ESAN Graduate School of Business

Úvod

Read the Official Description

ESAN byl první akademický Graduate School of Business Administration vytvořené v španělsky mluvících světě. Byla založena 25. července 1963, na základě dohody mezi vládami Peru a Spojených států amerických. Jeho organizaci a provádění byl svěřen Graduate School of Business of Stanford University v Kalifornii.

Transformovány do Universidad Esan dne 12. července 2003 (podle zákona N °. 28021), nabízí v současnosti magisterské tituly v oboru Business Administration, agrobyznysu, Energy Management, Finance, finance a korporátní právo, zdravotnické služby managementu, informačních technologií management, řízení a rozvoj nemovitostí, marketing, organizace a řízení lidí, veřejné správy, Project Management, Supply Chain Management, a mistr ve výzkumu v oblasti řízení vědy, je prvním krokem směrem k doktorského udělen titul v rámci dohod s Universidad Carlos III a Universidad Camilo José de Zela, Španělsko. Na bakalářské úrovni Universidad ESAN nabízí kariéru v managementu a společenských věd, inženýrství a práva. Také, různé programy Executive Development v různých formátech, firemní programy a profesionálních služeb. Výzkumná jednotka uskutečňuje akademických studií v různých disciplínách, vydávající takové zjištění a je také velmi aktivní v oblasti poradenství.

ESAN univerzita je nezisková soukromá instituce, které jsou zahrnuty jako právnická osoba soukromého práva, a registrované v Knize sdružení rejstříku právnických osob Limy. ESAN těší akademické, ekonomické, regulační a institucionální autonomii, a zaručuje svobodu myšlení, vzdělávání, kritiky a projevu, bez ohledu na rasu, pohlaví, náboženství nebo politické příslušnosti.

ESAN se řídí svými stanovami, vnitřními předpisy a na ostatní státní předpisy, které platí v rámci své vlastní autonomii. Vláda Esan univerzity odpovídá jejich řídící orgány a orgány a to: Valné shromáždění, Rady vysokých škol, prezidenta a viceprezidenta pro akademické záležitosti, jejích fakultních rad a děkani.

Náš školní areál, který se nachází na místě starého haciendy domě v části města Santiago de Surco, obklopen kopci, zelené plochy a s moderními zařízeními, poskytuje atmosféru požadovanou pro studium. Všechny pracovní prostory -The Information Center (ESAN / Cendoc), učebny, kanceláře a zasedací pokoje-mít bezdrátový přístup k internetu.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Programs

Tato škola dále nabízí: