King Abdulaziz University, Faculty of Economics & Administration FEA

Úvod

Read the Official Description

Ekonomická fakulta a administrativa (FEA) je první fakulty se sídlem v King Abdulaziz univerzity (ČJ). Zřízení ČJ je zakořeněn k setkání, kterému předsedal Jeho Veličenstvem King Faisal bin Abdulaziz, a proběhlo na svém letním mistrovství v Tayif dne 22. Jamad Alawal 1384H. Toto setkání vedlo k založení jednoho z největších vysokých škol v zemi (tj ČJ). ČJ začala přijímat studenty ve svém prvním Fakultní (tj FEA) Dne 4. Rajab 1387H; Při 68 samec, 30 studentky, 8 plný úvazek členy 4 částečný úvazek fakulty, a 40 další pracovníci začala být základem pro dva akademické oddělení, které byly na obchodní cestovní ruch a ekonomika oddělení. V důsledku toho čtyři další akademická oddělení byla založena v rámci ESF zahrnovat: Veřejná správa, účetnictví, politologii a právo oddělení. Pět více akademická oddělení byly založeny v letech 2009-2010, včetně: Management Information Systems, nemocnic a zdravotnických služeb managementu, financí, marketingu, oddělení řízení lidských zdrojů.


Dnes FEA se ujímá vedení mezi konkurenty v Království Saudské Arábie a na Středním východě, která se projevuje svojí kapacitou (více než 20.000 studentů, a více než 400 členů fakulty), pravdách jejích akademických programů a oddělení (11 BA program 12 akademický a výkonné Masters), jeho výzkumná centra (centrum R & D a Hassan Abbas Sharbatly Digital Library), její moderní výukové metody (FEA virtuální a Simulace: burzy, kurt, účetní firmy a Media Center), a co je nejdůležitější, soustředění na splňující akreditačních standardů různých dobře známých a renomovaných mezinárodních akreditačních orgánů.


vize

Fakulta ekonomicko-správní (FEA) je určen k dosažení vedoucí pozice v oblasti formování vzdělání a praxe v oblasti řízení, ekonomie, účetnictví, právo a politologii a to nejen v Saúdské Arábii, ale také na Středním východě.

poslání

Fakulta ekonomicko-správní (FEA) je národní multi-disciplinární instituce, která slouží na plný úvazek a částečný úvazek vysokoškoláka a postgraduální studenty a pracující profesionály. FEA se zavazuje:

· Poskytovat své absolventy znalostmi, dovednostmi a hodnotami, které jim umožní aktivně začlenit tyto atributy do jejich profesní kariéry.

· Posílení schopnost produkovat vyváženou kombinaci základního a aplikovaného výzkumu, který by obohatit prohlubování znalostí a poskytovat kreativní řešení problémů, které existují v národním podnikání a vládních sektorů.

· Zvýšení příspěvků fakulty, zaměstnanci a studenty k obohacení společného dobra občanskými společnostmi, obchodních firem a vládních agentur na místní i celostátní úrovni. Toho je dosaženo tím, že nabízí různé personalizovaného výzkum, konzultace a fakulty a studentů vedl výcvikové programy, které obstarávají každý potřeb skupiny.

This school offers programs in:
  • Angličtina
  • Arabština

Zobrazit magisterské programy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Magistr

Magisterský Program V Oboru účetnictví A Práce S Kurzy

Campus forma Denní studium September 2016 Saúdská Arábie Jeddah

Požadavky na získání magisterského 's v oboru účetnictví pro získání magisterského ' s titul v účetnictví musí student absolvovat minimálně [+]

Magisterský program v oboru účetnictví a práce s kurzy Požadavky na získání magisterského 's titul v účetnictví: Chcete-li získat mistr 's titul v účetnictví musí student absolvovat minimálně (39) jednotky, včetně práce, a je rozdělena takto: (21) jednotky formě schválené povinné předměty. (3) jednotky, ze schválených volitelných předmětů z oddělení. (6) jednotky, ze schválených volitelných předmětů mimo oddělení. (9) jednotka, která byla schválena mistr 's práce. Následuje členění: - Povinné předměty (21) certifikované jednotky:

Účetní teorie Současná účetní témata Administrativní a účetní náklady Audit teorie Studie v islámském myšlení účetnictví Výzkumných metod a kvantitativní analýza Administrativní ekonomiky ... [-]

Magisterský Program V Oboru účetnictví S Výzkumným Projektem A Kurzy

Campus forma Denní studium September 2016 Saúdská Arábie Jeddah

Požadavky na získání magisterského 's v oboru účetnictví pro získání bakalářského ' s titul v účetnictví musí student absolvovat minimálně [+]

Mistr je v účetnictví se výzkumného projektu a kurzy Požadavky na získání magisterského 's titul v účetnictví:

Chcete-li získat mistr 's titul v účetnictví musí student absolvovat minimálně:

(42) jednotky, včetně výzkumného projektu a bude rozdělena takto:

(24) jednotky formě schválené povinné předměty.

(9) jednotka, ze schválených interních volitelných předmětů.

(6) jednotky, ze schválených externích volitelných předmětů.

(3) jednotka, která byla schválena výzkumný projekt. Následuje členění:

- Povinné předměty (24) certifikované jednotky:

Účetní teorie Současná účetní témata Administrativní a účetní náklady Audit teorie Studie v islámském myšlení účetnictví Výzkumných metod a kvantitativní analýza Administrativní ekonomiky Strategické řízení ... [-]

Magistr Odborné účetní

Campus forma Kombinované September 2016 Saúdská Arábie Jeddah

Master of Professional účetnictví programu je jedním z vynikajících programů, které se nabízí na univerzitě, kde Fakulty ekonomiky a managementu zastoupena [+]

Master of Professional účetnictví Master of Professional účetnictví programu je jedním z vynikajících programů, které se nabízí na univerzitě, kde Fakulta ekonomiky a managementu zastoupené Ústav účetnictví pyšné v tomto programu. Jedním z aspektů dokonalosti v programu Master of Professional účetnictví je, že učení je na konci tohoto týdne (středa - čtvrtek - pátek), aby vyhovovaly účetní pracující ve veřejném i soukromém sektoru. Stejně jako učební plán je zobrazen v programu v podobě vzdělávacích balíčků s využitím nejnovější audio-vizuální média.

 

 

Požadavky na míru Master of Professional Accounting:... [-]


Videos

King Abdul-Aziz University

Contact

King Abdulaziz University

Adresa, 1. řádek P.O Box 80201
21589 Jeddah , Saudi Arabia
Website http://www.kau.edu.sa/home_ENGLISH.aspx
Telefonní číslo +966 2 640 0000