Coventry University London Campus

Úvod

Read the Official Description

Coventry University je vážně o podnikání. Již jeden z největších poskytovatelů podnikatelských studijních programů v Evropě; náš význačný portfolio rozšířila s řadou kurzů dodaných v naší londýnské Campus, v centru města Londýn.

Nachází se v centru Londýna, Coventry University London Campus nabízí celou řadu programů v podnikání, účetnictví, finance, management, řízení lidských zdrojů, ropy a zemního plynu management, móda, Hospitality & Tourism a marketingu. Věříme, že neexistuje lepší místo, naučit o podnikání než na studium a práci v centru světového globálního obchodu a finanční centrum; ale zároveň je obklopen mnoha divadel, muzeí a galerií, které přispívají k bohaté dědictví Londýna.

Moderní univerzity v roce a vysoce hodnoceny


Coventry University byl jmenován "University of the Year za studentský zkušenost" v Times a Sunday Times Good University Guide 2015 a 2016, a udržel jeho titul "moderní univerzity of the Year" pro třetí rok po sobě (2014,2015 a 2016). Průvodce vidí Coventry University zařadil 47. ve Velké Británii a shora mezi moderními univerzit v zemi (poskytované univerzitní status od roku 1992).

Průvodce Times a Sunday Times uvádí úrovně spokojenosti vysoko studentské jako významný faktor v univerzitním vzestup, po boku svým inovativním přístupem k poskytování cenově dostupné, alternativní trasy do vysokoškolského vzdělávání v Coventry a také v Londýně přes Coventry University London Campus. Zlepšení v The Times a Sunday Times pořadí sledovat nedávný úspěch University je v lize tabulce Guardian univerzity 2016, ve kterém Coventry vzrostl šest míst proniknout do Spojeného království vrcholu 30 poprvé a nyní zařadil 15th. .

INOVATIVNÍ progamme Dodávka a odborníků z tohoto odvětví TUTOŘI
Náš vzdělávací program je vyztužena moduly na míru šitých, aby všechny studenty se základními dovednostmi zaměstnatelnost.
Všechny naše programy jsou naplněny pracovních aktivitách a podporovány našimi Leadership přednášky s vysoce postavených obchodních údajů. Příprava na světě práce je vložený do všech našich programů.

Každý z nich byl vyvinut speciálně pro studenty Coventry University London Campus. Pomocí přední odborníci, vytvořili jsme intenzivní a na míru programy, které jsou zaměřené na přípravu studentů pro úspěšnou mezinárodní obchodní kariéru.

Jsme hrdí na naši dopustil, velmi zkušený a profesionální personál. Pocházím z více než 20 zemí, naši lektoři mají bohaté zkušenosti z globálního rozsahu průmyslů. Navrhli jsme všechny naše programy, být živý, interaktivní a relevantní pro podnikatelským světem; přináší směs přednášek, seminářů a skupinové práce v naší účelových zařízení, včetně moderních učeben, zasedacích místností a simulované obchodní podlaze.

ZÁRUKA stáže nebo práce související PROJECT *
Vaše zaměstnatelnost je naší hlavní prioritou a jsme odhodláni nabízet studentům na naší londýnské areálu skutečný podnikatelské zkušenosti, spolu s vynikající studijního programu a řady pracovních zkušeností příležitostí ucházet se.
To zajistí, že úspěšní studenti získají značný vhled do skutečného podnikání, a mít podporu k dispozici absolvent s kvalifikaci a dovednosti potřebné, aby bezprostřední vliv s jakýmkoli novým zaměstnavatelem. Coventry University London Campus je prvním krokem směrem k vaší budoucí kariéře, a my jsme se zavázali k produkci vysoce zaměstnatelní absolventů.

