London School Of International Business - LSIB

Úvod

Read the Official Description

NÁŠ CÍL

Poskytovat flexibilní on-line vzdělávání, které pomáhá při dosahování profesionální obchodní kvalifikaci kdekoliv a kdykoliv, a vzít kariéru nových výšin.

WHO by měla pokračovat naše kurzy?

Úspěšní manažeři, manažeři a odborníci, kteří chtějí postupovat ve své kariéře. Ambiciózní lidé, kteří chtějí rychle sledovat jejich zvolené profesní Ti, kteří chtějí začít nový podnik nebo převzít stávající na vyšší úroveň.

Kariérní rozvoj

Studium s LSIB vám dává možnost rozvíjet své znalosti o podnikání a informačních technologií a pomůže vám rostou vaše klíčové kompetence - takže získat dovednosti a efektivněji čelit pracovních projektů a situace. Nabízených programů vám pomůže dosáhnout potenciál vydělávat podporu pomocí našeho stavu techniky, on-line vzdělávání platformy a získejte bakalářské nebo magisterské úrovni kvalifikace.

Studie kdekoliv a kdykoliv

My v LSIB Nabízíme Vám flexibilní možnosti studia. Pomocí našeho on-line model, máte tu výhodu, že učení, aniž by museli opustit svou zemi a stále dosáhnout míru z pohodlí vašeho domova či kanceláře.

Naše programy jsou velmi flexibilní a volitelné jednotky umožňují specializovat v oblastech, které vás zajímají. Můžete studovat modules / jednotek v libovolném pořadí.

podpora

Jak LSIB studentů, budete mít přístup ke komplexní podporu v podobě on-line materiálů. Naši studenti komunikovat prostřednictvím on-line fóra, jako je Facebook a Twitter.

KVALITA

Můžete si být velmi jistý o ráži kvalifikace obdržíte, protože všechny kvalifikace LSIB jsou z plně uznána a akreditována příslušnými subjekty zajišťující, že kvalifikace dosažené jsou dobře přijímány.

Nákladově efektivní a vysokou hodnotu

Snaží LSIB, aby zajistila, že její náklady na jeho programech jsou vždy co možná nejdostupnější, aniž by slevila z norem pro své vzdělání. Programy jsou plně akreditovány a potvrzuji celém světě.

Chcete-li dodat naše špičkové programy kvality, používáme naši e-learningová platforma také volal Learning Management System as naší virtuální učební platformy. Naše Learning platforma všechny požadované nástroje pro vydání on-line vzdělávání na světové úrovni. Nabízíme řadu obchodních kvalifikací, na které jsou kladeny vzdělávací potřeby žáků, jako jste vy, na celém světě. Tyto profesionální kvalifikace jsou navrženy tak, aby splňovaly požadavky zaměstnavatelů.

Ty mohou být buď již v zaměstnání a chtějí dále svou kariéru tím, že studuje odbornou kvalifikaci, můžeme zcela jistě pomohou dosáhnout. Ať jsou vaše cíle, LSIB je zde, aby vás podpořit a pomoci vám jich dosáhnout. Výhody našich kurzů jsou následující: -

Profesionální

Naše kvalifikace vám dovednosti uspět a aby se rozdíl na pracovišti. Nabízíme programy v rozsahu od obchodního managementu do informačních technologií - dodáno 100 procent on-line.

Cenově dostupné

Naše programy jsou velmi cenově dostupné v porovnání s ostatními a mohou vám pomoci ušetřit tisíce liber a tak vám nabízí vyšší návratnost investic.

Uznávaný a vysoce kvalitní

Naše kvalifikace jsou uznávány a akreditaci vysokých škol, vysokých škol, zaměstnavateli a vládami po celém světě. Nabízených programů jsou vysoce kvalitní, pokud jde o kurikula (která je pravidelně aktualizována podle požadavků podnikatelském světě) a dodání prostřednictvím našeho on-line systému pro správu učení.

