Cranfield University

Úvod

Read the Official Description

Cranfield je postgraduální specialista pro výzkum a výuku v oblasti vědy, techniky, technologie a management.

Jako jeden z pěti nejlepších intenzivním výzkumem univerzitách ve Velké Británii, jsme udělali významný rozdíl v reálném světě, a děláme to tím, že pracuje ve spolupráci s některými z největších světových organizací.

Cranfield je přední světový ve svém příspěvku na globální inovace. S naším důrazem na leteckém, potravinářství, obranu a bezpečnost, technologie v oblasti životního prostředí, vedení a řízení, odvětví výroby a dopravní systémy, jsme změnili způsob, jakým společnost myslí, pracuje a učí se.

Vytváříme a transformovat poznatky, překládání ve prospěch společnosti. Naši partneři, od drobných malých a středních podniků až po největší blue-chip nadnárodní společnosti, od vlád po celém světě, nevládní organizace a charity, řekněte nám to je to, co si cení o Cranfield.

Inovace je součástí Cranfield je "firemní DNA", se vyvinul v průběhu 60 let, pro tento program.

Naše práce informuje politiku vlády a vytváří nové technologie a produkty pro svět obchodu. Čerpáme z tohoto fondu výzkumu a poradenství poskytovat našim studentům s výraznou "reálném světě" učící se prostředí, které jim umožní rozvíjet se jako profesionálové, a převést své nové poznatky do globální ekonomiky. To bylo vždy "Cranfield cesta", ale to nebylo nikdy důležitější než v dnešním světě.

Oblasti specializace

  • Aerospace
  • Zemědělsko-potravinářských
  • Obranu a bezpečnost
  • ENERGIE
  • Environmentální technologie
  • Vedení a řízení
  • výrobní
  • Dopravní systémy

Cranfield fakta a čísla

Počty studentů

Jsme hrdi na naše mezinárodní kultury, přivítání studentů ze 106 zemí.

Počet zaměstnanců

Úspěch Cranfield spočívá na znalosti, dovednosti a schopnosti našich zaměstnanců, které jsou klíčové pro naši konkurenční výhodu.

finance

Naše příjmy jsou rozděleny do výuky, výzkumu a dalších činností.

Výuka a výzkum

Cranfield je pokrokový instituce, kde výjimečné výuka a výzkum vede ke světové měnící řešení.

Univerzitní liga tabulka žebříčky

Univerzitní ligové tabulky jsou vytvořeny na pomoc studentů vstupujících do vysokoškolského vzdělávání a zahrnuje instituce, které nabízejí jak vysokoškoláka a postgraduální studium.

ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ

Stanovili jsme si náročný cíl snížit svou uhlíkovou stopu o 50% do roku 2020, což je nejvíce ambiciózní cíl v univerzitním sektoru ve Velké Británii.

Naše dědictví

Téma protéká Historie Cranfield je 60 let je závazek a vášeň pro aplikovaný výzkum, který dělá rozdíl na světě v oblasti vědy, technologie a management. Předchůdce Cranfield University byla College of Aeronautics, Vytvořený v roce 1946 a vychází na stanici RAF v Cranfield, Bedfordshire. Přes 1950 a 1960, vývoj mnoha aspektů výzkumu a konstrukci letadel vedlo k razantnímu růstu a diverzifikaci do dalších technologií a do výroby a řízení.

V roce 1969, College of Aeronautics se stal Cranfield Institute of Technology zahrnut královskou chartou s plnou pravomoci udělovat kvalifikace, a nové útvary byly zřízeny na pokrytí nákladů na práci v nových tematických oblastech, jako je například Cranfield School of Management.

V posledních třiceti letech došlo k dalšímu významnému pokroku, včetně akademické spolupráci na obranu akademie, Velké Británii, v Shrivenham ve Wiltshire. Výsledkem je, že Cranfield postupně stala největším centrem v Evropě pro aplikovaný výzkum, vývoj a design.

Ocenění a pozice Cranfieldské se

Příjem ocenění

Organizace po celém světě si uvědomují Cranfield své vynikající výsledky v oblasti výuky a výzkumu. Uznání se pohybují od těch, které nám dal Royal Anniversary Důvěra který oceňuje Výročí Cena královny pro další a vysokoškolské vzdělávání, Aby ti dělali na jednotlivé pracovníky a oddělení.

Stejně jako ocenění a vyznamenání, jsme rovněž uznala, prostřednictvím výzkumných žebříčku, jako je výzkum Excellence Framework (REF), která v roce 2014, soudí, že 81% z výzkumu na Cranfield University, je přední světový nebo mezinárodně vynikající.

Ligové tabulky

Je třeba zdůraznit, že univerzita ligové tabulky, které byly vytvořeny na podporu studentů vstupujících do vyššího vzdělání, krycí institucí, které nabízejí jak pregraduální a postgraduální studium. Protože nemáme bakalářské programy a jsou zcela postgraduální, Cranfield University často není zahrnut v ligové tabulky žebříčku. Obchodní školy jsou hodnoceny jinak a naše obchodní škola důsledně dobře funguje v Business School žebříčku.

Dát ocenění

Představujeme ocenění organizacím, v některých oblastech, ve kterých jsme se specializují. Tito externí ocenění patří The Best Factory Awards, které spojují nejlepší výrobce v zemi, ke sdílení osvědčených postupů a na oslavu jejich úspěchy, a které pomáhají zajistit zpracovatelský průmysl Spojeného království je na špici.

Každý rok jsme se také uznat dokonalost v našem studentů prostřednictvím různých ocenění prezentovaných na našich promocí.

Soudě ocenění

Ráže a odbornost našich pracovníků znamená, že jsou často zváni být členy vnějších panelech souzení pro průmysl týkající se ocenění daných ostatními v uznání jejich obchodní úspěch.

This school offers programs in:
  • English

Vidět MSc »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MSc

MSc / MTECH / Pgcert / Pgdip V Leteckém Vyrábění

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 3 let October 2016 Spojené království Cranfield + 1 více

Kurz rozvíjí budoucí letecký výrobní inženýry a manažery, kteří budou schopni řídit hlavní programy zlepšení nebo zahájit intervenci, která přináší vylepšení výkonu jejich leteckém výrobních podniků ... [+]

Kurz kombinuje dlouholeté zkušenosti Cranfield pro poskytování vysoce kvalitních magisterských programů jak v leteckém průmyslu a výroby. Kurzy dostávají silnou podporu z globálního leteckého průmyslu, oba Original Equipment Manufacturers (OEM) jako Airbus a Rolls-Royce, stejně jako jejich úrovněmi dodavatelů. Tam je silný důraz na uplatnění znalostí v průmyslovém prostředí a vše, výuka je v kontextu průmyslové aplikace. Mnoho funkcí tohoto kurzu jsou sdíleny s inženýrství a řízení výrobních systémů MSc, ale tento kurz speciálně připravuje absolventy vydat se na kariéru zejména v leteckém průmyslu. [-]

MSc / MTECH / Pgcert / Pgdip V Pobřežní A Námořní Technologie S Offshore Materiálového Inženýrství

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 3 let October 2016 Spojené království Cranfield + 1 více

Offshore a námořní technologie s Offshore materiálového inženýrství MSc samozřejmě vyvíjí inženýři s odbornými znalostmi o výběru, chování a udržování širokého spektra komplexních materiálů použitých na moři. Tato znalost je rozhodující pro úspěch průmyslu, a to zejména s růstem nových materiálů pro odvětví obnovitelné energie. Naši absolventi mohou očekávat, že bude v ... [+]

Offshore a námořní technologie s Offshore materiálového inženýrství MSc samozřejmě vyvíjí inženýři s odbornými znalostmi o výběru, chování a udržování širokého spektra komplexních materiálů použitých na moři. Tato znalost je rozhodující pro úspěch průmyslu, a to zejména s růstem nových materiálů pro odvětví obnovitelné energie. Naši absolventi mohou očekávat, že bude v poptávce po celém světě jako specializovaných stavebních materiálů a inženýrů, ropy a zemního plynu, a aplikacích obnovitelných zdrojů energie. [-]

MSc / MTECH / Pgcert / Pgdip V Ultra Přesných Technologií

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 3 let October 2016 Spojené království Cranfield + 1 více

High-tech výrobků zásadně závisí na řadě ultra přesných systémů a procesů. Další generace produktů pro prostor, vzdušný prostor, výrobu energie, opto-elektroniky a displeje, senzory a pokročilých lékařských zařízení požadovat ultra přesné technologie v zájmu jejich vynikající funkčnost ... [+]

Tento kurz je navržen tak, aby splňovaly ve Velké Británii, EU a mezinárodní poptávky po zaměstnanců s příslušnými znalostmi a dovednostmi k doručení nové ultra přesné technologie. Student bude vybaven s pochopením základních principů důležitých ultra přesných technologií, jakož i zviditelnění a pochopení jejich state-of-the-art aplikací. Naši studenti těžit z odborných znalostí našich vysoce kvalifikovaných akademiků. Mají rozsáhlé kontakty s průmyslem, a to prostřednictvím přednášky z partnerských organizací a příznivců skupiny a jednotlivých projektů. Kurzy jsou pravidelně prověřovány poradní porota složená z předních odborníků z průmyslu, abyste zjistili, je obsah relevantní a splňuje očekávání zaměstnavatelů. [-]

MSc / Pgcert / Pgdip Energie Plynu

Campus forma Denní studium 3 let October 2016 Spojené království Cranfield

Plynu Energy MSc postgraduální kurz zkoumá roli zásobování energií ze zemního plynu ve Velké Británii iv zahraničí, a to jak pokud jde o jeho použití jako zdroje energie a jeho potenciál pro řízení ve Velké Británii av zámoří ekonomiky. Zemní plyn hraje důležitou roli v tom, jak ve Velké Británii vytváří teplo a elektřinu. To je již nasazena do značné míry, a je pravděpodobné, že bude stále důležitější v globálním energetickém mixu ... [+]

Plynu Energy MSc postgraduální kurz zkoumá roli zásobování energií ze zemního plynu ve Velké Británii iv zahraničí, a to jak pokud jde o jeho použití jako zdroje energie a jeho potenciál pro řízení ve Velké Británii av zámoří ekonomiky. Tento kurz má za otázky týkající se těžby, produkce a přepravy plynu, a zkoumá širší aspekty energetických systémů založených na plyn - zachycování a ukládání uhlíku, bezpečnostní proces a politické důsledky. Absolventi mohou očekávat, že bude zaměstnán u výrobců a distributorů zemního plynu, energetických společností a finančního sektoru, zabývající se zemním plynem v technické, poradenství a správu rolí. [-]

MSc / Pgcert / Pgdip Energie Z Odpadu

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 3 let October 2016 Spojené království Cranfield + 1 více