* K dispozici u vybraných kurzů pro studenty, kteří splňují požadavky na způsobilost. Obraťte se na London Campus pro více informací.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MSc »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MSc

Magistr V Globální Finanční Obchodování (MSC) - London Areál

Campus forma Denní studium 1 rok October 2016 Spojené království Londýn

Tento program je zaměřen na profesionály, kteří chtějí upevnit své znalosti ze světa mezinárodního finančního obchodování. Kurz se zabývá principy ... [+]

Master in Global Financial Trading (MSc) - London Campus

 

Tento program je zaměřen na profesionály, kteří chtějí upevnit své znalosti ze světa mezinárodního finančního obchodování. Kurz se zabývá principy globálních finančních trzích, využívaných systémů a jejich dopad v široké řadě moderních manažerských problémů. Pomocí našich technologií bohaté plně simulované obchodní podlaží, zrcadlení nejvyšší investiční banku, studenti těžit z bezkonkurenční konkurenční výhodu na světovém trhu financování zaměstnanosti. Tento kurz poskytuje studentům praktické znalosti a dovednosti potřebné pro efektivní vedení v rychle se měnícím světě globálních trhů. Tento kurz také poskytuje školení pro vysoce ceněné finanční informace Associate (FISD) certifikát, uznávají předních světových finančních informací společností.... [-]


Magistr V Mezinárodní Módní Marketing (MSC) - London Areálu

Campus forma Denní studium 1 rok October 2016 Spojené království Londýn

S módním průmyslu v hodnotě Kč 21bn každoročně britské ekonomiky, nová generace manažerů se silným nadace v cross-kulturní ... [+]

Master in International Fashion Marketing (MSc) - London Campus

 

S módním průmyslu v hodnotě Kč 21bn každoročně hospodářství Spojeného království, je nová generace manažerů se silným nadace v cross-kulturní komunikaci a mezinárodního obchodu třeba reagovat na potřeby stále více citlivé spotřebitele a konkurenčního trhu v oblasti módní marketing. Díky neustálému nárůstu meziroční meziroční růst v průmyslu, tam je poptávka po vysoce kvalifikovaných manažerů vzdělaných s určitým pochopením požadavky trhu v tomto odvětví.

Proč si vybrat tento kurz?

Tento kurz má svou budoucí zaměstnatelnost a jeho zaměření. Pokud se rozhodnete studovat na Coventry University London Campus budete těžit z: ... [-]


Msc Global Finance

Campus forma Denní studium 1 rok October 2016 Spojené království Londýn

Tento kurz je určen pro studenty s výrazným zájmem v oblasti financí, který je připravuje na širokou škálu finančních kariéry a aktivní účasti na světových finančních trzích. [+]

PŘEHLED Tento program byl navržen tak, aby odrážely základní kandidáta tělo znalostí v odborném finanční akreditační zkoušky, jako je Financial Risk Manager (FRMTM). Kromě získání magisterského titulu budete také vybudovat specializaci v tradiční finanční analýzy, alternativní investice nebo řízení finančních rizik, který je určen k vám pomohou uspět v těchto velmi přísnou zkoušku. Vyrovnání s odbornou kvalifikací pomáhá dodat kariéry připravenou základní finanční způsobilost vyžadovanou globálními finančními institucemi. Proč si vybrat tento PROGRAM? MSc Global Finance je vyučován vysoce kvalifikovanými akademickými pracovníky, kteří jsou držiteli doktoráty a / nebo profesionální akreditaci jako jsou CFA ® a / nebo FRMTM, některé mají výrazné zázemí v oblasti financí, získaných při práci as finančními analytiky a manažery předních investičních bank, společnosti spravující aktiva firmy nebo hedgeové fondy. Kromě toho předmětné oblasti účetnictví a financí na univerzitě Coventry je zařazen 7th v tabulce Guardian University Předmět League 2016. MODULY Kvantitativní metody a finanční modelování Etika a profesních standardů ve Finance Trading Economics Podnikové finance Finanční výkaznictví a analýzy Cenné papíry a deriváty Market Metody Business Research Mezinárodní finance možnosti projektu Internship Consulting Project podnikání Project simulace Disertační práce data zahájení magisterských programů jsou dodávány přes čtyři termíny a můžete si vybrat začít svůj program v říjnu 2016 nebo v lednu 2017. VSTUPNÍ POŽADAVKY Druhá třída diplom (2: 2) nebo vyšší. Žádosti uchazečů s rovnocenným stupněm a odpovídající zkušenosti budou posuzovány individuálně. Praxe je žádoucí, ale není nezbytné. BUDOUCÍ PROSPEKTY "Zaměřena na absolventy se zájmem o účetnictví a financí, program vás připraví na řadu rolí v průmyslu. Budete využívat odvětví softwaru, jako je SAP, Bloomberg a Capital IQ. "Program Leader, MSc Professional Accounting Navštivte stránky MSc Global Finance na Campus stránkách Coventry University v Londýně pro více informací! [-]

