Nalanda University

Úvod

Read the Official Description

Nalanda je slovo, známý po celém světě a po celá staletí. To je zkratka pro vysoké školy, který přilákal studenty a akademické pracovníky z celé Asie, a dokonce i dál. Byl centrem excelence nejen pro buddhistických studií a filozofie, ale i pro medicínu a matematiku stejně. Poté, co učil tisíce studentů po celá staletí, Nalanda ukončil svou existenci, stejně jako univerzity byly otevírá v Bologni, Paříži a Oxfordu na začátku druhého tisíciletí CE. Posun center znalostí z východu na západ bylo symbolické případné předání moci, které následovalo během půl tisíciletí.

campus

Tam je nyní ideální příležitost obnovit posvátné universalismus Nalanda jako centrum znalostí. Druhé tisíciletí CE skončil obrovským oživením Asie po staletí stagnace, dělení a úpadku. Asie je dnes synonymem pro dynamické podnikatelské a inovační kultury, založené na znalostech a podnikání nezapomíná na svou minulost, ale nebojí čelit budoucnosti. Asijské země se scházejí, aby mohla vzniknout kontinent založený na základech klidu a harmonie. Rozhodnutí Východoasijského summitu v roce 2007, na svém zasedání v Cebu, Filipíny, aby schválila plán znovu ustavit Nalanda univerzitě podtrhuje závazek k těmto hodnotám.

Naším úkolem je, aby odpovídal excelence Nalanda prvního tisíciletí CE pro třetí tisíciletí CE. Univerzita třetího tisíciletí musí být universalist ve svém výhledu, otevřený proudy myšlení a praxe z celého světa, a to musí reagovat na potřeby světa, který má na míle cestovat před tím, než může zajistit mír a prosperitu s kapitál a naděje pro všechny lidi na světě.

Především Nalanda musí být centrem znalostí a nejvíce vynikající člověk. Jeho primární funkcí musí být využít ty nejlepší talenty pro vytváření a šíření nových znalostí, jakož i pro obnovu a restaurování cenných starých pohledů, které utrpěly neúmyslné opomenutí. Nalanda musí být otevřený pro studenty z celého zvoleného jejich touhy po a schopnost absorbovat znalosti v různých oblastech světa. Musí mít opět, jako tomu bylo dříve, nejlepší učenci a vědci, aby znovu a znovu vytvářejí znalosti. Musí dovolit jim pulzující životní prostředí, které bude vhodné také pro výchovu nové generace - děti těch, vytvářet a obnovovat centrum excelence. Je třeba přizpůsobit rytmu přírody, kde se nachází, a obohatit životy lidí v sousedství.

Nalanda bude nový, ale bude aspirovat na tak dobré, jak své staré já, ne-li lepší. Jeho jméno se musí ozývat po celém světě jako místo, kde se lidé jít hledat, stejně jako přidat do poznání a jít pryč od něj šířit své plody všude. Je třeba čerpat z nejlepších zdrojů v Asii a vlastně i ve světě a vrátit potrubí při ražení mincí nových a cenné poznatky na to, aby svět lepší pro všechny.

PŘIJÍMACÍ ŘÍZENÍ 2015-2016

Žádosti jsou zváni na dvouleté rezidenčních postgraduálního programy v těchto školách na Nalanda univerzitě:

  • Škola historických studií
  • Škola Ekologie a životní prostředí studia

Nalanda univerzita je iniciativa vlády Indie podporovaných východoasijského summitu zemí; oživení univerzita, jehož předchůdcem byl nejstarší univerzita na světě. Je určen Instituce národního významu, Být součástí této jedinečné výzkumu intenzivní mezinárodní univerzity, která nabízí:

  • Prostředí, které je skutečně trans-kulturní a nadnárodní
  • Inter-disciplinární a zkušenostní učení
  • Skutečně význačný mezinárodní fakulty
  • Příležitost vyzkoušet náš historicky a ekologicky bohaté kampusu Rádžgir, Bihar, Indie. A podílet se na vývoji a konstrukci úžasné čisté nulové kampusu.

Poslední termín pro podání žádosti o první kolo přijímacího řízení je dubna 1. 2015.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Zobrazit magisterské programy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Magistr

Mistři V Historických Studií

Campus forma Denní studium July 2017 Indie Dillí

Škola historických studií (SHS), je dynamická komunita členů fakulty a postgraduální studenty. SHS zapojil do programu přísného šetření základních otázek, které se zabývají historické zkušenosti v rámci i mimo Asii. [+]

