Schiller International University - Florida, Heidelberg, Madrid, Paris

Úvod

Read the Official Description

Schiller je již dlouho známá jako ""mezinárodní univerzity. Naše pověst odráží v části naší jedinečnosti, nabízíme pro americké tituly na svých univerzit vHeidelbergu (SRN), Paříž (Francie), Londýn (UK), Madrid (Španělsko), a on-line.

&nbsp

Kromě toho jsme velmi hrdí na které mají dohody o spolupráci s asi 40 univerzit a vysokých škol po celém světě, ve které mají více než 20.000 absolventů z více než 100 zemí. SIU je skutečně velmi mezinárodní.

&nbsp

Jako student na SIU, budete mít možnost studovat v jazyce angličtina v některých z nejzajímavějších měst a lokalit na světě.

&nbsp

Je běžné, že studenti studovat v zahraničí v různých areálech v průběhu jeho studijní program. To je advatage, protože studenti zůstávají ve stejném univerzitního systému.

&nbsp

Nicméně, internacionalismus zahrnuje mnohem více než areály a zeměpisu. Naši studenti se velmi rychle uvědomit, že existuje mnoho výhod práce v globálním kontextu, že se stanou součástí různých společenství a připravovat na vedoucích pozicích v budoucnosti.

&nbsp

Jedinečné výhody Schiller International University

  • Vydělávají americké vysokoškolské vzdělání v USA a 4 evropské země
  • Angličtina je vyučovacím jazykem na všech areálech
  • Schopnost převádět mezi areály beze ztráty z úvěrů
  • Studenti pocházejí z více než 100 zemích po celém světě
  • Stipendia a finanční pomoc, jsou k dispozici pro ty, kteří mají nárok

&nbsp

&nbsp

SIU Campus Německo - Heidelberg

&nbsp

Heidelberg Areál nabízí výjimečné studijní prostředí, zde v německé romantické město, kde je více než šest set let akademické tradice podporují nejnovější nápady a inovace. Nikde není vzdělávací brát vážněji, nebo pokračovat v takovém kouzelném prostředí. V Heidelbergu se můžete projít, Muse nebo síti, kde se univerzitní profesoři a vědci se chodil a mluvil již po staletí. Existuje dokonce i slavný scénické pěšky přes řeku, který je jmenován pro ně: Philosophenweg. Okupační secesní vila, která je sama uvedena jako národní památka, se nachází v areálu Schiller vilové čtvrti poblíž hlavní nákupní středisko a historickém centru města.

&nbsp

Heidelberg, středobodem akademické krajiny v Německu, je domovem jeho nejstarší univerzity a knihovny, stejně jako její nejnovější high-tech průmyslu a vědeckého výzkumu. Ovládaný jeho slavné zničený hrad na kopci nad Starém Městě, toto malebné město spojuje staré svět-šarm a mladistvý, zářivý atmosféru. Uprostřed dlážděné uličky, barokní architektura, středověká mosty a zdi, kulturních a rekreačních rozptýlení jsou všude, kam se podívat. Přesto není pochyb Heidelbergu world-class postavení v oblasti obchodu a technologie, jak dokazuje nový technologický park, jeden z největších svého druhu.

&nbsp

Studenti z celého světa sešli k účasti v řadě náročných a odměňování programy. Svůj čas studiu zde otevírá jedinečný pohled na historii Německa a budoucnosti. Země klíčovou úlohu v rámci Evropské unie, informuje a dává do souvislosti s možností v našem programu International Business, International Relations & diplomacie, Mezinárodní ekonomika a management informačních technologií, abychom jmenovali alespoň některé. Německý jazyk třídy mohou být součástí každého programu.

&nbsp

Schillera Heidelberg areálu budovy, krásné secesní vila, která je uvedena jako národní památka, nad malebným vnitřním nádvořím a domy tříd, zaměstnanců kanceláře, knihovna, počítačové laboratoře s přístupem k internetu, a malé bistro / snack bar, stejně jako ubytování pro studenty, kteří nežijí off-campus. Můžete si vybrat z jedno-a dvoulůžkových pokojích s co-op koupelny, plně vybavená self-podávat kuchyní a prádelen.

