T.A. Pai Management Institute

Úvod

Read the Official Description

TA Pai Management Institute (TAPMI) se nachází v mezinárodním univerzitním městě Manipal (Karnataka), patří mezi přední ústavy řízení v Indii, a je pokládaný pro jeho akademické přísnosti a fakulty-student interakce. Založený vizionáře, pozdní Shri. TA Pai, mise TAPMI je poskytnout tolik potřebnou podnět k úkolu budování profesionální řídící schopnosti v zemi. V procesu, to také hrálo roli v posílení stávajícího vzdělávací a zdravotní infrastrukturu Manipal.

Od svého založení v roce 1984, TAPMI získal uznání a respekt mezi známých průmyslových domů a akademické instituce v Indii za kvalitu svého vzdělání. V průběhu let se ústav získal jméno pro své postgraduální program Post in Management (ekvivalent MBA) a kvalitu studentského talentu to produkoval. Neustálé zlepšování v osnovách, struktuře, akademické systémy a fakult zdroje významně přispěly k tomu, že TAPMI preferovanou centrum pro vzdělávání managementu. Dnes, více než 1.900 TAPMI absolventi držet odpovědné manažerské pozice v Indii iv zahraničí.

Na začátku roku 2009, své 25. rok v řadě, TAPMI udělal krok mezníkem v její historii tím, že přesunula své aktivity do nové scénické 42-akr rezidenčního areálu v Manipal. Nachází se na straně návrší a výhledem na údolí naplněné zelené tropické zeleně, tento areál poskytuje ideální prostředí pro vážné akademické studium a kreativity, v kombinaci s zábavy a relaxace.

Manipal je doma k velkému množství vzdělávacích institucí pro Zdravotnictví, farmacie, stomatologie, umění a vědy, techniky a technologie, a je známý pro své kosmopolitní atmosféru. Město je také známé pro své inovativní vývoj bankovnictví a finančních služeb. Legendární poutní město Udupi je jen 15 minut jízdy od Manipal.

Poslání


"Zavázali jsme se k dokonalosti v oblasti řízení vzdělávání, výzkumu a praxe výchově a rozvoji světového bohatství tvůrce a vůdce.


Budeme neustále měřítko, se proti institucí jsou nejlepší ve své třídě.


Budeme podporovat kontinuální vzdělávání a reflexi, dosažení orientaci, kreativní vzájemnou závislost, a úcty k rozmanitosti s holistickým zájmem o etiku, životní prostředí a společnost "

AACSB akreditace

TA Pai Management Institute je v procesu hledání AACSB akreditaci.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Zobrazit magisterské programy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Magistr

Magistr V Evropských Studií A Management

Online & Campus forma Denní studium 4 semestry July 2016 Indie Manipal

Tento multidisciplinární program je navržen tak, aby splňovaly obchodní potřeby jak Evropská unie (EU) a Indie v oblasti rozvoje lidských zdrojů. [+]

Tento program nabízí Manipal University ve spolupráci s TAPMI, a ve spolupráci s Hochschule Bremen Univerzita aplikovaných věd, Brémy, Německo.

Tento multidisciplinární program je navržen tak, aby splňovaly obchodní potřeby jak Evropská unie (EU) a Indie v oblasti rozvoje lidských zdrojů. Jedná se o dvouletý postgraduální program nabídl zájemce o uplatnění v nadnárodních společnostech působících v Evropě či evropských společností působících v Indii.

Program má dvě složky: jednu, která se zabývá aspekty řízení a další, která se zabývá chápání Evropy. Evropská studia v rámci programu rovněž nabízí ve třech jazycích: francouzštině, němčině a španělštině, studenti budou studovat alespoň dva jazyky, společně s dalšími subjekty, jako jsou evropské dějiny, hospodářské integrace a evropské obchodní zákony. To pomáhá indické studenty vybavit dovedností potřebných pro práci pro evropské společnosti, což přispívá k výkonnosti evropských podniků funguje v Indii a naopak. ... [-]