University of Oulu

Úvod

Read the Official Description

EFMD Equis Accredited

University of Oulu vlaky odborníky a mnohostranné odborníky na specializovaných oborů v osmi oborů a 45 různých programů. Absolventů vysokých škol na trh práce jako odborníci na životní prostředí, ekonomie, technika, lékařství, vzdělávání a kultury.

Univerzitní studenti studují v zahraničí prostřednictvím velkých výměnných programů. Vlastní bilaterální partnerství Univerzity svět-široký, aby mezinárodní studijní pobyty a výměnné lhůty nedílnou součástí studijních programů. Stovky devizových studentů a výzkumných pracovníků jsou součástí mezinárodní vědecké obce univerzity.

Areály

Hlavní kampus se nachází v Linnanmaa, asi 5 km od centra města-. Oblast se nachází hned vedle jednoho z největších jezer v městské oblasti. Asi 17.000 studentů v šesti fakultách studovat na univerzitě. V Linnanmaa, můžete najít fakult humanitních oborů, vzdělávání, vědy a technologií, jakož i Oulu Business School.

Kromě Linnanmaa areálu, tam jsou další tři areály v okolí města a regionu. Fakultou medicíny je vedle Oulu fakultní nemocnice v Kontinkangas. Katedra architektury má svůj vlastní historický, mini-školní areál v centru města přímo u náměstí. Třetí areál se nachází v Kajaani, kde se nachází na univerzitní Kajaani University Consortium.

Studium začíná v malé skupině

Všichni noví studenti dostávají malé skupiny vodítko na začátku. Pokyny začíná od prvního dne univerzity a je na své nejintenzivnější během prvního podzimu.

S pomocí studentské školitele nebo malé skupiny poradce, a "kummi-studenta" v případě výměny studentů, skupiny o deseti každý obdrží informaci o studentské komunity a univerzity. Studenti se dozvědět o svých studijních programů, oborů, jejich fakult a kateder, a Všeobecná fakultní praxí. Oni také poznat kampusu prostředí, Oulu, a jejich spolužáky.

To je důležité pro studenty, kteří přicházejí z daleko dovnitř a ven z Finska, aby se mohli sami doma, si nové přátele a usadit se do života na vysoké škole a v Oulu.

Osobní Studijní poradci

Každý studijní program na univerzitě v Oulu má alespoň jeden osobní studijní poradce (PSA).

PSA pomáhá studentům plánovat svůj osobní studijní plány (PSP) a vyhodnotit jejich studijní pokrok. PSA pomáhá studentům, aby se seznámili s jejich oboru, pracovních příležitostí a důležité informace týkající se zaměstnání v příslušném sektoru.

Studenti mohou splnit svůj PSA a to buď jednotlivě nebo v malých skupinách.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Zobrazit magisterské programy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Magistr

Magistr Bílkovin Vědy A Biotechnologie

Campus forma Denní studium 2 let September 2017 Finsko Oulu

MSc studijní program byl založen, aby splňovaly jasné potřebám akademické sféry a průmyslu v post genomové éry [+]

MSc studijní program byl založen, aby splňovaly jasné potřebám akademické sféry a průmyslu v post genomové éry. Tento titul je speciálně zaměřen na poskytování studentům důkladné pochopení struktury a funkce vztah proteinů a technik používaných k výrobě a charakterizovat je. Studenti, kteří jsou vybrané na míru se zavazují 120 studijních míst (ekvivalent dvou let) studií. Tyto studie jsou navrženy tak, aby maximalizoval ruce na individuální výcvik v moderních nejmodernějších technik a metodik a zároveň poskytuje solidní základy v teoretické aspekty oblasti. Přibližně polovina z míry zahrnuje integraci žáků do různých výzkumných skupin, nakonec kumulaci ve výzkumném projektu 6 měsíců. Stupeň je flexibilní a umožňuje studentům specializovat se na aspekty bílkovin vědy a biotechnologii, které budou nejvíce těžit jejich budoucí kariéru. Program je zaměřen především na lidi, kteří šli do výzkumu a bývalí studenti byli velmi úspěšní při hledání PhD pozice ve Finsku a v zahraničí. Stupeň je vyučován ve velmi mezinárodním nové fakulty, Fakulta biochemie a molekulární medicíny, který byl vytvořen sloučením oddělení biochemie (Přírodovědecká fakulta) a lékařské biochemie a molekulární biologie (Lékařská fakulta) a existuje jako nezávislý právní subjekt od 1. ledna 2014 spojuje odborné znalosti v oblasti in vitro, in vivo a in silico analýza struktury a funkce proteinů. Obecné požadavky na vzdělání Úspěšný žadatel získal svůj první akademický titul, obvykle bakalářský titul nebo jeho ekvivalent z instituce vyššího vzdělávání. Zpravidla, bakalářský titul je nižší akademický titul. Tato míra by měla být ekvivalentní nejméně tři roky denního studia (180 ECTS). Jazykové požadavky Všichni žadatelé jsou povinni prokázat vysokou úroveň znalostí v anglickém jazyce. Všechny programy, vyzve žadatele, aby předložil listinné důkazy prokazující jejich úrovni angličtiny. Další požadavky na přijetí Žadatelé jsou vyzváni k předložení dokumentace o jejich vynikající akademické kvality, například ve formě akademických doporučení dopisy. Také jsou požadovány další dokumenty vztahující se k oboru. Kontaktujte nás pro více informací. Program Specifické požadavky na vzdělání Požadavky na vstup pro MSc je, že žadatel musí mít, nebo být o získání BSc v biochemii, nebo úzce souvisejícím tématu, s vynikající jakostí. [-]

Magistr V Architektonickém Návrhu

Campus forma Denní studium 2 let September 2017 Finsko Oulu

Oulu Škola architektury vítá mezinárodní uchazečů s bakalářským titulem v oboru architektury Appl [+]