Pohodlné a flexibilní

Můžete studovat naše programy on-line nebo prostřednictvím distančního vzdělávání z pohodlí domova či kanceláře. Můžete přistupovat naše programy kdykoliv během dne, zda jste na práci nebo na dovolené.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MA » Vidět MSc » Zobrazit magisterské programy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Magistr

Online Ma V Oblasti Marketingu A Inovací

Online forma Denní studium 10 měsíců August 2017 Spojené království Velká Británie (UK) Online Anglie + 1 více

Relevantní a flexibilní a dodává v 10 měsících, to je síla MA v marketingu a inovačního programu. Program byl zařazen jako cenný investice s většina našich studentů ratingu je vysoká, pokud jde o návratnost investic a obsahu programu. [+]

Relevantní a flexibilní a dodává v 10 měsících, to je síla MA v marketingu a inovačního programu. Program byl zařazen jako cenný investice s většina našich studentů ratingu je vysoká, pokud jde o návratnost investic a obsahu programu. Základní fakta - MA v marketingu a inovace Online program s studentem na fakultě poměr pouhých 15: 1 LSIB má prvotřídní profesorů, odvozený z nejlepších institucí. Mnoho z profesorů mají také praktické zkušenosti chod a rostoucí podniky. Nejmodernější £ 1 milion Learning Management System (LMS) s 24 x 7 provozuschopnosti. Plně uznána a globálně přijal diplom. Program je nejdůležitější a je navržen podle potřeb a požadavků dnešní doby podniky po celém světě. S výhodou studia v práci, kdykoli a kdekoli, dostanete cenovou výhodu a stejnou míru, která je dána plný úvazek studentů na univerzitním kampusu. Proč Online MBA Nákladově efektivní - Obvykle UK stupeň začíná od 12.000 £ ročně, ale s LSIB si můžete užít úspory více než 60% z investic do vzdělávání. Praktický obsah - Naše celoroční práce je okamžitě použitelné pro kariéry, a můžete získat dlouhodobé zisky, včetně zvýšení platu a povýšení. Studie kdykoli a kdekoli - nemusíte absolvovat kampusu vysoké školy, takže můžete studovat kdekoliv na světě. Naše online doručení vám umožní stáhnout skript, předloží úkoly ať jste kdekoliv. Mezikulturní interakce - Se studenty, nacházejících se v 31 zemích na pěti kontinentech LSIB umožňuje vytvořit spojení s kolegy po celém světě. Live chat podporu - Jako student si můžete chatovat s naší podporou tým 24x7 po celém světě. Posouzení - Posouzení je podle ročníkové úkolů, kvízu a disertační práce. Flexibilní a Inovativní High Impact Learning a nákladově efektivní Tento program kromě toho, že efektivní z hlediska nákladů je velmi flexibilní, což vám umožní vyvážit studium s vaším domácím a pracovním závazkům. Program je o reálném světě učení, které spojuje on-line vzdělávání s případovými studiemi, úkoly založených na projektech na rozvoj manažerských dovedností, podporovat kritické myšlení a zostřit svou rozhodovací schopnosti. Kdo je tento program určen? Úspěšní manažeři, manažeři a odborníci, kteří chtějí, aby svou kariéru na novou úroveň Ambiciózní lidé, kteří chtějí rychle sledovat jejich zvolené kariéru, nebo začít nový podnik. Proč si vybrat LSIB? Typicky online UK stupeň začíná od 12.000 £ ročně, ale s LSIB si můžete užít úspory více než 60% z investic do vzdělávání. Náš program je nejdůležitější a je navržen podle potřeb a požadavků dnešní doby podniky po celém světě. Programy nabízí silnou návratnost vašich investic do vzdělávání. Naši studenti nám říkají, že naše celoroční práce je okamžitě použitelné pro jejich kariéry, a oni vydělají dlouhodobé zisky, včetně zvýšení platu a povýšení. Se studenty se nacházejí v 31 zemích na pěti kontinentech LSIB umožňuje vytvořit spojení s kolegy po celém světě. Budete vytvořit silné spojení s studenty z světem přes přes náš on-line studentské komunity. [-]

Online Ma V Oblasti řízení Lidských Zdrojů

Online forma Denní studium 10 měsíců August 2017 Spojené království Anglie Velká Británie (UK) Online + 1 více

