Sigmund Freud University

Úvod

Read the Official Description

Sigmund Freud univerzita nabízí kompletní akademické programy v psychoterapii vědy, stejně jako psychoterapie přípravy na úvodní a pokročilé úrovni. Sigmund Freud univerzita nabízí psychoterapie školení v různých metod, včetně psychoanalýzy, gestalt terapii a systémová rodinná terapie. Provozujeme vlastní inhouse ambulanci, poskytování psychoterapie služby v němčině a angličtině. Jsme živé intelektuální obec s aktivním plánem konferencí, veřejné přednášky a workshopy. Doufáme, že jste se k nám připojí v těchto nadcházejících událostech.

&nbsp

Univerzitní studijní programy směs teoretické vstupy s praktického výcviku, self-uvědomění školení a komplexní výzkumné činnosti. Kurzy jsou navrženy tak, aby podporovaly výměnu mezi různými psychoterapie škol.Podle tohoto přístupu, SFU má za cíl rozvíjet účinnější metody psychoterapeutické léčby.

&nbsp

V současné době, univerzita nabízí metoda specifické školení v osmi různých psychoterapeutických škol. Předměty jsou vyučovány renomované mezinárodní učitelů. SFU nabízí i denní době a na částečný úvazek studijních oborů. V souladu se svou průkopnickou roli v oblasti humanitních věd, SFU se neustále snaží rozšiřovat své spektrum studijních oborů a dalších vzdělávacích programů.

&nbsp

&nbsp

Základní Curriculum

&nbsp

V praxi orientované Studijni programy seznámit studenty s principy psycho-biologie, nejnovější poznatky ve výzkumu mozku, zásad psychiatrie a psychologie, klasifikace modelů, srovnávací psychoterapeutického výzkumu, se zásadami vědecké praxe, příslušné právní aspekty, diagnostických posouzení a více.

&nbsp

&nbsp

Souhrn výhod studia na Sigmunda Freuda univerzitě:

• Renomovaný mezinárodní akademičtí pracovníci poskytují vysoce kvalitní vzdělání.

• vysoký počet pedagogických pracovníků pomáhá studentům optimalizovat své akademické úspěchy.

SFU průkopníci v kombinaci systematický výzkum s výukou.

Výuka • různých psychoterapie metody podle jednou střechou poskytuje prostor pro akademické výměny a porovnání přístupů.

• Ambulantní fakultní nemocnice poskytuje studentům s přímým přístupem k pacientům.

SFU poskytuje Fakultní nemocnice a spolupracuje s řadou nemocničních odděleních.

• State-of-the art metody výuky (části teoretické obsahu kurzu jsou nabízeny prostřednictvím e-learningu) zajistit časově efektivní učení.

• studijní programy jsou otevřeny denní době a na částečný úvazek studentů.

• Kurz obsahuje splňují požadavky na odbornou přípravu pro licencované psychoterapeutů.

&nbsp

Rakouská psychoterapie zákon (§ 12/5) předpokládá udělení žadateli postavení psychoterapeuta pod podmínkou školení rovnocennosti a na účasti na slyšení, které psychoterapie poradního sboru rakouského Spolkového ministerstva pro zdraví a otázku žen (Bundesministerium für Gesundheit und Frauen). To odráží obsah dopisu Ministerstva zdravotnictví a otázku žen do rakouské Akreditační rady a rakouského Spolkového svazu pro psychoterapii (ÖBVP) v červnu 2004. V srpnu roku 2003, ministerstvo pro rakouské Akreditační rady oficiálně potvrdila, že studijní obory jak je uvedeno v § 12 přijatého na jiných vysokých školách budou připsány na studenta záznamu na SFU.

Zobrazit magisterské programy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Magistr

Magistr V Psychoterapii Vědě

Campus forma Denní studium Kombinované 4 semestry October 2016 Rakousko Vídeň + 1 více

Studijní Magistrum Program navazuje na zkušenostech získaných z Bakalářská programu a znalosti prohlubuje studentů teorie, metodologie a historického vývoje [+]

Mistr v psychoterapii Science

 

Studijní Magistrum Program navazuje na zkušenostech získaných z Bakalářská programu a znalosti prohlubuje studentů teorie, metodologie a historický vývoj psychoterapie. Studenti získají hlubší porozumění obecně, a metoda specifické psychopatologii, diagnostické metody, klinický průběh onemocnění a vhodných léčebných strategií. Program klade důraz na základní věd psychobiology, neuroimunologii a socio-vědeckého a sociálně-filosofických otázek. Je i nadále prohlubovat znalosti studentů z teoretických principů a klinických teorií v jejich zvolené školy psychoterapie, jsou základní principy, které byly obsaženy v bakalářském studijním programu.... [-]