Oulu Škola architektury vítá mezinárodní uchazeče s bakalářským titulem v oboru architektury požádat o 2 roky, prezenční studijní program magisterský v Architectural Design, začíná v září každého roku. Program je poučen výhradně v angličtině. Oulu Škola architektury vzdělává architekty pro náročné a všestranné odborné znalosti a konstrukčních úkolů zastavěného prostředí, urbanismu a plánování. Titul získaný, Master of Science v architektuře, je stupeň profesionálního architekta, poskytující kvalifikaci pracovat jako architekt, jakož i způsobilost jít na doktorské studium. Učení školy je přímo reagovat na jeho okolí, severní prostředí. Místní stavební tradice a extrémní klimatické podmínky nabízejí skvělé zdroje a možnosti pro výzkum a vytváření nové architektury extrémních severních klimatech. Severní umístění školy poskytuje vynikající laboratoř pro výuku, např. světelného designu, který je jedním z konkrétních předmětů nabízených v magisterském studijním programu. Cíle a obsah programu Cílem programu Mezinárodní Mistr je poskytnout znalosti a dovednosti v oblasti architektonického návrhu, konstrukci městských prostor, architektonické osvětlení, detaily interiérů a exteriérů, a základy výzkumu a teorie architektury. Cílem je přimět studenty, aby rozvíjet osobní vztah s architekturou a designem. Studium Magisterské poskytnout absolventům s praktickými dovednostmi, které jsou profese a odbornosti architekta podílet se na výzkumu a provádět postgraduální studium. Požadavky na ukončení studia Chcete-li být udělen magisterský titul, musí student absolvovat potřebné studie a diplomové práce a napsat esej splatnosti prokazující jazykové znalosti (angličtina). Diplom pro získání titulu Master of Science (architektura) se uděluje na žádost a vydává vzdělávání děkan fakulty. Obecné požadavky na vzdělání Úspěšný žadatel získal svůj první akademický titul, obvykle bakalářský titul nebo jeho ekvivalent z instituce vyššího vzdělávání. Zpravidla, bakalářský titul je nižší akademický titul. Tato míra by měla být ekvivalentní nejméně tři roky denního studia (180 ECTS). Jazykové požadavky Všichni žadatelé jsou povinni prokázat vysokou úroveň znalostí v anglickém jazyce. Všechny programy, vyzve žadatele, aby předložil listinné důkazy prokazující jejich úrovni angličtiny. Další požadavky na přijetí Žadatelé jsou vyzváni k předložení dokumentace o jejich vynikající akademické kvality, například ve formě akademických doporučení dopisy. Také jsou požadovány další dokumenty vztahující se k oboru. Kontaktujte nás pro více informací. Program Specifické požadavky na vzdělání Studenti, kteří jsou na jejich poslední termín / semestru bakalářského studia mohou požádat studovat magisterský titul. Žadatelé s vynikajícími akademickými záznamy mohou být podmínečně studijní stáž. V těchto případech musí žadatel předložit jeho / její studijní dokumentace bakalářské dříve, než obdrží konečnou nabídku studie umístění. [-]

Magistr V Bezdrátové Komunikační Techniky

Campus forma Denní studium 2 let September 2017 Finsko Oulu

Více než 20 let průkopnický výzkum a spolupráce s globálním telekomunikací a elektroniky [+]

WCE - bezdrátově Yours! Více než 20 let průkopnický výzkum a spolupráce s globální telekomunikační a elektronických firem, jako je Nokia, je základem pro rozvoj programu na katedře komunikace inženýrství (DCE) a Centra pro bezdrátovou komunikaci (CWC). STUDIE Program se skládá ze špičkových znalostí a nejnovějším vývoji v základních oblastech a tématech, bezdrátových komunikačních sítí. To vám dá příslušné dovednosti a základní znalosti z nejnovějších metod, nástrojů a technologií v kombinaci s časem prověřené otázky, jako je teorie informace, pokročilých bezdrátových komunikačních systémů, komunikačních sítí, zpracování signálu, a radiotechniky. Ty budou mít základní znalosti o konstrukci bezdrátových komunikačních sítí na úrovni systému. Absolvent Jako absolvent WCE dostanete foundational zázemí v rostoucí, dynamické oblasti bezdrátových komunikací, včetně sítí, systémů a technologií. Dovednosti získané ve studijním programu magisterském nabízejí solidní akademické vzdělání, který odpovídá požadavkům bezdrátové komunikace průmyslu. Práce Můžete získat možnost pokročit i v průběhu studia. Centrum pro bezdrátové komunikace, CWC, poskytuje řadu pracovních míst jako praktikant nebo práce studenta, s možností pokračovat jako doktorand na CWC doktorského studijního programu na University of Oulu Graduate School (UniOGS), a dokonce i jako místo doktorský výzkumný pracovník na CWC. Obecné požadavky na vzdělání Úspěšný žadatel získal svůj první akademický titul, obvykle bakalářský titul nebo jeho ekvivalent z instituce vyššího vzdělávání. Zpravidla, bakalářský titul je nižší akademický titul. Tato míra by měla být ekvivalentní nejméně tři roky denního studia (180 ECTS). Jazykové požadavky Všichni žadatelé jsou povinni prokázat vysokou úroveň znalostí v anglickém jazyce. Všechny programy, vyzve žadatele, aby předložil listinné důkazy prokazující jejich úrovni angličtiny. Další požadavky na přijetí Žadatelé jsou vyzváni k předložení dokumentace o jejich vynikající akademické kvality, například ve formě akademických doporučení dopisy. Také jsou požadovány další dokumenty vztahující se k oboru. Kontaktujte nás pro více informací. [-]

Magistr Ve Strojírenství V Oblasti životního Prostředí

Campus forma Denní studium 2 let September 2017 Finsko Oulu

BEE, oficiálně nazvaný studijní program magisterský (BCBU) v technice prostředí, je dvouletý magisterský [+]

