HAMK University of Applied Sciences

Úvod

Read the Official Description

HAMK univerzity aplikovaných věd je multidisciplinární univerzity aplikovaných věd s 29 Bakalářské studijní programy, 8 magisterského studijních programů, a asi 8000 studentů. Nabízí široké a kvalitní vzdělání, výzkumu a vývoje, a silné internacionalizaci.

HAMK leží centrálně v nejlidnatější jsou země, jižním Finsku, kde žije asi polovina všech Finů žije. HAMK má jednotky v sedmi místech v oblasti 100 km dosah. Tyto jednotky se specializují v určitých oblastech, zejména kultura, přírodních zdrojů a životního prostředí, přírodních věd, společenské vědy, obchod a správa, sociální služby, zdraví a sport, techniku, komunikace a dopravy, a odborné vzdělávání učitelů.

Všechny studijní programy jsou dodávány ve Finsku, s výjimkou automatizační technika v Valkeakoski, stavebního inženýrství v Hämeenlinna, Průmyslový management v Valkeakoski, International Business v Valkeakoski, strojní a výrobní technologie Riihimäki, řízení dodavatelského řetězce v Forssa a magisterského studia Management a podnikání v Hämeenlinna, které jsou dodávány výhradně v anglickém jazyce . Navíc, každá oblast vzdělávání nabízí kurzy v anglickém jazyce pro naše mezinárodní výměny studentů.

Mezinárodní aktivity na HAMK patří mezinárodní vzdělání, výzkumných a vývojových projektů, stejně jako mobility. HAMK má zhruba 100 partnerů po celém světě.

Síť založená knihovnické a informační služby jsou součástí vzdělávacího prostředí. Rozvojové projekty nabízejí studentům reálné předměty pro své diplomové práce a zároveň příležitostí k vytvoření vlastního podnikání.

&nbsp


Provozní Filozofie

HAMK poskytuje odborné vysokoškolské vzdělání a aplikovaný výzkum v oblastech kultury, přírodních zdrojů a životního prostředí, přírodních věd, společenské vědy, obchod a správa, sociální služby, zdraví a sportu, techniky, komunikace a dopravy, jakož i odborné vzdělávání učitelů.

Plánujeme a realizovat vzdělávací, aby vyhovovaly potřebám našich zákazníků. Naším hlavním cílem je dosažení vysoké kvality, pro potřeby pracovního života a internacionalizace, a vidět, že naši absolventi mají dobré vyhlídky na zaměstnání. Zvláštní důraz je kladen na interdisciplinární implementace.

Zobrazit magisterské programy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Magistr

Magisterský Studijní Program V Oboru řízení Podniků A Podnikatelů

Online & Campus forma Kombinované 3 let August 2016 Finsko Hämeenlinna

Studijního programu v řízení podniku a podnikání je určen pro osoby, které chtějí rozvíjet své schopnosti a mezinárodní know-how v oblasti mezinárodního obchodu. [+]

Magisterský studijní program v řízení podniku a podnikání

 

Studijního programu v řízení podniku a podnikání je určen pro osoby, které chtějí rozvíjet své schopnosti a mezinárodní know-how v oblasti mezinárodního obchodu. Studie se zaměřují na internacionalizaci malých a středních podniků, rozvíjí znalosti studentů a znalosti globálního obchodního prostředí, strategického řízení a inovací, jakož i řízení vztahů se zákazníky na mezinárodních trzích. Studium poskytuje studentům magisterské studium (Master of Business Administration).

 

 

Studium na částečný úvazek při budování vaší kariéry! Studie na částečný úvazek studia a může být dokončena spolu s normální pracovní den. Kontaktní výuka probíhá o víkendech (pátek večer a sobota), přibližně dvakrát za měsíc v Hämeenlinna v areálu Visamäki. E-learning metody jsou využívány efektivně, a to je také možné provést prakticky kurzy. ... [-]