Synergy University Dubai

Úvod

Read the Official Description

VÍTEJTE NA SYNERGY UNIVERZITA DUBAI CAMPUS

Jsme hrdí na to, Dubaj je první univerzita se nachází v Jumeirah Lakes Towers! Synergy University Dubaj je řízen prostřednictvím Dubaj Multifunkční Komodity Center úřad (DMCCA), a licencí od Znalosti a Human Development Authority (KHDA).

Proto zaujímají velmi zvláštní místo mezi univerzitách a vysokých školách v Dubaji a Spojených arabských emirátech, neboť se nachází v nejrychleji rostoucí obchodní společenství - DMCC, která je domovem více než 8000 podniků, a tím zajistit naši studenti jedinečnou příležitost studovat v prosperující obchodní centrum. Synergy University Dubaj je komfortně nachází v proslulé Platinum věže, obklopené úžasnou infrastruktury včetně stanice metra JLT, Sheikh Zayed Road, JLT park a různá sportovní zařízení. Univerzitního kampusu je také v těsné blízkosti nejprestižnějších obytných oblastech, jako je Dubai Marina, Jumeirah Beach Residence, a Emirates Hills.

Na naší domovské kampusu v Moskvě, Rusku, jsme největší soukromá univerzita s více než 35.000 studentů, ubytování 7 fakult a 55 akademických oddělení prostřednictvím 40 regionálních poboček a zastoupení po celém Rusku a Společenství nezávislých států. Synergy University je široce uznáván jako ruského nejinovativnější instituce pro vysokoškolské vzdělávání, kombinující tradiční akademické výuky s základní znalosti a praktické zaměření. Naši absolventi získají mezinárodně uznávané tituly, které jim umožňují pracovat na předních regionálních a mezinárodních zaměstnavatelů.

V roce 2010 a s podporou součinnosti univerzity renomované mezinárodní rady, jsme se rozhodli jít globální a zahájily naši mezinárodní expanzi. Dnes máme kanceláře a školní areály v Londýně a Singapuru. Synergy univerzity nejnovější mezinárodní stopa je jeho plnohodnotnou pobočku školní areál v Dubaji. Je to tento druh mezinárodní dosah, který dává našim studentům možnost cestovat do Ruska, Velké Británii, Asii a dalších zemích, kde máme zastoupení, nebo vztahy s partnerskými univerzitami.

Náš Dubaj campus je úspěch více než dva roky tvrdě pracujete všechny naše programy jsou pečlivě vybírány, aby splňovaly požadavky na Blízkém východě. Neustále pracujeme na zavádění nových studijních programů, stejně jako krátkodobé jazyka a praxe orientovaných školení. Na bakalářské úrovni, nabízíme Bachelors programy v globální ekonomice, Hotel & Restaurant řídících a informačních systémů a technologií, zatímco na postgraduální úrovni, magisterské programy v globální ekonomice, Hotel & Restaurant Management, řízení maloobchodního prodeje, MBA Dámské vedení a EMBA strategii a vedení ,

Synergy University je akreditován Britské asociace MBA (AMBA, UK) a byl udělen certifikát Unique značky jakosti vydané Evropskou nadací pro kvalitu v e-learningu (EFQUEL). Místně, Synergy University Dubaj Campus je licencována úřadem pro rozvoj člověka (KHDA) Znalosti a - autorizované rameno Dubaj vlády na starosti sledování kvality vzdělávání nabízené v emirátu. Studenti na naší Dubai Campus těžit ze široké škály podpůrných funkcí, za předpokladu, že přátelské a profesionální tým např: Přemístění a podporu vízové ​​záležitosti, ubytování potřeby a požadavky, na podporu dopravy, orientace a zábavní pokyny a ještě mnohem více.

Kromě toho Synergy Univerzitní kampus Dubaj prostřednictvím své Synergy Business School nabízí praxe-orientované, krátkodobé výkonné a profesionální školicí programy, včetně vysoce specializovaných mistrovských kurzů, stejně jako bohatou škálu vybraných jazykových kurzů, které nabízí Synergy Language Center. Synergy univerzita je vlajkovou lodí a unikátní in-house podnikatelský inkubátor "Synergy Pilot" je dalším Typickým znakem jeho Dubaji kampusu - state-of-the-art nabízet na trhu. Kromě toho, podnikatelský inkubátor Synergy University Dubai je podpořen americkou bázi fondu rizikového kapitálu "Synergy Innovations".

Jsme zde, aby se rozdíl a odveze Vás k novým úrovním vzdělávací zkušenosti. Těšíme se na setkání s Vámi na Synergy University Dubai Campus.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MA

MA Management Maloobchodní

Campus forma Denní studium Kombinované 2 let September 2017 Spojené arabské emiráty Dubaj + 1 více

Program je navržen speciálně pro profesionální rozvoj střední a top manažerů v oblasti maloobchodu a obchodu. [+]

Program je navržen speciálně pro profesionální rozvoj střední a top manažerů v oblasti maloobchodu a obchodu. Program MA Retail Management je jedinečný balíček praxe orientované kurzy v oblasti řízení prodeje, podnikání a marketingu. Zatímco v programu budou uchazeči dosáhnout dovednosti související s rozvojem a prováděním cenové strategie, obchodní organizace a řízení, zásobování, distribuce a obchodní řízení a naučí, jak zahájit a řídit své osobní záležitosti. Studenti v MA Program bude také dostávat cenné znalosti a dovednosti v procesu analýzy obchodních případů v rámci různých obchodních hrami a školení. Osnovy programu je rozvíjet praktiky a zahrnuje různé oblasti obchodní činnosti, řízení a organizační teorie a praxe. Proč Retail Management: - Dubaj je domovem pro více než 70 různých nákupních center a největší nákupní centrum na světě, což je regionální a globální maloobchodní hub. - Maloobchodní sektor ve Spojených arabských emirátech je nyní přispívá asi o 14 procent na HDP a odhady ukazují, že poroste v průměru o sedm procent do roku 2015. - Odborníci odhadují, že maloobchodní trh ve Spojených arabských emirátech na více než Dh40 miliard. - Nové maloobchodní projekty, které mají být postaven v Dubaji v rámci přípravy na EXPO 2020. Maturitní Certifikát: - Master of Arts Udělen - Osvědčení o akreditaci AMBA (Association of MBA) Délka programu: 2 roky (4 semestry) MA Přijímací kritéria - Bakalářský titul nebo ekvivalent; - Stupeň legalizace je vyžadováno pro studenty, kteří jsou nerezidenti Ruské federace; - Zkušený anglický úroveň. Program Delivery Mode: - 2 krát týdně, večer formát, ve všední dny a víkendy. - Program může být dokončen po konečném interdisciplinární zkouškou a obhajobou diplomové práce. [-]

Mistři V Globální Ekonomice

Campus forma Denní studium Kombinované 2 let September 2017 Spojené arabské emiráty Dubaj + 1 více

Masters of Arts v globální ekonomický program je navržen tak, aby zlepšení odborných dovedností středních a vyšších manažerů, kteří pracují v oblasti mezinárodních ekonomických vztahů a zahraničních ekonomických činností různých společností. [+]

Masters of Arts v globální program Ekonomika je navržen tak, aby zlepšení odborných dovedností středních a vyšších manažerů, kteří pracují v oblasti mezinárodních ekonomických vztahů a zahraničních ekonomických činností různých společností. MA Globální ekonomika je jedním z nejprestižnějších vzdělávacích programů Synergy univerzitě. Absolventi získají moderní ekonomické znalosti, chápání globalizačních procesů v mezinárodní ekonomice, ekonomické funkčnosti a vývoje v některých zemích a regionech, a praktické dovednosti v oblasti zahraničních hospodářských činností. Program Výhody: - Program byl vyvinut na základě mezinárodních zkušeností z předních organizací; - Klade důraz na inovativní metody rozvojových strategií a politik v globálních organizacích; - Jedná se o světově proslulé techniky řízení; - Kvalifikovaný akademičtí pracovníci a úspěšní odborníci - manažeři z ekonomie, financí, bankovnictví a investic; - Semináře, mistrovské kurzy vedené renomovanými profesionály; - stáže v partnerských firem. Proč MA v globální ekonomice? - Pro přístup k nejnovější poznatky a praktické nástroje v oblasti ekonomie, financí, investic a mezinárodního obchodu; - Chcete-li získat dovednosti v oblasti vývoje a implementace unikátních konceptů a strategií obchodní organizace; - Osvojit si techniky financí a řízení rizik; - Chcete-li se dozvědět o mezinárodním obchodu a vztahů. Maturitní Certifikát: Master of Arts Udělen Délka programu: 2 roky (4 semestry) Program Delivery Mode: - Třikrát v týdnu, dny v týdnu (večerní hodiny). - Úspěšné absolvování interdisciplinárního zkoumání. - MA práce. [-]

Vedení Magistratury V Hotelové A Restaurační činnosti

Campus forma Kombinované 2 let September 2017 Spojené arabské emiráty Dubaj

Magisterský program "Management v hotelnictví a pohostinství" je určena ke zlepšení odborných dovedností středních a vyšších vedoucích pracovníků, kteří pracují v oblasti pohostinství. [+]

Magisterský program "Management v hotelnictví a pohostinství" je určena ke zlepšení odborných dovedností středních a vyšších vedoucích pracovníků, kteří pracují v oblasti pohostinství.

Magisterský program "Management v hotelnictví a pohostinství" vám umožní:

Naučte se, jak rozvíjet a realizovat unikátní koncept a strategii podnikání v oblasti pohostinství; Získejte nejnovější poznatky a praktické nástroje pro efektivní řízení podniků odvětví pohostinství; Zvládnout techniky designu a objevování nových podniků odvětví pohostinství; Naučte se, jak správně vybrat zaměstnance v pohostinství.

Výhody programu:

Program byl vyvinut na základě zkušeností z předních mezinárodních organizací působících v oblasti pohostinství; Program bere v úvahu právní a sociální charakteristiky regionu; Program věnuje zvláštní pozornost studiu inovativních metod rozvojových strategií a politik, které jsou relevantní pro odvětví pohostinství pomocí světově proslulé umění; Na vysoce kvalifikovanými lektory programu a úspěšných lékařů; Program zahrnuje semináře a workshopy předních restauratérů a hoteliérů; Program umožňuje dělat stáž v partnerských firem *. ... [-]

Videos

Study in Dubai

Synergy University Dubai