Lancashire Business School, University of Central Lancashire

Úvod

Read the Official Description

Lancashire Business School je významnou mezinárodní centrum pro postgraduální vzdělávání a rozvoje s ucelenou řadu programů pro potenciální a praktikování manažery a odborníky.


Naším cílem je zajistit, aby prostřednictvím důsledné poskytování vysoce kvalitních programů a služeb, můžeme zvýšit schopnosti a přispět k dosažení osobních a organizačních excelence.


Business School na postgraduální kurzy nabízíme vám možnost získat i základní znalosti a dovednosti a in-hloubkové porozumění a vhled do specifických odborných oblastech.


Snažíme se umožnit našim absolventům získat konkurenční výhodu v oblasti výkonu manažerské a profesní kariéru a které výrazně přispívají k plnění jejich zaměstnávání organizací.


Business School v současné době má přes 700 doktorandů z celé Velké Británii a to jak v zahraničí, čímž se zajistí jeden z největších středisek správy a odborné vzdělávání ve Velké Británii. Naše kurzy jsou dobře zavedené a mají značnou reputaci mezi zaměstnavatelem organizací v soukromém, veřejném a neziskovém sektoru.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Contact
Adresa
The Lancashire Business School
Greenbank Building
University of Central Lancashire
Preston,

Lancashire, PR1 2HE GB
Adresa destinace
The Lancashire Business School
Greenbank Building
University of Central Lancashire
Preston

Preston, Anglie, PR1 2HE GB