Náš program MA Human Resource Management je vysoce ceněn a má mezinárodní pověst pro kvalitu. Tento program je určen pro ty, kteří chtějí věnovat se kariéře vyšší úrovni v oblasti řízení lidských zdrojů (HRM) a zahrnuje základní dovednosti pro svůj profesní rozvoj a budoucí kariéru. [+]

Náš program MA Human Resource Management je vysoce ceněn a má mezinárodní pověst pro kvalitu. Tento program je určen pro ty, kteří chtějí věnovat se kariéře vyšší úrovni v oblasti řízení lidských zdrojů (HRM) a zahrnuje základní dovednosti pro svůj profesní rozvoj a budoucí kariéru. Spolu-s mezinárodním zaměřením, získáte základní znalosti, aby se stal personalista. Program dává velký důraz na uplatňování tohoto poznatky v praktických podnikových prostředích. Program Relevantní a flexibilní a dodávány v 10 měsících a byl zařazen jako cenný investice s většina našich studentů ratingu je vysoká, pokud jde o návratnost investic a obsahu programu. Základní fakta - Řízení lidských zdrojů MA Online program s studentem na fakultě poměr pouhých 15: 1 LSIB má prvotřídní profesorů, odvozený z nejlepších institucí. Mnoho z profesorů mají také praktické zkušenosti chod a rostoucí podniky. Nejmodernější £ 1 milion Learning Management System (LMS) s 24 x 7 provozuschopnosti. Plně uznána a globálně přijal diplom. Program je nejdůležitější a je navržen podle potřeb a požadavků dnešní doby podniky po celém světě. S výhodou studia v práci, kdykoli a kdekoli, dostanete cenovou výhodu a stejnou míru, která je dána plný úvazek studentů na univerzitním kampusu. Proč on-line Nákladově efektivní - Obvykle UK stupeň začíná od 12.000 £ ročně, ale s LSIB si můžete užít úspory více než 60% z investic do vzdělávání. Praktický obsah - Naše celoroční práce je okamžitě použitelné pro kariéry, a můžete získat dlouhodobé zisky, včetně zvýšení platu a povýšení. Studie kdykoli a kdekoli - nemusíte absolvovat kampusu vysoké školy, takže můžete studovat kdekoliv na světě. Naše online doručení vám umožní stáhnout skript, předloží úkoly ať jste kdekoliv. Mezikulturní interakce - Se studenty, nacházejících se v 31 zemích na pěti kontinentech LSIB umožňuje vytvořit spojení s kolegy po celém světě. Live chat podporu - Jako student si můžete chatovat s naší podporou tým 24x7 po celém světě. Posouzení - Posouzení je podle ročníkové úkolů, kvízu a disertační práce. Flexibilní a Inovativní High Impact Learning a nákladově efektivní Tento program kromě toho, že efektivní z hlediska nákladů je velmi flexibilní, což vám umožní vyvážit studium s vaším domácím a pracovním závazkům. Program je o reálném světě učení, které spojuje on-line vzdělávání s případovými studiemi, úkoly založených na projektech na rozvoj manažerských dovedností, podporovat kritické myšlení a zostřit svou rozhodovací schopnosti. Kdo je tento program určen? Úspěšní manažeři, manažeři a odborníci, kteří chtějí, aby svou kariéru na novou úroveň Ambiciózní lidé, kteří chtějí rychle sledovat jejich zvolené kariéru, nebo začít nový podnik. Proč si vybrat LSIB? Typicky online UK stupeň začíná od 12.000 £ ročně, ale s LSIB si můžete užít úspory více než 60% z investic do vzdělávání. Náš program je nejdůležitější a je navržen podle potřeb a požadavků dnešní doby podniky po celém světě. Programy nabízí silnou návratnost vašich investic do vzdělávání. Naši studenti nám říkají, že naše celoroční práce je okamžitě použitelné pro jejich kariéry, a oni vydělají dlouhodobé zisky, včetně zvýšení platu a povýšení. Se studenty se nacházejí v 31 zemích na pěti kontinentech LSIB umožňuje vytvořit spojení s kolegy po celém světě. Budete vytvořit silné spojení s studenty z světem přes přes náš on-line studentské komunity. [-]

Online MSc V Oboru účetnictví A Finance

Online forma Denní studium 10 měsíců August 2017 Spojené království Anglie Velká Británie (UK) Online + 1 více