BEE, oficiálně nazvaný studijní program magisterský (BCBU) v technice prostředí, je dvouletý magisterský studijní program (MDP) 120 ECTS, založená na životní prostředí, procesů a inženýrských předmětů. BEE osnova je multi-disciplinární, včetně studií o udržitelných technologií, výzkumné metodologie, čistých výrobních metod, vody a otázek životního prostředí, environmentální inženýrství, procesní inženýrství, atd. BEE pořádá Fakulta technologická, Univerzita Oulu, Finsko. Program obsahuje také studie o severních oblastech jako příklad oblastí bohatých na přírodní zdroje s vysokou ekonomickou hodnotou v ekologicky citlivé povahy. Využití těchto zdrojů vyžaduje, aby obě šetrnější k životnímu prostředí procesů v průmyslu a inovační opatření v oblasti ochrany a obnovy životního prostředí. Jedná se o potřeby programu BEE odpovědi na vzdělávání v oblasti životního prostředí podle inženýrů s dovednostmi pro řešení problémů a výzev v oblasti životního prostředí a to jak globálně a lokálně. Studenti mohou specializovat buď na "Clean výrobu" nebo "Voda a životní prostředí" studijních možností (velké společnosti). Profil absolventa Absolventské BEE Studenti budou získal titul Master of Science v technologii, v oblasti environmentálního inženýrství, University of Oulu. Absolventi BEE MPD bude mít vědecký přístup do ochrany životního prostředí a hospodaření s přírodními zdroji, a know-how pro vědecké a aplikované práce jak v průmyslu a akademické obce. Absolventi BEE bude vstup na trhy práce jako odborníci v technice prostředí s výhledem na a dovedností k pochopení mezinárodní kontext problematiky životního prostředí. Absolventi mohou pracovat v různých obchodních sektorech životního prostředí souvisí, v místní a regionální veřejné správy, jakož i orgány ochrany životního prostředí nebo výzkumných ústavů, a to nejen v regionu, ale také v mezinárodních úkolů. Obecné požadavky na vzdělání Úspěšný žadatel získal svůj první akademický titul, obvykle bakalářský titul nebo jeho ekvivalent z instituce vyššího vzdělávání. Zpravidla, bakalářský titul je nižší akademický titul. Tato míra by měla být ekvivalentní nejméně tři roky denního studia (180 ECTS). Jazykové požadavky Všichni žadatelé jsou povinni prokázat vysokou úroveň znalostí v anglickém jazyce. Všechny programy, vyzve žadatele, aby předložil listinné důkazy prokazující jejich úrovni angličtiny. Další požadavky na přijetí Žadatelé jsou vyzváni k předložení dokumentace o jejich vynikající akademické kvality, například ve formě akademických doporučení dopisy. Také jsou požadovány další dokumenty vztahující se k oboru. Kontaktujte nás pro více informací. Program Specifické požadavky na vzdělání Pro přijímací 2014: Úspěšný žadatel musí splnit všechny další specifická kritéria programu (jazykové dovednosti, pozadí stupně, předchozí studie), aby byly způsobilé obrátit se na BEE MDP a jejích dvou velkých společností (možnosti studia Čistá výroba nebo vody a životní prostředí ): - žadatel musí kvalifikovat pro obecné požadavky na akademické a jazykové požadavky stanovené University of Oulu; - Žadatel musí mít [nebo brzy budou mít, viz (*) níže], bakalářský titul (nižší akademický titul nebo ekvivalent, nejméně tři roky denního studia = 180 ECTS) s vynikajícími stupňů od instituce vyššího vzdělání. - Chcete-li použít k BEE, tento bakalářský titul, musí být buď v oblasti strojírenství (např. v oblasti životního prostředí, procesů, chemické nebo stavební inženýrství), nebo v přírodních vědách platí pro pozdější inženýrských studií (např. ekologické vědy, chemie, geologie, nebo fyzika atd. ); a - v rámci stupně před-zmíněno, žadatel studoval, a dostal dobré nebo výborné známky, v matematických vědách (matematika studie jsou absolutní a povinným požadavkem, ale také chemie a / nebo fyzika je uvedeno); - Dále je vnímána jako přínos, pokud on / ona je také provedena studie v jedné nebo více oblastech procesního inženýrství (procesu, chemické nebo inženýrských studií). [(*) Také studenti, kteří jsou na jejich poslední termín / semestru bakalářského studia mohou požádat studovat na míru včela magisterského studia, ale mají dokončit své vzdělání dříve, než oni mohou nakonec být přijaty: V případě, že žadatel přijat za studovat v BEE MDP, žadatel musí předložit úředně ověřené kopie jeho / jejího studia osvědčení o bakalářské a závěrečné přepis záznamů v létě 2014.] [-]

Magistr V Geologie

Campus forma Denní studium 2 let September 2017 Finsko Oulu

Program Magisterský do geologie nabízí Oulu školy báňské, s rozsáhlými mezinárodními vazbami. [+]

Mistr v geologie Program Magisterský do geologie nabízí Oulu školy báňské, s rozsáhlými mezinárodními vazbami. Program bude vyučován výhradně v angličtině a obsahuje 22 modulů, včetně kurzů v magmatických, hydrotermální a sedimentární rudy, strukturní geologie pro hospodářské geology, hornická geologie, geometallurgy, metody odběru vzorků, aplikace GIS, stejně jako geochemie životního prostředí. Pracovní příležitosti pro absolventy Severní Finsko je v současné době zažívá bezkonkurenční těžební boom, že tato oblast jednou z průzkumných a těžebních převálcovat Evropy. Sektor minerálů se může stát jedním z klíčových pilířů finské ekonomiky, protože ceny komodit jsou povinni pokračovat v jejich vzestup na dlouhodobé a poptávka z Číny a dalších rozvíjejících se ekonomik se očekává růst. Tyto faktory zajištění pracovních příležitostí pro absolventy, stejně jako možnosti pro budoucí financování výzkumných projektů. Přehled programu Magisterský studijní program se skládá z 120 ECTS, včetně 35 ECTS diplomové práce, a mezi 50 a 85 ECTS pokročilých kurzů Geologie a až 35 ECTS z příbuzných oborů, je třeba zvolit libovolně. Program Specifické požadavky na vzdělání Program je otevřen pro aplikace od studentů s bakalářským titulem v oboru geologie, nebo jiných vědách, pokud studenti mají dostatečné zázemí v geologii (60 kreditů). Studenti, kteří jsou ve svém posledním termínu / semestru bakalářského studia mohou požádat studovat na magisterském stupni. V případě, že žadatel je přijat ke studiu, musí žadatel předložit dokumentaci stupeň jeho / její bakalářský v těchto lhůtách. Výběrové řízení Po předběžném výběru budou uchazeči pohovor telefonicky, při které jsou hodnoceny vzdělání žadatelů, jejich motivace ke studiu a jejich znalost anglického jazyka. Podrobná kritéria výběru Výběr je založen především na studijní výsledky a odpovídající zkušenosti, například v průmyslu nebo geologický průzkum organizací. Student Selection Jména vybraných kandidátů oznámil v dubnu 2015. [-]

Magistr V Marketingu

Campus forma Denní studium 2 let September 2017 Finsko Oulu

Marketing jako výzkumu na studie trhu Oulu Business School, včetně výměny hodnoty, dlouhodobé zákazníky a partnerských vztazích, a faktory, které ovlivňují fungování trhů. Marketing vzdělávání rozvíjí [+]

