University of Regina Kenneth Levene Graduate School of Business

Úvod

Read the Official Description

The University of Regina 's hlavním areálu a původní historické College Avenue kampusu, zahrnující 930 akrů, poskytují atraktivní studijní a pracovní prostředí pro naše studenty, fakulty a zaměstnance.

Univerzita je doma k 10 fakult a 25 akademických oddělení, které vybudovaly reputaci pro dokonalost a inovační programy vedoucí k bakalářské, magisterské, a doktorské tituly. Na podzim 2012, celkem 13,120 plný úvazek a částečný úvazek vysokoškolských studentů a absolventů se zapsal na univerzitě, včetně našich tří federalizované vysoké školy: Campion College, First Nations University Kanady, a Luther College.

Spolu s federovaných vysokými školami, univerzita zaměstnává přibližně 4550 lidí a podporuje 970 dodatečných pracovních míst na plný úvazek v Saskatchewan, stejně jako další 570 mimo provincie.

Oba hlavní kampus a College Avenue kampus se nachází v Wascana Centre, jeden z z největších městských parků v Severní Americe a jako první v Kanadě, které mají být vytvořen tri-level Vláda / vzdělání partnerství.

Ve fiskálním roce 2010-11 Provozní výdaje na univerzitě byly 152 miliony $. Univerzita také získal téměř $ 24 milionů na financování výzkumu. Včetně kapitálu a jiné výdaje, celkové výdaje byly 230.000.000 $.

Kenneth Levene Graduate School of Business


Náš mandát je podporovat udržitelný hospodářský rozvoj tím, že vytvoří inspirující prostor pro učení, které spojuje výzkum, teorie a praxe, šetření a fantazii - rozvíjení etické, vizionářské vůdce spojené s globální rozhodovací pravomocí.

Objevte svět příležitostí s Levene MBA. Náš nový model nabízí MBA specializací na mezinárodní obchod a řízení inženýrství. Všechny naše MBA programy nyní nabízí:

  • Mezinárodní studijní Tour (v ceně školného)
  • Na částečný úvazek nebo na plný úvazek, Možnosti studia, aby vyhovovaly vaší životní styl
  • Obohacující stáží

Zobrazit magisterské programy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Magistr

Magistr Správy Ve Vedení (madmin Vedení)

Campus forma Denní studium Kombinované 18 - 36 měsíců September 2016 Kanada Regina + 1 více

Levene madmin Vedení (Leadership madmin) je navržen tak, aby vybavit studenty sloučit strategické vedení organizace design a interpersonální dovednosti ... [+]

Master of Administration ve vedení (madmin vedení)

 

Levene madmin Vedení (Leadership madmin) je navržen tak, aby vybavit studenty sloučit strategické vedení organizace design a interpersonální dovednosti. Příliš často organizace jsou jejich vlastní nejhorší nepřátelé na realizaci svých cílů, vykolejil s vnitřními agendami, chybí nástroje k uskutečnění strategie, odolné vůči změnám, nevědomý vyvíjející globální konkurenceschopnosti norem, a tak dále. Vedení madmin je navržen tak, aby účinně řešit tyto problémy. Poskytuje výkonné úroveň dovedností v konkurenční strategii, pak vrstvy hloubka odborných znalostí v přizpůsobování organizační, oddělení a jednotky strategii řízení, vedení a řízení. Tento program poskytuje znalosti a dovednosti, které povedou a navigaci jednotlivce, týmy a organizace efektivně přes nejistotu a příležitostí.Nyní více než kdy jindy je důležité pro týmy a organizace fungují jako soudržná jednotka se zaměřením na společným směrem a učení se rychle. Tento program umístí vedoucí k navigaci na divoké vodě a Blue Ocean si vyžaduje kterým čelí organizace dnes. ... [-]


Velitel řízení Lidských Zdrojů (mhrm)

Campus forma Denní studium Kombinované 18 - 36 měsíců September 2016 Kanada Regina + 1 více

Levene Mistr řízení lidských zdrojů (MHRM) je určen pro hlubší pochopení lidských zdrojů (HR) znalosti a nástroje. ... [+]

Mistr řízení lidských zdrojů (MHRM)

 

Levene Mistr řízení lidských zdrojů (MHRM) je určen pro hlubší pochopení lidských zdrojů (HR) znalosti a nástroje. Pracoviště je neustále se měnící, zatímco právní prostředí pro HR se neustále vyvíjí, dávat stále větší nároky na personalisty. Zázemím zaměstnanců jsou rozmanité a mladší generace se vocalizing jejich potřebám. Tyto problémy spadají přímo na bedrech lidských zdrojů profesionály. Absolventi Master of Human programu, řízení zdrojů získat strategické HR perspektivu a dovednosti potřebné přidat kritickou hodnotu pro firemní rozhodování. MHRM Program je zaměřen na měnícím a konkurenčním globálním prostředí, výzkumu, testování a konceptualizace nápady a provádění nové politiky.... [-]