&nbsp

&nbsp

SIU Campus Francie - Paříž

&nbsp

Paříž Areál opírající se o inspirativní prostředí a akademického titulu tohoto jedinečná hlavního města. Život a studium zde můžete vidět sami ve stopách mnoha největších světových myslitelů, umělců a průkopníci. My se nachází v jedné z nejživějších oblastí Paříže, na jihu nebo levý břeh Seiny. Obklopen příjemnou zelení, restaurace pro všechny rozpočty, kavárny a open-air "trhy, areál je krátké jízdě nebo kroků od Eiffelova věž, Invalidovna, École Militaire, Montparnasse a historické Latinské čtvrti, dlouholetým jako student okres.

&nbsp

Paříž, 'City of Light', je známá po celém světě pro své kultovní památek, muzejních sbírek a kavárenské kultury, ale také hraje hostitele pro ohromující řady mezinárodních organizací a nadnárodních podniků. Paříž je také ideální základnou pro objevování Evropy jiných finančních velkými písmeny, protože v Londýně, Frankfurtu, Amsterdamu a Milána to vše může být dosaženo během několika málo hodin přes účinné evropské high-rychlostní železniční systém.

&nbsp

Studentů a učitelů z více než 40 zemí, vytvořit zcela mezinárodní atmosférou. Naši vysoce kvalifikovaní lektoři spojí vysokou úroveň praktické a akademické zkušenosti nabídnout studentům cenné poznatky v jejich oboru studia. Můžete využít návštěvy OECD (Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj-operace) nebo UNESCO (Organizace spojených národů pro výchovu, vědu a kulturu), sídlo, a také mít možnost vzít francouzského jazyka na prestižní Sorbonně. Bakalářské a magisterské studijní programy jsou k dispozici v International Business, Business Administration, a mezinárodních vztahů a diplomacie.

&nbsp

Schillera v Paříži areálu je centrálně umístěný v blízkosti Place de la úmluvy v srdci 15. okrsek. Okolí restaurací a kaváren nabízí velký výběr autentických francouzskou a mezinárodní kuchyni, zatímco obchody, kulturní památky a vlakové nádraží Montparnasse jsou jen kousek pěšky nebo autobusem odjet.

&nbsp

&nbsp

SIU Areál Velká Británie - Londýn

&nbsp

Londýn areálu poskytuje ideální místo k výkonu své vzdělání a rozšířit své zkušenosti ve světě. Nabízí výborné zázemí a zajistit co nejvyšší akademické úrovně, jsme se nacházejí v polovině tohoto nejkosmopolitnějších hlavních měst, v blízkosti finančního a obchodního sektoru a na prahu své kulturní jádro. Areál se nachází v blízkosti stanice Waterloo, vedle kultovní ruské kolo London Eye a komplexní Southbank, která je součástí svět-proslulý umělecké a zábavní centrum roztahování podél řeky Temže, včetně Národního divadla a Royal Festival Hall, National Film Theatre, Tate Modern a Shakespearova divadla Globe.

&nbsp

Londýn, 'brána do Evropy', je politickým centrem Spojeného království, nýbrž má rovněž silný vliv na světové dění, mezinárodního obchodu a globální ekonomika jako celek. Finanční srdci Evropy - a stále více i planety - nabízí studentům jedinečnou příležitost poznat a podílet se na dynamické obchodní a společenské změny a výzvy, které bude definovat svět v příštích letech. V průběhu staletí, budoucí politici i podnikatelé získali své postřehy zde. Můžete pokračovat v této tradici.

&nbsp

Naši studenti dostávají od odborníků vedením profesorů, kteří mají vysokou úroveň praktické zkušenosti, ať už jako vychovatelé a lékaři, jak v jejich specializovaných oborech. Naše kariéra zaměřené studijní programy jsou navrženy tak, aby studenti z celého světa se znalostí, porozumění a důvěru k zajištění hladkého přechodu od učebny na pracovišti. Tady v Londýně nabízíme absolventů vysokých škol a vysokoškolské tituly in International Business, International Hotel & Tourism Management, International Relations & diplomacie, mezinárodní ekonomie, komunikace, řízení a informačních technologií.

&nbsp

Schiller Londýn kampusu má fantastickou situaci v Royal Waterloo House, historické červeno-cihlové budovy v těsné blízkosti Waterloo železnice a stanic metra. Tato oblast je hostitel pro úspěšné kulturní scénu, a navíc velká rozmanitost, kaváren, barů, restaurací a pouliční zábavy.

&nbsp

&nbsp

SIU Campus Španělsko - Madrid

&nbsp

Madrid Campus při kterém je kulturní epicentrum španělsko-svět mluvení, kde se setkává tradiční moderní ve velkém měřítku. Madrid má jedinečné historii univerzitního vzdělávání sahající až do středověku, která vyústila ve vytvoření celého 'University City' v hlavním městě. Jsme hrdí na to, hrát svou úlohu v této tradici pokračovat. Naše Madrid areál se nachází na Serrano ulici, přímo na Plaza de la República Argentina.

&nbsp

Madrid, čas-ctil město býčí zápasy a populární festivaly, skvělé parky, širokými bulváry a starobylé uličky, jak je historickým sídlem králů a prosperující moderní metropole. To je finančním centrem Pyrenejského poloostrova a hostí sídlo některé z největších světových společností. Přesto pro všechny jeho globalizace, jedinečná okouzlení životem prostupuje tohoto živoucího města a jako student si nebudete jen zkušenost španělské kultury - budete žít naplno, se učit se globálně důležité jazykové zároveň .

&nbsp

Studenti z více než 40 zemí, aby naše obec skutečně areálu různorodá a kosmopolitní - největší mezinárodní v celém Španělsku. Jako ve všech areálech Schiller po celé Evropě a USA, výuka je v angličtině. Studenti mají možnost sledovat celý studijní program, v Madridu, nebo převést volně mezi všemi ostatními Schiller areálech. Nabízíme bakalářské a magisterské studijní programy, s možností, včetně International Business, mezinárodní ekonomie, mezinárodní vztahy a diplomacie, generální studií a MBA in International Business.

&nbsp

Kromě toho, že akreditované ACICS a akreditaci Britské rady v Madridu areálu je oficiálně uznaný Consejería de Educación y Cultura v Madridu (místních orgánů vysokoškolského vzdělávání v autonomní oblasti Madridu).

&nbsp

Schiller v Madridu areálu budovy, krásné neoklasicistní budovy, která byla dříve bydliště členů španělské královské rodiny, se nachází na ulici Serrano - považován za jednoho z nejvíce elegantní oblastí Madrid - na Plaza de la República Argentina, a je obklopen restauracemi, zastupitelské úřady, mezinárodní školy a kulturní centra. V okolí, můžete také najít vše, od butiků na Santiago Bernabeu Stadium (domov fotbalového týmu Real Madrid).

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MA » Zobrazit magisterské programy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Magistr

Magistr Mezinárodního Managementu (MIM) Florida

Campus forma Denní studium 10 - 12 měsíců Přihlašování započato Spojené státy americké Florida

Magisterský programu International Management MIM byl navržen tak, aby připravit studenty, kteří již absolvovali studium v ​​oboru nepodnikatelské účely. 36-úvěr MIM stupně ... [+]

Magisterský International Management (MIM)

 

Magisterský programu International Management MIM byl navržen tak, aby připravit studenty, kteří již absolvovali studium v oboru nepodnikatelské účely. 36-úvěr MIM studijní program může být dokončena během jednoho akademického roku (sestávající ze dvou semestrů). Celoroční zahrnuje celou řadu témat v oboru Business Administration a ekonomiky, kvalifikační studenty pro budoucnost v oboru Business Administration a public relations.

 

Mnoho mezinárodní obchodní místa jsou k dispozici ve Spojených státech, ale příležitosti pro práci a cestování do zahraničí, jsou v hojnosti. Kromě základních zásad podnikání, studenti se seznámí s jazykovými, sociálních, ekonomických a politických podmínek a obchodních praktik několika zemí. Zásady v oboru Business Administration, stejně jako aplikace ekonomie a psychologie marketingu jsou pokryty.... [-]


Magistr Mezinárodního Managementu (MIM) Heidelberg

Campus forma Denní studium 10 - 12 měsíců Přihlašování započato Německo Heidelberg

Magisterský programu International Management MIM byl navržen tak, aby připravit studenty, kteří již absolvovali studium v ​​oboru nepodnikatelské účely. 36-úvěr MIM stupně ... [+]

Magisterský International Management (MIM)

 

Magisterský programu International Management MIM byl navržen tak, aby připravit studenty, kteří již absolvovali studium v oboru nepodnikatelské účely. 36-úvěr MIM studijní program může být dokončena během jednoho akademického roku (sestávající ze dvou semestrů). Celoroční zahrnuje celou řadu témat v oboru Business Administration a ekonomiky, kvalifikační studenty pro budoucnost v oboru Business Administration a public relations.

