj (doplňte) Ma

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let October 2016 Spojené království Londýn + 1 více

Inspirující, náročný a stále cennější podnikům v dnešním globálním pracovním prostředí, řízení lidských zdrojů (HRM) a vývoj je vzrušující disciplína zvládnout. Ať už jste na začátku nebo poloviny fázích své kariéry, bude tento doplňte Samozřejmě prohloubit své znalosti a přidat do svého stávajícího postgraduální kvalifikace v oblasti lidských zdrojů prostřednictvím aplikovaného disertační práce s dohledem od některých z předních lékařů a akademiků země. [+]

Určen pro kandidáty, kteří absolvovali postgraduální HR kvalifikace akreditované Chartered Institute of Personnel a rozvoj (CIPD), náš kurz bude aktualizovat svou kvalifikaci na MA prostřednictvím aplikovaného disertační práce, prohloubení své znalosti a zlepšení své zaměstnatelnosti příležitosti. Pokud se rozhodnete provádět svoji disertaci aplikovaný prostřednictvím naší univerzity, jste si vybrali jeden z nejuznávanějších HRM vzdělávacích institucí v zemi s jedním z britských špičkových výzkumných profilech v oboru. Naši studenti a akademici vynikal v širokém spektru oblastí, včetně: rovnost, rozmanitost a práce, Global práce a zaměstnanost, zdraví v organizacích, rozvoj lidských zdrojů, a mezinárodní řízení lidských zdrojů s flexibilními možnostmi studia na podporu na částečný úvazek a mezinárodní studenti, náš kurz nabízí víkendové semináře o moderních výzkumných metod a možnost on-line dohled s přístupem k informacím výzkumného materiálu distančního vzdělávání. Tento individuální přístup k učení umožňuje, aby se vešly své studium v ​​okolí stávajících pracovních a rodinných závazků, takže můžete předem své profesní rozvoj při zachování vaše zaměstnání a ještě mít čas na rodinný život. [-]

šperky Futures Ma

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let October 2016 Spojené království Londýn + 1 více

Nejlepší současný šperky kombinuje vynikající řemeslné zpracování se silnou koncepční a kritického myšlení. Tato stimulace nový kurz se bude rozšiřovat váš přístup k šperků praxi a výzvou, abyste zvážit, jak spolupráce a interdisciplinární projekty mohou utvářet budoucí způsoby práce a dělat. [+]

V Middlesexe bereme velmi praktické a kritický přístup k bižuterie, která zajistí, že budete trávit většinu svého postgraduálního studia na výzkum a výrobu. Tato kombinace in-hloubkové analýzy a hands-on zkušeností vám umožní čerpat z nejrůznějších odborných znalostí a zdrojů, zatímco výslechu a rozvíjet své praxi v současném kontextu pro stimulaci a úspěšné career.Based v naší 80.000.000 liber Art University and design School, náš kurz je vybaven state-of-the-art zařízení s vyhrazeným prostorem pro studio každý z našich MA studenty, aby zajistili, že budeme uspokojit pestrou škálu zájmů a ambicí. Díky možnosti spolupracovat se studenty z celé školy, budete součástí podpůrného a interdisciplinární prostředí umělců, kteří jsou utváření budoucnosti tvůrčích odvětví na celém světě se svou oceněnou, inovativní práce. Tento kurz je pružně navržen tak, aby vám ve středu svého učení pomocí řady výukových a hodnotících přístupů, které berou v úvahu své individuální zájmy, schopnosti a ambice ve šperkařství. Vedoucí kurzu Helena Carnac a Tim Carson jsou praktikující umělce, kteří vystavují na mezinárodní úrovni, známý také pro vývoj myšlení o nových postupů. Budete být podporovány, aby se podívat na bižuterní praxi častěji než v ojedinělých sólové činnosti, s ohledem na antropologické, sociologické, ekonomické, politické a geografické aspekty, které ovlivňují pole. Budete zkoumat, jak šperky podporuje a umožňuje lidské sociability, zapojení a interakce, a jak jde o dopad jiných oborů. Budete rozvíjet svou práci prostřednictvím individuálních a mezioborových projektů, při plném využití mnoha příležitostí ke spolupráci jsou k dispozici na Middlesex. Budete také podpořena některé z nejlepších zařízení a vybavení v zemi, s technickou výukou na celou řadu moderních a tradičních uměleckých a návrhářských nástrojů. [-]

Contact
Adresa destinace
Middlesex University
The Burroughs

London, Anglie, NW4 4BT GB