International Business Academy

Úvod

Read the Official Description

Globální podnikatelské prostředí se změnilo mnohem více v posledních pěti letech, než za předchozích 50. Pokrok a soutěžit, musíte míry, že je vhodné, aby mezinárodní dovednosti, které potřebují, že je uznávána po celém světě, které můžete získat doma, spíše než v zahraničí, a rozumně, že je cenově dostupný.

International Business Academy má centra ve Skandinávii, Švýcarsku, Německu, Velké Británii a Egyptě. IBA má zaměření na smíšených vzdělávacích programů, které přinášejí nejnovější tréninkové metody k naší cílové skupiny a zaměření je hlavně mezinárodní.

IBA školení chování na diplom, BA MBA a doktorské úrovně. Naše programy jsou často vyvíjeny a prováděny jako duální stupňů s místními partnery v Evropě, Asii, Africe a na Středním východě. Touha IBA je pracovat na zajištění vysoké kvality, ale za slušnou cenu a zároveň poskytuje mezinárodní vzdělání s flexibilní, vysoce kvalitní a mezinárodně akreditovaných stupňů.

Máme velký externí fakultu s akademickými pomocníků ze všech koutů světa. Snažíme se zajistit co nejlepší nastavení pro mezinárodní programy.

IBA vám nabízí to vše ve vysoce rozvinutém programu modulu založené, a se svými vlastními možnostmi, které si můžete přizpůsobit a zaměření na své vzdělání, jak budete postupovat prostřednictvím modulů.

IBA Naším cílem je poskytovat vysoce kvalitní znalosti, stejně jako nejmodernější dovednosti, což dnešní studenty, aby se zapojili do problematiky řízení podniku s vhodnosti a sebevědomí. Materiál je teoretické i praktické; fakulta je mezinárodní s rozsáhlou oborově specifické zkušenosti; texty a školní výuka jsou dodávány v místním jazyce.

historie

International Business Academy je především o vzdělání - profesionální dospělý mezinárodní vzdělávání, včetně aktivit v Evropě a na Dálném východě (Japonsko, Čína, Kambodža, Vietnam, Bangladéš a Malajsie), v Africe a na Středním východě.

  • IBA začínal jako školení a vzdělávacích institucí, který byl zahájen v roce 1999 s cílem provádět specifické studijní programy.
  • IBA začal jako dceřiné společnosti, s cílem provádět Education a studijních programů.
  • V roce 2005 byla založena oficiální školu.
  • V roce 2007 jsme podepsali smlouvu na výstavbu naši novou centrálu v Dánsku.
  • V roce 2007 jsme zahájili on-line vývoj programu MBA.
  • V roce 2009 jsme založili úřadovny na Středním východě, v Asii a východní Evropě.
  • IBA má vizi nyní k mezinárodní expanzi, a to je důvod, proč řídící pracovníci v něm jsou nyní žádá o mezinárodní akreditaci.
  • V roce 2010 IBA byla založena ve Velké Británii - v roce 2011 byl přijat IBA být členy www.acbsp.org - V roce 2011 IBA jako první dánský soukromé obchodní školy dosaženo mezinárodní akreditaci přes www.asic.org.uk - na počátku roku 2012 IBA první Malaysian / Vietnamese šarže studenty MBA dokončil Dual titul z AEU a IBA. Prvních 20 studentů absolvovat IBA. Studenti dostali diplom z obou IBA a AEU - V roce 2013 IBA podepsal duální dohody stupně s několika institucemi po celém světě.
This school offers programs in:
  • Angličtina

Programs
Contact
Adresa
IBAS
Automatikvej 1

Soeborg, 2860 DK
Adresa destinace
Automatikvej 1
Copenhagen, 2860 DK
Adresa destinace
International Business Academy of Switzerland
Baarerstrasse 14-16, 2nd floor,

Zug, 6300 CH
Adresa destinace
Vestry Hall, Cricket Green, 336 – 338 London Road, Mitcham
London, Anglie, CR4 3UD GB
Adresa destinace
2 Said Zakarya St., El Sefarat District,Nasr City, Cairo. Egypt
Cairo, EG
Adresa
Ground Floor, 7, Jalan PJS 11/2, Subang Indah,
Petaling Jaya, Selangor, Malaysia, 46000 MY
Adresa destinace
Ground Floor, 7, Jalan PJS 11/2, Subang Indah, 46000 Petaling Jaya, Selangor, Malaysia
Kuala Lumpur, 46000 MY
Adresa destinace
832 ABCD, Kampuchea Krom Boulevard, Phnom Penh, Cambodja
Phnom Penh, KH