Marketing jako výzkumu na studie trhu Oulu Business School, včetně výměny hodnoty, dlouhodobé zákazníky a partnerských vztazích, a faktory, které ovlivňují fungování trhů. Marketing vzdělávání rozvíjí své odborné znalosti v oblasti základů marketingu, jako je návrh kampaně či značky. Kromě toho můžete seznámit v organizační chování nákupu, logistiky a digitalizace podnikání v rámci měnící se globální trhy. Marketing praxe má strategickou povahu, a proto marketingové vzdělávání poskytuje schopnosti uspět v oblasti strategického řízení i na mezinárodní úrovni. Náš profesionální zaměření spočívá v řízení vztahů se zákazníky a sítě, ale trh vzdělávání v Oulu Business School vás vybaví i schopností vstoupit do doktorského vzdělávání a aplikovat vědecké poznatky v praxi marketingu v jakékoliv organizaci. Další program bude zahájen na podzim roku 2015. Profesní profily absolventů Po dosažení MSc. vzdělání v oboru marketingu budete mít kvalifikaci pro řízení a plánování pozicích. Typické první povinnosti patří produktový management, řízení vztahů se zákazníky a marketingové komunikace. Tituly pro absolventy v oblasti marketingu patří Account Manager, Customer Service Manager, Marketing Manager, Marketing Planner, manažer prodeje, obchodní zástupce, manažera produktu a Project Manager. Pro ty nejtalentovanější, vědecký výzkum v oblasti marketingu na mezinárodní úrovni, je zajímavé, vyhlídka, že míra poskytuje. PROGRAM Specifické akademické požadavky Program je určen pro studenty s různými vysokoškolskému studiu, úroveň pozadí. Program je ideální pro ty, kteří mají na pozadí vzdělání v obchodních studií, sociálních věd, či strojírenství. Podrobná kritéria výběru Obecné požadavky na vzdělání a jazykové požadavky jsou stejné pro všechny programy studia. Abych to shrnul, budou žadatelé budou seřazeny na základě těchto kritérií: 1. Předchozí studie (povinné dokumentace) - Význam pole v předchozích studiích. Žadatel může těžit z tříd přijatých v obchodních studií. - Výkon (stupně) v předchozích studiích 2. Znalost angličtiny (nutná dokumentace) 3. Motivace. Motivační dopis, max. 2 stran (včetně v elektronické přihlášce) - Důvody pro použití (tj očekávání, plány, zájmy atd) - Důvody pro pořadí priorit, pokud žadatel žádá několik programů (MM, ME, MF, FMA, IBM) - Kvalifikace bude úspěšný budoucí absolvent (tedy osobní silné stránky, úspěchy, obchodní práce s tím související zkušenosti atd), - osobní příspěvek / vstup žalobkyně na programu - další přednosti b. Referenční dopisy (2) Dvě původní referenční dopisy musí být přiložen k žádosti žadatelem. Žadatel by měl požádat rozhodčí (například nadřízeného diplomové práce nebo učitel / tutor, který zná žadatele dost dobře v akademickém kapacity), k dokončení tohoto referenčního formuláře. c. Curriculum Vitae (CV). [-]

Magistr V Oblasti Finančního A Manažerského účetnictví

Campus forma Denní studium 2 let September 2017 Finsko Oulu

Ve světě mezinárodního obchodu, tam je rostoucí potřeba finančního a manažerského účetnictví pro [+]

Ve světě mezinárodního obchodu, tam je rostoucí potřeba finančního a manažerského účetnictví pro profesionály, kteří splňují požadavky stanovené firem působících v globálním podnikatelském prostředí. Katedra účetnictví a financí na Oulu Business School pořádá plnou dvouletý magisterský studijní program v oblasti finančního a manažerského účetnictví (FMA), který vám poskytne studentům potřebné znalosti a dovednosti pro práci ve firmách, které mají obchodní vztahy a operace v různých zemích. Další program se spustí na konci srpna 2014.

Finanční a manažerské účetnictví

Finanční účetnictví zkoumá informační a zpravodajské systémy firem, které jsou používány různými zájmovými stranami mimo firmu. Manažerské účetnictví se vyvíjí a zkoumá informační a zpravodajské systémy potřebné v rozhodování uvnitř firmy. Vědecký výzkum v oblasti finančního a manažerského účetnictví se zaměřuje na užitečnost informací poskytnutých těmito systémy podávání zpráv v různých procesů rozhodování souvislostech, včetně oceňování podniku, hodnocení výkonnosti, cen produktů firmy, mezi ostatními. Nejnovějším trendem v oblasti finančního a manažerského účetnictví je integrace lokálních systémů podávání zpráv na společném mezinárodním systému finančního výkaznictví.... [-]


Magistr V Oblasti Počítačové Vědy A Inženýrství

Campus forma Denní studium 2 let September 2017 Finsko Oulu

Tento výzkum orientovaný studijní program nabízí vzrušující příležitost ke studiu ve výzkumném prostředí vyspělého [+]