 

Mnoho mezinárodní obchodní místa jsou k dispozici ve Spojených státech, ale příležitosti pro práci a cestování do zahraničí, jsou v hojnosti. Kromě základních zásad podnikání, studenti se seznámí s jazykovými, sociálních, ekonomických a politických podmínek a obchodních praktik několika zemí. Zásady v oboru Business Administration, stejně jako aplikace ekonomie a psychologie marketingu jsou pokryty.... [-]


Magistr Mezinárodního Managementu (MIM) Madrid

Campus forma Denní studium 10 - 12 měsíců Přihlašování započato Španělsko Madrid

Magisterský programu International Management MIM byl navržen tak, aby připravit studenty, kteří již absolvovali studium v ​​oboru nepodnikatelské účely. 36-úvěr MIM stupně ... [+]

Magisterský International Management (MIM)

 

Magisterský programu International Management MIM byl navržen tak, aby připravit studenty, kteří již absolvovali studium v oboru nepodnikatelské účely. 36-úvěr MIM studijní program může být dokončena během jednoho akademického roku (sestávající ze dvou semestrů). Celoroční zahrnuje celou řadu témat v oboru Business Administration a ekonomiky, kvalifikační studenty pro budoucnost v oboru Business Administration a public relations.

 

Mnoho mezinárodní obchodní místa jsou k dispozici ve Spojených státech, ale příležitosti pro práci a cestování do zahraničí, jsou v hojnosti. Kromě základních zásad podnikání, studenti se seznámí s jazykovými, sociálních, ekonomických a politických podmínek a obchodních praktik několika zemí. Zásady v oboru Business Administration, stejně jako aplikace ekonomie a psychologie marketingu jsou pokryty.... [-]


Magistr Mezinárodního Managementu (MIM) On-line

Online forma Denní studium 10 - 12 měsíců Přihlašování započato Spojené státy americké Florida

Magisterský programu International Management MIM byl navržen tak, aby připravit studenty, kteří již absolvovali studium v ​​oboru nepodnikatelské účely. 36-úvěr MIM stupně ... [+]

Magisterský International Management (MIM)

 

Magisterský programu International Management MIM byl navržen tak, aby připravit studenty, kteří již absolvovali studium v oboru nepodnikatelské účely. 36-úvěr MIM studijní program může být dokončena během jednoho akademického roku (sestávající ze dvou semestrů). Celoroční zahrnuje celou řadu témat v oboru Business Administration a ekonomiky, kvalifikační studenty pro budoucnost v oboru Business Administration a public relations.

 

Mnoho mezinárodní obchodní místa jsou k dispozici ve Spojených státech, ale příležitosti pro práci a cestování do zahraničí, jsou v hojnosti. Kromě základních zásad podnikání, studenti se seznámí s jazykovými, sociálních, ekonomických a politických podmínek a obchodních praktik několika zemí. Zásady v oboru Business Administration, stejně jako aplikace ekonomie a psychologie marketingu jsou pokryty.... [-]


MA

Master Of Arts V Mezinárodních Vztahů A Diplomacie Heidelberg

Campus forma Denní studium 10 - 12 měsíců Přihlašování započato Německo Heidelberg

Master of Arts v oboru mezinárodní vztahy a diplomacie je profesionální program, který připravuje studenty pro budoucnost v zahraničních věcí, žurnalistiky, nebo podnikání. [+]

