Ashridge Executive Education

Úvod

Read the Official Description

EFMD Equis Accredited
PROCO

Pomoc při budování vůdce již více než 50 let

Byla založena v roce 1959 s počáteční podporou ze společností včetně Shell a Unilever, Ashridge Executive Education byla zaměřena na pomoc lidem, společnostem a organizacím dosáhnout úspěchu. Naše výzkumné, pedagogiky, a kurzy vždy měli jediný cíl: zlepšit jak organizace provádět a jak manažeři vedou.

Flexibilní učení učil fakulty s reálnými zkušenostmi

Fakulta

Uvědomujeme si, že rovnováhu mezi prací a každodenní život se studiem může být náročné. Proto jsou naše výkonné studijní programy jsou navrženy tak, aby být velmi flexibilní, aby pomohl zaneprázdněné profesionály. Všechny naše programy jsou na částečný úvazek, on-line, nebo směs obojího. Naše fakulta hrdí na svou vášeň pro výuku, a mnozí z nich dosáhla významného úspěchu v podnikovém světě, což znamená, že to, co učí je silně ovlivněn jejich skutečné životní zkušenosti.

Incredible umístění inspiruje učení

Rozšiřte své myšlení na náš dech Ashridge majetku. Bývalé královské rezidence nastavit na 5000 akrů parku, Ashridge je ideálním místem ke kroku pryč od své každodenní práci a ponořte se do učení.

Absolvent s trojitým akreditované stupně ze světově nejvíce International Business School

Jsme unikátní v mezinárodní obchodní školní komunity, protože my jsme triple-akreditované a ocenění duální USA a UK stupňů. Jsme hrdí, že Ashridge Executive Education je akreditována tří prestižních světových akreditačních orgánů: AACSB, EQUIS a AMBA. To znamená, že míra se zvýší celosvětového uznání a potenciál, aby vás ještě trvat.

Náš průkopnický výzkum udržuje vaše učení relevantní

Provádíme průkopnický výzkum se zaměřením na otázky, které mají vliv na vůdce a organizace dnes. Uzemněním náš výzkum v každodenní praxi, abychom zajistili, že naše osnovy je vždy relevantní převažujícího podnikatelského prostředí.

Připojte se k absolventů síť, která skutečně klene nad zeměkoulí

AlumniM

Se napojíte komunitu 16.000 absolventů, se šíří přes 156 zemích. Naše programy čerpat účastníků z celého světa, což představuje celou řadu průmyslových odvětví a pozadí. Ty budou vystaveni novým perspektivám a mít za úkol myslet jinak.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Zobrazit magisterské programy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Magistr

Mistři V Manažer Trénovat (AMEC)

Campus forma Kombinované 2 let March 2017 Spojené království Londýn

Ashridge Master in výkonného Koučování (AMEC) je určen pro ty, kteří chtějí, aby se stal akreditovaným trenérem. [+]

Stal profesionálním výkonný trenér, plně akreditované a vybaveny nejnovějšími poznatky v oboru. Přezkoumat a znovu zahájit svou praxi, zaměstnávají nejlepší ze své přirozené schopnosti, dozvědět se o sobě jako trenér prostřednictvím dohledu a co-trénovat a plnit některé z nejzkušenějších odborníků v této oblasti.

Přidejte se k nám na dni otevřených dveří! Zkušenosti programu, setkat schopnost a absoloventky.

Rozvíjet své trénovat a mentoring dovednosti, a to buď integrovat do vaší stávající poradenské práci nebo vytvořit pevný základ, na kterém budovat koučování a poradenské praxe.

 

... [-]

Mistři V Organizační Změny (AMOC)

Campus forma Kombinované 2 let October 2017 Spojené království Londýn

Ashridge Masters v organizační změny (AMOC) je dva roky na částečný úvazek MSc a. Inovační. Stavět na své stávající dovednosti jako vůdce změny. [+]

Tento dvouletý úvazek Masters program byl vyvinut týmem praktikování fakulty, aby se vztahovala jedinečné výzvy v rámci organizace. Program je určen pro ty, kteří podporují a umožňují změnu, které chtějí prohloubit své znalosti o organizacích a mohou přispět v čím dál složitější a nejistém prostředí.

 

Přidejte se k nám na den otevřených dveří! Zkušenosti programu, setkat schopnost a absoloventky.

Program nabízí jedinečnou kombinaci; přístup k nejnovějším výzkumu, zkušeností Fakulta / účastníků a kombinace praktický přístup s teoretickým vhledem. Virtuální prvek je také začleněna do návrhu programu, podpora účastníkům rozvinout jejich schopnost úspěšně pracovat ve virtuálním prostředí.... [-]


Mistři V Udržitelnosti A Odpovědnosti (AMSR)

Campus forma Kombinované 2 let

V Ashridge Masters v udržitelnost a odpovědnost je dva roky na částečný úvazek MSc a. Poskytuje jedinečnou kombinaci vstupu na změny, vedení a udržitelnosti. [+]

Ashridge MSc v oboru udržitelný rozvoj a odpovědnost je dva roky na částečný úvazek Masters program založený na sérii pěti intenzivních pobytových workshopů, z nichž každá v trvání tří dnů na Ashridge. Je zde jeden další workshop na světově proslulé Schumacher College (všechny náklady pro toto jsou zahrnuty do školného).

Přidejte se k nám na dni otevřených dveří! K tomuto transformační program pro sebe.

 

Toto živé Program bude výzvou, aby se zapojily s rostoucí mezinárodní diskusi i praxi kolem udržitelnosti, podnikání a odpovědnosti. Seznamte se vypořádat s oblastmi jak různorodý jak v oblasti životního prostředí a ekologické ekonomie, ekologie a živých systémů, udržitelného rozvoje a designu nebo lidských práv a sociální spravedlnosti a způsob, jakým ovlivňují globální dodavatelský řetězec, obchodní praxe a plánování do budoucna. Tento program vytvoří skutečnou transformační učení. Zpochybňuje a podporuje vás vyvíjet tak, jak si odpovědět na klíčové otázky a porozumění obchodních povinností. To umožňuje podniknout účinné kroky v oblasti udržitelnosti a zodpovědnosti oblastech.... [-]


Videos

Introduction to Ashridge Video

Graduation Video

Contact

Hult Ashridge Business School

Adresa, 1. řádek HP4 1NS United Kingdom
Website http://www.ashridge.org.uk/
Telefonní číslo +44 1442 843491