Tento kurz bude zkoumat způsoby správy odpadů spolu s přeměnou odpadů na energii a úloha energie z odpadu ve Velké Británii, pokud jde o technologie a biochemie a / nebo chemie paliv. Jako takový je tento kurz zaměřen na strojírenství a fyzikální vědy absolventů vzhledem k povaze těchto modulů. Studenti, kteří absolvují tento kurz získají širokou posilování ... [+]

Tento kurz bude zkoumat způsoby správy odpadů spolu s přeměnou odpadů na energii a úloha energie z odpadu ve Velké Británii, pokud jde o technologie a biochemie a / nebo chemie paliv. Jako takový je tento kurz zaměřen na strojírenství a fyzikální vědy absolventů vzhledem k povaze těchto modulů. Studenti, kteří absolvují tento kurz získají širokou zhodnocení technických, ekonomických a ekologických problémů, kterým čelí energii z odpadního průmyslu. Předpokládá se, že studenti absolvování tohoto kurzu budou zaměstnávají firmy nakládáním s odpady, energetické společnosti a strojírenství nakládání s odpady, a to jak technické a inženýrské poradenství spolu s manažerských pozicích napříč celým sektorem. [-]

MSc / Pgcert / Pgdip Mezinárodní Obranu A Bezpečnost

Campus forma Denní studium 1 rok September 2016 Spojené království Cranfield

MSc v oboru International se zabývá obranu a bezpečnost s některými z nejpalčivějších otázkách světové politiky, jako jsou příčinách války a míru, tlaky a příležitosti globalizace, hrozbám terorismu a problémy celosvětové chudoby a nespravedlnosti .. , [+]

MSc v oboru International se zabývá obranu a bezpečnost s některými z nejpalčivějších otázkách světové politiky, jako příčin války a míru, tlaky a příležitosti globalizace, hrozbami terorismu, a problémy celosvětové chudoby a nespravedlnosti. Program čerpá naše odborné znalosti se sídlem v mezinárodní bezpečnosti, zahraniční a obranné politiky analýz, bezpečnostních studií, mezinárodního práva, řešení konfliktů a otázky životního prostředí. Obsah kurzu je dynamický, náročný, a ostří, navržen tak, aby vám vybavit dovednosti a poznatky potřebné k pochopení a autoritativně analyzovat současné debaty v mezinárodních vztazích použitím směsi teoretických a empirických nástrojů k řešení a čelit výzvám, které představuje současný světové politiky. [-]

MSc / Pgcert / Pgdip V Autonomních Dynamiky A řízení Vozidel

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 3 let October 2016 Spojené království Cranfield + 1 více

Celosvětový trh pro bezpilotní a autonomní vozidla se rychle rozšiřuje. Autonomní vzdušné prostředky mají četné stávající a potenciální využití, včetně vyhledávání a sledování, mapování postřiků, životního prostředí a sledování počasí. Autonomní pozemní vozidla mají velmi rozmanité aplikace, jako je automatizace továrny a odminování ... [+]

Ve světle této expandující odvětví, bude tento jedinečný MSc autonomních Vehicle Dynamics Control a vybavit absolventy a inženýrské profesionály se základní znalosti a dovednosti potřebné umožňující vyvinout úspěšnou career.Cranfield University je unikátní v tom, že nabízí MSc, který pokrývá široké Aplikace v rámci autonomní automobilového průmyslu. Dosažení tohoto vysoce druh po kvalifikaci se svými silnými průmyslovými odkazy Vám umožní odlišit se v dnešním konkurenčním trhu práce. [-]

MSc / Pgcert / Pgdip Ve Strojírenství Komplexních Systémů (eocs)

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 3 let October 2016 Spojené království Cranfield + 1 více

Systémy jsou dnes stále složitější s komponenty, které jsou jak odděleně vyvinuta a schopna pracovat nezávisle na sobě. Tyto systémy systémů jsou často ve velkém měřítku s komplexními závislostí. Vytvoření těchto systémů vyžaduje nové přístupy, které odrážejí, že různé typy nejistoty jsou požadovány při modelování systému, s omezením informační struktury, asynchrony a ... [+]

Kurz trvá základní principy systémového inženýrství a řízení životního cyklu a přes soubor základních modulů, aplikuje je na výzvy komplexních systémů. Další volitelné moduly rozvinout vyšší úroveň dovedností potřebných pro porozumění a vytváření složitých systémů a mohou být přizpůsobeny delegátům individuálním potřebám. [-]

MSc / Pgcert / Pgdip Ve Vodě A Wastewater Inženýrství

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 3 let Přihlašování započato Spojené království Cranfield + 1 více

Program a odpadních vod Engineering je ideální pro jednotlivce, kteří chtějí, aby se skutečný rozdíl dodávat spolehlivé zásobování vodou, nebo pro udržení a posílení řeku a kvality podzemních vod. Program je vhodný pro ty, kteří z non-inženýrských a technických oborů podobný: vše, co vyžadují, je věda a inženýrský titul kvalifikace v kombinaci s velkým zájmem ve vodě a odpadní ... [+]

Program a odpadních vod Engineering je ideální pro jednotlivce, kteří chtějí, aby se skutečný rozdíl dodávat spolehlivé zásobování vodou, nebo pro udržení a posílení řeku a kvality podzemních vod. Program je vhodný pro ty, kteří z non-inženýrských a technických oborů podobný: vše, co vyžadují, je věda a inženýrský titul kvalifikace v kombinaci s velkým zájmem ve vodě a odpadní vody. Zpracování, hrají klíčovou roli při zajišťování bezpečné a spolehlivé dodávky vody do domácností, průmyslu a zemědělství, a zajištění kvality vody v řekách, jezerech, zvodní a kolem pobřežních oblastech. Vzdělaný, zkušený a zkušení absolventi jsou povinni provozovat a spravovat důležité vody a čištění odpadních vod. Poptávka po těchto absolventů je již vysoká a jen zvýší v příštích let jako ekologických norem pro zvýšení kvality vody, a tlak na našich dodávek vody i nadále růst. [-]

MSc / Pgcert / Pgdip Ve Vojenské Technologii Vozidel

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 3 let September 2016 Spojené království Cranfield + 1 více

Tento kurz poskytuje vzdělání a školení v oblasti vojenských systémů vozidel. Kurz je určen pro důstojníky ozbrojených sil a pro vědce a technických pracovníků ve státních zařízeních obrany a obranného průmyslu. Je vhodný zejména pro ty, kteří ve svých následných kariéry, se bude podílet na specifikaci, analýzu, vývoj, technickou správu nebo ... [+]

Tento kurz poskytuje vzdělání a školení v oblasti vojenských systémů vozidel. Kurz je určen pro důstojníky ozbrojených sil a pro vědce a technických pracovníků ve státních zařízeních obrany a obranného průmyslu. Je vhodný zejména pro ty, kteří ve svých následných kariéry, se bude podílet na specifikaci, analýzu, vývoj, technické řízení nebo provozování vojenských vozidel. To poskytne studentům technické znalosti a porozumění zbraňových systémů a vojenských vozidel, aby byly účinné v jejich specifikaci, návrhu, vývoje a hodnocení. Kurz je akreditován Institut strojních inženýrů a přispěje k žádosti o autorizovaný stav. [-]

MSc / Pgcert / Pgdip Ve Výpočetní Dynamiky Tekutin (CFD)

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 3 let October 2016 Spojené království Cranfield + 1 více

MSC v Computational Fluid Dynamics (CFD) je ve své podstatě interdisciplinární vědní obor, který má velmi široké spektrum aplikací. Dynamika kapalin využívá numerické metody a algoritmy pro řešit a analyzovat problémy, které zahrnují proudění tekutin. Odvětví, jako je letectví, prostor, automotive, medicínu a životní prostředí jsou jen některá průmyslová odvětví, které mají proudění tekutin společné ... [+]

MSc v oboru výpočetní dynamiky tekutin (CFD) je ve své podstatě interdisciplinární vědní obor, který má extrémně široké spektrum aplikací. Dynamika kapalin využívá numerické metody a algoritmy pro řešit a analyzovat problémy, které zahrnují proudění tekutin. Odvětví, jako je letectví, prostor, automotive, medicínu a životní prostředí jsou jen některá průmyslová odvětví, které mají proudění tekutin společné. Tento kurz je navržen tak, aby odrážely široké aplikace CFD. To zahrnuje širokou škálu oborů od letectví, turbo strojů, vícefázových toků v oblasti životního prostředí a tekutinou-struktury problémů interakce. [-]

MSc / Pgcert / Pgdip Ve Výrobních Technologií A Managementu

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 3 let October 2016 Spojené království Cranfield + 1 více

Výrobní Strategie vlády je zaměřena na výrobu s vysokou hodnotou, která je považována za zásadní pro hospodářský růst. Centrální vůči tomuto jsou nebezpeční technologie, které budou řídit dopředu dramatické změny ve výrobě v průběhu příštích 15-20 let ... [+]

MSc v oboru strojírenské technologie a management rozvíjí odborníky schopné transformovat poznatky do akce, poskytnout studentům šíři technické i obchodní dovednosti, aby se skutečný dopad na jejich zvolené kariéře. Rada sektor dovednosti pro vědy, techniky a technologií odhaduje, že sektor potřebuje 180.000 inženýrů a techniků do roku 2020. Rychlý růst v oblasti technologií rovněž představuje příležitost pro rekvalifikace pro profesionály již v průmyslu. [-]

MSc / Pgcert / Pgdip Ve Zpracovatelském Průmyslu Poradenství

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 3 let October 2016 Spojené království Cranfield + 1 více

Tento kurz byl vytvořen v reakci na vysoký podíl Cranfield výrobních absolventů, kteří se na pozice v poradenství. To sdílí mnoho rysů s Strojírenství a řízení výrobních systémů MSc, ale podporuje studenty, kteří již mají zkušenosti v oboru, a lépe připravuje je na kariéru v poradenské ... [+]

Tento kurz byl vytvořen v reakci na vysoký podíl Cranfield výrobních absolventů, kteří se na pozice v poradenství. To sdílí mnoho rysů s Strojírenství a řízení výrobních systémů MSc, ale podporuje studenty, kteří již mají zkušenosti v oboru, a lépe připravuje je na kariéru v oblasti poradenství. Program byl vyvinut s důrazem na uplatnění znalostí v průmyslovém prostředí a je vyučován v rámci průmyslové aplikace. Hlavní vzdělávací zkušenost pro studenty denního studia je projektová skupina průmyslových. To zahrnuje práce v týmech splnit náročné cíle v napjatém časovém harmonogramu, používání state-of-the-art technologie a přístupy, a dosahování výsledků na vysoké profesionální úrovni. [-]

MSc / Pgcert / Pgdip V Oblasti Bezpečnosti A Vyšetřování Nehody - Námořní Doprava

