Cambridge Judge Business School Entrepreneurship Centre, University of Cambridge

Úvod

Read the Official Description

V roce 2015, Cambridge soudce Business School se obrátil 25 let a kloubové svou vizi tak, aby zahrnovala celý podnikatelskou cestu, vypouštět Podnikání Centre pod záštitou HRH vévoda z Yorku. Podnikavost centrum v Cambridge soudce Business School má za cíl inspirovat, umožnit výzkum a podnikání. Centrum zahrnuje plnou podnikatelské cestu - počínaje posílení začínající podnikatele až po vytváření a rozvoje v rané fázi podnikání, celou cestu až do malých a středních růst velikosti podniku.

Posláním podnikavost střediska je podpořit univerzita podnikatelského rozvoje a komercializaci nových myšlenek talentů Cambridge; posílit rozvoj kapacit řízení ve Cambridge podnikatelského ekosystému a mimo něj; rozvíjet a sdílet promyšlené vedení, které založí University of Cambridge jako globální znalostní lokusu pro podnikání; a poskytnout kritickou zdroj pro podnikatele, mentory a investory.

Programy nabízené střediskem zahrnují Postgraduální diplom v oboru podnikání, urychlit Cambridge, zapálit, Enterprise úterý a růstem klub malých a středních podniků.

Navštivte naše webové stránky http://www.jbs.cam.ac.uk/entrepreneurship/Pro více informací. E-mail: ec@jbs.cam.ac.uk

This school offers programs in:
  • Angličtina

Programs

Tato škola dále nabízí:

Contact
Adresa destinace
Cambridge Judge Business School, Trumpington Street
Cambridge, Anglie, CB2 1AG GB