Universidad de La Sabana, Department of Foreign Languages and Cultures

Úvod

Read the Official Description

KDO JSME?

Jezdíme předávání znalostí na univerzitě La Sabana, s cílem přispět k růstu a rozvoji produktivních sektorů kolumbijské společnosti, dosažení sociální dopad na něj.

vidění

Otri je agentura, která je zodpovědná za podporu a přenos různých vzdělávacích komunit, institucí a podniků, výsledkům výzkumu vytvořeným na univerzitě La Sabana; funguje jako zprostředkovatel znalostí, který podporuje vztah mezi univerzitou a společností. Tato jednotka má za cíl efektivní a včasné zapojení univerzitní komunity v různých rozvojových projektů.

Jednáme jako strategického partnera, poskytující pevné vodítko k tomu, aby firmy a instituce, aby zůstali v podnikání, provádění strategií, optimalizaci politiky, posílení procesů, inovace a vytvářet produkty a služby, které jsou v popředí ekonomiky.

Universidad de La Sabana

  • Civilní instituce vyššího vzdělání.
  • S právní povahy založení
  • Soukromý
  • Firemní Práce apoštolát Opus Dei.
  • Nezisková nebo za účelem dosažení zisku
  • S akademického charakteru vysoké školy

Mise:

Hledat, objevovat, komunikovat a chránit pravdu jako příspěvek k pokroku společnosti. Podporovat komplexní rozvoj všech členů univerzitní obce. Christian pojetí člověka a světa. Podporovat respektování transcendentní důstojnosti lidské osoby. Podporovat pracovní výkon, služby a žil jako prostředek k vybudování spravedlivější, klidné a soucitné společnosti.

This school offers programs in:
  • španělština

Zobrazit magisterské programy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Magistr

MA Ve Výuce Angličtiny Na Sebevzdělávání (virtuální)

Online forma Denní studium 2 let January 2017 Kolumbie Podíl

Absolventi Master s výukou angličtiny pro Self-nařídil učení u univerzity La Sabana jsou vysoce kompetentní odborníky v humanitních oborech. [+]

MA ve výuce angličtiny na sebevzdělávání (Virtual) ŽADATEL PROFIL Kandidát na Masters ve výuce angličtiny pro učení-Self-režie na univerzitě v La Sabana Professional je praktický učitel buď učit angličtinu, nebo výuku obsahu, zájem být průkopníkem v zavádění modelů pedagogické které mu umožní reagovat na výzvy znalostní společnosti. To se odrazí v učení návyky pro život sám a své studenty prostřednictvím použití špičkové technologie nástrojů. Profesní profil Absolventi MA ve výuce angličtiny na sebevzdělávání University of La Sabana jsou vysoce kompetentní odborníky v humanitních oborech, pedagogiky a investigación.Ellos spoléhat na jasné interdisciplinární přehled o své praxe, které jim umožní provádět procesy reflexe a výzkumu pokračuje strukturované, a podporovat jeho vlastní dokonalost a neustálé zdokonalování své komunikativní kompetence v angličtině. Absolventi Master vést kreativní a inovativní řešení v jejich praxi a podporovat rozvoj návyků self-řídil a celoživotního vzdělávání ve svých studentů prostřednictvím využívání technologických nástrojů. Především, podporovat komplexní vzdělávání lidí, kteří mohou řešení výzev dnešní znalostní společnosti při plném respektování lidské důstojnosti jakožto základního principu. Tyto dovednosti vedou k průběžné aktualizace a lepší komunikace a spolupráce s kolegy a studenty, poskytuje jim nástroje nabídnout řešení, která splňují požadavky na jejich vyučování a učení zkušenosti a přispět k realizaci vzdělávacích projektů v jejich institucích. Diplom v TESOL udělený Anaheim University osvědčuje mezinárodní standardy absolventů, což jim konkurenční výhodu a širší vizi v různých profesních kontextech. Požadavky na přijetí PŘIHLÁŠKY Vítáme registraci odborníků v současné době účastní v jakékoli oblasti výuky angličtiny nebo anglický obsah. Vstupní požadavky jsou: Bakalářský titul v oboru výuky jazyků, nebo v jakékoli jiné oblasti. Kompetence ekvivalent anglického B2 nebo vyšší podle Společného evropského referenčního rámce. Základní znalost informačních technologií a komunikace (MS Office, Internet, e-mail) 24 hodin přístup k počítači a internetu (povinné) ECHA ZAHÁJENÍ Další kohorta: (semestr druhý rok 2014) Výuka začíná 2. září 2014. Indukční dny 19.srpna 29 2014. [-]

Videos

Universidad de la Sabana Vívela

Contact
Adresa
Campus del Puente del Común, Km. 7, Autopista Norte de Bogotá
Cundinamarca, 53753 CO
Adresa destinace
Campus del Puente del Común, Km. 7, Autopista Norte de Bogotá
Chia, 53753 CO