Campus forma Kombinované 3 let January 2017 Spojené království Cranfield

Cranfield University jsou hrdí na to, nabídnout jako první na světě kompletní program MSc určený pro vyšetřovatele námořních nehod. Cílem kurzu je poskytnout studentům znalosti a dovednosti, aby provedla vyšetřování námořní nehody v souladu s normami a doporučenými postupy, jak to vyžadují příslušné národní a ... [+]

Cranfield University jsou hrdí na to, nabídnout jako první na světě kompletní program MSc určený pro vyšetřovatele námořních nehod. Kurz je dodáván na modulární bázi a se skládá z kombinace konvenčních výukových nástrojů (přednášky, případové studie, stolní cvičení, návštěvy), stejně jako hands-on zkušeností prostřednictvím terénních cvičení a simulací. Kurz je vhodný pro ty, kteří se technického nebo provozního zázemí v mořském nebo bezpečnostního inženýrství a managementu, vyšetřovatelů nehod a které zaměstnávají vnitrostátních vyšetřovacích orgánů, provozovatelů, regulátorů, a výrobci. [-]

MSc / Pgcert / Pgdip V Oblasti Bezpečnosti A Vyšetřování Nehody - železniční Doprava

Campus forma Kombinované 3 let May 2016 Spojené království Cranfield

Cranfield University jsou hrdí na to, nabídnout jako první na světě plné MSc v oboru bezpečnosti a vyšetřování nehody (železniční doprava), určený pro vyšetřovatele nehod na železnici. Cílem kurzu je poskytnout studentům znalosti a dovednosti, aby provedla šetření v rámci nehodách na železnici v souladu s normami a doporučenými postupy, jak to vyžadují příslušné národní a ... [+]

Cranfield University jsou hrdí na to, nabídnout jako první na světě plné MSc v oboru bezpečnosti a vyšetřování nehody (železniční doprava), určený pro vyšetřovatele nehod na železnici. Kurz je vhodný pro ty, kteří se technického nebo provozního zázemí v železničním nebo bezpečnostního inženýrství a managementu, vyšetřovatelů nehod, a které zaměstnávají vnitrostátních vyšetřovacích orgánů, provozovatelů, regulátorů, a výrobci. [-]

MSc / Pgcert / Pgdip V Oblasti Obnovitelné Energie, Strojírenství

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 3 let October 2016 Spojené království Cranfield + 1 více

Změna klimatu, rostoucí světové populace a palivové zdroje omezené fosilní znamená, že poptávka po energii z obnovitelných zdrojů bude pokračovat na stále se zvyšující rychlostí v dohledné budoucnosti. Obnovitelná energie je nyní v srdci každého informovaného diskuse o energetické udržitelnosti, bezpečnost a dostupnost. Členské státy EU se přihlásili k právně závazné cíle 20% energie z ... [+]

MSc v oblasti obnovitelné energie Engineering má za cíl dodávat kvalifikovaných inženýrů na nejvyšší úrovni, a kteří jsou schopni významně přispívat k zvýšené poptávce po technologií obnovitelných zdrojů energie. Mnoho dalších kurzů MSc v této oblasti poskytují pouze velmi obecný přehled a nenabízejí akademickou a technickou hloubku potřebnou pro projektanty systémů výroby energie z obnovitelných zdrojů energie. Tento kurz vám vybaví vám s pokročilými interdisciplinárních dovedností potřebných k navrhování, optimalizaci a vyhodnotit technickou a ekonomickou životaschopnost systémů využívajících obnovitelné zdroje energie. Budete mít možnost návštěv obnovitelné energetické společnosti, což operační pohled na práci v tomto odvětví. [-]

MSc / Pgcert / Pgdip V Oblasti Technologií Obnovitelných Zdrojů Energie

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 3 let October 2016 Spojené království Cranfield + 1 více

Cranfield je respektovaným poskytovatelem výzkumu a výuky související s energetikou, což představuje asi 10% z příjmů univerzity. Studenti těžit z specializovaných state-of-the-art zařízení, včetně unikátních inženýrsko-měřítku zařízení pro rozvoj účinných technologií s nízkými emisemi CO2 ... [+]

MSc v oboru obnovitelných energetických technologií vyvíjí profesionální inženýrů a vědců s multidisciplinární dovednosti a schopnost analyzovat současné a budoucí energetická inženýrské problémy, a navrhovat a implementovat vhodné řešení, s ohledem na sociální, ekologické, technické, regulační a obchodní problémy a omezení. Cranfield je respektovaným poskytovatelem výzkumu a výuky spojeného se spotřebou energie, což představuje asi 10% z příjmů univerzity. Studenti těžit z specializovaných state-of-the-art zařízení, včetně unikátních inženýrsko-měřítku zařízení pro rozvoj účinných technologií s nízkými emisemi CO2. [-]

MSc / Pgcert / Pgdip Vojenského Operačního Výzkumu

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 3 let September 2016 Spojené království Cranfield + 1 více

Kurz poskytuje detailní expozici ke kontextu, problémů a metod používaných pro analýzu stále složitějších problémů, které se nacházejí v obranném prostředí a podporu rozhodování. To odhaluje typy analýz a umožňuje praktické zkušenosti nástrojů a metod, které se používají, od kritický analýzy pomocí matematických metod k modelů a simulací ... [+]

Kurz poskytuje detailní expozici ke kontextu, problémů a metod používaných pro analýzu stále složitějších problémů, které se nacházejí v obranném prostředí a podporu rozhodování. To odhaluje typy analýz a umožňuje praktické zkušenosti nástrojů a metod, které se používají, od kritický analýzy pomocí matematických metod k modelů a simulací. Kurz zahrnuje odsuzující elicitaci a analytické techniky, matematických metod analýzy (včetně optimalizace), válka hraní her a bojovat proti modelování, logistické modelování a simulačních metod. Využití a užitečnost všech metod jsou zkoumány prostřednictvím praktických cvičení a studií. [-]

MSc / Pgcert / Pgdip V Pobřežní A Námořní Technologie S Offshore Energie Z Obnovitelných Zdrojů

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 3 let October 2016 Spojené království Cranfield + 1 více

Offshore trhu s obnovitelnou energií rychle roste ve Velké Británii a Evropě, s pevnými cílů pro dodávku významného množství energie z obnovitelných zdrojů do roku 2020. Mnohé z problémů, kterým čelí v této nové činnosti jsou podobné těm, které čelí před mnoha lety offshore ropném a plynárenském průmyslu, a tak to samozřejmě plně využívá zkušenosti získané v této oblasti ... [+]

Offshore trhu s obnovitelnou energií rychle roste ve Velké Británii a Evropě, s pevnými cílů pro dodávku významného množství energie z obnovitelných zdrojů do roku 2020. Mnohé z problémů, kterým čelí v této nové činnosti jsou podobné těm, které čelí před mnoha lety offshore ropném a plynárenském průmyslu, a tak to samozřejmě plně využívá zkušenosti získané v tomto odvětví. Offshore a námořní technologie s Offshore obnovitelnou energii MSc je zaměřen na technologie a řízení otázek offshore obnovitelných zařízení, se silným zázemím v klíčových technologiích pro pobřežní použití. [-]

MSc / Pgcert / Pgdip V Pobřežní A Námořní Technologie S Podmořskou Inženýrství

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 3 let October 2016 Spojené království Cranfield + 1 více

Subsea inženýrství se zaměřuje na hlubinné otázky těžby ropy a zemního plynu. Operace se přestěhovali z relativně mělké vody do hloubky, která nyní vyžadují zcela odlišné technické řešení. Offshore a námořní technologie s Subsea inženýrství MSc adresy kurzu obou hardwaru, který se používá subsea, například Ústí sond a separátory, stejně jako důležitých otázkách, jako je grafická úprava terénu, zajištění toku a ... [+]

Subsea inženýrství se zaměřuje na hlubinné otázky těžby ropy a zemního plynu. Operace se přestěhovali z relativně mělké vody do hloubky, která nyní vyžadují zcela odlišné technické řešení. Offshore a námořní technologie s Subsea inženýrství MSc adresy kurzu obou hardwaru, který se používá subsea, například Ústí sond a separátory, stejně jako důležitých otázkách, jako je grafická úprava terénu, zajištění proudění a instalace / údržby. Přehled kurzů Kurz se skládá z osmi týdenní hodnoceny moduly, skupinového projektu a individuální práce projekt. Studenti provádějící postgraduální diplom (PgDip) dokončit osm modulů a projekt skupiny. Postgraduální certifikát (PgCert) studenti jsou nutné k dokončení šest z osmi modulů. Moduly Tento kurz se skládá ze šesti základních modulů, dva volitelných modulů zvolené z následujících možností, skupinového projektu a individuální projekt. Jádro Materiály v pobřežním prostředí Materiály v pobřežním prostředí Podmořské ropy a plynu na moři Bezpečnostní rizika a spolehlivost Offshore Offshore inspekce Offshore inspekce Koroze v Offshore prostředí Koroze v Offshore prostředí Technologie a řízení projektů Offshore Renewable Energy - technologie Offshore Renewable Energy - technologie Volený Selhání materiálů a konstrukcí Aplikace metody konečných prvků a modelování materiálů Aplikace metody konečných prvků Offshore konstrukce potrubí a instalace Offshore konstrukce potrubí a instalace Spolehlivost inženýrství a řízení rizik aktiv Energetická politika, trhy s uhlíkem a Futures Vstupní požadavky První nebo druhé třídy UK Honours degree (nebo ekvivalent) v příbuzném vědy a inženýrské disciplíny. Ostatní uznávané odborné kvalifikace, nebo několik let příslušná průmyslová zkušenosti mohly být přijaty jako rovnocenné; podléhá schválení ředitelem kurzu. Uchazeči, kteří nesplňují standardní vstupní požadavky, mohou požádat o program Pre-Masters, úspěšné absolvování, který bude kvalifikovat je pro vstup do tohoto kurzu pro druhý rok studia. [-]

MSc / Pgcert / Pgdip V Pobřežní A Námořní Technologie S Potrubím Inženýrství

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 3 let October 2016 Spojené království Cranfield + 1 více

Podmořské potrubí jsou oba klíčové pro rozvoj oblasti, a přeprava ropy a plynu. Je také klíčovým globálním odvětví. Offshore a námořní technologie s Potrubní technika MSc kurz je zaměřen na dovednosti potřebné k pochopení problémů materiálů, na instalaci a údržbu spojené s touto důležitou infrastrukturou ... [+]

Podmořské potrubí jsou oba klíčové pro rozvoj oblasti, a přeprava ropy a plynu. Je také klíčovým globálním odvětví. Offshore a námořní technologie s Potrubní technika MSc kurz je zaměřen na dovednosti potřebné k pochopení problémů materiálů, na instalaci a údržbu spojené s touto důležitou infrastrukturou. Tento program je vhodný pro absolventy technických a přírodovědných horlivý věnovat se kariéře v odvětví těžby na moři; nebo absolventi v současné době pracuje v offshore a související s oceány odvětví chce rozšířit svou kvalifikaci; nebo jednotlivci s ostatními kvalifikací, kteří mají značné zkušenosti. příslušné [-]