Tento výzkum orientovaný studijní program nabízí vzrušující příležitost ke studiu ve výzkumném prostředí, špičkové. To dává studentům možnost zvolit mezi dvěma tématy: počítačovém vidění a zpracování signálu, a všudypřítomnou výpočetní techniku. Studenti se důrazně doporučuje, aby v úzké spolupráci s výzkumnými skupinami v oddělení, které jsou mezinárodní lídři ve svém oboru. Výzkum orientovaný program s dvě témata: První téma, počítačového vidění a zpracování signálu, poskytuje studentům solidní teoretické znalosti a praktické dovednosti pro zpracování a analýzu digitálních informací. Tyto informace mohou být, například, obraz, video nebo audio signálů, které jsou vnímány z prostředí a zpracovaných pomocí různých operací, jako je filtrování, komprese a klasifikace. Studenti se seznámí se základy počítačového vidění, stejně jako způsoby obrazu a zpracování signálu a technologií. Druhým tématem, všudypřítomný Computing, se zaměřuje na další generaci interaktivních systémů, které uvádějí lidi v ohnisku technologického rozvoje. Přijetí multidisciplinární reálném světě přístup, mají studenti trávit značné množství času pracovat na skupinových projektech k rozvoji různých systémů, od interaktivních on-line služeb, her a mobilních aplikací, se silným důrazem na inovace a design. Studenti získají zkušenosti v provádění použitelnosti testů s lidskými účastníky, provádí pokusy zhodnotit své systémy a aplikace iterativní přístup k designu rozvíjet a zlepšit své systémy. Program je k dispozici na Katedře informatiky a výpočetní techniky, který pořádá několik světové skupiny v oblasti výzkumu. Oddělení je známá po celém světě pro své odborné znalosti v oblasti počítačového vidění a mezi její klíčové výsledky, je metoda Local Binary Pattern (LBP), který se stal jedním z nejvíce používaných textur operátorů v oblasti počítačového vidění. Zpracování signálu je další klíčovou oblastí, kde je oddělení se provádí nejmodernější výzkum, například na energeticky úsporné architektury pro vestavěné systémy v úzké spolupráci s mnoha společnostmi. Konečně, oddělení vytvořila unikátní výzkumné prostředí všudypřítomné výpočetní techniky, včetně multitouch zeď velikosti displeje, smartphone snímání middleware a senzorových sítích; spolu se silným experimentální přístup k vývoji interaktivních systémů. Výsledky učení Po dokončení studia se zaměřením na počítačového vidění a zpracování signálu, může student: - Využívat základní metody digitálního zpracování obrazu a videa, statistického rozpoznávání vzorů, počítačového vidění a počítačové grafiky pro řešení různých problémů aplikace, - aplikovat numerické metody, jako optimalizačních algoritmů na formálně definovat a řešit problémy objevující se ve vědě a technice, - Analýza a návrh systémů digitální zpracování signálu, a implementovat algoritmy, například, k moderním signálových procesorů, - realizovat aplikace na internetu pomocí architektonický styl moderního softwaru. Po dokončení studia se zaměřením na všudypřítomné výpočetní student: - Využívat základní metody statistické analýzy, distribuovaných systémů, experimentální design, a opakující se designu specifikovat, provádět a vyhodnocovat interaktivních technologií, - Rozvíjet přístrojové technologie pro sběr in-situ dat na rozmístěných interaktivních technologií a jak jsou lidskými uživateli skutečně použitých, - Získala zkušenosti s řadou interaktivních technologií od multi-touch povrchem, včetně videa stěn a smartphony, do multimodálních vstupních technik, včetně akcelerometru na základě průzkumu, - práce ve skupinách řešit významné dlouhodobé projekty, které jsou a podporovat jejich práci, efektivně komunikovat své poznatky v řeči, a efektivně psát v akademickém stylu. Profil absolventa Program bude poskytovat absolventům s působností pokračovat jako postgraduální studenti usilovat o získání doktorského titulu, nebo v nejrůznějších pozicích, které nabízejí výzkumných ústavů a ​​firem převážně působících v oblasti informačních a komunikačních technologií (ICT). Absolventi jsou s největší pravděpodobností být použity v oblasti výzkumu a vývoje souvisejících pozicích, ale také řídící funkce vejde do profilu. Obecné požadavky na vzdělání Úspěšný žadatel získal svůj první akademický titul, obvykle bakalářský titul nebo jeho ekvivalent z instituce vyššího vzdělávání. Zpravidla, bakalářský titul je nižší akademický titul. Tato míra by měla být ekvivalentní nejméně tři roky denního studia (180 ECTS). Jazykové požadavky Všichni žadatelé jsou povinni prokázat vysokou úroveň znalostí v anglickém jazyce. Všechny programy, vyzve žadatele, aby předložil listinné důkazy prokazující jejich úrovni angličtiny. Další požadavky na přijetí Žadatelé jsou vyzváni k předložení dokumentace o jejich vynikající akademické kvality, například ve formě akademických doporučení dopisy. Také jsou požadovány další dokumenty vztahující se k oboru. Kontaktujte nás pro více informací. Program Specifické požadavky na vzdělání - Bakalářský titul v oboru počítačových věd, elektrotechniky nebo příslušných oblastech, jako je fyzika nebo aplikované matematiky. - Ti, kteří obdrží svůj titul po termínu podání žádosti, ale před srpnem 2014, mohou požádat. [-]

Magistr V Oblasti Vzdělávání A Globalizace

Campus forma Denní studium 2 let September 2017 Finsko Oulu

Vzdělávání a Globalizace je na plný úvazek dvouletý mezinárodní magisterský program. Studenti major [+]

Vzdělávání a Globalizace je na plný úvazek dvouletý mezinárodní magisterský program. Studenti velké v pedagogických vědách. Hlavním cílem programu je rozvíjet kvality ve vzdělávání a vybavit studenty k výkonu sociálně odpovědné vedení ve složitých a různorodých společnostech. Program klade důraz na sever-jih-východ-západ dialog a zahrnuje studie v interkulturalismu, globalizace a jejich vliv na různé sektory vzdělávání. Program se zaměřuje na etické, politiky, plánování, učebních osnov, hodnocení a srovnávacím výzkumu v oblasti vzdělávání. Jeho cílem je rozvíjet odpovídající schopnosti a znalosti potřebné pro plánování, úkoly hodnocení, výzkum a vývoj v oblasti vzdělávání a příbuzné obory v uprostřed společenských změn, a to jak na místní i globální úrovni. Profil absolventa Absolventi programu budou schopni - činit informovaná a etické rozhodování ve složitých a různorodých vzdělávacích prostředí v místních a globálních souvislostech - týkají, a pracovat eticky a produktivně ve spolupráci s různé jednotlivce, skupiny, rodiny, komunity - ukázat cross-kulturní kompetence, viděl jazykové / kulturní / etnické / rozdíl mezi pohlavími jako zdroj učení - zavést více hledisek do své profesní činnosti a výzkumu a spolupracovat s různými znalostí / kultur v etické způsoby - pomocí informačních technologií na podporu výuky a výzkumu v informovanými a kritických způsoby - vyrábět a používat výzkum, který je robustní a relevantní pro národní a mezinárodní debaty ve vzdělávání - cvičení vedoucí postavení v oblasti politiky, plánování a vyhodnocování vzdělávacích kontextech Budoucí příležitosti kariéry Profesionální základy programu se vztahují k úkolům v oblasti výzkumu, plánování, správy a výuky v oblasti vzdělávání, a také úkoly v různých organizací, které poskytují konzultace a poradenství. EdGlo absolventi jsou způsobilí pracovat v národním a mezinárodním kontextu ve veřejném, soukromém a občanské společnosti odvětvích, povoláních, jako jsou: - vedoucí projektu - koordinátoři - vzdělávací poradci - Hodnotitelé - výzkumní pracovníci - učitelé - administrátoři EdGlo studie zahrnují možnosti kombinovat teorii a praxe, jak jsou studenti povinni provést období stáží. V průběhu let se naši studenti pracují v různých organizacích ve Finsku a v zahraničí. Předpoklady - Bakalářské (nebo vyšší) stupeň v příslušné oblasti strojírenství, jako je stavebnictví, strojírenství životního prostředí, elektrotechniky, strojírenství. - Ti, kteří obdrží svůj titul po termínu podání žádosti, ale před srpnem 2014, mohou požádat. - Dostatečná znalost anglického jazyka - Žadatelé by měli prokázat své jazykové dovednosti se schváleným jazykové zkoušky. [-]

