Brunel University London, School of Arts

Úvod

Read the Official Description

Škola umění na Brunel University

Škola umění na Brunel University je na špici uměleckého vzdělávání ve Velké Británii ve všech předmětech učíme: drama, hudba, film a televizi, žurnalistice, digitální hry, anglicky, a tvůrčí psaní. Zajišťujeme podnětné a dynamické prostředí, kde si studenti mohou plně rozvinout svůj potenciál tvůrčím způsobem, intelektuálně a umělecky a může jít na velký úspěch v jejich kariéře.

Naše škola je domov pro studenty, kteří pocházejí z nejrůznějších prostředí a kultur. Rozmanitost školy zajišťuje kreativní a dynamické vzdělávací prostředí, půjčování jedinečný a výrazný pocit.

My fázi živé divadelní a hudební představení; mají nádherný nový výkon a mediální komplex, a masivně investovaly do nové technologické infrastruktury k tomu, aby studenti byli na špici médií a digitální umění praxi. Máme také řadu výzkumných archivy a hostitele konference, tvůrčího psaní události a filmové projekce.

Naše poloha v Londýně znamená, že studenti mají přístup do všech velkých kulturních zdrojů v hlavním městě. Oni také těžit ze školy má silné spojení s hlavními umění a mediálních organizací ve městě, širší Velké Británii av zámoří. Naši studenti pokračovali pracovat pro předním zaměstnavatelům v umění, média, publikování a tvůrčích odvětví.

O Brunel University

Výborná poloha: Brunel je výborně situován 17 mil na západ od centrálního Londýna a má snadný přístup do centra města (1 hodina v metru z Uxbridge). Univerzita se nachází v blízkosti londýnské letiště Heathrow (20 minut autem) a má úzké vazby na dálniční zbytku Spojeného království, kde si můžete cestovat do všech částí země.

Integrovaný campus: Brunel University má integrovaný areál, kde můžete studovat, jíst v mnoha restauracích, sportovat, relaxovat v studentské unie a nakonec odpočinek v kvalitní ubytování, to vše v 7 minut chůze.

Sportovní zařízení: na Brunel můžete nyní téměř všechny sport, který si můžete představit. Skutečně jsme byli hrdí na to být na hostitelské univerzitě k řadě světových atletiku a sportovců a žen v posledních 5 letech. Pokud jde o sport, máme v posledních dvou letech investoval miliony na sportovní zařízení, včetně fitness centra a olympijské vnitřní Běžecké tratě, zařízení, která pomohla zajistit Londýn 2012 olympijských her. The Sunday Times nedávno řekl, Brunel University měl nejlepší sportovní zázemí všech londýnských univerzit.

Podpůrné Globální společenství: Brunel University je hrdá, že máme studenty z více než 115 zámořských zemí. Zatímco studuje na Brunel se můžete setkat se studenty z různých zemí a kultur.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MA

Ma Média A Public Relations

Campus forma Denní studium September 2016 Spojené království Uxbridge

Tento kurz zkoumá úlohu veřejných vztahů na formování mediální výstup jak v rámci samotných mediálních organizací a ve vztahu k vnějšímu vlivu PR na médiu. [+]

Akademické studium vztahů s veřejností a médii je velmi nový a nový MA nás staví do popředí tohoto vývoje. Většina řídících orgánů v Británii buď zaměřit na firemní vztahy s veřejností a jsou převážně praktické nebo jsou teoretické kurzy, které sedí ve více tradičních osnov masové komunikace a zaměřit se na důležité oblasti politické komunikace a média. Naše MA je inovativní, protože spojuje teorii a praxi, což je charakteristický rys řídících orgánů na obrazovce Media. Rovněž inovativní je naše společné posouzení vlivu public relations na média a využití public relations postupů v rámci mediální organizace, se zvláštním zřetelem na jejich propagačních kultur. To poskytuje studentům široký a pokročilé pochopení vztahu mezi veřejností a médii.... [-]