MSc / Pgcert / Pgdip V Pobřežní A Námořní Technologie S řízením Rizik

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 3 let October 2016 Spojené království Cranfield + 1 více

Řízení rizik je nyní základem mnoha průmyslových odvětvích. Přístup na základě rizik byla téměř všeobecně přijato v pobřežním průmyslu, s cílem zajistit lepší bezpečnost a lepší ochranu pro životní prostředí. Offshore a námořní technologie s Risk Management MSc kurzu se zaměřuje na klíčové techniky používané v pobřežním průmyslu. Zabývá kvalitativní i kvantitativní metody ... [+]

Řízení rizik je nyní základem mnoha průmyslových odvětvích. Přístup na základě rizik byla téměř všeobecně přijato v pobřežním průmyslu, s cílem zajistit lepší bezpečnost a lepší ochranu pro životní prostředí. Offshore a námořní technologie s Risk Management MSc kurzu se zaměřuje na klíčové techniky používané v pobřežním průmyslu. Zabývá se jak kvalitativní a kvantitativní metodiky, a vysvětluje, jaké techniky jsou vhodné pro různé aplikace. Přehled kurzů Kurz se skládá z osmi týdenní hodnoceny moduly, skupinového projektu a individuální práce projekt. Studenti provádějící postgraduální diplom (PgDip) dokončit osm modulů a projekt skupiny. Postgraduální certifikát (PgCert) studenti jsou nutné k dokončení šest z osmi modulů. Moduly Tento kurz se skládá ze šesti základních modulů, dva volitelné moduly z níže uvedených možností, skupinový projekt a individuální projekt. Jádro Podmořské ropy a plynu na moři Bezpečnostní rizika a spolehlivost Offshore Offshore inspekce Koroze v Offshore prostředí Spolehlivost inženýrství a řízení rizik aktiv Technologie a řízení projektů Volený Materiály v pobřežním prostředí Offshore Renewable Energy - technologie Selhání materiálů a konstrukcí Aplikace metody konečných prvků Offshore konstrukce potrubí a instalace Energetická politika, trhy s uhlíkem a Futures Vstupní požadavky První nebo druhé třídy UK Honours degree (nebo ekvivalent) v příbuzném vědy a inženýrské disciplíny. Ostatní uznávané odborné kvalifikace, nebo několik let příslušná průmyslová zkušenosti mohly být přijaty jako rovnocenné; podléhá schválení ředitelem kurzu. Uchazeči, kteří nesplňují standardní vstupní požadavky, mohou požádat o program Pre-Masters, úspěšné absolvování, který bude kvalifikovat je pro vstup do tohoto kurzu pro druhý rok studia. [-]

MSc / Pgcert / Pgdip V Systémech Pistole Designu

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 3 let September 2016 Spojené království Cranfield + 1 více

Tento kurz poskytuje vzdělání a odbornou přípravu ve vybraných zbraňových systémů. Kurz je určen pro důstojníky ozbrojených sil a pro vědce a technických pracovníků ve státních zařízeních obrany a obranného průmyslu. Je vhodný zejména pro ty, kteří ve svých následných kariéry, se bude podílet na specifikaci, analýzu, vývoj, technickou správu nebo ... [+]

Tento kurz poskytuje vzdělání a odbornou přípravu ve vybraných zbraňových systémů. Kurz je určen pro důstojníky ozbrojených sil a pro vědce a technických pracovníků ve státních zařízeních obrany a obranného průmyslu. Je vhodný zejména pro ty, kteří ve svých následných kariéry, se bude podílet na specifikaci, analýzu, vývoj, technickou správu nebo provoz zbraňových systémů. Kurz je akreditován Institution of Mechanical Engineers a přispěje k žádosti o autorizovaný stav. [-]

MSc / Pgcert / Pgdip V řízení Bezpečnostního Sektoru

Campus forma Kombinované 2 - 3 let September 2016 Spojené království Shrivenham

Cíle tohoto programu jsou pro účastníky, aby bylo možné rozvíjet a provádět plány strategického bezpečnostního sektoru a analyzovat, komunikovat a vyhodnocovat širší důsledky pro souvisejících oblastech v rámci státních a regionálních rámců ... [+]

Cíle tohoto programu jsou pro účastníky, aby bylo možné rozvíjet a provádět plány strategického bezpečnostního sektoru a analyzovat, komunikovat a vyhodnocovat širší důsledky pro související oblastmi v rámci státních a regionálních struktur. * Upozorňujeme, že kurz MSc bezpečnostního sektoru řízení dopravy je v současné době přezkoumávají. To může znamenat určité změny pro příští akademický rok. Zkontrolujte webové stránky pro aktuální informace. [-]

MSc / Pgcert / Pgdip V řízení Bezpečnostního Sektoru

Campus forma Kombinované 2 - 3 let September 2016 Spojené království Cranfield

Cíle tohoto programu jsou pro účastníky, aby bylo možné rozvíjet a provádět plány strategického bezpečnostního sektoru a analyzovat, komunikovat a vyhodnocovat širší důsledky pro souvisejících oblastech v rámci státních a regionálních rámců ... [+]

Cíle tohoto programu jsou pro účastníky, aby bylo možné rozvíjet a provádět plány strategického bezpečnostního sektoru a analyzovat, komunikovat a vyhodnocovat širší důsledky pro související oblastmi v rámci státních a regionálních struktur. Přehled kurzů Do konce MSc, by studenti měli být schopni: Zobrazení znalosti hráčů, procesů a struktur, přes státní širšího bezpečnostního sektoru Pochopit soubory dovedností potřebných k provádění a řízení efektivní řízení bezpečnostní politiky a zdrojů Plně pochopit způsob, jakým jsou vnitrostátní bezpečnostní požadavky a priority rozvoje řízeny vzájemné podpory Rozvíjet přenositelné dovednosti v oblastech, jako je strategické řízení, projekt, a vedení výzvy Kriticky analyzovat a vyhodnocovat strategické národní bezpečnostní politiku, politiku mezi dárci a rozvojové agendy Vytvářejte strategie funkční sektoru, programových plánů, systémů řízení změn a hodnotící kritéria výkonnosti Provádět národní bezpečnosti plány v rámci identifikovaných omezení Plánovat, řídit, monitorovat a hodnotit projekty a programy v oblasti bezpečnosti a rozvoje odvětví Možnosti programu: Postgraduální certifikát: Vyžaduje dokončení Modulu 1 a 2, plus 4 další moduly Postgraduální diplom: Vyžaduje dokončení všech modulů Masters of Science: Vyžaduje dokončení všech modulů, stejně jako 20.000 slovo výzkumu disertační práce. Tento kurz je nabízen jako výkonný částečný úvazek rezidenční kurz, a to je také záměr zahájit blended learning variantu tohoto kurzu v září 2016, kombinující bytových relací na každém konci učil fáze kurzu s distančního vzdělávání pro zbývající 8 modulů. Ceny v MSc, PgDip a PgCert všichni by se vztahují na smíšené volby učení. Základní moduly Problémy mezinárodní bezpečnosti, konflikt a rozvoj Budova Státní kapacit Change Management a vedení Řízení a dohled Správa Intelligence Reform Řízení veřejné bezpečnosti a zásady právního státu Řízení rizik Správa bezpečnostního sektoru Projekty a programy Studijní dovednosti a Metodologie výzkumu Strategické plánování pro bezpečnost a rozvoj Ekonomika bezpečnosti Vstupní požadavky Normálně 1. nebo 2. třídy Honours degree v příslušném oboru, nebo ekvivalentní, navíc relevantní postgraduální odbornou praxi. [-]

MSc / Pgdip V Oblasti řízení Letecké Dopravy (executive)

Campus forma Kombinované 2 - 3 let July 2016 Spojené království Cranfield

Probíhající Úspěch odvětví letecké dopravy bylo možné díky rychlému technologickému pokroku a související vysokých investic, což má za následek požadavky na stále kvalifikované pracovní síly. Více nedávno, liberalizace a privatizace průmyslu v mnoha částech světa vedla k větší hospodářské soutěži, urychlovat další zisky v účinnosti a pokračující pokles cen letenek ... [+]

MSc Air Transport Management je navržen tak, aby vám vybavit dovedností potřebných k výkonu úspěšnou kariéru v různých sektorech odvětví letecké dopravy, včetně letecké společnosti, letištní společnosti a úřady, oddělení civilní letectví, letecké dopravy, poradenských firem a leteckých společností. Kurz je vhodný pro studenty s titulem v letecké techniky, ekonomiky, obchodních studií a geografie nebo ty, které se prokazatelné zkušenosti v oblasti letecké dopravy industry.Graduates tohoto kurzu jsou obsaženy v naší výroční CV knihy, publikace, které si vyžádá a obíhal k naší rozsáhlé odvětví partnerské sítě, protože naši absolventi jsou velmi žádané. Jsme pomoci studentům připravit svůj životopis a na pohovory na pozice po celém světě. Kromě toho jsme dát studentům přístup k naší exkluzivní Air Transport Alumni skupinu na LinkedIn. To nabízí bezkonkurenční sítí a pracovních příležitostí. [-]

MSc V Automobilovém Mechatroniky

Campus forma Denní studium 1 rok October 2016 Spojené království Cranfield

Automotive Mechatronika je činnost, životní cyklus, který zahrnuje multidisciplinární integraci fyzikálních systémů (což může zahrnovat prvky mechanické, elektrické, hydraulické nebo pneumatické) s elektronickým digitálním ovládáním. Je všeobecně známo, že značný počet nedávné pokroky a inovací v automobilovém odvětví, lze připsat na specializované oblasti mechatroniky ... [+]

MSc Automotive mechatroniky je nově založená kurz, který byl vypracován v reakci na jasné poptávky v sektoru pro absolventy s pokročilé dovednosti a vzdělání v specializovaném oboru. Výrazný nárůst v používání mechatroniky vytvořila odvětví potřebu tohoto magisterského stupně. Cranfield University má rozsáhlé strategické vazby na automobilový průmysl a klíčových hráčů v čele automobilového výzkumu a vývoje. Tato vysoká úroveň angažovanosti v průmyslu prostřednictvím krátkých kurzů, poradenství a výzkumu, aby naši absolventi některé z nejvíce žádoucí ve Velké Británii av zahraničí pro společnosti, aby nábor. [-]

MSc V Automobilovém Průmyslu

Campus forma Denní studium 1 rok October 2016 Spojené království Cranfield

Automotive Engineering je aplikace inženýrských principů v konstrukci a analýzu automobilu s cílem uspokojit specifikaci výkonu. To zahrnuje širokou škálu technických oborů založených na strojírenské technologie, a staví je do kontextu moderního vývoje motorových vozidel, včetně problematiky životního prostředí a bezpečnosti ... [+]