MSc Accounting & Finance poskytuje solidní pochopení principů účetnictví a finance. Program vás připraví na úspěšnou kariéru v oblasti účetnictví, financí či obchodní manažer na vedoucí pozici. [+]

MSc Accounting & Finance poskytuje solidní pochopení principů účetnictví a finance. Program vás připraví na úspěšnou kariéru v oblasti účetnictví, financí či obchodní manažer na vedoucí pozici. Program byl navržen tak, aby studenti bez předchozího pozadí účetnictví a finance mohou také vykonávat tuto kvalifikaci s lehkostí. Studenti, kteří sledují tento program zahrnuje ty z podnikatelských i nepodnikatelských specializacích. Klíčová fakta Online program s studentem na fakultě poměr pouhých 15: 1 LSIB má prvotřídní profesorů, odvozený z nejlepších institucí. Mnoho z profesorů mají také praktické zkušenosti chod a rostoucí podniky. Nejmodernější £ 1 milion Learning Management System (LMS) s 24 x 7 provozuschopnosti. Plně uznána a globálně přijal diplom. Program je nejdůležitější a je navržen podle potřeb a požadavků dnešní doby podniky po celém světě. S výhodou studia v práci, kdykoli a kdekoli, dostanete cenovou výhodu a stejnou míru, která je dána plný úvazek studentů na univerzitním kampusu. Proč on-line Nákladově efektivní - Obvykle UK stupeň začíná od 12.000 £ ročně, ale s LSIB si můžete užít úspory více než 60% z investic do vzdělávání. Praktický obsah - Naše celoroční práce je okamžitě použitelné pro kariéry, a můžete získat dlouhodobé zisky, včetně zvýšení platu a povýšení. Studie kdykoli a kdekoli - nemusíte absolvovat kampusu vysoké školy, takže můžete studovat kdekoliv na světě. Naše online doručení vám umožní stáhnout skript, předloží úkoly ať jste kdekoliv. Mezikulturní interakce - Se studenty, nacházejících se v 31 zemích na pěti kontinentech LSIB umožňuje vytvořit spojení s kolegy po celém světě. Live chat podporu - Jako student si můžete chatovat s naší podporou tým 24x7 po celém světě. Posouzení - Posouzení je podle ročníkové úkolů, kvízu a disertační práce. Flexibilní a Inovativní High Impact Learning a nákladově efektivní Tento program kromě toho, že efektivní z hlediska nákladů je velmi flexibilní, což vám umožní vyvážit studium s vaším domácím a pracovním závazkům. Program je o reálném světě učení, které spojuje on-line vzdělávání s případovými studiemi, úkoly založených na projektech na rozvoj manažerských dovedností, podporovat kritické myšlení a zostřit svou rozhodovací schopnosti. Kdo je tento program určen? Úspěšní manažeři, manažeři a odborníci, kteří chtějí, aby svou kariéru na novou úroveň Ambiciózní lidé, kteří chtějí rychle sledovat jejich zvolené kariéru, nebo začít nový podnik. Proč si vybrat LSIB? Typicky online UK stupeň začíná od 12.000 £ ročně, ale s LSIB si můžete užít úspory více než 60% z investic do vzdělávání. Náš program je nejdůležitější a je navržen podle potřeb a požadavků dnešní doby podniky po celém světě. Programy nabízí silnou návratnost vašich investic do vzdělávání. Naši studenti nám říkají, že naše celoroční práce je okamžitě použitelné pro jejich kariéry, a oni vydělají dlouhodobé zisky, včetně zvýšení platu a povýšení. Se studenty se nacházejí v 31 zemích na pěti kontinentech LSIB umožňuje vytvořit spojení s kolegy po celém světě. Budete vytvořit silné spojení s studenty z světem přes přes náš on-line studentské komunity. [-]

MSc

MSc in Accounting & Finance (1 Year)

Online forma Denní studium 1 rok August 2017 Spojené království Anglie

MSc Accounting Finance provides you with a solid understanding of accounting and finance principles. The programme prepares you for a successful career in accounting, finance or business manager at a senior position. [+]

