London College of Contemporary Arts

Úvod

Read the Official Description

London College of Contemporary Arts se věnuje výuce několika tvůrčích odvětví; módu a design, fotografie, grafiky a multimédií a jsou každý vyučovány v našem centru Londýna areálu.

Naší prioritou číslo jedna je zajištění zaměstnatelnosti absolventů, a chápeme, že samotná kvalifikace není vždy dost, aby vás odlišit od konkurence na trhu práce.

To je důvod, proč nabízíme kariéru zaměřené kurzy - praktická poučení, které kombinují tradiční výuku ve třídě s praktickými činnostmi a příslušných případových studií.

A s zbrusu novým centrálním Londýně kampusu v Holborn, nikdy chybět inspirace při LCCA.

INVESTICE DO VAŠÍ BUDOUCNOSTI

Tvůrčí odvětví - od reklamy do architektury a módy, aby film - představuje jeden z nejrychleji rostoucích sektorů ve Velké Británii. Kreativní průmysly jsou klíčovým odvětvím pro zaměstnanost, růst a inovace. Tvůrčí odvětví přispívají 6% HDP země, zaměstnává více než 2 miliony lidí, a očekává se, že hrát větší roli v nadcházejících letech.

Absolvovali studenti opustit LCCA jako ambiciózní, vášnivé a velmi kreativní jedinci, kterým jsou i místem k zahájení úspěšné kariéry ve zvoleném specializace.

VÝROBA umělecké dílo

Aktivně podporovat vás, aby prozkoumala svou kreativitu, inovace a podnikání - rozpoznat tyto dovednosti a jste na cestě k úspěchu. Během svého působení v LCCA budete seznámeni s novými nápady, talentovaných umělců a tvůrčích prostorů v Londýně a okolí, a poskytuje tak lukrativní příležitost ke vstupu do a být úspěšný v, vzrušujícího světa umění.

Teorie a praxe

Naším cílem je poskytnout vám s vyváženým a hands-on zkušeností tvůrčích procesů a akademické teorie, které neustále inspiruje použít své přirozené schopnosti, zapojit vás do praktické činnosti, a poskytuje příležitost k diskuzi a reflexi.

Kreativní Futures

Naše kurzy jsou speciálně navrženy tak, aby vám rozvíjet své nápady a ambice, a jejich cílem je zajistit, aby znalosti a zkušenosti získané také otevírá dveře k povolání, kde můžete plně využít svých nových dovedností a zkušeností. Chceme, abyste byli úspěšní, těží z vysoké úrovně spokojenosti s prací, takže naše kurzy vždy poskytnout vám s odborníkem a neocenitelnou zkušeností v oboru.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MA

Ma V Médiích A Komunikaci - Globální Média

Campus nebo Online Denní studium 15 měsíců October 2017 Spojené království Londýn

Tento program si klade za cíl vybavit studenty pro kariéru na vysoké úrovni v médiích a komunikačních technologií. [+]

Tento kurz poskytne úvod do současného vývoje v různých mediálních odvětví a kultur, a jak jsou tvarované a ovlivňuje globalizace.

Požadavky na kurzu

- Bakalářské nebo ekvivalent - IELTS 5,5 nebo

[-]

Ma V Módě, Maloobchod A Luxusní řízení

Campus forma Denní studium 18 měsíců October 2017 Spojené království Londýn

MA v módních obchodech a program Luxury řízení spojuje aspekty prodejny a řízení, což má za následek studenti získávají praktické znalosti a dovednosti ve více než jedné disciplíně. [+]

[-]

Ma V Oblasti Cestovního Ruchu, Pohostinství A Správu Událostí

Campus forma Denní studium 18 měsíců October 2017 Spojené království Londýn

MA v programu mezinárodního cestovního ruchu a Event management pomůže studentům rozvíjet pokročilé znalosti cestovního ruchu, pohostinství a události průmyslu a kritické aspekty, které je obklopují. [+]

MA v programu mezinárodního cestovního ruchu a Event management pomůže studentům rozvíjet pokročilé znalosti cestovního ruchu, pohostinství a události průmyslu a kritické aspekty, které je obklopují. Je vybavuje studenty s teoretickými a praktickými znalostmi a dovednostmi potřebnými pro řízení cestovního ruchu, pohostinství a události organizacím strategicky v kulturně rozmanitém globálním prostředí. Požadavky předmětu UK žadatelé: diplom (2: 2 nebo vyšší) nebo ekvivalent v každém předmětu. Zámořské žadatelé: všechna UK NARIC schválený ekvivalent. Jazykové znalosti: minimálně IELTS 5.5 ve všech značek, nebo ekvivalent. Non-absolventi s minimálně pěti let v zkušeností v oboru jsou vítány platit. Plus CV, fotografie a odkazy 2 [-]

MA V Oboru Interiérového Designu

Campus forma Denní studium 18 měsíců October 2017 Spojené království Londýn

MA v Interior Design program připravuje studenty na úspěšnou kariéru v interiéru průmyslu. Tento program učí studenty pokročilé dovednosti v oblasti designu, vyprávění a reprezentaci, které pokrývají širokou škálu typologií a měřítka. [+]

MA v oboru interiérového designu MA v Interior Design program připravuje studenty na úspěšnou kariéru v interiéru průmyslu. Tento program učí studenty pokročilé dovednosti v oblasti designu, vyprávění a reprezentaci, které pokrývají širokou škálu typologií a měřítka. Stejně jako to, studenti budou rozvíjet schopnost kriticky se analýzy interiéru průmysl v globálním měřítku. Požadavky předmětu Minimální kvalifikace: UK Žalobci: diplom (2: 2 nebo vyšší) nebo ekvivalent v každém předmětu. Zámořské žadatelé: všechna UK NARIC schválený ekvivalent. Jazykové znalosti: minimálně IELTS 5.5 ve všech značek, nebo ekvivalent. Non-absolventi s minimálně pěti let v zkušeností v oboru jsou vítány platit. [-]

Contact
Adresa
9 Holborn
London

EC1N 2LL GB
Adresa destinace
9 Holborn
London

London, Anglie, EC1N 2LL GB