Magistr V Oboru Ekonomie

Campus forma Denní studium 2 let September 2017 Finsko Oulu

Ekonomika se zaměřuje na vysvětlení chování různých ekonomických subjektů, jako jsou domácnosti, podniky a vládní instituce. Cílem je popsat, vysvětlit a modelovat moderní tržní ekonomiky. Ekonomika nám pomáhá pochopit, jak jsou trhy práce a jak může ovlivnit jejich chování, prostřednictvím hospodářské politiky. ekonomika [+]

Ekonomika se zaměřuje na vysvětlení chování různých ekonomických subjektů, jako jsou domácnosti, podniky a vládní instituce. Cílem je popsat, vysvětlit a modelovat moderní tržní ekonomiky. Ekonomika nám pomáhá pochopit, jak jsou trhy práce a jak může ovlivnit jejich chování, prostřednictvím hospodářské politiky. Ekonomika poskytuje odpovědi na otázky, jako je; Jaké jsou zdroje ekonomického růstu, stejně jako to, co je souvislost mezi inflací a úrokovými sazbami. Ekonomika je jedna z mála oblastí vědy, kde je roční Nobelova cena je udělována. Ekonomika má silnou pozici mezi společenskými vědami. Poskytuje vědomosti a dovednosti, které jsou potřebné pro práci v náročných odborných a manažerských pozicích ve společnostech, vládních agentur a organizací třetího sektoru. Student, který dostane magisterské studium v ​​oboru ekonomie je povoleno používat titul ekonom. Další program bude zahájen na podzim roku 2015. Profesní profily absolventů Ekonom. Trhy práce pro ekonomy jsou typicky široký. Na Profesní profily absolventů jsou náročné odborných a manažerských pozicích, stejně jako v oblasti výzkumu a výuky pozice jak v domácích i mezinárodních společností, vládních agentur a organizací třetího sektoru, mezi ostatními. Program Specifické požadavky na vzdělání Program je určen pro studenty s různou úrovní vysokoškolské prostředí. Kvantitativní charakter programu Ekonomika ideálně vyhovuje těm, kteří studovali podnikání, ekonomika, přírodní vědy nebo techniky. Podrobná kritéria výběru Obecné požadavky na vzdělání a jazykové požadavky jsou stejné pro všechny programy studia. Abych to shrnul, budou žadatelé budou seřazeny na základě těchto kritérií: 1) Předchozí studie (požadované dokumentace) Relevance pole v předchozích studiích. Žadatel může těžit z tříd přijatých v kvantitativních studií. Výkonu (stupně) v předchozím studiu. 2) znalost angličtiny nutná (dokumentace) 3) Motivace a) Motivační dopis, max. 2 stran (včetně v elektronické přihlášce) - Důvody pro použití (tj očekávání, plány, zájmy atd). - Důvody pro pořadí priorit, pokud žadatel žádá několik programů (ME, MM, MF, FMA, IBM atd) - Kvalifikace být úspěšný budoucí absolvent (tj osobní silné stránky, úspěchy, Spojená pracovní zkušenosti apod), - osobní přínos žadatele / vstup do studia v programu - další přednosti b) Referenční dopisy (2) Dvě původní referenční dopisy musí být přiloženy k žádosti žadatele. Žadatel by měl požádat rozhodčí (například nadřízeného diplomové práce nebo učitel / tutor, který zná žadatele dost dobře v akademickém kapacity), k dokončení tohoto referenčního formuláře. c) Curriculum Vitae (CV). Poplatky za studium Žádné školné. [-]

Magistr V Softwaru, Systémů A Služeb Rozvoje V Globálním Prostředí

Campus forma Denní studium 2 let September 2017 Finsko Oulu

Ústav informačních zpracování věd na Univerzitě v Oulu organizuje dvouleté plný úvazek [+]

Ústav informačních zpracování věd na Univerzitě v Oulu organizuje dvouleté prezenční magisterský studijní program v oblasti softwaru, systémů a služeb, rozvoj v globálním prostředí (GS3D). Absolventi GS3D bude mít pravomoc pracovat jako odborníky a manažery v globálních ICT společností. Program bude poskytovat multidisciplinární znalosti z vývoje softwaru, systémů a služeb v globálním kontextu. Absolventi získají dovednosti pochopit a analyzovat dynamiku software podnikatelského prostředí. Studenti mohou postupovat s jejich studia na PhD a podílet se na GS3D výzkumných skupin. Získané dovednosti, znalosti Od ukončení studia na magisterské úrovni ve vědách zpracování informací student může působit jako nezávislý odborník v projektu cílově orientované a je schopen profesionálně řídit takový projekt. Student ovládá typické metody výzkumu a můžete vybrat nejvhodnější výzkum a sběr dat metody pro určitý výzkumný problém. Studenti mohou rozvíjet pracovní metody a postupy jejich tematické oblasti pomocí vědecký přístup a je možné komunikovat jasně a spravedlivě. Po ukončení vysokoškolského studia na úrovni programu GS3D student může též: - Použít existující a vytvářet nové IS a SE znalosti pro potřeby organizačních a softwarových firem; - Analyzovat a vyhodnotit lidské činnosti v oblasti výpočetní techniky používat situace, pracovní postupy a organizační fungování pomocí koncepčních prostředků, a prezentovat výsledky analýzy pomocí vhodných popisných metod; - Analyzovat a vyhodnotit softwarových řešení a procesů z pohledu softwarové architektury, návrhové vzory, se sídlem schopností a modely splatnosti; - Vyhodnotit dopad na rozvoj informačních technologií na organizační fungování; - Design IT řešení, která řeší zjištěné problémy a zlepšit účinnost organizačních postupů; - Design a konstrukci software, který splňuje zadané funkční a požadavky na jakost; - Zákon efektivně v globálních a distribuovaných softwarových projektů nebo otevřít zdrojový společenství; - Stanovit cíle do sebe vola a usilovat o dosažení těchto cílů; - Komunikovat jasně a analyticky pomocí technik, odvozených z vědecké praxe. - Studenti mohou postupovat s jejich studia na PhD a podílet se na GS3D výzkumných skupin. Obecné požadavky na vzdělání Úspěšný žadatel získal svůj první akademický titul, obvykle bakalářský titul nebo jeho ekvivalent z instituce vyššího vzdělávání. Zpravidla, bakalářský titul je nižší akademický titul. Tato míra by měla být ekvivalentní nejméně tři roky denního studia (180 ECTS). Jazykové požadavky Všichni žadatelé jsou povinni prokázat vysokou úroveň znalostí v anglickém jazyce. Všechny programy, vyzve žadatele, aby předložil listinné důkazy prokazující jejich úrovni angličtiny. Další požadavky na přijetí Žadatelé jsou vyzváni k předložení dokumentace o jejich vynikající akademické kvality, například ve formě akademických doporučení dopisy. Také jsou požadovány další dokumenty vztahující se k oboru. Kontaktujte nás pro více informací. Program Specifické požadavky na vzdělání Program je určen pro studenty s úrovní bakalářských studijních prostředí v zahraničí nebo finských univerzit univerzitami aplikovaných věd (AMK). Program je vhodný pro uchazeče, kteří mají zázemí v softwarovém inženýrství, informačních systémů, výpočetní techniky, informačních technologií a výpočetní techniky nebo blízkých studií. [-]