Master of Arts v oboru mezinárodní vztahy a diplomacie je akademický a profesionální program, který připravuje studenty nejen na kariéru v zahraniční službě, v mezivládních organizacích, nebo mezinárodní podniky, ale také v nevládních hlídacích psů nebo nevládní organizace, think tanků a akademický výzkum, poradenství a žurnalistika stejně jako veřejný a zahraniční politika. Program kombinuje řešení problémů, strukturní analýzu, vývoj a správu projektů s komplexní teoretickou a kritickému zkoumání politických, kulturních, právních a sociálně-ekonomických postupů, které tvoří náš stále více provázaného a složitý svět. Vzhledem k tomu, že politické a ekonomické problémy centrální zahraničním vztahům dnes trvale překračovat státní hranice, mezinárodní agenda zahrnuje technologické, náboženské, ethno-lingvistické a humanitární obavy, stejně jako další tradiční oblast diplomatické činnosti. Kreslení od několika oblastech, včetně financí, práva, historie, filozofie a teologie, tento program je rozhodně interdisciplinární. To je vyučován různorodou fakultou významných akademiků a zkušených lékařů, kteří odrážejí průřezové problémy a zájmy, které informují mezinárodní vztahy dnes. Pravidelným hostem Cyklus přednášek a simulační cvičení na univerzitě také přidat jedinečný rozměr programu. Dodává a vedou zkušení pracující diplomaty a odborníky v oblasti mezinárodního rozvoje a obchodu, tyto doplňkové kurikulární podpůrné činnosti umožnit studentům Schillerova mezinárodní univerzity, aby se vymanily z učebny a získat praktické zkušenosti, i když se prozkoumat možnosti stáží nebo síť s potenciálními zaměstnavateli. Konečně, tento program zahrnuje studijní návštěvy mezinárodních organizací v bezprostředním dosahu každého z areálů univerzitních k zajištění nepřetržité expozici vývoje v reálném čase. [-]

Master Of Arts V Mezinárodních Vztahů A Diplomacie Paříži

Campus forma Denní studium 10 - 12 měsíců Přihlašování započato Francie Paris

Master of Arts v mezinárodních vztahů a diplomacie programu je nabízen v Paříži akademické půdě. Jedná se o profesionální program, který připravuje studenty pro budoucnost v zahraničních věcí, žurnalistiky, nebo podnikání. [+]

Master of Arts v oboru mezinárodní vztahy a diplomacie je akademický a profesionální program, který připravuje studenty nejen na kariéru v zahraniční službě, v mezivládních organizacích, nebo mezinárodní podniky, ale také v nevládních hlídacích psů nebo nevládní organizace, think tanků a akademický výzkum, poradenství a žurnalistika stejně jako veřejný a zahraniční politika. Program kombinuje řešení problémů, strukturní analýzu, vývoj a správu projektů s komplexní teoretickou a kritickému zkoumání politických, kulturních, právních a sociálně-ekonomických postupů, které tvoří náš stále více provázaného a složitý svět. Vzhledem k tomu, že politické a ekonomické problémy centrální zahraničním vztahům dnes trvale překračovat státní hranice, mezinárodní agenda zahrnuje technologické, náboženské, ethno-lingvistické a humanitární obavy, stejně jako další tradiční oblast diplomatické činnosti. Kreslení od několika oblastech, včetně financí, práva, historie, filozofie a teologie, tento program je rozhodně interdisciplinární. To je vyučován různorodou fakultou významných akademiků a zkušených lékařů, kteří odrážejí průřezové problémy a zájmy, které informují mezinárodní vztahy dnes. Pravidelným hostem Cyklus přednášek a simulační cvičení na univerzitě také přidat jedinečný rozměr programu. Dodává a vedou zkušení pracující diplomaty a odborníky v oblasti mezinárodního rozvoje a obchodu, tyto doplňkové kurikulární podpůrné činnosti umožnit studentům Schillerova mezinárodní univerzity, aby se vymanily z učebny a získat praktické zkušenosti, i když se prozkoumat možnosti stáží nebo síť s potenciálními zaměstnavateli. Konečně, tento program zahrnuje studijní návštěvy mezinárodních organizací v bezprostředním dosahu každého z areálů univerzitních k zajištění nepřetržité expozici vývoje v reálném čase. [-]

Videos

Schiller International University

Contact
Adresa destinace
Schiller International University
Paris Campus
9, rue Yvart

Paris, Ile-de-France, 75015 FR
Adresa destinace
Schiller International University
Heidelberg Campus
Zollhofgarten 1

Heidelberg, Baden-Württemberg, 69115 DE
Adresa destinace
Schiller International University
Madrid Campus
Calle Serrano 156 (Plaza de la Republica Argentina)

Madrid, 28002 ES
Adresa destinace
Schiller International University
Florida Campus
8560 Ulmerton Road

Largo, Florida, FL, 33771 US