Simon Fraser University, Beedie School of Business

Úvod

Read the Official Description

EFMD Equis Accredited

Simon Fraser University, School of Business Beedie

&nbsp


Dědictví inovace


Simon Fraser University


Simon Fraser University a School Beedie podnikání mají relativně krátký, ale velmi rušné dějiny vyznačuje inovativní lidé, výzkumu a programů. Od svého vzniku se univerzita rozhodla se následovat tradiční cesty. Jeho historie je charakterizován vývoj nových programů a nových struktur, které reagují a přizpůsobit se změnám v oblasti znalostí a akademické a širší životní prostředí. To se nebojí zkoušet nové nápady v rámci řízení, které klade důraz na konzultace, konsenzus a kvalitu.


Od roku 1965 SFU rozrostla z malé nově zřízené instituce s novou misi, a místní studentské základ pro hlavní kanadské univerzity se rozšiřuje svou přítomnost na globální scéně. SFU má školní areály ve Vancouveru, Burnaby a Surrey s celkovou studentem zápisem více než 30.000, šest fakult (osm v září 2009), 60 kateder a škol, a 63 institutů a středisek, a partnerství s více než 100 předních univerzit v 39 zemích, včetně naší první mezinárodní dual-studijním programu v Číně.

&nbsp


Beedie School of Business


Od vytvoření Kanady 's první Executive MBA v roce 1968, Beedie School of Business prosadil celoživotního vzdělávání, produktivní změny a musí být inovativní, dodáváme výzkumu a výuky, která dělá dopad.To, že jsme dosáhli určité měřítkem úspěchu je potvrzena naším akreditace AACSB (Association Advance Collegiate školy podnikání), a tím, že přijme kvality EQUIS ocenění od EFMD (Evropská federace pro rozvoj managementu), celosvětově uznávané akreditační agentury pro podnikání školách. Méně než 1% z obchodních škol po celém světě získaly obě tyto mezinárodní akreditací.


Bakalářských, magisterských a doktorských programy demonstrují ducha inovace, flexibilitu a relevanci. Podporovat rozsáhlý partnerství s veřejným, soukromým a ne-pro-ziskové organizace, naším cílem je vyrábět široce vzdělaný, podnikání a sociálně zodpovědné manažery schopné dělat trvalé příspěvky k jejich společenství.


Škola Beedie podnikání funguje na všech třech areálech SFU, s:

&nbsp

  • více než 3100 vysokoškolských studentů BBA v Burnaby a Surrey
  • více než 250 MBA a postgraduální studenti v novém Segal Graduate School of Business
  • bez úvěrových programů na ředitele, výkonné a řídící úrovně
  • prosperující Ph.D.program

&nbsp

&nbsp

Vidět MSc »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MSc

Magistr řízení Finančních Rizik

Campus forma Denní studium 12 měsíců September 2016 Kanada Vancouver

Program nabízí jedinečnou směs tvrdého výcviku ve všech aspektech řízení finančních rizik a skutečný zážitek. [+]

Mistr řízení finančních rizik

 

Mistr finančních stupně řízení rizik připravuje finanční řízení rizik na problémy našeho měnícího se světa. Program nabízí jedinečnou směs tvrdého výcviku ve všech aspektech řízení finančních rizik a skutečný zážitek. Návštěva finanční profesionály přispět neocenitelný praktická část programu. Studenti mají jedinečnou možnost získat praktické zkušenosti v řízení investičního portfolia s tržní hodnotou přesahující 9 milionů dolarů. Program splňuje rostoucí celosvětové poptávce po kvalifikovaných odborníků pro řízení rizik v celé spektrum finančních a regulačních institucí. ... [-]