NYIT-Vancouver

Úvod

Read the Official Description

NYIT-Vancouver je jedním z globálních kampusy New York Institute of Technology se sídlem v New Yorku, USA. Areál se nachází v srdci centra města Vancouver, Britská Kolumbie, Kanada, a nabízí následující dvouletý magisterský studijní programy:

  • Master of Business Administration (MBA)
  • Master of Business Administration s koncentrací v Finance
  • Master of Business Administration s koncentrací v oblasti cestovního ruchu
  • Master of Science v informačních, sítí a počítačové bezpečnosti (MS-pracujících v civilním sektoru)


Zpráva od Vancouver Campus Dean Martin Gerson, Ph.D.

Vítejte, a děkuji vám za zvážení NYIT je Vancouver školní areál jako brána do vaší budoucnosti. NYIT je hrdá na svou historii úspěchu, o čemž svědčí jeho absolventů, jeho akademických programů, a jeho školní areály po celém světě.

Společnost byla založena v roce 1955 jako soukromý ne-pro-zisk univerzitu ve státě New York, USA, NYIT má školní areály na Manhattanu, Long Island, na Středním východě, Číny, a tady v kanadském Vancouveru. Po jeho dlouhodobého strategického plánu pro globální univerzitu, NYIT je navržen tak, aby umožňoval studentům pohybovat mezi kampusy s kompletní vnitřní převoditelnosti kreditů a absolvent se stejným NYIT míry z libovolného školního areálu. Již dnes mohou studenti studovat na jejich celkové MBA ve Vancouveru a dokončit koncentraci v New Yorku, protože několik států už udělal.

NYIT-Vancouver je součástí této velkolepé globální vize. Dostali jsme povolení od Ministerstva Advanced školství v Britské Kolumbii nabízí dvou koncentrací v naší dobře zavedenou MBA, jeden v financí a jeden v oblasti cestovního ruchu, a my jsme nadšeni schválení jsme také obdrželi nabídnout NYIT je nejmodernější Mistr of Science v informačních, sítě a zabezpečení počítače tady ve Vancouveru. Koncentrace MBA a tituly MS-pracujících v civilním sektoru bude poprvé představila ve Vancouveru na začátku roku 2014, a máme v plánu přidat další postgraduální programy na naše nabídky v blízké budoucnosti. Každý program na Vancouver areálu je založena na stejných kurzech jako podobně názvem programu na kampusech New York, takže Vancouver školní areál je v podstatě stejně jako kampusech New York - s výjimkou pár tisíc kilometrů daleko.

Na druhou stranu, NYIT-Vancouver je důležitým a váženým členem Vancouver společenství vyššího vzdělávání. Nedávno jsme vytvořili partnerství s dvěma hlavními místních veřejných institucí, Langara College a Britské Kolumbie institut technologie - partnerství, které umožní, aby absolventi BCIT let a Langara studijní programy plynule přesunout do programů na NYIT-Vancouveru, a to bude také umožnit sdílení zařízení a jiných zdrojů, výměny schopnosti a studentských výměn. Spojením nám na NYIT Vancouveru, budete součástí areálu s přítomností v obou Atlantiku a Pacifik brána městy: New York, jeden z největších měst na planetě, v kombinaci s Vancouveru, jednoho z nejkrásnějších světových, obyvatelný měst. Těším se na vás přivítat na NYIT ve Vancouveru.

Martin Gerson, Ph.D.
Výkonný ředitel a Campus Dean
NYIT Vancouver

Akreditace

New York Institute of Technology je akreditován v polovině států Komise o vysokém školství ve Spojených státech. Škola inženýrství a dojíždění věd je akreditován ve Spojených státech, které Engineering Akreditační komise (EAC) Akreditační komise pro inženýrství a technologie, Inc. (ABET).

V Britské Kolumbii, Kanada, program je povoleno ministerstvem dalšího vzdělávání, inovací a technologií. NYIT-Vancouver je mezi Britské Kolumbie EQA-určený Post-střední školy.
Programy jsou také uvedeny na webových stránkách pro občanství a přistěhovalectví Kanady (CIC) jako účastníci programu pracovní povolení na off-campus a jsou uvedeny na webových stránkách kanadského Informačního centra pro mezinárodní pověření.

This school offers programs in:
  • English (Canada)

Vidět MSc »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MSc

Magistr V Informačních, Sítí A Počítačové Bezpečnosti

Campus forma Denní studium 2 let March 2017 Kanada Vancouver

MS-pracujících v civilním sektoru je nejmodernější program, který má připravit studenty pro vedoucí pozice při řešení jednoho z hlavních aktuálních problémech, kterým čelí téměř každé moderní organizace. [+]

Master of Science v oblasti informačních, sítě a počítačové bezpečnosti (MS-pracujících v civilním sektoru) MS-pracujících v civilním sektoru je nejmodernější program, který má připravit studenty pro vedoucí pozice při řešení jednoho z hlavních aktuálních problémech, kterým čelí téměř každé moderní organizace. MS-pracujících v civilním sektoru se ideálně hodí pro absolventy bakalářských programů v oblasti počítačové vědy, inženýrství, operačního výzkumu, matematiky a příbuzných oblastech. Tento program je dvouletý program (ačkoli zvláště silné, dobře připravené a tvrdě pracující studenti mohli splnit požadavky rychleji). ... [-]