Silpakorn University International College

Úvod

Read the Official Description

Se stále rostoucí roli globalizace v dnešní společnosti, Silpakorn University založil International College v roce 2003 nabízet vysoce kvalitní programy prováděné v angličtině.

Silpakorn University International College

Růst SUIC

Fakulta začínala s pouhými 30 studenty, na Bachelor of Business Administration double degree v hotelnictví s Vatel skupinou z Francie. V roce 2004 Double Degree s Birmingham City University, UK byl představen v digitální komunikační design, spolu s MBA Dvojitý titul v hotelu a řízení cestovního ruchu prostřednictvím Vatel. V roce 2009 byla zahájena MBA v mezinárodním obchodě, který zahrnuje i pracovní studijní cestu do Sydney, Austrálie, pořádané University of Technology, Sydney.

Do roku 2010 mezinárodní fakulta rozrostla v popularitě a počet studentů vzrostl na více než 500. V rámci tohoto růstu SUIC zvýšilo svou kapacitu rozšíření do nových a větších zařízení. Především SUIC vzal větší prostor v kanceláři budovy prezidenta v Talingchan, Bangkoku za účelem uspokojení rostoucí poptávky. Nová restaurace byla zřízena v blízkosti areálu v rámci programu Hotel Management, zatímco oddělení Digital Communication design byl přemístěn do zbrusu nové nejmodernější zařízení v CAT Telecom budovy, Charoen Krung Road, Si Phraya, Bangrak, Bangkok.

Průmysl uznala kvalitu a sílu SUIC studentů a zároveň oceňuje efektivní povahu učebních osnov a dodávky. Proto je cílem koleje pokračovat poskytování profesionálních programů a rozšířit je do blízké budoucnosti. To je také cílem SUIC k užší spolupráci s školami, vládními agenturami a průmyslem práci tím, že poskytují různé vzdělávací služby.

Silpakorn University International College

Mise SUIC je:

  • K výrobě profesionální absolventy, kteří mohou uplatnit své znalosti a morálku tím, že účinně pracovat v mezinárodním prostředí.
  • Chcete-li neustále rozvíjet akademických dovedností v oblasti výzkumu a výuky.
  • Chcete-li být lídrem v oblasti ochrany národní umění a kultury.
  • Chcete-li být centrem vzdělanosti v Asii: poskytování služeb odborného vzdělávání a přípravy.

Videos

BBA Hotel Management Alumni Interview

SUIC Bachelor Programs - Morning Talk