London School of Business and Finance (LSBF)

Úvod

Read the Official Description

London School of Business & Finance (LSBF) je obchodní škola založená v roce 2003, který má školní areály v Anglii, Asii a Severní Americe. LSBF získal Cenu britské královny za podnikání 2013 vydání, čest sdílí velmi málo akademických institucí.

Studium u nás je investice do vaší budoucnosti. Naše studijní programy jsou zaměřeny na konkrétní oblasti podnikání a snažit se dáte ad hoc dovednosti v souladu s tržními trendy. Budete mít možnost zúčastnit se studijní program se studenty z celého světa. LSBF má zastoupení na všech kontinentech a úzce spolupracuje s kariéry službu, která vás provede a podporuje vás při hledání zaměstnání a / nebo stáží.

Program LSBF jsou ověřeny předními akademickými institucemi, jako je Grenoble Graduate School of Business (GGSB). Naše programy odborné přípravy jsou schváleny institucemi, jako ACCA, CIMA a CFA.

Nabízíme:

· Uznávané studijní programy na celém světě

· Campus v centru Prahy - v Londýně, Manchesteru, Birminghamu, Toronto a Singapuru *

· Možnost studovat on-line a prostřednictvím videa s vysokým rozlišením

· Celkem Flexibilita - na plný úvazek a částečný úvazek

* Každý školní areál má jinou nabídku školení. Zkontrolujte, zda na oficiálních stránkách LSBF,


akademičtí partneři

Jako mezinárodní obchodní školy, jsme pečlivě vybírat akademický partnera pro práci, protože chceme, aby studenti měli přístup k nejlepším zdrojům a příležitostem. Akademické partnery jsou Grenoble Graduate School of Business (GGSB), která vlastní trojitou akreditaci - AMBA, EQUIS a AACSB - něco, co se může pyšnit pouze 1% obchodních škol na světě.


obchodní styky

Úzce spolupracujeme s předními organizacemi persviluppare programy, které splňují požadavky současného světa podnikání. Kariéra služba vede studenty aktualizované informace o nejvíce práce recentiofferte.


mezikulturní dovednosti

Schopnost pracovat s lidmi z různých kultur je klíčovým faktorem ve světě práce. Areál do centra města, jako je Londýn a Manchester, stejně jako studentský sbor přicházející z celého světa dá příležitost žít v tak zvané "tavící kotlík" kultur. Jsme hrdí na to, nabídnout živé a tvůrčí atmosféru, ve které rozvinout svůj plný potenciál.


Kariéra Zaměření

Ujistěte se, že vám dosáhnout profesních cílů toužíte je středobodem naší práce. Z tohoto důvodu jsme se nezaměřují pouze na kvalitě studijních programů, ale také v tom, konkrétní podporu při hledání zaměstnání, je tato příručka je vyrobena prostřednictvím naší kariéry služby, která organizuje sítí akce, tematické semináře a udrží aktualizován o volných pracovních místech. Studenti mohou také objednat individuální rozhovory s našimi experty kariéry.


Ubytování - cítil jako doma

Nabízíme širokou škálu možností ubytování pro všechny požadavky a potřeby. Budete žít v rodině, nebo v apartmánech luxusního exekutivy. Postaráme se o všechno! Vyzvednout na letišti cosìche převod do zahraničí zkušenosti mnohem příjemnější a bezproblémové, jak je to možné. Naším cílem je, aby vaše zkušenost v Anglii je nezapomenutelný.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MA

Dual MSc & Ma V Oblasti Strategického Marketingu

Online forma Denní studium 18 měsíců August 2017 Spojené království Velká Británie (UK) Online

Dual MSc & MA v oboru strategického marketingu uděluje Mezinárodní Telematic University UNINETTUNO a Geneva Business School. Dodáno 100% on-line interaktivními. Studie klíčové pojmy v oblasti strategického řízení, marketingové komunikace a chování spotřebitele a rozvoj skillsets in-demand, musíte vést v tomto odvětví. [+]

Dual MSc & MA v oboru strategického marketingu uděluje Mezinárodní Telematic University UNINETTUNO a Geneva Business School. Dodáno 100% on-line interaktivními. Studie klíčové pojmy v oblasti strategického řízení, marketingové komunikace a chování spotřebitele a rozvoj skillsets in-demand, musíte vést v tomto odvětví. Váš stupeň může být dokončena za pouhých 18 měsíců. Nyní můžete zaplatit za každý modul, jak budete studovat s naší pay as you go struktura poplatků. Požadavky předmětu Bakalářský stupeň (2: 2 minimum) nebo ekvivalentní Anglický jazyk Požadavky: Kde angličtina není rodným jazykem, a Student nedokončil svůj bakalářský titul v angličtině, je vyžadována následující doklad o znalosti anglického jazyka: TOEFL-IBT skóre 78 nebo TOEFL PBT skóre 547; IELTS celkové kapela skóre 6 vyšší; nebo Michigan test vyrovnal skóre 80 nebo lepší. Ve výjimečných případech může být dostačující k prokázání studenta doklad o znalosti anglického jazyka praxe v anglicky mluvícím prostředí, nebo diplomu High School v angličtině nebo ekvivalentu (přezkoumána přijímací desce) [-]

Ma V Oblasti Financí A Investic

Online forma Denní studium 18 měsíců April 2017 Spojené království Velká Británie (UK) Online

Získat dovednosti a zkušenosti, aby úspěšně konkurovat v rámci finančního sektoru se svým MA v oboru Finance & Investment, který byl udělen London School of Business and Finance, a vydal na vás 100% on-line interaktivními. [+]

Získat dovednosti a zkušenosti, aby úspěšně konkurovat v rámci finančního sektoru se svým MA v oboru Finance & Investment, který byl udělen London School of Business and Finance, a vydal na vás 100% on-line interaktivními. Studie klíčových oblastech, jako jsou principy corporate finance, finanční analýzy a řízení investic. Můžete dokončit MA za pouhých 18 měsíců. Dílčí stipendia jsou k dispozici také na kvalifikaci uchazečů. Požadavky předmětu Bakalářský stupeň (2: 2 minimum) nebo ekvivalentní Anglický jazyk Požadavky: Kde angličtina není rodným jazykem, a Student nedokončil svůj bakalářský titul v angličtině, je vyžadována následující doklad o znalosti anglického jazyka: TOEFL-IBT skóre 78 nebo TOEFL PBT skóre 547; IELTS celkové kapela skóre 6 vyšší; nebo Michigan test vyrovnal skóre 80 nebo lepší. Ve výjimečných případech může být dostačující k prokázání studenta doklad o znalosti anglického jazyka praxe v anglicky mluvícím prostředí, nebo diplomu High School v angličtině nebo ekvivalentu (přezkoumána přijímací desce) [-]

Videos

LSBF: Take your career further at the London School of Business and Finance

Contact
Adresa destinace
Sceptre Court, 40 Tower Hill
London, Anglie, EC3N 4DX GB