MSc v oboru Automotive Engineering byla stanovena na více než 50 let s vynikající průmyslovými odkazy a vynikající rekord pro zaměstnávání jejích absolventů. Automobilový průmysl je globální a podobně pověst tohoto kurzu je přitahují studenti ze všech částí světa podílet se na učení. MSc v automobilního a dopravního inženýrství nabízí studentům možnost studovat v postgraduálním pouze v prostředí, kde absolventi magisterského studia mohou zajistit pozice v zaměstnání na plný úvazek ve svém zvoleném oboru, nebo provádět akademický výzkum. Ty budou učit předních akademiků i průmyslové praktiky a pracovat po boku silného výzkumného týmu na Cranfield University. Průmysl umístění jsou v nabídce v průběhu výzkumné práce. [-]

Msc V Konstrukci Rotačních Strojů

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 3 let October 2016 Spojené království Cranfield + 1 více

MSc v oboru konstrukcí točivých strojů se skládá ze sady pokročilých klíčových strojírenských témat, že inženýři musí pochopit navrhnout a sledovat rotačních strojů. Jeho cílem je poskytnout vám potřebné teoretické znalosti v oblasti analýzy napětí (teoretické a numerické), dynamiky rotoru, ozubená kola, ložiska, převodovky, počítačem podporovaného inženýrství, monitorování stavu, vibrace ... [+]

MSc v oboru konstrukcí točivých strojů se skládá ze sady pokročilých klíčových strojírenských témat, že inženýři musí pochopit navrhnout a sledovat rotačních strojů. Jeho cílem je poskytnout vám potřebné teoretické znalosti v oblasti analýzy napětí (teoretické a numerické), dynamiky rotoru, ozubená kola, ložiska, převodovky, počítačem podporovaného inženýrství, monitorování stavu, vibrací a řízení projektů. Teoretické aspekty učil kurzu jsou dále uvedeny do praxe využití designu případových studií, které ilustrují skutečné technické problémy. MSc v oboru konstrukcí točivých strojů je vysoce kvalitní strojírenství samozřejmě. Učební osnovy a styl výuky byl formován zpětné vazby z průmyslových partnerů a bývalých studentů, více než třicet let. Průmysl má skvělé příležitosti pro dobře vyškolených techniků schopných kombinování Technické dovednosti, design a analytické dovednosti a praktické řešení problémů postoj. [-]

MSc V Oblasti Bezpečnosti A Lidských Faktorů V Letectví

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 3 let October 2016 Spojené království Cranfield + 1 více

MSc v oboru bezpečnosti a lidských faktorů v letectví je navržen tak, aby průmyslu úspěšných a dobře vybavené absolventy, kteří mohou skutečné a trvalé zlepšení výkonnosti a bezpečnosti prostřednictvím aplikace dovedností a znalostí se naučil na hřišti. [+]

Poptávka po lidské faktory a bezpečnostní odbornost neustále roste. Bezpečnostní kritické systémy vyžadují vysokou výkonnost člověka kromě vynikající inženýrské práce, aby splňovaly požadavky na bezpečnost a jejich činnosti v leteckém průmyslu. Pro splnění těchto požadavků, návrh systémů se musí shodovat, podpora a rozšířit možnosti uživatele. Technologie a organizace navrženy bez ohledu na lidské komponenty může způsobit chyby, které vedou k nákladným nehodám a haváriím. Tam je stupňující potřeba vyškolených lidských faktorů a bezpečnostních odborníků pro účely poradenství a implementovat bezpečné metody a systémy operaci, která řešit rostoucí složitost a požadavky kladené na uživatelem pomocí moderních letecké systémy. Špatně navržené technologie a organizace navrženy bez ohledu na lidské komponenty může způsobit chyby, které vedou k nákladným nehodám a haváriím. Tam je stupňující potřeba vyškolených lidských faktorů a bezpečnostních odborníků pro účely poradenství a implementovat bezpečné metody a systémy operaci, která řešit rostoucí složitost a požadavky kladené na uživatelem pomocí moderních letecké systémy. The MSc v oblasti bezpečnosti a lidských faktorů v letectví je navržen tak, aby průmyslu úspěšných a dobře vybavené absolventy, kteří mohou dělat skutečné a trvalé zlepšení výkonnosti a bezpečnosti prostřednictvím aplikace dovedností a znalostí se naučil na hřišti. Náš kurz láká širokou škálu studentů z odborníků v oblasti letectví v občanských a vojenských újezdů absolventům vysoké kvality ve strojírenských a společenskovědních disciplín. Široké spektrum dovedností a znalostí zastoupena studenty na hřišti poskytuje vzdělávací prostředí, jedinečné pro Cranfield University. Poznámka: Tento předmět nahrazuje MSc v oboru lidských činitelů a posuzování bezpečnosti v letectví, který byl aktualizován pro akademický příjmu 2014/15. To samozřejmě přitahuje širokou škálu studentů z odborníků v oblasti letectví v občanských a vojenských újezdů absolventům vysoké kvality ve strojírenských a společenskovědních disciplín. Široké spektrum dovedností a znalostí zastoupena studenty na hřišti poskytuje vzdělávací prostředí, jedinečné pro Cranfield University. Přehled kurzů MSc v oboru bezpečnosti a lidských faktorů v letectví skládá z 12 modulů; Osm povinné a dva volitelné moduly učil; a dva skupinový projekt moduly. Studenti se také absolvovat individuální výzkumný projekt. Kromě řízení, komunikace, týmové práce a výzkumu schopnosti, bude pilný žák dosažení těchto výsledků učení z tohoto studijního programu: Prokázat systematické pochopení prvků, které přispívají k bezpečnosti letectví, včetně software, hardware, LiveWare a životním prostředím a rozhraní mezi nimi. Identifikovat, vyhodnotit a aplikovat vhodné moderní metody pro hodnocení rozhraní člověk-stroj, lidské výkonnosti, bezpečnosti provozu a rizika. Konstrukční zásahy do zvládání hrozeb a chyb v letectví v rámci omezení mezinárodních standardů a doporučených postupů. Aplikovat techniky vyvinuté shora do příslušných specializovaných oborů, včetně; Údržba letectví, design pilotní kabiny, školení a simulace, vyšetřování nehody, ochrany zdraví při práci a řízení bezpečnosti. [-]

MSc V Oblasti Logistiky A řízení Dodavatelského řetězce

Campus forma Denní studium 1 rok September 2016 Spojené království Cranfield

Před založena před více než 28 roky, MSc v oblasti logistiky a Supply Chain Management samozřejmě byl vyvinut produkovat odborné logistiky a profesionály dodavatelského řetězce. Ať už jste již odborník v této oblasti, nebo se snaží přestěhovat do této oblasti, bude to Masters poskytne odborné znalosti a dovednosti pro další svou kariéru v řízení dodavatelského řetězce ... [+]

Před založena před více než 28 roky, MSc v oblasti logistiky a Supply Chain Management samozřejmě byl vyvinut produkovat odborné logistiky a profesionály dodavatelského řetězce. Ať už jste již odborník v této oblasti, nebo se snaží přestěhovat do této oblasti, bude to Masters poskytne odborné znalosti a dovednosti pro další svou kariéru v řízení dodavatelského řetězce. Cranfield MSc v oblasti logistiky a řízení dodavatelského řetězce, je na plný úvazek jednoroční program, který začíná v září každého roku. Kurz rozvíjí své znalosti a dovednosti v oblasti logistiky a učí, jak aplikovat je prostřednictvím: diskuse o mezinárodních případových studií, hostující akce reproduktorů; globální dodavatelský řetězec simulační hry, a možnost na dokončení projektu firemního bázi. Program také klade důraz na osobní a profesní rozvoj, který vám pomůže spravovat sami, spolupracovat s ostatními, efektivně pracovat v organizacích a pokrok ve své kariéře. Budete mít možnost využít psychometrických testů a nástrojů pro vlastní hodnocení pochopit, více o tom, jak budete pracovat, a to, co si ceníte, a budete mít podporu pro zlepšení své odolnosti, týmová práce a komunikačních dovedností. [-]

MSc V Oblasti Logistiky A řízení Dodavatelského řetězce (executive)

Campus forma Kombinované 3 let January 2017 Spojené království Cranfield

Výkonný MSc v oblasti logistiky a řízení dodavatelského řetězce byl vyvinut pro zkušené odborníky, kteří chtějí studovat a zároveň pracovat v oblasti logistiky a řízení dodavatelského řetězce. Tento dvouletý part-time program vám nabízí možnost studovat na mezinárodně uznávaný magisterský kvalifikaci, ale zároveň přináší skutečnou hodnotu pro vaši organizaci ... [+]

Výkonný MSc v oblasti logistiky a řízení dodavatelského řetězce byl vyvinut pro zkušené odborníky, kteří chtějí studovat a zároveň pracovat v oblasti logistiky a řízení dodavatelského řetězce. Tento dvouletý part-time program vám nabízí možnost studovat na mezinárodně uznávaný magisterský kvalifikaci, ale zároveň přináší skutečnou hodnotu pro vaši organizaci. Kurz bude: Zvedněte povědomí a ocenění moderní logistiky a řetězových postupů zásobovacích Rozvíjet schopnost kriticky vybrat nástroje a techniky, které jsou nejvíce relevantní pro výzvy, který čelí Vás naučí, jak nejlépe zajistit efektivní vedení v průběhu logistiky a zásobování Životní cyklus řetěz umožňují provádět nezávislý a robustní výzkum, který je relevantní pro vaši organizaci Blend vaše chápání logistiky a nástrojů pro řízení dodavatelského řetězce a technik se strategickými, praktických a etických perspektiv Zajistěte si být jistí, aby se na více vedoucích rolí a více náročných projektů Pomoc vám vzít svou kariéru na další úroveň. Součástí programu je pětidenní mezinárodní studijní cestu, která vám dává možnost zažít na výzvy spojené v oblasti logistiky a řízení dodavatelského řetězce v jiném ekonomickém regionu na světě. [-]

MSc V Oboru Aplikované Nanotechnologie

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 3 let October 2016 Spojené království Cranfield + 1 více

V tomto Masters v aplikované nanotechnologie Samozřejmě budete zkoumat potenciál uplatňovány nanotechnologie prostřednictvím chytrých a funkčních materiálů pro transformaci celé sektory průmyslu zdravotní péče na energii. Tento kurz MSc zahrnuje technologie navrhovat, realizovat a analyzovat mikro a nano měřítku přístroje, materiály a systémy. [+]

