The Arts University College at Bournemouth - Arts Study Abroad Programs

Úvod

Read the Official Description

Umění University College v Bournemouth (AUCB) nabízí mezinárodně uznávané umění, designu, médií a výkon krátké články Studium v zahraničí programy pro studenty.


Umění Studium v zahraničí Kurzy jsou určeny pro studenty, kteří chtějí trávit čas učení ve Velké Británii, ale nemusí nutně chtějí strávit 2 - 3 roky v jiné zemi. Naše programy poskytují zahraničním studentům možnost strávit 10 týdnů, 20 týdnů nebo 30 týdnů studovat po boku našich vysokoškolských studentů nebo diplom ve vzrušujícím, světově proslulé kreativní University College.


Existuje umění Studium v zahraničí kurzy pro studenty, kteří mají omezené nebo rozsáhlé umění a designu zkušenosti v jejich zvolené téma:


BA (Hons) 10 týdnů umění Studium v zahraničí Velké Británie - Pokud jste stávající studenti na studijním programu a chcete strávit část své bakalářské 's studium na jedné z nejúspěšnějších specializovaných univerzitách ve Velké Británii, kde si můžete získat kredity k vaší míry naše BA (Hons) 10 týdnů Umění Studium v zahraničí britské kurzy jsou nejlepší volbou pro vás.


Úvod do umění studia v zahraničí Velké Británii - Pokud jste začali odbornou úroveň, nebo ještě máte omezený umění a designu zkušenosti, můžete požádat o Úvod do studia umění v zahraničí Spojeného království.V závislosti na vašem věku a úrovni práce, kterou do našich diplomových po dobu 10-20 týdnů vypracovat portfolio pro BA (Hons) aplikace.


Angličtina Příprava na umění studia v zahraničí Spojeného království - Pokud byste chtěli požádat o BA (Hons), kurzu a potřebují komplexní portfolio stejně jako zlepšit angličtinu skóre, pak naše 24 týdnů Angličtina Příprava na umění studia v zahraničí Spojeného království kurzu vám pomůže připravit se jak jazyk a výtvarná výchova schopnosti pro použití v jakémkoliv umění a designu University College Specialist.


Umění na míru Studium v zahraničí Velká Británie - Pokud dosavadní zkušenosti, nebo pokud hledáte více konkrétní kurz, který je určen kolem vašich individuálních vzdělávacích potřeb, můžeme Vám nabídnout zakázku umění studovat v zahraničí Velká Británie program.Můžete se připojí ke studentům z celé řady různých kurzů a navíc pobírají one-to-one výuku.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Programs

Tato škola dále nabízí: