King Abdulaziz University, Faculty of Economics & Administration FEA

Úvod

Read the Official Description

Ekonomická fakulta a správa (ESF) je první fakultou stanoveno na King Abdulaziz univerzity (ČJ). Zřízení ČJ má své kořeny na zasedání, jemuž předsedá Jeho Veličenstvo král Faisal bin Abdulaziz, a došlo na jeho letní mistrovství v Tayif na 22 Jamad Alawal 1384H. Toto setkání vedlo k vytvoření jedné z největších vysokých škol v zemi (např. ČJ). ČJ začala přijímat studenty ve své první fakulty (např. FEA) na 4 Rajab 1387H, kdy 68 mužů, 30 studentek, 8 plný úvazek 4 Část členů čas fakulty, a 40 dalších pracovníků začala základy dvou akademických oddělení, které byly obchodní admin a ekonomické oddělení. V důsledku toho se čtyři více Katedra byla založena v rámci ESF zahrnovat: veřejná správa, účetnictví, politologie a práva oddělení.Pět dalších Katedra byla založena v letech 2009-2010, včetně: Manažerské informační systémy, nemocnic a zdravotních služeb managementu, financí, marketingu, lidských Oddělení řízení zdrojů.


Dnes, FEA ujímá vedení mezi konkurenty v Království Saudské Arábie a na Středním východě, což se odráží v jeho kapacita (přes 20.000 studentů a více než 400 členů fakulty), verities svých studijních programů a oddělení (11 BA programu, 12 academic a výkonný Masters), jeho výzkumná centra (R & D centrum, a Hassan Abbás Sharbatly Digital Library), moderní vzdělávací metody (FEA Virtual a simulace: akciového trhu, soud, účetní firmy a Media Center), a především zaměření na v souladu s akreditačními standardy různých známých a renomovaných mezinárodních akreditačních orgánů.

&nbsp


Vize

Fakulta ekonomicko-správní (FEA) je určena k dosažení vedoucí pozice na utváření vzdělání a praxe v oblasti řízení, ekonomie, účetnictví, právo a politické vědy nejen v Saúdské Arábii, ale také na Blízkém východě.

Prohlášení o poslání

Fakulta ekonomicko-správní (FEA) je národní multi-disciplinární orgán, který slouží na plný úvazek a částečný úvazek vysokoškoláka a postgraduální studenty a pracující profesionály. FEA se zavazuje:

· Poskytování jeho absolventy se znalostmi, dovednostmi a hodnot, které jim umožní aktivně se zapojit tyto atributy na jejich profesní kariéry.

· Posílení Fakulta vyrobit vyváženou kombinaci základního a aplikovaného výzkumu, které by obohatily pokroku znalostí a poskytují kreativní řešení problémů, které existují v národních obchodních a vládních sektorech.

· Rostoucí příspěvky fakulty, pracovníků a studentů k obohacení společného dobra občanské společnosti, obchodní firmy a orgány státní správy na místní i národní úrovni. Toho je dosaženo tím, že nabízí různé vlastní výzkum, konzultace a fakulty a studentů pod vedením vzdělávacích programů, které uspokojí potřeby každé skupiny.

 

This school offers programs in:
  • Angličtina
  • Arabština

Zobrazit magisterské programy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Magistr

Magisterský Program V Oboru účetnictví A Práce S Kurzy

Campus forma Denní studium September 2016 Saúdská Arábie Jeddah

Požadavky na získání magisterského 's v oboru účetnictví pro získání magisterského ' s titul v účetnictví musí student absolvovat minimálně [+]

Magisterský program v oboru účetnictví a práce s kurzy Požadavky na získání magisterského 's titul v účetnictví: Chcete-li získat mistr 's titul v účetnictví musí student absolvovat minimálně (39) jednotky, včetně práce, a je rozdělena takto: (21) jednotky formě schválené povinné předměty. (3) jednotky, ze schválených volitelných předmětů z oddělení. (6) jednotky, ze schválených volitelných předmětů mimo oddělení. (9) jednotka, která byla schválena mistr 's práce. Následuje členění: - Povinné předměty (21) certifikované jednotky:

Účetní teorie Současná účetní témata Administrativní a účetní náklady Audit teorie Studie v islámském myšlení účetnictví Výzkumných metod a kvantitativní analýza Administrativní ekonomiky ... [-]

Magisterský Program V Oboru účetnictví S Výzkumným Projektem A Kurzy

Campus forma Denní studium September 2016 Saúdská Arábie Jeddah

Požadavky na získání magisterského 's v oboru účetnictví pro získání bakalářského ' s titul v účetnictví musí student absolvovat minimálně [+]

Mistr je v účetnictví se výzkumného projektu a kurzy Požadavky na získání magisterského 's titul v účetnictví:

Chcete-li získat mistr 's titul v účetnictví musí student absolvovat minimálně:

(42) jednotky, včetně výzkumného projektu a bude rozdělena takto:

(24) jednotky formě schválené povinné předměty.

(9) jednotka, ze schválených interních volitelných předmětů.

(6) jednotky, ze schválených externích volitelných předmětů.

(3) jednotka, která byla schválena výzkumný projekt. Následuje členění:

- Povinné předměty (24) certifikované jednotky:

Účetní teorie Současná účetní témata Administrativní a účetní náklady Audit teorie Studie v islámském myšlení účetnictví Výzkumných metod a kvantitativní analýza Administrativní ekonomiky Strategické řízení ... [-]

Magistr Odborné účetní

Campus forma Kombinované September 2016 Saúdská Arábie Jeddah

Master of Professional účetnictví programu je jedním z vynikajících programů, které se nabízí na univerzitě, kde Fakulty ekonomiky a managementu zastoupena [+]

Master of Professional účetnictví Master of Professional účetnictví programu je jedním z vynikajících programů, které se nabízí na univerzitě, kde Fakulta ekonomiky a managementu zastoupené Ústav účetnictví pyšné v tomto programu. Jedním z aspektů dokonalosti v programu Master of Professional účetnictví je, že učení je na konci tohoto týdne (středa - čtvrtek - pátek), aby vyhovovaly účetní pracující ve veřejném i soukromém sektoru. Stejně jako učební plán je zobrazen v programu v podobě vzdělávacích balíčků s využitím nejnovější audio-vizuální média.

 

 

Požadavky na míru Master of Professional Accounting:... [-]


Videos

King Abdul-Aziz University

Contact

King Abdulaziz University

Adresa, 1. řádek P.O Box 80201
Jeddah 21589, Saudi Arabia
Website http://www.kau.edu.sa/home_ENGLISH.aspx
Telefonní číslo +966 2 640 0000