York University Schulich School of Business

Úvod

Read the Official Description

EFMD Equis Accredited

York University School of Business Schulich


Známý jako Kanady Global Business School ™, Schulich School of Business v Torontu patří mezi přední světové obchodní školy řadou globálních průzkumů. Schulich studijního programu MBA je zařazen # 1 ve světě Aspen Institute (vedení Washingtonu, DC-založené mozkový trust), v celosvětovém průzkumu, který identifikuje, které školy dělají nejlepší práci na přípravě budoucí vedoucí podniku pro environmentální, sociální a etické Složitost současného podnikání. Schulich studijního programu MBA je zařazen # 1 v Kanadě Forbes, Ekonom a expanze (publikace Time Warner se sídlem v Mexico City). Celosvětová síť Kellogg EMBA z partnerských škol, který zahrnuje Kellogg- Schulich EMBA, je zařazen # 1 na světě, The Wall Street Journal, a Kellogg, Schulich EMBA je zařazen # 1 v Kanadě Financial Times of London.


Global, inovativní a různorodé, Schulich nabízí obchodní programy po celý rok ve dvou Toronto areálech - novou state-of-the-art komplex na hlavním kampusu York University a jeho centrální Miles S. Nadal Management Centre se nachází v centru města je finanční okres. Škola také nabízí Schulich MBA v Indii - jeden z prvních programů MBA, které mají být dodány v této zemi tím, přední mezinárodní obchodní školy z mimo Indii. Kromě toho, Schulich provozuje satelitní centra v Pekingu a Šanghaji, Čína; Mumbai, Indie; Soul, Jižní Korea; a Moskva, Rusko. Schulich nabízí vysokoškoláka, absolventa a postgraduální obchodní tituly, které vedou k profesní dráze v soukromé, veřejné a neziskového sektoru, a má více než 24.000 absolventů pracujících v přibližně 90 zemích. Schulich propagoval Kanada je první Mezinárodní MBA (IMBA) a International BBA (Ibba) stupňů, stejně jako Severní Ameriky vůbec první přeshraniční Executive MBA titul, na Kellogg-Schulich Executive MBA. Executive Education Centre Schulich poskytuje programy Executive Development ročně na více než 16.000 manažerů v Kanadě, tak iv zahraničí.


16. výroční Seymour Schulich Awards pro výuku Excellence


Seymour Schulich velkoryse darovala finanční prostředky na podporu roční student-řídit, studentské-hlasoval ocenění uznávající výuce dokonalosti. Tyto Výuka Excellence Awards patří mezi největších takových cen v Severní Americe.


Pan Schulich vize je, že vítězové tohoto vyznamenání být instruktoři Schulich jehož vynikající výsledky v oblasti vzdělávání je uznávána jejich studenty.

Excellence ve výuce zahrnuje:

  • Znalosti a nadšení pro, předmět
  • Výjimečná učební strategie a komunikační dovednosti
  • Pozitivní student učení zkušenosti
  • Výuka inovace
  • Reagovat na potřeby studentů a obavyDvě ocenění se každoročně uděluje - $ 15.000 na první místo vítěze a $ 10.000 za druhé místo vítěze v každém programu. Vítězové jsou vybíráni na základě procentuálního podílu žáků hlasujících pro instruktora, kteří byli učil tímto instruktora.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MSc » Zobrazit magisterské programy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Magistr

Magistr Financí

Campus forma Denní studium 12 měsíců September 2016 Kanada Toronto

Vzhledem k tomu, Schulich pro Master of Finance? Zveme vás na zkušenosti z první ruky Schulich návštěvou školní areál, účasti na akci nebo se jednoduše začínají konverzaci s naším přijímací týmem. [+]

Master of Finance

Vzhledem k tomu, Schulich pro Master of Finance? Zveme vás na zkušenosti z první ruky Schulich návštěvou školní areál, účasti na akci nebo se jednoduše začínají konverzaci s naším přijímací týmem.

Víme, že se volby školy je velké rozhodnutí. Jsme tu, aby vás ve vašem rozhodování a poskytnout co nejvíce informací a pomoc, jak budete potřebovat.

Globální úvěrová krize vytvořila mezinárodní ekonomické prostředí naplněné výzvu. 12-měsíční plný úvazek Mistr programu Finance nabízí znalosti, dovednosti a perspektivy, které budete potřebovat se orientovat v této atmosféře změn a nejistoty. Ať už je vaším cílem je vstoupit do světa financí, nebo zvýšit svůj prodejnosti Schulich Master of Finance je ideální volbou.... [-]


Mgr. Účetnictví

Campus forma Denní studium 12 měsíců September 2016 Kanada Toronto

Vzhledem k tomu, Schulich pro Master of účetnictví? Zveme vás na zkušenosti z první ruky Schulich návštěvou školní areál, účasti na akci nebo se jednoduše začínají konverzaci s naším přijímací týmem. [+]

Mgr. Účetnictví

Vzhledem k tomu, Schulich pro Master of účetnictví? Zveme vás na zkušenosti z první ruky Schulich návštěvou školní areál, účasti na akci nebo se jednoduše začínají konverzaci s naším přijímací týmem.

Víme, že se volby školy je velké rozhodnutí. Jsme tu, aby vás ve vašem rozhodování a poskytnout co nejvíce informací a pomoc, jak budete potřebovat.

 

Získat pokročilé vzdělávání ve všech oblastech profesionální účetnictví praxe.

Schulich Master of účetnictví (MACC), je 12-měsíční, na plný úvazek stupeň, který poskytuje komplexní studium v ​​oblasti účetnictví a může vést k odbornému certifikátu účetnictví. Program je určen pro studenty s 4 roky bakalářský titul a je obzvláště atraktivní pro absolventy nepodnikatelské (jako jsou společenské vědy, přírodní vědy nebo jiných odborných studií), kteří mají omezené pracovní zkušenosti.... [-]


MSc

MSc V Oboru Obchodní Analýzy

Campus forma Denní studium 1 rok September 2016 Kanada Toronto

Vzhledem k tomu, Schulich pro MSc v oboru Business Analytics? Zveme vás na zkušenosti z první ruky Schulich návštěvou školní areál, účasti na akci nebo se jednoduše začínají konverzaci s naším přijímací týmem. [+]

MSc v Business Analytics

Vzhledem k tomu, Schulich pro MSc v oboru Business Analytics? Zveme vás na zkušenosti z první ruky Schulich návštěvou školní areál, účasti na akci nebo se jednoduše začínají konverzaci s naším přijímací týmem.

 

Nastavte si na rozdíl od konkurence.

Business Analytics je 12200000000 $ (USA, 2011) nástroj produktivity, podle Gartner Research. Přesto jen málo společností jsou vybaveny nástroji a talentu, aby efektivně využít údaje k dispozici, aby vytváření hodnoty a řídit rozhodování. Soutěž o talenty pro analýzu velkých objemů dat je intenzivní. Ve skutečnosti, McKinsey & Company předpovídá nedostatek obchodní analytiky do roku 2018.... [-]