Msc Profesní účetní

Campus forma Denní studium 1 rok January 2017 Spojené království Londýn

MSc bude vhodný pro studenty, jejichž cílem je porozumět významu účetnictví a účetní profese v mezinárodním kontextu. [+]

PŘEHLED Tento program je určen pro studenty, kteří mají bakalářský titul v účetnictví nebo příbuzný předmět a těm, kteří jsou kvalifikovaní účetní, ale chtějí rozvíjet větší porozumění účetnictví zlepšit svou kariéru v širších manažerských pozicích. Získáte titul z No. 15 UK University, který je také zařazen No. 7 pro účetnictví a financí u stolu Guardian univerzity liga 2016. Proč si vybrat tento PROGRAM? Výběrem ke studiu tohoto programu budete mít možnost dát své nové našel obchodní znalosti do praxe v reálném světě. Nabízíme řadu možností pracovní zkušenosti jako součást své možnosti dráhy projektu, a to včetně stáží a poradenství projektu možnost se zaměstnavateli. MODULY Audit, Jistota a profesní etiky Profesionální účetní výkaznictví a analýzy Global Financial Management Global Performance Management zdanění Metody Business Research Školení SAP Účetní simulace Project možnosti projektu Internship Consulting Project podnikání Project simulace Disertační práce AKREDITACE Budete mít možnost získat maximální výjimky z ACCA, CIMA, ICSA a ICAEW. data zahájení Naše další termíny příjmu pro MSc Professional účetnictví jsou v lednu 2017 a dubnu 2017. stipendií Coventry University London Campus je potěšena, že nedávno zahájené přes £ 180,000 v hodnotě stipendií pro UK a mezinárodní studenty, kteří jsou držiteli nabídku studia na říjen 2016, leden 2017 a dubnem 2017 vstup. Můžete se dozvědět více o našich stipendia zobrazením našich webových stránkách. VSTUPNÍ POŽADAVKY Druhá třída diplom (2: 2) nebo vyšší. Žádosti uchazečů s rovnocenným stupněm a odpovídající zkušenosti budou posuzovány individuálně. Praxe je žádoucí, ale není nezbytné. BUDOUCÍ PROSPEKTY Zaměřena na absolventy se zájmem o účetnictví a financí, program vás připraví na řadu rolí v průmyslu. Budete využívat odvětví softwaru, jako je SAP, Bloomberg a Capital IQ. Navštivte stránku MSc Professional Accounting v areálu stránkách Coventry University v Londýně pro více informací! [-]

Pohostinství A Cestovní Ruch MBA - Londýn Areál

Campus forma Denní studium 1 rok October 2016 Spojené království Londýn

Tento kurz vám nabízí možnost spojit akademické studie s reálnou zkušeností s podnikáním v centru Londýna - nejpopulárnější destinací města ... [+]

Pohostinství a cestovní ruch MBA - London Campus

 

Tento kurz vám nabízí možnost spojit akademické studie s reálnou zkušeností s podnikáním v centru Londýna - nejpopulárnější destinací město na světě. Tento program byl vytvořen v konzultacích s klíčovými průmyslovými subjekty a zaměřuje se na rozvoj hands-na dovednosti, které potřebujete k zahájení úspěšné mezinárodní obchodní kariéru. Budeme vám s odbornými znalostmi a souborem přísných a průmysl-příslušných analytických nástrojů pro vedení a manažerských pozicích. Cílem kurzu je vybavit širokou škálu důležitých osobních dovedností, včetně schopnosti efektivně komunikovat, jednat s náročnými situacemi a vedoucí v měnícím se světě. Tento "balíček" znalostí, dovedností a praktických zkušeností z vás udělá velmi žádaný zaměstnanec.... [-]


Contact
Adresa destinace
Coventry University London Campus,
University House,
109-117 Middlesex Street

London, Anglie, E1 7JF GB