Take your skills and knowledge to the next level with the best accounting and finance group in the world. MSc Accounting Finance provides you with a solid understanding of accounting and finance principles. The programme prepares you for a successful career in accounting, finance or business manager at a senior position. The programme has been designed in such a way that students without prior background of accounting and finance can also pursue this qualification with ease. The students who pursue this programme includes those from business and non- business specialisms. Key facts Online programme with student to faculty ratio of just 15:1 LSIB has world-class professors, derived from best institutions. Many of the professors also have hands-on experience running and growing businesses. State of the art £1 million Learning Management System (LMS) with 24 X 7 uptime. Fully recognized and globally accepted Degree. The programme is most relevant and designed as per the needs and requirements of today businesses world over. With the advantage of studying on the job, anytime and anywhere, you get cost advantage and same degree which is given to full time students at the university campus. Why LSIB? Cost effective: Typically, UK degree starts from £12000 per annum, but with LSIB, you can enjoy saving more than 60% on your educational investment. Practical Content: Our coursework is immediately applicable to the careers, and you can earn long-term gains including increase in salary and promotions. Study anytime, anywhere: You don’t have to attend a College campus, so you can study from anywhere in the world. Our online delivery enables you to download the lecture notes, submit assignments wherever you are. Cross Cultural interaction: With students located in 31 countries on five continents LSIB allows you to build connections with colleagues around the world. Live Chat support: As a student you can chat with our support team 24X7 worldwide. Assessments: Assessment is by coursework assignments, quiz and a dissertation work. Flexible and Innovative High Impact Learning and Cost Effective The programme apart from being cost effective is very flexible, enabling you to balance study with your work and home commitments. The programme is about real-world learning that combines online learning with case studies, project based assignments to develop management skills, encourage critical thinking and sharpen your decision-making ability. Who is this programme for? Successful managers, executives and professionals who want to take their career to a new level. Ambitious people who want to fast track their chosen career or start a new enterprise. Entry requirements One of the following Level 6 Diploma, OR; Bachelor’s Degree, OR; 5 years managerial experience (evaluated on a case-by-case basis) Course content Strategy and Global Finance Strategic Financial Management Strategic Auditing Financial Analyst Ethical Behaviour and Corporate Governance Corporate Reporting Critical Issues in Accounting Accounting & Finance Research Project Assessment Assessment is through assignment and project work. There are no exams. Fee structure GBP £7400 or US $9400 * The fee is payable in monthly or quarterly or half yearly instalments. Job and career opportunity Senior government leader Not-for-profit manager Consultant Senior roles in Finance [-]

MA

MA in Human Resource Management (HRM) (1 Year)

Online forma Denní studium 12 měsíců August 2017 Spojené království Anglie

The MA in Human Resource Management (HRM) programme is highly valued and holds an international reputation for quality. The programme is designed for those who want to pursue senior level careers in human resource management (HRM) and covers essential skills for your professional development and future career. [+]

