City University London - School of Arts

Úvod

Read the Official Description

City University London

&nbsp

Nachází se v samém srdci Londýna, náš přístup ke vzdělání čerpá z více než 100 letou tradicí.

&nbsp

- Tradice a kvalita: Naše kořeny sahají více než 100 let. Univerzita začala v roce 1894 a získal jeho Royal chartu v roce 1966.


- Ideální poloha: Nacházíme se v jedné ze světově nejvíce vzrušujících měst, v blízkosti obou West End a finančním centrem Velké Británie.


- Vynikající vyhlídky: Máme výbornou pověst pro absolventa zaměstnání a vzdělání z City University London vás připraví pro své budoucí kariéře.

- Top-hodnocené výzkumu: Studenti prospěch z učení, že je informován o nejnovější výsledky výzkumu - jsme byli zapojeni do průkopnický výzkum na více než 100 let.


- Professional: Co univerzity pro podnikání a povolání, více než two-thirds naše kurzy jsou uznávány příslušným profesním sdružením. Našich škol a oddělení jsou úzce propojeny s podniky a organizacemi, jimž slouží.


- Mezinárodní: Naši studenti pocházejí z více než 150 zemí. V Evropě máme vztahy s více než 50 vysokých škol a mnoho našich studentů strávit jeden rok svého stupně studia v zahraničí. Stejně jako výměna odkazů s univerzitami v Severní Americe a na Dálném východě, pořádáme prosperující program studia v zahraničí.

&nbsp

&nbsp

Škola umění

&nbsp

Škola umění je pulsující škola s rozšiřující se zaměřením na studium a vývoj umění, médií a kulturních podniků.

&nbsp

Máme rozsáhlé kontakty s těmi pracují v těchto odvětvích, v Anglii iv zahraničí, a to prostřednictvím naší rozsáhlé sítě absolventů, náš svět-třída pověst a naše obrovské seznam průmyslu-založil hostující řečníci a hostujících profesorů.

&nbsp

Absolvent míry zaměstnanosti jsou trvale vysoké přes školy a pomáháme tvar myšlení a praxi na mnoha úrovních v těchto profesích.


Škola má rozšiřující se program pro výzkum, se silnými výsledky pro hudbu a kulturní politiky a managementu v posledním Research cvičení.

Vidět MA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MA

Ma V Kulturním Vedení

Campus forma Kombinované 2 let August 2016 Spojené království Londýn

Kulturní vedení MA je navržen tak, aby zvýšení schopnosti jednotlivců a organizací, rozvoj kritického pochopení kultury a role vůdců v něm. [+]

Kulturní vedení MA - Spustit ve spolupráci s Cass Business School

Kulturní vedení MA je navržen tak, aby zvýšení schopnosti jednotlivců a organizací, rozvoj kritického pochopení kultury a role vůdců v něm.

MA se snaží posílit sebevědomí a rozvíjet interpersonální dovednosti potřebné k vybudování, motivovat a posílit týmy, aby se zase vize do reality. To je základní přesvědčení, že vedení musí být rozvíjeny na všech úrovních v rámci organizace.

MA probíhá ve spolupráci s Cass Business School, jehož centrum Charity účinnost budou učit dva ze šesti modulů, ŘO. Lektorů z Cass se také naučí Třetí modul pro vedení a řízení změn. ... [-]


Ma V Oblasti Kultury, Politiky A Správy

Campus forma Denní studium Kombinované 1 rok August 2016 Spojené království Londýn + 1 více

Tento program - MA v kultuře, politice a managementu, byl navržen ve spolupráci s kulturními tvůrci politik a soukromém i veřejném sektoru na rozvoj dovedností a znalostí, které potřebujete k zahájení dalšího kariéry ve výtvarném umění, vystoupení umění nebo muzea a kulturní dědictví. [+]

Tento program - MA v kultuře, politice a managementu, byl navržen ve spolupráci s kulturními tvůrci politik a soukromém i veřejném sektoru na rozvoj dovedností a znalostí, které potřebujete k zahájení dalšího kariéry ve výtvarném umění, vystoupení umění nebo muzea a kulturní dědictví. Jejím cílem je rozvíjet své kritické chápání tvůrčího a kulturního průmyslu a zlepšit své dovednosti, aby se stal klíčovým hráčem v této oblasti.

Moduly jsou intenzivní a podívat se na konkrétní témata týkající se politiky a správy v oblasti kultury. Struktura kurzu vám umožní zaměřit se na své vlastní oblasti zájmu v průběhu práce a výzkumu, jako vizuální umění, performance a umělecké dědictví. ... [-]