Škola historických studií (SHS), je dynamická komunita členů fakulty a postgraduální studenty. SHS zapojil do programu přísného šetření základních otázek, které se zabývají historické zkušenosti v rámci i mimo Asii. Škola se zaměřuje na posouvají hranice poznání v oblasti propojení mezi času, paměti a historie v asijských a non-asijských kulturních, historických a filozofických souvislostech. Fokus oblasti školy čerpat inspiraci z dědictví antického Nalanda a jeho historické spojení s mnoha zemí v Asii a mimo ni. Jsou to asijské propojení, archeologie, historie umění, globální historie a ekonomické historie. SHS nabízí MA, a rozvíjí své M.Phil a Ph.D. programy, které se zaměřují na globální a srovnávací historie. Nabízí také mezinárodně konkurenční programy v asijských a světových dějin, a, jak je zřejmé z výzkumných profilů jeho schopnosti, je unikátně chystá studovat historii těchto regionů ze srovnávacích a cross-kulturní zázemí. Studenti ve škole historických studií získají ostrou pochopení srovnávací a trans-regionální historie. Budou také získají znalosti o globálních dějin přes přísnou angažmá v metodologické a teoretické pohledy kritické pro multidisciplinární historický výzkum. SHS se snaží vybavit studenty požadované dovednosti a schopnosti vykonávat originální a inovativní výzkum na základě archeologických nálezů, archivních pramenů v klasických i moderních jazyků a terénního výzkumu. Vstupní požadavky Pro indické studenty Je zapotřebí nejméně tři roky bakalářského studia. 55% značky nebo jeho ekvivalent z některého pokládaný a uznávané univerzitě. Pro absolventy ze všech ostatních zemí Uchazeč by měl být nárok na přijetí na Nalanda univerzitě, pokud on / ona má tříleté Under absolvent titul z uznávané univerzity / instituce. Pokud vaše instituce používá Průměrná klasifikace (GPA), systém, který by za normálních okolností obdržel nebo očekávají, že jim GPA alespoň 3.2 nebo vyšší o 4 bodové stupnici. Angličtina Proficiency: Požadavek pro všechny kandidáty Univerzita vyžaduje, aby všichni žadatelé prokázat vysokou úroveň způsobilosti v anglickém jazyce, protože všechny kurzy budou probíhat v anglickém jazyce. Dodržování tohoto požadavku je přísný. Student musí být schopen prokázat, že jsou schopni komunikovat v anglickém jazyce na úrovni vhodné pro absolventa programy. Každý z následujících budou přijímány jako doklad o odborné způsobilosti v angličtině: pro absolventy non-indických univerzitách skóre jednoho z uznávaných zkoušek anglického jazyka (TOEFL, IELTS, TOEIC, PTE, STEP). Indičtí studenti musí mít ukončili vysokoškolské vzdělání v anglickém jazyce jako prostředek výuky a zkoušky. (Je nutné potvrzení v tomto smyslu). [-]

Mistři V Oblasti Ekologie A životního Prostředí Studií

Campus forma Denní studium August 2017 Indie Patna

Škola zahrnuje širokou škálu akademických pronásledování z přírodních vědách společenských věd, s cílem podpořit vzdělávání a výzkumu na interakci mezi přírodním prostředím a lidskou činností. Zakořeněné v tradici [+]

Škola zahrnuje širokou škálu akademických pronásledování z přírodních vědách společenských věd, s cílem podpořit vzdělávání a výzkumu na interakci mezi přírodním prostředím a lidskou činností. Zakořeněný v tradici starého Nalanda univerzitě, škola se snaží vytvářet kritické chápání, které budou mít prospěch lidské společnosti a přírody. Školské se snaží být vynikající akademická instituce řešení naléhavých místních, regionálních a globálních ekologických problémů naší doby prostřednictvím vzdělávání, výzkumu, spolupráce, a politická doporučení. Z široké škály možných zájmových oblastí ve škole, současná zaostřovacích polí jsou: Human Ecology, vodní zdroje, zvládání katastrof, pro výživu a zemědělství, změna klimatu a energetické studie. Studenti jsou vedeni na fakultě využít velké řady kurzů napříč obory vyučované na škole v průběhu dvou let magisterského studia. Studenti by měli rozvíjet zájmy a dovednosti potřebné k přiblížit samostatně, alespoň jeden z hlavních problémů životního prostředí oblastí, kterým čelí dnešní společnost. Akademické interakce ve škole jsou vedeny v kolegiální a tvůrčí atmosféře. Za výuku ve třídě, různé společné projekty jsou podporovány. Semináře, speciální akce, a studentské organizované aktivity jsou nedílnou součástí učebních osnov. Studentský život umožňuje studentům získat dostatek příležitostí k rozšíření školních hodin, jakož i na interakci s fakulty a univerzity společenství. Zvláštní význam pro Nalanda univerzitě je vztah družstvo s místními komunitami v Rádžgir, s nimiž studenti a schopnost se očekává, že jednat s respektem. Život na akademické půdě podporuje paradigma žil filozofie splynutí s učil filozofii. Nalanda univerzita je "live-laboratoř" pro výzkum a inovace v oblasti ekologie a životního prostředí studia a bude spoluvytvářet znalosti ve prospěch místních komunit. Model Nalanda udržitelného rozvoje podporujícího začlenění má kořeny v místních tradic a vytváření vazeb mezi minulostí a stávajících systémů vědění. Řešení problémů Přístup Škola vyžaduje spolupráci a školení z různých oborů klenout základní, přírodních a společenských věd. Vstupní požadavky Pro indické studenty Je zapotřebí nejméně tři roky bakalářského studia. 55% značky nebo jeho ekvivalent z některého pokládaný a uznávané univerzitě. Pro absolventy ze všech ostatních zemí Uchazeč by měl být nárok na přijetí na Nalanda univerzitě, pokud on / ona má tříleté Under absolvent titul z uznávané univerzity / instituce. Pokud vaše instituce tento systém používá Grade průměr bodu (GPA), měli byste normálně obdrželi, nebo očekávat, že k získání GPA minimálně 2,2 a vyšší o 4 bodové stupnici. Angličtina Proficiency: Požadavek pro všechny kandidáty Univerzita vyžaduje, aby všichni žadatelé prokázat vysokou úroveň způsobilosti v anglickém jazyce, protože všechny kurzy budou probíhat v anglickém jazyce. Dodržování tohoto požadavku je přísný. Student musí být schopen prokázat, že jsou schopni komunikovat v anglickém jazyce na úrovni vhodné pro absolventa programy. Každý z následujících budou přijímány jako doklad o odborné způsobilosti v angličtině: pro absolventy non-indických univerzitách skóre jednoho z uznávaných zkoušek anglického jazyka (TOEFL, IELTS, TOEIC, PTE, STEP). Indičtí studenti musí mít ukončili vysokoškolské vzdělání v anglickém jazyce jako prostředek výuky a zkoušky. (Je nutné potvrzení v tomto smyslu). [-]