Pursue a senior career in HR through LSIB The MA in Human Resource Management (HRM) programme is highly valued and holds an international reputation for quality. The programme is designed for those who want to pursue senior level careers in human resource management (HRM) and covers essential skills for your professional development and future career. Along-with international focus, you will gain essential knowledge to become a HR professional. The programme gives strong emphasis on applying this knowledge in practical business environments. The programme is relevant, flexible, delivered 100% online and has been a ranked as a valuable investment with majority of our students rating it high in terms on return on investment and programme content. Key facts Online programme with student to faculty ratio of just 15:1 LSIB has world-class professors, derived from best institutions. Many of the professors also have hands-on experience running and growing businesses. State of the art £1 million Learning Management System (LMS) with 24 X 7 uptime. Fully recognized and globally accepted Degree. The programme is most relevant and designed as per the needs and requirements of today businesses world over. With the advantage of studying on the job, anytime and anywhere, you get cost advantage and same degree which is given to full time students at the university campus. Why LSIB? Cost effective: Typically, UK degree starts from £12000 per annum, but with LSIB, you can enjoy saving more than 60% on your educational investment. Practical Content: Our coursework is immediately applicable to the careers, and you can earn long-term gains including increase in salary and promotions. Study anytime, anywhere: You don’t have to attend a College campus, so you can study from anywhere in the world. Our online delivery enables you to download the lecture notes, submit assignments wherever you are. Cross Cultural interaction: With students located in 31 countries on five continents LSIB allows you to build connections with colleagues around the world. Live Chat support: As a student you can chat with our support team 24X7 worldwide. Assessments: Assessment is by coursework assignments, quiz and a dissertation work. Flexible and Innovative High Impact Learning and Cost Effective The programme apart from being cost effective is very flexible, enabling you to balance study with your work and home commitments. The programme is about real-world learning that combines online learning with case studies, project based assignments to develop management skills, encourage critical thinking and sharpen your decision-making ability. Who is this programme for? Successful managers, executives and professionals who want to take their career to a new level. Ambitious people who want to fast track their chosen career or start a new enterprise. Entry requirements One of the following Level 6 Diploma, OR; Bachelors Degree, OR; 5 years managerial experience (evaluated on a case-by-case basis) Course content Contemporary HRM Leading, Managing and HR Development Resourcing, Talent Management and Development Performance Management Employee Relations Investigating a business issue from an HR perspective Research Methods for Business Management Dissertation Project Assessment Assessment is through assignment and project work. There are no exams. Fee structure GBP £7400 or US $9400 * The fee is payable in monthly or quarterly or half yearly installments Job and career opportunity Senior government leader Entrepreneur Consultant Senior roles in HR [-]

MA in Marketing and Innovation (1 Year)

Online forma Denní studium 1 rok August 2017 Spojené království Anglie

Relevant, Flexible and delivered 100% online, that's the power of MA in Marketing and Innovation programme. The programme has been a ranked as a valuable investment with majority of our students rating it high in terms on return on investment and programme content. [+]

Unlock your true limitless potential Relevant, Flexible and delivered 100% online, that's the power of MA in Marketing and Innovation programme. The programme has been a ranked as a valuable investment with majority of our students rating it high in terms on return on investment and programme content. Key facts Online programme with student to faculty ratio of just 15:1 LSIB has world-class professors, derived from best institutions. Many of the professors also have hands-on experience running and growing businesses. State of the art £1 million Learning Management System (LMS) with 24 X 7 uptime. Fully recognized and globally accepted Degree. The programme is most relevant and designed as per the needs and requirements of today businesses world over. With the advantage of studying on the job, anytime and anywhere, you get cost advantage and same degree which is given to full time students at the university campus. Why LSIB? Cost effective: Typically, UK degree starts from £12000 per annum, but with LSIB, you can enjoy saving more than 60% on your educational investment. Practical Content: Our coursework is immediately applicable to the careers, and you can earn long-term gains including increase in salary and promotions. Study anytime, anywhere: You don’t have to attend a College campus, so you can study from anywhere in the world. Our online delivery enables you to download the lecture notes, submit assignments wherever you are. Cross Cultural interaction: With students located in 31 countries on five continents LSIB allows you to build connections with colleagues around the world. Live Chat support: As a student you can chat with our support team 24X7 worldwide. Assessments: Assessment is by coursework assignments, quiz and a dissertation work. Flexible and Innovative High Impact Learning and Cost Effective The programme apart from being cost effective is very flexible, enabling you to balance study with your work and home commitments. The programme is about real-world learning that combines online learning with case studies, project based assignments to develop management skills, encourage critical thinking and sharpen your decision-making ability. Who is this programme for? Successful managers, executives and professionals who want to take their career to a new level. Ambitious people who want to fast track their chosen career or start a new enterprise. Entry requirements One of the following Level 6 Diploma, OR; Bachelor’s Degree, OR; 5 years managerial experience (evaluated on a case-by-case basis) Course content Strategic Financial Management Strategic Management Marketing Management Strategy Global Marketing Strategic Marketing for Social Enterprise Research Methods for Business Management Dissertation Project Assessment Assessment is through assignment and project work. There are no exams. Fee structure GBP £7400 or US $9400 * The fee is payable in monthly or quarterly or half yearly installments Job and career opportunity Senior government leader Not-for-profit manager Entrepreneur Consultant Venture capitalist Executive roles in accounting, finance, marketing, sales and communications, amongst others [-]

Contact
Social Media