Magistr V Učení, Vzdělávání A Technologie

Campus forma Denní studium 2 let September 2017 Finsko Oulu

Studijní program Magisterský v učení, vzdělávání a technologie (LET) vychovává odborníky v učení. Obsah [+]

Studijní program Magisterský v učení, vzdělávání a technologie (LET) vychovává odborníky v učení. Obsah programu jsou založeny na střední a nedávného výzkumu ve vzdělávání vědy a učení za podpory technologií. Jádro vzdělávání se skládá ze tří teoretických hledisek: autoregulace učení, kooperativní učení a učení z odborných znalostí. Kromě toho program zahrnuje zkoumání významu učení a vzdělávacích technologií v pracovním životě a společnosti, a to jak nyní, tak v budoucnu. Pracovní příležitosti Absolventi programu LET jsou způsobilé k práci například v profesích, jako jsou učitelé, vychovatelé, vzdělávacích konzultantů, vývojářů lidských zdrojů, vedoucí projektu, koordinátoři, výzkumníky a administrátory v soukromém i veřejném sektoru. Cíle - LET absolventi jsou schopni - Využívat základních teorií učení v kontextu individuální a kolaborativní učení, lidských zdrojů a celoživotního učení - pedagogicky zhodnotit různé technologie v interakci, učení a výroba obsahu - vysvětlit proces autoregulace učení a rozvíjení jejich self-regulovat a co regulované učení dovednosti - vysvětlit praktické a teoretické prostředky pro výuku odborných znalostí, a může sledovat a reflektovat jejich vývoj bude expert - spolupracovat v různých vzdělávacích komunit - použití odborné literatury a výzkumných metod z oblasti vzdělávání vědy a vzdělávací technologie, stejně jako chování vědecký výzkum kombinuje učení a technologie - uznávají roli vzdělávací technologie ve strukturách instituce vysokoškolského vzdělávání, pracovního života a společnosti, a jsou schopni vzít v úvahu své vlastní práci život Uskutečnění Technology-lepší individuální a spolupráce učební metody se používají při praktickém provádění programu LET. Studie jsou prováděny ve spolupráci s domácími a mezinárodními výzkumnými a výukových partnerů. Navíc, spolupráce s pracovním životem je zásadní pro provádění programu. Studie bude dokončena do dvou akademických letech i kontakt a on-line výuky. Výuka bude organizována jako prezenční formy studia. Po ukončení programu, studenti získávají titul Master of Arts (Education) v míře, která jim umožní pokračovat v jejich akademické studium na doktorské úrovni. Tento stupeň nepředstavuje formální pedagogické kvalifikace. LET programu Specifické požadavky na vzdělání Žadatelé musí splňovat následující minimální podmínky: a) bakalářský diplom nebo rovnocenné vysokoškolské vzdělání stupně; přednost bude dána uchazečům s pozadím v oblasti vzdělávání nebo v humanitních oborech. - Žadatelé s pozadím v jiných vědních disciplín (např. vědy zpracování informací, informačních studií, psychologie, ekonomie atd.), mohou požádat také. - Žadatelé s bakalářský titul z finské University of Applied Sciences (bývalé polytechniky), mohou požádat také. b) Dostatečná znalost anglického jazyka: úroveň anglického jazyka musí být prokázáno nejvíce mezinárodně známý jazykových zkoušek nebo jiných schválených metod prokázání jazykových znalostí. [-]

Magistr V řízení Produktu

Campus forma Denní studium 2 let September 2017 Finsko Oulu

Magisterský program v oblasti řízení produktu (PROM) je dvouletý program vyučován v anglickém jazyce. Program vzdělává [+]

Magisterský program v oblasti řízení produktu (PROM) je dvouletý program vyučován v anglickém jazyce. Program vzdělává odborníky pro řízení produktů, které mohou aktivně spravovat produkty a produktové řady. Důraz je kladen na produktového managementu technologií. Je založen na technických oborů a zaměřuje se na řízení produktů. Prom poskytuje kurzy v současných témat, s důrazem na produkt management.The jádru programu je proces vývoje produktu, procesu a celé poptávky dodavatelského řetězce. Řešení problémů a komunikační dovednosti v mezinárodním kontextu jsou zvýrazněny. Prom zahrnuje úzkou spolupráci s průmyslem a přednášky praktické případy, jak zlepšit zážitek učení. Hodnocení lektoři z průmyslu jsou často zváni promluvit. Úkoly jsou obvykle připojeny k praktické průmyslové výzvy, který umožňuje studentům získat zkušenosti, průmyslu, jak začnou vytváření sítí v obchodním světě. Prom má také silné vazby na všech technických oborů na Fakultě technologické.... [-]


Master In International Business Management

Campus forma Denní studium 2 let September 2017 Finsko Oulu

Správa a vedení mezinárodní špičkové technologie, vysoké kontext nebo vysoké dotykové podnikání je to, co mistr [+]