V tomto Masters v aplikované nanotechnologie Samozřejmě budete zkoumat potenciál uplatňovány nanotechnologie prostřednictvím chytrých a funkčních materiálů pro transformaci celé sektory průmyslu zdravotní péče na energii. Tento kurz MSc zahrnuje technologie navrhovat, realizovat a analyzovat mikro a nano měřítku přístroje, materiály a systémy. "Nanotechnologie" se pohybuje od rétoriky humbuk na výrobní realitu. Významné organizace, jako jsou Unilever a QinetiQ uznávají hodnotu integrace miniaturní a nanosystémů. V tomto rychle se měnícím a pulzující atmosféře je velmi důležité, že programy nanotechnologie jsou agilní a splňují požadavky odvětví. Tento inovativní MSc v oboru aplikované Nanotechnologie má za cíl poskytnout Masters studentům důkladnou průpravu na postgraduální pouze prostředí znalosti a dovednosti potřebné pro kariéru technicky založené v nových high-tech průmyslu. Krycí technologie používané navrhovat, realizovat a analyzovat mikro a nano měřítku přístroje, materiály a systémy, spolu s obecným a technologií managementu. Podpořeno projektové práce, to postgraduální kurz zajišťuje absolventi vznikajícím vyškoleni v širokém spektru technických a manažerských dovedností, a mít ostrý zhodnocení významu předmětu k průmyslovým potřebám. Tam jsou četné výhody spojené s podnik postgraduální studijní program v rámci odboru na Cranfield University výrobní a materiálů. Patří mezi ně: Studium v ​​postgraduálním pouze pro prostředí, kde absolventi magisterských často jdou na zajištění pozice v zaměstnání na plný úvazek ve zvoleném oboru, nebo provádět akademický výzkum Přijímat instrukce od předních akademiků i průmyslové praktiky Práce vedle silného výzkumného týmu v rámci odboru Manufacturing and Materials Vyhrazená podpora pro studenty mimo areál včetně rozsáhlých informačních zdrojů řízena knihovnou Cranfield University Poradenství pro podniky podporují své zaměstnance na částečný úvazek programy ve vztahu k individuální a skupinové projekty. Akreditace a partnerství Tento kurz je akreditován v Ústavu materiálů, minerálů a hornictví (IOM3) na základě licence od regulátora Spojeného království, technické rady. [-]

MSc V Oboru Dokonalosti Operací (executive)

Campus forma Kombinované 3 let October 2016 Spojené království Cranfield

Operations Excellence je přední světový program vyvinutý Cranfield University prostřednictvím unikátního spolupráci s Rolls-Royce a Institutu pro výrobu na univerzitě v Cambridge. Kurz je určen pro zlepšení dovedností odborníků, vedoucích k rozvoji operací dodavatelského řetězce, a to jak interně, tak externě. [+]

Operations Excellence je přední světový program vyvinutý Cranfield University prostřednictvím unikátního spolupráci s Rolls-Royce a Institutu pro výrobu na univerzitě v Cambridge. Kurz je určen pro zlepšení dovedností odborníků, vedoucích k rozvoji operací dodavatelského řetězce, a to jak interně, tak externě. Rozvíjí dovednosti a znalosti potřebné k podílet na provádění změn v podnikání. Pokrývá všechny aspekty dodavatelského řetězce, zavádět nové produkty, operační účinných továrny, až k řízení nové technologie a pracovat s dodavateli. Tento kurz se zaměřuje na potřebu vysoce kvalifikovaných odborníků operace potřebné k přeměně operace do world-class podnikání ve všech odvětvích zpracovatelského podnikání. Studenti se učí od ostatních členů kohorty, od hodnocení lektorů a z rozvojových řešení jednotlivých otázek, přes skupinové a individuální projekty. Kurzy jsou pravidelně kontrolovány poradní panel z předních odborníků z průmyslu zajistí, aby obsah je up-to-date a odpovídá potřebám zaměstnavatelů. V zájmu účinného provádění tohoto programu budete potřebovat podporu svého zaměstnavatele nebo sponzoruje společnost. [-]

MSc V Oboru Energetických Systémů A Tepelných Procesů

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 3 let October 2016 Spojené království Cranfield + 1 více

Energie je základním prekurzor pro udržení hospodářského rozvoje a zlepšení životních standardů. Nicméně, racionální a hospodárné využívání energie, s co nejmenším škodám na životním prostředí, je zásadní pro budoucí blaho naší planety. Dosažení energetické účinnosti a snížení znečištění životního prostředí jsou stále důležitými aspekty profesionálního inženýrství ... [+]

MSc v oboru energetických systémů a tepelných procesů samozřejmě byla vyvinuta, aby vybavit absolventy a procvičování inženýry s in-hloubka pochopení základních otázek energetické šetrnosti v průmyslových a obchodních odvětvích. Poskytuje aktuální technické znalosti a dovednosti potřebné k dosažení lepšího řízení energie, navrhování energeticky účinných systémů a procesů, využívání obnovitelných zdrojů energie a efektivní snižování nákladů a omezování znečištění. Tyto znalosti mohou být přímo aplikovány na pomoc různá odvětví hospodářství v zlepšení jejich konkurenceschopnosti tváří v tvář ubývající zdroje, pravděpodobné podstatné zvýšení nákladů na jednotku energie a je naléhavě nutné, aby v souladu se stále více omezující omezování znečištění norem. [-]

MSc V Oboru Finance A řízení

Campus forma Denní studium 1 rok September 2016 Spojené království Cranfield

MSc v oboru Finance a řízení je jeden rok plný úvazek kurz určen jak pro absolventy vysokých škol, kteří chtějí rozvíjet své znalosti v oblasti financí a řízení před hledá první profesionální roli, a pro jednotlivce, kteří již mají pracovní zkušenosti v oblasti financí, nebo vedení a hledají se pohybovat dopředu v jejich kariéře ... [+]

MSc v oboru Finance a řízení je jeden rok plný úvazek kurz určen jak pro absolventy vysokých škol, kteří chtějí rozvíjet své znalosti v oblasti financí a řízení před hledá první profesionální roli, a pro jednotlivce, kteří již mají pracovní zkušenosti v oblasti financí, nebo vedení a hledají se pohybovat dopředu v jejich kariéře. Kurz kombinuje solidní základy v oblasti financí a správních zásad s tvrdého výcviku v příslušných nástrojů a technik, a jak je aplikovat na pracovišti. To je vyučován naším týmem odborníků fakultních, kteří mají rozsáhlé zkušenosti a průmyslu, kteří pravidelně pracují s hlavními globálních finančních služeb organizací, nadnárodních společností a vládních agentur po celém světě. [-]

MSc V Oboru Kybernetické-secure Výrobních Informatiky (podléhá Schválení University)

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 3 let October 2016 Spojené království Cranfield + 1 více

MSc v oboru Cyber-spolehlivý výrobní informatiky rozvíjí znalosti absolventů mají zájem na pokračování kariéry Řešení problematiky kybernetické výzvy a technologie ve výrobě. Tento kurz se zabývá hlavními problémy v oblasti inteligentních výrobě, jako je například počítačová bezpečnost, zpracování velkých objemů dat a internetu věcí. [+]

Nový postgraduální kurz vyvíjí novou generaci výrobních inženýrů, kteří jsou schopni chránit výrobních systémů a strojů znovu kybernetickou hrozbu. Tento kurz kombinuje Cranfield je dlouhodobou odbornost pro poskytování vysoce kvalitních magisterských programů ve výrobě, a bezpečnostní a obranné sektory. Tím, že řeší hlavní výzvy v inteligentní výrobu, studenti naučí používat špičkové technologie v internetu věcí, zpracování velkých objemů dat, cloud computing a Cybersecurity na: Identifikovat internetovým hrozbám ve výrobních systémech z oblaku Chránit výrobních systémů před kybernetickými útoky Zlepšit reakci na incidenty a zotavení po havárii ve výrobních systémech Posoudit náklady kybernetické řešení pro výrobní systémy. Přehled kurzů Vyvinuto ve spolupráci s akademickou obcí a průmyslem z výroby a obranného a bezpečnostního sektoru by se zabývalo současnou poptávku kariéru v Internet věcí (IoT), zpracování velkých objemů dat, cloud computing a kybernetická bezpečnost. Tento kurz poskytuje průmyslově relevantní projekty a přenositelné dovednosti pro rozvojové absolventů vstupujících do tohoto špičkového trhu. MSc v oboru Cyber-spolehlivý výrobní informatiky rozvíjí znalosti absolventů mají zájem na pokračování kariéry Řešení problematiky kybernetické výzvy a technologie ve výrobě. Tento kurz se zabývá hlavními problémy v oblasti inteligentních výrobě, jako je například počítačová bezpečnost, zpracování velkých objemů dat a internetu věcí. Cranfield kurzy obdrží silnou podporu od našich průmyslových partnerů. Tam je silný důraz na uplatnění znalostí v průmyslovém prostředí a vše, výuka je v kontextu průmyslové aplikace. Studenti těžit z naší široké škály vybavení, analytických nástrojů a specializovaných softwarových balíků. Cíle kurzu jsou dosaženy prostřednictvím pečlivě integrovaného a strukturovaného série osmi týdenních hodnocených modulů, skupinového projektu a individuální projekt. Studenti jsou také podporovány ve svém učení a osobního rozvoje prostřednictvím působení: odborné semináře, skupinové plakátu zasedání, skupinové diskuse, skupinové prezentace, video ukázky, případové studie, laboratorních experimentů, ročníkové práce a projektové práce. Akreditace a partnerství Usilovat o akreditaci v roce 2017 z IET, IMechE, BCS a RAES po prvním absolvování tohoto kurzu. [-]

MSc V Oboru Svařovací Techniky

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 3 let October 2016 Spojené království Cranfield + 1 více

Hladina postgraduální svařovací techniky program poskytne absolventům základní znalosti svařovacích technologií a povědomí o současný technický vývoj v příslušných odvětvích. Bude také zlepšit komunikaci, prezentaci, analytické a řešení problémů dovednosti. [+]

