University of Coimbra, Faculty of Economics

Úvod

Read the Official Description

Univerzita Coimbra - Internacionalizace ve vzdělání: politika pokračovat otevřenost směrem k Evropě a ke světu.

Přestože internacionalizace byla vždy důležitá pro University of Coimbra, Portugalsko vstup do Evropské unie otevřel nové a různé cesty a možnosti, a v důsledku toho, UC vyvinula více organizované a profesní struktury a způsob spolupráce-operace. Univerzita došlo k významným změnám v organizaci a cíle a zavedl jako jeho hlavní priority: Evropská spolupráce-operace a co-operace s Brazílií.

Si vědom složitosti a obtížnosti mnohostranné spolupráce-operace, univerzita se rozhodla propagovat práci v síti tím, že podpoří založení dvou významných evropských sítí: Coimbra skupina a Utrecht Network, ve které oba na univerzitě hraje důležitou roli. Znát nejdůležitější z těchto odkazů, UC také se stal členem nadnárodní sítě univerzity a více nedávno, Tordesillas Group.

UC věnuje zvláštní pozornost evropské spolupráce-operačních programů. V rámci programu SOCRATES / ERASMUS je stanovena více než 300 institucí dvoustranné dohody, a vítá více než 500 studentů ročně. Kromě toho, každý rok více než 400 studentů z Coimbry mají možnost zažít dobu studia v zahraničí.

O FEUC

Ekonomická fakulta (FEUC), vytvořený v roce 1972, je jednou z osmi fakult univerzity v Coimbře, z roku 1290, jeden z nejstarších v Evropě a nejstarší v Portugalsku.

Jeho první kurzy v oboru ekonomie, který byl zahájen v akademickém roce 1973-1974, následovala další tři první tituly, všechny čtyři současné době k dispozici: sociologie, management a mezinárodní vztahy.

FEUC má přibližně 2500 studentů, 130 učitelů a 40 administrativních pracovníků. Tito, kombinoval s vynikající zařízení, nabízí vysoce kvalitní vzdělávací služby v prostředí, které je oba velmi přátelský, a akademicky stimulující.

Fakulta budovy tvoří: Administrativní budova (známý jako "Casa dos Limas"), Blok Výuka, výzkum Blok a knihovna.  

 

Zobrazit magisterské programy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Magistr

Magisterský Program V Oblasti řízení

Campus forma Denní studium 2 let October 2016 Portugalsko Coimbra

Flexibilní struktura tohoto programu umožňuje studentům zvolit buď výzkum-orientovaný cestu nebo specializace cesta, která zahrnuje dobu vzdělávání. [+]

Cílem magisterského programu v managementu je rozvíjet dovednosti a znalosti, které již získali v předchozích kurzy managementu. S výjimkou čtyř povinných vyučovacích jednotek, studenti mohou svobodně vybrat ze všech ostatních předmětů od účetnictví práva a informačních technologií.

Flexibilní struktura tohoto programu umožňuje studentům zvolit buď výzkum-orientovaný cestu nebo specializace cesta, která zahrnuje dobu vzdělávání.

Popis strukturu učebních osnov

Tento magisterský program Management (120 ECTS) je rozdělen na čtyři semestry a nabízí dvě alternativní trasy:

výzkum-orientované cesty, které vyžadují předložení disertační práce profesní dráhy, což je více praxe-orientovaný, které vyžadují buď stáže nebo odborného projektu. ... [-]

Magisterský Program V Oboru účetnictví A Finance

Campus forma Denní studium 2 let October 2016 Portugalsko Coimbra

Tento pokročilý program poskytuje důkladnou průpravu v moderní podnikové účetnictví a teorii financí vhodný pro ty, kteří chtějí, aby provedla výzkum na poli nebo chtějí zlepšit své znalosti, aby řešily problémy byly použity a empirických aspektech předmětu. [+]

Tento pokročilý program poskytuje důkladnou průpravu v moderní podnikové účetnictví a teorii financí vhodný pro ty, kteří chtějí, aby provedla výzkum na poli nebo chtějí zlepšit své znalosti, aby řešily problémy byly použity a empirických aspektech předmětu.

 

Magisterský Titul se uděluje kandidátům, kteří dokončí práce v kurzu a předložit a obhájit diplomovou disertační práce v rámci celkové maximálně na dva roky.

 

 

Seznam Kurzy / Semináře

Finanční řízení Mezinárodní finance Zdanění obchodní podniky kvantitativní metody Firma a smluvní právo Finanční účetnictví Vedení účetnictví audit Non-obchodní organizace Accounting Mezinárodní účetní ... [-]