Simon Fraser University - Segal Graduate School of Business

Úvod

Read the Official Description

Simon Fraser University byl první univerzita založit přítomnost v centru Vancouveru v roce 1989. Pokračování SFU tradici zachovat Vancouver dědictví, Segal Graduate School of Business - západní Kanada je první specializované středisko pro absolventa obchodní vzdělání - je zvláštní místo pro učence, studenty, obchodu a průmyslu vedoucí ke svolání, učit, učit se a objevovat nejnovější řízení koncepty. To je domov pro všechny programy SFU absolventa firmy, stejně jako nových specializovaných výzkumných center, z nichž dvě byly financovány:

  • CMA Centrum pro strategické změny a Performance Management
  • CIBC Centrum pro řízení podniků a řízení rizik

Od vytvoření první kanadské Executive MBA v roce 1968, SFU Obchodní prosadil celoživotního učení, produktivní změny a musí být inovativní, jak jsme dodat výzkumu a výuky, která dělá imp jednat. To, že jsme dosáhli nějakého měřítkem úspěchu je potvrzeno s oznámením, že SFU firmy byla akreditována AACSB (Association Advance Collegiate školy podnikání), celosvětově uznávané akreditace agentury pro obchodní školy. Méně než 10% obchodních škol po celém světě nesou AACSB mezinárodní akreditaci.

&nbsp

V SFU Business, to jsme se zavázali k výzkumu a výuky, které při nárazu; k vytváření a sdělování znalostí, které staví lépe vůdci a lepší organizací a pracovat s těmito vůdci a organizacemi obohatit znalosti a schopnosti komunit žijeme a provozovat uvnitř.  

Zobrazit magisterské programy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Magistr

Magistr řízení Finančních Rizik

Campus forma Denní studium 12 měsíců September 2016 Kanada Vancouver

Matematicky náročné, 12-měsíční, denní program, nabízející praktické zkušenosti s řízením rizik a dodržování předpisů v podání největších kanadských studentů řízenou nadační fond. [+]

Opatření, zmírnit a řídit finanční rizika v Global Business Arena.

Rychlý Globalizace podnikání a stupňující volatility na finančních trzích vedl k rostoucí poptávce po profesionály, kteří jsou schopni pomoci firmám efektivně spravovat svou expozicí vůči finanční i nefinanční riziko. Zaměstnanců v oblasti řízení rizik musí zvládnout základy financí a mají hluboké pochopení struktury a cen komplexních finančních nástrojů, jakož i vlastní nebezpečí. Tyto kritické kvalifikace, která může významně přispět ke zlepšení celkové účinnosti a úspěšnosti organizace, se staly prioritou pro dnešní finanční manažery, kteří uznávají akutní nutnost využívat moderní strategie řízení rizik v jejich úsilí o vynikající výsledky. ... [-]