Svařování je nedílnou součástí při výrobě široké škály výrobků, od vysokého výkonu laserového svařování velkých lodí, microjoining tenkých drátů do desek plošných spojů. Spojení pokračuje v expanzi; V ropy, zemního plynu a petrochemického průmyslu; v dopravě, včetně automotive, vzdušný prostor, a stavba lodí; ve výrobě elektronických systémů; v obranném průmyslu; a v obecném průmyslu. Svařovacího Engineering MSc řeší tyto potřeby a pokrývá široký-spektrum oblastí, které jsou součástí moderní svařovací techniky, jako je automatizace, hutnictví a materiálové vědy, procesech svařování, design a kvalitu. Hladina postgraduální svařovací techniky program poskytne absolventům základní znalosti svařovacích technologií a povědomí o současný technický vývoj v příslušných odvětvích. Bude také zlepšit komunikaci, prezentaci, analytické a řešení problémů dovednosti. Naši absolventi jsou velmi žádány mezinárodními společnostmi s použitím svařování a spojování technologií a jsou schopny dosáhnout pozice významné strojírenské odpovědnosti. Kromě toho budou absolventi být kvalifikován jednat jako odpovědné osoby ve smyslu evropských a mezinárodních norem jakosti a bude se setkali s velkou část požadavků pro členství v příslušných profesních organizací s znalosti, dovednosti a zkušenosti s řízením projektů výzkumu a vývoje , Tam jsou četné výhody spojené s podnik postgraduální studijní program na Cranfield University. Patří mezi ně: Studium v ​​postgraduálním pouze pro prostředí, kde absolventi magisterských často jdou na zajištění pozice v zaměstnání na plný úvazek ve zvoleném oboru, nebo provádět akademický výzkum Přijímat instrukce od předních akademiků i průmyslové praktiky Vyhrazená podpora pro studenty mimo areál včetně rozsáhlých informačních zdrojů řízena knihovnou Cranfield University Poradenství pro podniky podporují své zaměstnance na částečný úvazek programy ve vztahu k jednotlivým a design projektů. Akreditace a partnerství Tato kvalifikace přispívá ke spokojenosti inženýrské vzdělání a / nebo Znalost kritérií pro svařování používaných při posuzování kandidátů na profesionální členství v Welding Institute (TWI) a registraci s Radou Engineering. Tato kvalifikace může také přispět k posouzení kandidátů žádajících přes alternativní cesta ke studiu na Mezinárodní svářečský inženýr / technolog / specializační k dispozici prostřednictvím TWI. Tento stupeň byl také akreditována Institute of Materials, minerálů a hornictví (IOM3) na základě licence od regulátora Spojeného království, Rada Engineering a RAES - The Royal Aeronautical Society. [-]

MSc V Oboru řízení

Campus forma Denní studium 1 rok September 2016 Spojené království Cranfield

Cranfield MSc v Management je na plný úvazek 13-měsíční program určený pro absolventy s malou nebo žádnou předchozí odborné praxe. Program zařídíme se znalostí, dovedností a porozumění, které potřebujete k úspěchu v podnikání, ať už na místní či celosvětové úrovni. To vám dá důvěru k řešení složitých obchodních problémů a připravit vás na ... [+]

Cranfield MSc v Management je na plný úvazek 13-měsíční program určený pro absolventy s malou nebo žádnou předchozí odborné praxe. Program zařídíme se znalostí, dovedností a porozumění, které potřebujete k úspěchu v podnikání, ať už na místní či celosvětové úrovni. To vám dá důvěru k řešení složité obchodní problémy a připravit vás, aby se na náročné řídící roli v budoucnosti. Prostřednictvím svého studia, budete získat důkladné pochopení teorie řízení jádro, konceptů, nástrojů a technik, a naučit se je aplikovat tvůrčím způsobem v reálných životních situacích. Program bude: pomůže teorii do praxe prostřednictvím výzvy, jako je například manažerské poradenství simulace a tříměsíční stáž. Vylepšete své znalosti podnikání prostřednictvím modulu na inovaci a zavádění nových podniků. Připravte se budete analyzovat data managementu, přijímat rozhodnutí v rámci řízení na základě neúplných informací, a řešit složité obchodní problémy. Vylepšete své měkké dovednosti, jako je sebeuvědomění, duševní houževnatost, komunikace, týmová práce a kulturní citlivosti. Vám pomůže zjistit, jaký druh profesní role jste nejvhodnější pro to, co můžete nabídnout a jak se houpat se pro potenciální zaměstnavatele. [-]

MSc V Oboru řízení Kvality Ve Vědeckém Výzkumu A Vývoji

Campus forma Kombinované 3 let Přihlašování započato Spojené království Cranfield

Naše MSc zaplňuje významnou mezeru v dostupnosti kurzů managementu jakosti pro manažery, vědci, auditory a dalších lékařů, kteří se ucházejí o více nadřízeného role nebo nezávislé poradenství. [+]

Pokrok ve vědě vedly k výraznému zlepšení v životech lidí, ale to je spojený s rostoucím zájmem o bezpečnosti a účinnosti léčiv, přístrojů, biologických, agrochemikálií a chemických látek u lidí, zvířat a životního prostředí. Řízení kvality ve vědeckém výzkumu a vývoje se stala základním nástrojem, který zajišťuje, že moderní pokrok v oblasti farmaceutického, agrochemické, chemických a lékařských přístrojů výrobků, od vývoje k výrobě, jsou realizovány v rámci přísné a robustní kvality framework.This je vyvinut tak, aby odrážely: regulační změny, dopad regulačních inspekcí, struktura mění a potřeby průmyslu. Tato jedinečná kvalifikace, dodávané ve spolupráci s Výzkumným Quality Association (RQA), byl navržen tak, aby se pokryla zvýšená poptávka ze strany zdravotnického průmyslu pro vedoucí pracovníky managementu kvality. K dispozici pouze na částečný úvazek, tento předpoklad je navržen tak, aby být pružné, aby se vešly kolem vaší současnou práci a odpovědnosti. Kurzy jsou k dispozici také na diplom a úrovni certifikátu, což umožňuje ještě větší flexibilitu. Jednotlivé moduly mohou být přítomni jako samostatné krátkých kurzů, aniž by bylo nutné se zaregistrovat na plnou kvalifikaci (pro profesionály se specifickým zájmem). Naše MSc zaplňuje významnou mezeru v dostupnosti kurzů managementu jakosti pro manažery, vědci, auditory a dalších lékařů, kteří se ucházejí o více nadřízeného role nebo nezávislé poradenství. Kurz zachovává vysokou relevanci a měnu prostřednictvím vztahů mezi Cranfield, RQA regulačních orgánů, profesních organizací a mnoha dalšími organizacemi v průmyslu. Tento kurz nabízí flexibilitu a podporu pro ty, kteří chtějí cvičit, zatímco zbývající v zaměstnání a poskytuje delegátů neocenitelné přístup k profesionálů a sítí akce přispět k rozvoji jejich kariéry. Studenti pocházejí z Velké Británie a EU a obvykle mají něco od 2 - 25 let zkušeností v oboru. Tato kombinace poskytuje vynikající možnosti pro vytváření sítí a výměny znalostí. K dispozici je 15 míst k dispozici na tomto kurzu - počet žáků ve třídě jsou chována relativně malé pomoci vytvořit interaktivní prostředí a zajistit, každý student dostane vynikající podporu od našeho akademického týmu. Přehled kurzů Řízení kvality ve vědeckém výzkumu a vývoji MSc je součástí našeho výkonného MSc programu. To poskytuje pracovní profesionálům možnost získat formální kvalifikaci v Quality Assurance. Tento program je speciálně navržen tak, aby pomohl podpořit, aby se vešly studium do svého pracovního života. Moduly jsou ve zhuštěné formě ceníme zajištění času mimo kancelář je náročná a mimo areál je k dispozici prostřednictvím on-line zařízení a osobní podporu tutora prostřednictvím e-mailu a telefonu podporu. MSc představuje klíčové pro zajištění kvality metody, postupy a procesy jsou v současné době zaměstnán ve zdravotnictví a souvisejících odvětvích, a zároveň hledá pro změnu dynamiky týmů odpovědných za zajišťování kvality. Kurz vám umožní rozvíjet: Pevný základ regulačních požadavků a norem Pokročilé dovednosti pro řízení kvality týmy a systémy Pravomoc poskytovat kvalitní výsledky a výkonnost podniku. Cranfield klade velký důraz na praktické a přenositelné dovednosti. Uvědomujeme si, že váš současný nebo budoucí zaměstnavatel ocení vaši schopnost uplatnit své znalosti a dovednosti k akci. Dáváme vám možnost rozvinout nepostradatelný týmové práce, projektový management a nezávislé výzkumné dovednosti. MSc umožňuje provést individuální výzkumný projekt týkající se řízení kvality v průmyslu. Jsme přesvědčeni, že tato příležitost vám dá značnou výhodu v této oblasti. Řízení kvality MSc se skládá ze tří částí: Formální učil složku, která obsahuje osm modulů Základní principy integrace - Integrace portfolio Individuální výzkumný projekt. Akreditace a partnerství Kurz je ve spolupráci s Research Quality Association RQA. [-]

MSc V Oboru Řízení Podniku A Podnikové Udržitelnosti

Campus forma Denní studium 1 rok September 2016 Spojené království Cranfield

Cranfield MSc v řízení a udržitelného rozvoje firmy vám poskytne dovednosti znalostmi a praktickými potřebné k úspěchu v podnikání, s důrazem na podnikové udržitelnosti. Program splňuje rostoucí poptávku po manažery, kteří mají schopnosti, sebedůvěru a inspiraci k trvalé udržitelnosti a zodpovědnosti místo v srdci toho, jak se jim podaří. [+]

Cranfield MSc v řízení a udržitelného rozvoje firmy vám poskytne dovednosti znalostmi a praktickými potřebné k úspěchu v podnikání, s důrazem na podnikové udržitelnosti. Program splňuje rostoucí poptávku po manažery, kteří mají schopnosti, sebedůvěru a inspiraci k trvalé udržitelnosti a zodpovědnosti místo v srdci toho, jak se jim podaří. Tenhle rok plný úvazek program vám pomůže vytvořit spojení mezi managementem a porozumění teorie firemní udržitelnosti a koncepty, a jejich uplatnění prakticky v reálném světě podnikatelské prostředí. Dodává se v pestré, stimulující a zkušenostního učení prostředí, všechny učil moduly se skládají z formálních přednášek, ve své třídě případových diskusí a samostudium. Získáte chápání teorií managementu jádro, konceptů, nástrojů a technik, a naučit se je aplikovat tvůrčím způsobem v reálných životních situacích. Akademický design kurzu je podpořen realitou reálných firemních udržitelných obchodních otázkách, což vám umožní použít své nově nabyté znalosti a dovednosti přímo do zaměstnání po ukončení programu. [-]

MSc V Oboru řízení Zadávání Veřejných Zakázek A Dodavatelského řetězce

Campus forma Denní studium 1 rok September 2016 Spojené království Cranfield

Tento kurz byl vyvinut produkovat odborné odborníky zadávání veřejných zakázek a poskytne vám s odbornými znalostmi a dovednostmi pro další svou kariéru v řízení dodavatelského řetězce. Cranfield MSc v zadávání veřejných zakázek a řízení dodavatelského řetězce, je na plný úvazek jednoroční program, který začíná v září každého roku. Kurz bude rozvíjet své znalosti a dovednosti v oblasti zadávání veřejných zakázek a ... [+]

