Helsinki Metropolia University of Applied Sciences

Úvod

Read the Official Description

Helsinki Metropolia University aplikovaných věd je nové konkurenční oblasti vysokoškolského vzdělávání institutu, který měří s mezinárodními normami, se specializuje na inovaci a uspokojit speciální potřeby metropolitní oblasti. Studijní programy jsou zaměřeny na úzkou spolupráci s podniky a pracovní trh. To má dvě hlavní výhody: zlepšuje práci studentů 'příležitosti, a poskytuje na trhu práce s kvalifikovanou pracovní sílu.

&nbsp

&nbsp

EVTEK University aplikovaných věd a Helsinki Polytechnic Stadia sloučeny do Helsinki Metropolia University aplikovaných věd, která zahájila činnost dne 1. srpna 2008. Univerzita se nachází v regionu hlavního města Finska.

&nbsp

&nbsp

Helsinki Metropolia University aplikovaných věd je největší univerzita aplikovaných věd, je Finsko. Vysokoškolského vzdělávání Institut má čtyři studijní obory: kultura, zdravotnictví a sociálních služeb, obchodu a administrativy, a technologie a doprava, které poskytují výuku také v angličtině. Celkový počet studentů okolo 15.000. Metropolia nabízí magisterských studijních programů v oblasti technologií.

Programs
V současné době žádné programy k zobrazení

Upřesněte vyhledávání výše, podívejte se na naše oblíbené níže uvedených kategorií nebo provést vyhledávání podle klíčových slov.


... or simply by choosing your degree: