Siam University

Úvod

Read the Official Description

Siam University je jedním z thajských nejstarších a nejvýznamnějších soukromých vysokých škol nacházejících se v South-West Bangkoku asi 6 km od hlavního finanční čtvrti Thajska a 10 minut chůze od Bang Wa BTS stanice. Tento 20-budování kosmopolitní školní areál nabízí jedinečné akademické a sociální zařízení určené speciálně pro uspokojení moderní potřeby života a vzdělávání studenta. Ve skutečnosti, to se stalo 5. největší soukromá univerzita obsahující studentský sbor více než 15.000 studentů přes dvanáct škol, včetně 500 studentů z více než 35 zemí v naší mezinárodní programu, a navíc jsme se zařadili na 3. místě v Thajsku pro mezinárodní studentské populace.

Od svého vzniku se třídě jen 200, Siam University roste směrem k mezinárodní uznání jako jeden z předních univerzit v Asii a v rámci ASEAN společenství, a bude i nadále rozšiřovat svou vizi stát se jedním ze světů, "vedoucích vzdělávacích institucí. Siam univerzita byla založena v roce 1965 na konci Dr. Narong Mongkhonvanit jako první soukromá inženýrské školy v Thajsku. Téměř pět let později s trvalý růst a vývoj, vedený oddaností pro akademické kvality, Siam University přispěl více než 80.000 absolventů do různých profesních oborů v národním pracovní síly v Thajsku, jakož i na mezinárodní úrovni.

V roce 1995 byla založena "mezinárodní program", který nabízí bakalářské a magisterské tituly v International Business International Hotel a Management cestovního ruchu. Siam University patří mezi deset nejlepších thajských univerzit pro jeho populaci zahraničních studentů ze strany Komise Thajska vysokoškolského vzdělávání, které je součástí Ministerstva thajské školství. Mnoho členů fakulty Siam byly pečlivě vybrány mezi kvalifikované učence, které jsou rodilí mluvčí angličtiny z Evropy a Severní Ameriky, věříme, že to posiluje mezikulturní činnosti, v nichž si studenti mohou podílet a užívat si. Siam je také spojen s mnoha známými univerzit a institucí po celém světě, a různé možnosti pracovat a studovat v zahraničí cenné zkušenosti.

V akademické standardy a programů na Siam jsou schvalovány o vysokých školách Komise Thajska. SU je plně akreditována univerzita a všechny jeho absolventi mají stejná práva v souladu s ostatními absolventy State University.

Kromě toho, Siam University získala mezinárodní uznání jako člen následujících organizací: Mezinárodní asociace univerzit (IAU), Mezinárodní asociace univerzitních prezidentů (IAUP), Mezinárodní asociace hotelových škol (EUHOFA), Sdružení jihovýchodní Asie instituce vyššího vzdělání (ASAIHL), asijská regionálního vzdělávání a rozvoje organizace (ARTDO), University mobility v Asii a Tichomoří (UMAP), Sdružení pro Advance Collegiate školy Business (AACSB), globální univerzitní síť pro inovace (Gúního ), Světová asociace družstevní výchovy (Wace) a Asociace univerzit v Asii a Tichomoří (AUAP).

Mise

Jako pozoruhodný učící se organizace, Siam University je zaměřen na vysoce ceněna vzdělání pro své studenty a schopnost, s výrazným důrazem na nejmodernější technologie a výzkumu, profesionální přístup a vynikající výkon v souladu s požadavky moderního světa práce v dnešním inovací globalizace a v rámci ASEAN komunity. V takových operacích, Siam univerzita také podporuje asijskou moudrost a kulturu ve spolupráci se rozsáhlé sociální sítě a různých pracovních odvětvích, která jsou úzce souvisejí.

Chcete-li dotovat jasné pochopení a přijetí široké pracovního prostředí a poskytnout konečné uzemnění odpovědnosti v myšlence různých kultur, etika, a celoživotního učení dovedností.

Vidění

Siam University, udržet naši pověst jako jeden z předních univerzit v regionu ASEAN, řídí se zaměřují na snaze o příslušných znalostí pomocí výzkumu a tréninkové metody průkopnické vytvořit odborníky a budovat vztahy s místními a mezinárodními lídry v různorodé globalizace budoucích světových trzích.

Cíle

  • Absolventi mají být Odborník profesionálně s důrazem na rozmanité pracovní integrace pro dokonalost s moderní globální perspektivy.
  • Vybavte a připravit studenty, aby se stala významných vůdců a operátory v mezinárodním prostředí.
  • Využijte špičkového výzkumu a inovativních metod k zachování akademické pokroku a nekonečné moudrosti jako neochvějné úsilí o dosažení ctnosti mezi ASEAN komunity a dalších světových trzích.
  • Udržení asijských etnik a zachování individuality mezi národy spolu s jasnou a uznání své kulturní rozmanitosti.
This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MA

Ma V Mírových Studií A Diplomacii

Campus forma Denní studium 2 let June 2017 Thajsko Bangkok

Mistři Program v mírová studia nabízí interdisciplinární postgraduální studium pro celoživotní studenty, kteří se chtějí seznámit a odborníkům v diskurzu mírových studií. [+]

Masters of Arts v mírová studia a diplomacie Mistři Program v mírová studia nabízí interdisciplinární postgraduální studium pro celoživotní studenty, kteří se chtějí seznámit a odborníkům v diskurzu mírových studií. Tento program nabízí příležitost získat široké znalosti o různých aspektech budování míru a konfliktů dovedností rozlišením. Studenti v mírové studie kurzech objevovat teorie a praxe míru a spravedlnosti v celé historii. Oni také zkoumat podstatu míru, svobody, spravedlnosti a války. Oblasti studia zahrnují historii a teorii mezinárodní a vnitrostátní konflikty; politické, ekonomické, kulturní a společenské kořeny takového konfliktu; Příčiny a průběh války; Prevence násilí; a globální instituce pro řešení konfliktu. Programy v klidu studia sloužit jako akademický katalyzátor aplikovaného výzkumu, vývoje teoretické a využití kulturně informovaných metod pro transformaci tíživé situace. Dokončení magisterský studijní program v mírových studiích může vést k kariéru specifické pro odvětví práva, vzdělávání, politiky, vědy a mezinárodních záležitostech a podnikání. Ostatní mírové studie kariéry lze nalézt v řízení konfliktů, sociální práce a trestního soudnictví odvětví. Ti, kteří se zavazují, mír studijní kariéry mít celkovou touhu vytvořit lepší svět pro všechny. [-]

Mistři Umění V Mezinárodním Obchodní Administrativa

Campus forma Denní studium 2 let June 2017 Thajsko Bangkok

Program je navržen tak, aby smysluplné rovnováhu mezi teoretické a praktické učení. Většina kurzů použít metodu případové studie, která umožňuje účastníkům dozvědět se tím, že dělá a učí ostatní. [+]

Program Siam University IMBA se nachází v okrese Phasi Charoen Bangkoku, hlavního města Thajska a srdce regionů ASEAN nadějné finanční a obchodní a technologické náboje. Krása našeho IMBA programu je, že jsme přímo v polovině tohoto kvetoucí pokroku. Tento studijní program je určen k pomoci studentům rozvíjet kulturní dovednosti, obchodní schopnosti a další dovednosti, jak se týkají na globálním trhu. Programy IMBA jsou stále více populární jako obchodní firmy, stejně jako státní a federální vlády stále častěji hledají dobře-zběhlý globální trendy zaměstnance, neboť se týkají jak finančních trhů a spotřebitelů nákupu. Osnovy si klade za cíl poskytnout studentům foundational znalostí obchodu a nabídnout studentům globální pohled, stejně jako ASEAN hlediska světových nejnovějších obchodních trendů. Některé požadavky kurz může zahrnovat ekonomiku mezinárodního obchodu, mezinárodní marketingové řízení, mezinárodní obchodní management a mezinárodní podnikových financí. Studenti mají možnost se specializací na finance, International Business, Manažerské informační systémy, nebo marketing. Kariéra v této oblasti mohou vést k pracovním místům s mnoha globálních společností, které soutěží na mezinárodních trzích, jako jsou letecké společnosti a řetězce restaurací; a mnoho absolventů často zřídit kariéry v rámci vládní agentury, neziskové organizace a bankovnictví. Absolventi mohou rovněž usilovat o práci v rámci mezinárodních korporací v rámci cestování a pohostinství, které se neustále zabývají podniky i spotřebitele po celém světě. Teorie a praxe Program je navržen tak, aby smysluplné rovnováhu mezi teoretické a praktické učení. Většina kurzů použít metodu případové studie, která umožňuje účastníkům dozvědět se tím, že dělá a učí ostatní. Speciálně navržené třídy, jako je praktická podnikatelského projektu, rovněž poskytnout studentům příležitost, aby se zapojili s reálného světa obchodní problém rozhodování a praxe psaní obchodních případů. Poplatky za studium New Student Poplatek: 1250 Thajský baht Registrační poplatek: 8900 Thajský baht Cena za kredity: 2500 Thajský baht [-]

Videos

Welcome to Siam University!