Správa a vedení mezinárodní špičkové technologie, vysoké kontext nebo vysoké dotykové podnikání je to, co magisterský program International Business Management (IBM) se zaměřuje na. Myšlenky, které se vyučují jsou kombinovány z různých oblastí řízení podniku, které tvoří IBM skutečně multidisciplinární program, a úzké propojení mezi teorií a praxí je udržována ve všech výzkumných, výukových a firemních projektů. Program IBM zahrnuje tři základní vzdělávací témata: praxe mezinárodního obchodu, budování mezinárodních podniků a přístupy k mezinárodní obchodní studií. Během studia jsou studenti zapojeni do a aktivně se účastní úkolů pro malé i velké společnosti. Společnosti nabízejí diplomová práce přiřazení studentů IBM, společné projekty výzkumu a vývoje. Cílem této spolupráce je pomoci a urychlit internacionalizaci podniků a rozšířit své již existující mezinárodní operace. Absolventi IBM budou odměněni Master of Science v oboru, obor International Business Management s možností pokračovat ve studiu na doktorské úrovni. Absolventi jsou schopni pracovat v mnoha různých profesí z mezinárodní prodej a marketing, výrobků / služeb nebo řízení podniku, mezinárodní zdrojů a logistiky, výroby nebo dodávky služeb na poradenství, podnikatelské nebo vládních profesí. International Business Management profil studenta Každý rok roste počet studentů požádat o vstup do programu International Business s pozadím vzdělávání v obchodních studií, sociálních věd, či strojírenství. IBM Student bude osoba, která hledá pro úspěšnou kariéru v oblasti obchodu s hlubokou globální výhled, někoho, kdo touží po duševní růst a osobní rozvoj prostřednictvím vysoce kvalitního vzdělávání v mezinárodním prostředí. Program je určen pro ty studenty, kteří jsou vysoce motivovaní, aktivní, s globální myšlení a schopné sdílení a přispět svými zkušenostmi. Vedení potenciál, asertivní komunikace a analytické dovednosti jsou potřebné zkoumat možnosti, vytvářet přidanou hodnotu nabídky a vliv organizace. Je-li vaším cílem je rozvíjet jako nedílná osoba, upgrade své profesní dovednosti a vybudovat si mezinárodní síť, program The International Business Management studia v Oulu University čeká na vaši aplikaci. Obecné požadavky na vzdělání Úspěšný žadatel získal svůj první akademický titul, obvykle bakalářský titul nebo jeho ekvivalent z instituce vyššího vzdělávání. Zpravidla, bakalářský titul je nižší akademický titul. Tato míra by měla být ekvivalentní nejméně tři roky denního studia (180 ECTS). Jazykové požadavky Všichni žadatelé jsou povinni prokázat vysokou úroveň znalostí v anglickém jazyce. Všechny programy, vyzve žadatele, aby předložil listinné důkazy prokazující jejich úrovni angličtiny. Další požadavky na přijetí Žadatelé jsou vyzváni k předložení dokumentace o jejich vynikající akademické kvality, například ve formě akademických doporučení dopisy. Také jsou požadovány další dokumenty vztahující se k oboru. Kontaktujte nás pro více informací. Program Specifické požadavky na vzdělání Program je určen pro studenty s různými studijními prostředí na úrovni univerzity. Program je ideální pro ty, kteří mají na pozadí vzdělání v obchodních studií, sociálních věd, či strojírenství. [-]

Účetnictví

Campus forma Denní studium 2 let September 2017 Finsko Oulu

Organizace všech velikostí a odvětví, od nadnárodních společností do malých a středních podniků, vládních agentur a neziskových institucí, jsou do něj zapojeny, a ovlivněn finanční [+]

Organizace všech velikostí a odvětví, od nadnárodních společností do malých a středních podniků, vládních agentur a neziskových institucí, jsou do něj zapojeny a vliv finančních trhů. Správců aktiv a finančních analytiků, musí procházet těkavé trhy. Investiční bankéři najít řešení pro firmy "a neziskové organizace" požadavky na financování. Centrální banky a vládní agentury se mohou přímo podílet na finančních trzích a dohlížet na regulaci trhu. Finanční svět dnes vyžaduje odborné znalosti s globální perspektivou - byste měli požadovat totéž o své vzdělání. Oulu Business School na University of Oulu organizuje magisterský dvouletý program v oblasti financí (MF), který bude poskytovat studentům znalosti a dovednosti vyžadované různými organizacemi, které působí v moderním finančním světě. Další program bude zahájen na konci srpna 2014. Program magisterský MF Program se zaměřuje na porozumění finančním trhům a účastníkům finančního trhu. Studenti budou rozvíjet dovednosti potřebné k analýze interakcí mezi trhy a účastníky. Program poskytuje solidní základ v teoretických a empirických nástrojů moderních financí. Témata zahrnují stanovení cen aktiv, corporate finance, řízení portfolia a řízení rizik. Tento přístup je analytická a metodicky orientovaný. Studenti v MF získat speciální vhled do oblasti individuálního chování investorů a správu alternativních aktiv. Program poskytuje studentům znalosti a dovednosti potřebné pro práci v odborných a manažerských pozic ve finančním sektoru. Jako minimální podmínku, žadatel musí mít odpovídající bakalářské (nebo podobný) stupeň. Kvantitativní povahy MF ideálně vyhovuje těm, kteří studovali podnikání, ekonomika, přírodní vědy nebo techniky. Program také poskytuje dobrý základ pro další akademické studium na postgraduální úrovni. Obecné požadavky na vzdělání Úspěšný žadatel získal svůj první akademický titul, obvykle bakalářský titul nebo jeho ekvivalent z instituce vyššího vzdělávání. Zpravidla, bakalářský titul je nižší akademický titul. Tato míra by měla být ekvivalentní nejméně tři roky denního studia (180 ECTS). Jazykové požadavky Všichni žadatelé jsou povinni prokázat vysokou úroveň znalostí v anglickém jazyce. Všechny programy, vyzve žadatele, aby předložil listinné důkazy prokazující jejich úrovni angličtiny. Další požadavky na přijetí Žadatelé jsou vyzváni k předložení dokumentace o jejich vynikající akademické kvality, například ve formě akademických doporučení dopisy. Také jsou požadovány další dokumenty vztahující se k oboru. Kontaktujte nás pro více informací. Program Specifické požadavky na vzdělání Program je určen pro studenty s různou úrovní vysokoškolské prostředí. Kvantitativní povahy MF ideálně vyhovuje těm, kteří studovali podnikání, ekonomika, přírodní vědy nebo techniky. [-]

Videos

Future Factory with 1200 new students

Pine buds bring a solution to humankind’s incurable diseases

Contact
Adresa destinace
University of Oulu
Pentti Kaiteran katu 1

Oulu, 90570 FI