LAMB London Academy of Management & Business

Úvod

Read the Official Description

Londýn Academy of Management a Business - také známý jako Lamb - nejnovější Institut pro výuku University v Londýně programů International a členem skupiny David hry, která byla založena v roce 1974. Akademie je nezávislá britská instituce, vedl o respektované akademiky a podnikatelů, jejichž cílem je podporovat vytváření bohatství díky pochopení vedení a obchodní obory. Naším cílem je inspirovat, rozpoznat a podpořit excelenci v oblasti řízení vědy a bojovat za svou roli a hodnotu.


Akademie se skládá z Business School, řadu odborných středisek a prostory pro zvláštní události. Business School je nový učební instituce, která poskytuje výuku a přednášky na University of London mezinárodních programů, které zahrnují krátkodobé kurzy managementu až po bakalářské a magisterské studium. Existuje také řada školicích středisek s specializacích v Číně, Rusku, vedení a cestovního ruchu.

&nbsp

Akademie Business School nabízí širokou škálu studijních programů, od výkonného krátkých kurzů až po bakalářské a magisterské studium. To má řadu odborných center pro Čínu, Rusko, vedení a cestovního ruchu a poskytuje Executive Development školení a nástroje pro řízení rozvoje.

&nbsp

Business School je výuka institucí poskytující přednášky a výuka pro registrované studenty na University of London International a programů poskytuje, prostřednictvím interakce akademické výuky a on-line zdroje, premier "blended learning" zkušenosti, což vede k mezinárodně uznávané kvalifikace v řízení a Business.

Vidět MSc »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MSc

MSc International Business

Campus forma Denní studium Kombinované October 2016 Spojené království Londýn

MSc International Business je navržen tak, aby se odborné znalosti v oblasti mezinárodního obchodu. Škola se řadí mezi top 15 v UK ... [+]

MSc International Business

 

Navržen tak, aby s odbornými znalostmi mezinárodního obchodu, byl tento nový program v International Business byly vyvinuty akademiky v School of Management na Royal Holloway, univerzita Londýna. Škola se řadí mezi top 15 ve Velké Británii podle The Times noviny, uvedení do nejvyšší ligy UK škol managementu. V návaznosti na úspěch MBA Royal Holloway v International Management, program International Management poskytuje důkladnou průpravu v rozsahu základních předmětů, což vám solidní základ zásady a postupy podnikání. Rovněž budete moci vybrat ze široké nabídky volitelných předmětů, což vám umožní prozkoumat své zájmy a rozvíjet své odborné znalosti. ... [-]