University of Kent, Kent Law School

Úvod

Read the Official Description

Společnost byla založena na počátku University of Kent v polovině-1960, Kent je přední britský kritický právnické fakulty

Kromě učení detail práva, studenti Kent se učí přemýšlet o jeho historii, vývoji a vztahu k širší společnosti. Tento přístup umožňuje studentům plně pochopit zákon, a zvyšuje to, co je již nádherně vzrušující a hluboce zajímavé téma. Náš kritický přístup je nejen studium práva zajímavější, že pomáhá rozvíjet klíčové schopnosti a dovednosti potřebné pro právní praxi.

World Class výzkum ... Inspirující Výuka

Kent byl hodnocen jako 6. nejlepší právnickou školu ve Velké Británii v posledním výzkumu cvičí, a čtvrtý od kvality výzkumu považována za "World Class" nebo "mezinárodně vynikající". Všechny Akademičtí pracovníci učí na bakalářské úrovni, se všemi studenty (bakalářské a postgraduální) učil předními akademickými učenci. Studenti Kentu jsou vyučovány v přednáškách a v malých skupinách seminářů, s přátelskou a přístupní učitelé zapojení a podpory studentů. Jsme pevně odhodláni vynikající výuku a inspirovat naše studenty vynikat ve škole a profesionálně.

Kent Law klinika

Naše více oceněný zákon klinika - aktuální držitel ocenění generálního prokurátora pro pro-bono práce a příjemce královny výročí cenu - umožňuje studentům kriticky analyzovat a pochopit zákon tím, že představuje skutečné klienty pod dohledem kvalifikovaných právníků. Účast na klinice je dobrovolná, ale otevřený všem studentům, s možností pracovat jako součást integrovaného Trestní odvolací týmu a přistěhovalectví a azylu odvolacího tým také k dispozici. Zákon klinika nabízí Studenti opravdu jedinečnou příležitost učit se praxí.

Zaměstnatelnost a Studentské aktivity

Připravujeme studenty na úspěšnou a dobře placenou kariéru. Kromě účasti na klinice, Law School nabízí aktivní Mooting program se studenty, které se účastní v místních, národních a mezinárodních moots. Pravidelně držet kariéry jednání dané právníci (mnozí z nich jsou absolventi Kent), držte hostující přednášky některé z předních právních osobností naší doby, a spolupracovat s našimi studentských sdružení právníků dát studentům příležitost setkat se a mluvit s prominentní členové právnické profese. Kent absolventi poptávka mezi nejvyšší nástupní platy ve Velké Británii, a naše vynikající mezinárodní pověst znamená, že naši studenti pokračovat do praxe v mnoha zemích po celém světě.

Mezinárodní Perspektivy ... Global Opportunities

Studium na Kent je opravdu mezinárodní zkušenosti. Zaměstnanci a studenti z Kentu pocházejí z celého světa, s více než 75 národností zastoupených v Law School. Naše srovnávací osnov patří mezi největší mezinárodní ve Velké Británii, a naše kvalifikační právní stupňů nabízí možnost strávit rok studiem v Číně, Hong Kongu, Kanadě, nebo během hodně z Evropy. Mnoho našich LLM programy, mají mezinárodní zaměření a nabízíme tři učil LLM programy na univerzitě v Bruselu akademické půdě, se studenty možnost studovat na jak v Bruselu, a Canterbury.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Videos

International Students at Kent: Chaka from Kenya talks about studying Law LLB

What's it like to study law at Kent Law School?

Enhance your legal education at Kent Law School

Studying law from a critical perspective at Kent Law School

University of Kent tour for law students

Mubarak talks about studying the Kent LLM (Masters in Law)

Theodora talks about studying the Kent LLM (Masters in Law)

Sylvanus talks about studying the Kent LLM (Masters in Law)

Contact

Eliot College

Adresa, 1. řádek CT2 7NS United Kingdom
Website http://www.kent.ac.uk/
Telefonní číslo +44 1227 764000