CDI College

Úvod

Read the Official Description

Na CDI College, byli jsme pomáhá studentům rozvíjet své kariéry více než 40 let! S premier programy v oblasti obchodu, techniky a zdravotní péče, bude vaše CDI školení poskytují solidní základ v dovednosti, které vám pomohou k zahájení smysluplného kariéru.


Jakmile začnete své studium, budete vědomi, jak naše učení, proces bude stimulovat, zapojení a výzvou, abyste uspěli. Budete stavět impozantní dovedností v oblasti studia, plus zisk interpersonální zkušenosti, které vám pomohou, aby vás úspěch.


Naše programy jsou navrženy tak, aby odrážel požadavky zaměstnavatelů ve zvoleném oboru kariéře. Celé své studium, budete pracovat způsobem, který bude odrážet to, co najdete na pracovišti. Po dokončení programu budete připraveni začít svou kariéru.
A tým podpory v areálu je věnován na pomoc vás na každém kroku na cestě. My všichni jsme tu z jednoho důvodu -! Váš úspěch Od našeho práva přijímacího řízení až po naši podporu zaměstnanosti po dokončení studia, se snažíme poskytnout vám smysluplné vzdělávací zkušenosti. Je to odhodlání, které dává našim absolventům konkurenční výhodu na pracovišti.


School of Business - odborníky v oblasti obchodu je třeba v každé oblasti zaměstnanosti. Účinné na CDI School of Business, naši studenti učí z klíčových aspektů podnikání, které lze aplikovat na téměř všechny odvětví. CDI School of Business vám poskytne nástroje pro úspěch ve světě obchodu. Budete vstupu na pracovní trh s širokou škálu možností profesního rozvoje na dosah ruky, včetně obchodní administrativa, kancelářské management, lidské zdroje, účetnictví a marketingu pomoc. CDI vysoká škola má dlouhou historii poskytování kvalifikované odborníky v oblasti obchodu pro zaměstnavatele. Náš učební plán odráží potřeby podnikatelské sféry, a jsme odhodláni dává vám dovednosti, které podpoří Vaši kariéru.


Škola technická - poptávka po kvalifikovaných IT profesionálů, je na vzestupu, aby odpovídaly potřebám přední hrany-zaměstnavatelů. Na CDI škola technická, nabízíme našim studentům průmysl-rozpoznal, zaměřené vzdělávací program, který využívá nejnovější software a počítačové aplikace. Ať už jste sledují novou profesní dráhu nebo modernizace své dovednosti, můžete si být jisti, ve své vzdělání CDI. Studenti této vzrušující oblasti jsou ve vysoké poptávce po jejich specializované vzdělávání v oblasti sítí, programování, webové aplikace, a počítačové podpory. Po dokončení studia, můžete úspěšně konkurovat na pozice, jako jsou počítačové techniky, web designérů, technická podpora specialistů a Help-Desk Průvodce řešení.


Zdravotnická škola - Nejen, že je zdravotní péče jedním z nejvíce obohacující profesní dráhy, ale je to také jeden z nejvíce poptávky! Aktuální výzva péče o stárnoucí populaci vytvořila naléhavou potřebu po kvalifikovaných pracovníků ve zdravotnictví. CDI vysoká škola se specializuje na vzdělávání studentů pro odměňování příležitosti v oblasti zdravotní péče. Jako jeden z největších soukromých vysokých škol zdravotní péče v Kanadě, jsme důsledně přilákat různorodou skupinu lidí, kteří se chtějí rozvíjet svou kariéru, stejně jako vy. Spojujeme průmyslové-schválené osnovy, one-on-one výuka a pomoci při hledání zaměstnání na vás připraví na úspěch. Naše programy jsou respektovány a uznávány v rámci odvětví zdravotní péče. Po dokončení studia, můžete očekávat, že najít práci v mnoha různých nastavení a příbuzných oborů, včetně nemocnic, lékařské ordinace, lékárny a domácí podpory práce.

&nbsp

&nbsp

Hodnota Propozice

&nbsp

1. Kanaďané 40 let školení pro firmy, techniky a zdravotní péče související kariéry.
2. Zrychlená, tržně zaměřené programy školení studentů do několika měsíců vstoupí konkurenčním trhu práce.
3. Hands-on trénink pomáhá rozvíjet dovednosti absolventů se bude používat při pracovních sil.
4. Instruktoři jsou také zkušení praktici-průmysl v oblastech, které vyučují
5. Personalizované zkušenost z důvodu malé velikosti tříd. Studenti mají větší interakci s instruktory.
6. Kariéra a služeb zaměstnanosti k dispozici pro pomoc studentům v průběhu programu a po absolvování vyhledávání a zajištění pracovních míst v jejich preferovaném kariéře pole.
7. Dvanáct míst v celé zemi.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Videos

How to Jumpstart a Career

CDI College Students

CDI College Dental Technician Program

Contact
Adresa

CA
Adresa destinace
CDI College
789 West Pender St. 200,

Vancouver, British Columbia, V6C 1H2 CA
Adresa destinace
CDI College
800 5th Avenue SW, Trimac House, Suite 100

Calgary, Alberta, T2P 3T6 CA
Adresa destinace
CDI College,
280 Main St.

Winnpeg, Manitoba, R3C 1A9 CA
Adresa destinace
CDI College
416, boul. De Maisonneuve West, 7th floor

Motreal, Quebec, H3A 1L2 CA
Adresa destinace
CDI College
11525 23 Ave NW

Edmonton, Alberta, T6J 4T3 CA
Adresa destinace
CDI College - Longueuil
1111, rue St-Charles Ouest
bureau 135

Longueuil, Quebec, J4K 5G4 CA
Adresa destinace
CDI College - Calgary South
Suite 200, Midnapore Mall - 240 Midpark Way S.E.

Calgary, Alberta, T2X 1N4 CA
Adresa destinace
CDI College
Edmonton West
176 Mayfield Commons

Edmonton, Alberta, T5P 4B3 CA
Adresa destinace
CDI College Victoria Campus
951 Kings Road

Victoria, British Columbia, V8T 1W6 CA