Tento kurz byl vyvinut produkovat odborné odborníky zadávání veřejných zakázek a poskytne vám s odbornými znalostmi a dovednostmi pro další svou kariéru v řízení dodavatelského řetězce. Cranfield MSc v zadávání veřejných zakázek a řízení dodavatelského řetězce, je na plný úvazek jednoroční program, který začíná v září každého roku. Kurz bude rozvíjet své znalosti a dovednosti v oblasti nákupu a vás naučí, jak je použít prostřednictvím řady specializovaných modulů, mezinárodní studijní cesty, návštěvy průmyslu reproduktory a možností na dokončení projektu firemního bázi. Program také klade důraz na osobní a profesní rozvoj, který vám pomůže spravovat sami, spolupracovat s ostatními, efektivně pracovat v organizacích a pokrok ve své kariéře. Budete mít možnost využít psychometrických testů a nástrojů pro vlastní hodnocení pochopit, více o tom, jak budete pracovat, a to, co si ceníte, a budete mít podporu pro zlepšení své odolnosti, týmová práce a komunikačních dovedností. [-]

MSc V Pokročilých Lehkých Konstrukcí A Dopadu

Campus forma Denní studium 1 rok October 2016 Spojené království Cranfield

MSc v pokročilé lehké struktury a dopadů je vhodná pro absolventy ve strojírenství, fyziky nebo matematiky. Tento kurz vás připraví na vzrušující kariéru, od strukturní analýzu a optimalizaci designu, vývojem systémů na ochranu havárie na formuli 1, předpovídání leteckém integritu komponent po střetu s ptákem dopadu, a mnoho dalšího. [+]

Navrhování konstrukcí přes pokročilé románu, lehkých materiálů je jednou z klíčových technologií jak pro letectví a automobilovém průmyslu sladit s národními cíli pro snižování uhlíku. Při snižování inherentní strukturální váhu, je důležité nebyla ohrožena bezpečnost, protože strukturální integritu a projektování pro klíčových faktorů designu odolnost proti nárazu stát. Pochopení toho, jak hliníku nebo kompozitních konstrukcí a materiálů provést přes jeho životního cyklu při statickém a dynamickém zatížení, včetně srážce s ptákem a vyžaduje odborné znalosti v celé řadě oblastí. Jako nové simulační a materiálové technologie vzniknou, existuje nadále potřeba pro talentované zaměstnance s silná, aplikovat znalosti v strukturní analýzy, spolu s příslušnými technickými dovednostmi v numerické simulace. Neexistují žádné další kurzy, které poskytují specializované odborné školení v oblasti odolnosti proti nárazu a nárazu, vzniklé v mnoha našich absolventů zajišťujících zaměstnání nebo výzkum nabízí před dokončením kurzu. Založena v roce 2003, tento kurz je podporován úzkými vazbami s průmyslem, a to prostřednictvím studentských projektů, odborných přednášek a co je důležitější, tím, že zaměstná naše absolventy. MSc v pokročilé lehké struktury a dopadů je vhodná pro absolventy ve strojírenství, fyziky nebo matematiky. Tento kurz vás připraví na vzrušující kariéru, od strukturní analýzu a optimalizaci designu, vývojem systémů na ochranu havárie na formuli 1, předpovídání leteckém integritu komponent po střetu s ptákem dopadu, a mnoho dalšího. Přehled kurzů MSc v pokročilé lehké struktury a dopadu se skládá z osmi povinných vyučovaných modulů, což je skupina projektu a individuální výzkumný projekt. Kromě řízení, komunikace, týmové práce a výzkumu dovednosti, bude každý student dosáhnout alespoň tyto studijní výsledky z tohoto studia předmětu: Vybavit absolventy s pochopením a hlubší znalosti o stavební mechaniky a numerické analýzy pro průmyslový a aplikace výzkumu. Pro zajištění silné aplikované schopnosti v simulaci, analýzu, navrhování a testování ve struktuře a odolnosti proti nárazu polích, a poskytnout studentům řešení problémů dovednosti pro řadu průmyslových inženýrských problémů s využitím moderního softwaru. Vyvinout a pochopení základních jevů na inženýrských sítí v reálném životě a rozvíjet průmyslově relevantní a prodejné aplikované dovednosti. Chcete-li poskytnout infrastrukturu vhodnou pro dokončení základního nebo aplikovaného výzkumu projektu. Akreditace a partnerství Usilovat o akreditaci od: Instituce strojních inženýrů (IMechE) Royal Aeronautical Society (RAeS) Engineering Rada. [-]

MSc V Strategic Marketing

Campus forma Denní studium 1 rok September 2016 Spojené království Cranfield

Tento program vám dá specializované dovednosti a znalosti, aby se stal úspěšným marketingový manažer budoucnosti. Získáte důkladné pochopení oblastí, včetně marketingové strategie, digitální marketing, branding, komunikace, marketingového poradenství, CRM, key account management, průzkum trhu nebo vícekanálový marketing ... [+]

Tento program vám dá specializované dovednosti a znalosti, aby se stal úspěšným marketingový manažer budoucnosti. Získáte důkladné pochopení oblastí, včetně marketingové strategie, digitální marketing, branding, komunikace, marketingového poradenství, CRM, key account management, průzkum trhu nebo vícekanálový marketing. Navrženo s vysokými marketingovými odborníky, aby vám špičkové znalosti a dovednosti v oblasti strategického marketingu. Praktické dovednosti jsou rozvíjeny prostřednictvím aktuálních případových studií, ve své třídě debaty, mistrovské kurzy a hostující přednášky vysoce postavených průmyslovými partnery, a skutečný-život Marketing Consulting Projekt zahrnuje renomované organizace. Rozmanitá, multi-národní kohorta poskytuje mezinárodní studijní příležitosti umožňující sdílet marketing pohled a zkušenosti. Naše unikátní, soběstačný kampus, jen jednu hodinu od Londýna, nabízí přátelské postgraduální zaměřené na vzdělávací prostředí s bezkonkurenční přístup k lektorů a podpůrného personálu. 99% z Cranfield School of Management studentů magisterských ucházejících se o zaměstnání jsou zaměstnány do 3 měsíců od ukončení studia. [-]

MSc V řízení A Podnikání

Campus forma Denní studium 1 rok September 2016 Spojené království Cranfield

Naše MSc v oboru managementu a podnikání programem vás naučí, jak začít svůj vlastní podnik, aby růst rodinný podnik nebo inovovat uvnitř existující organizace. Je vhodná pro absolventy ze všech prostředí, včetně těch, které se umění, humanitní vědy, společenské vědy, vědy, techniky a technologie stupňů ... [+]

Naše MSc v oboru managementu a podnikání programem vás naučí, jak začít svůj vlastní podnik, aby růst rodinný podnik nebo inovovat uvnitř existující organizace. Je vhodný pro absolventy ze všech prostředí, včetně těch, které se umění, humanitní vědy, společenské vědy, vědy, techniky a technologických oborech. Tenhle rok, plný úvazek magisterský studijní program je dodáván přes čtyři termíny. Budete studovat řízení základní a specializované podnikatelské moduly a naučit se tvořivě aplikovat své znalosti v praktických situacích. [-]

Pokročilé Strojírenství MSc / Pgcert / Pgdip

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 3 let October 2016 Spojené království Cranfield + 1 více

MSc v Advanced Strojírenství byl nastaven tak, aby doplňovaly naše stávající odborných kurzů poskytnutím obecného pokročilého strojírenství samozřejmě i pro studenty, kteří dávají přednost široké uznání celé řady strojírenských témat ... [+]

Kurz poskytuje pokročilé, postgraduální vzdělání v teorii a praxi strojírenství. Kurz zahrnuje širokou škálu strojírenských témat, zejména v rámci odvětví energetiky a dopravy, včetně strojírenství design a hodnocení. MSc v rozšířeném strojní kurz byl vyvinut tak, aby vybavit absolventy s in-hloubka pochopení projektového řízení, designu, počítač pomáhal inženýrství, provoz a optimalizace strojů, stavební mechaniky a integrity.The MSc v oboru Advanced strojního inženýrství je odlišit od další kurzy ve světě, a to především jeho průmyslovém kontextu prostřednictvím pevných vazeb, které máme s národní a mezinárodní průmysl. Stavíme naše průmyslové vazby prostřednictvím výzkumu a poradenství, která nám umožňuje poskytovat praktické a aktuální příklady pomoci ilustrovat učení v celém průběhu. [-]

Přes životnosti Systému Globální Navigace MSC

Campus forma Kombinované 3 let Přihlašování započato Spojené království Swindon Cranfield + 1 více

MSc v oboru přes životnosti systému globální navigace poskytuje nezbytný základ pro budoucí lídry v organizacích, kteří chtějí maximalizovat "hodnoty z užívání" z výrobní systémy složité, s dlouhou životností, a stát se vedoucí změn pro systém globální navigace. [+]

Náklady a dopad na životní prostředí, jak udržet složité, s dlouhou životností aktiv a infrastruktury provozní efektivně je významný. Schopnost majitelů a správců nasadit vynikající schopnosti prostřednictvím životnosti podpory bude stále zásadní význam pro splnění akcionáře a požadavky veřejnosti v zítřejším světě. Tyto požadavky stále větší důraz na lepší dostupnost, při současném snížení nákladů na podporovat služby a vybavení. To má za následek, že je třeba pro nové a integrovaného přístupu ke vzdělávání v rámci inženýringu a operace správy. S tímto rychle se rozvíjející zájem na "servis a podpora inženýrství", MSc v průchozím životě Systém globální navigace poskytuje nezbytný základ pro budoucí lídry v organizacích, kteří chtějí maximalizovat "hodnoty z užívání" z komplexních systémů výrobků s dlouhou životností, a se stávají vůdci změna pro systém globální navigace. Proč tento kurz Umožňuje podporu kariéry, zatímco budete studovat Přizpůsobené k uspokojení rostoucí poptávky po world-class systémů a profesionály údržby Spojuje teorii a praxi s 60% společnost zaměřená projektovou práci Skupinové a individuální práce se projekty podporované zaměstnavatelem / sponzoruje společnost Výborný personál-to-studenta poměr Průmysl praktici učit vedle akademických odborníků z Cranfield a obrany akademie Shrivenham Další podpora studentů prostřednictvím individuálního koučování a mentoring a on-line učení platformy Absolventi členství poskytuje vynikající síťové příležitosti Postgraduální diplom (PgDip) a certifikát (PgCert) kvalifikace také k dispozici. FINANCOVÁNÍ Možnosti financování existují, včetně průmyslového sponzorství, školních stipendií a řada obecných externích systémů. Pro většinu částečný úvazek studentů sponzoring je organizována jejich zaměstnavatelů. Doporučujeme, abyste o tom s vaší společnosti v prvním stupni. [-]

Videos

Why Cranfield University is the best choice for postgraduate study

Cranfield University Student Advice Centre

Contact
Adresa destinace
College Road
Cranfield

Cranfield, Anglie, MK43 0AL GB
Adresa destinace
Cranfield University
Swindon, Anglie, SN6 8LA GB