The University of Western Australia Faculty of Engineering, Computing and Mathematics

Úvod

Read the Official Description

Umístil v Perth, University of Western Australia je svět-top 100 univerzita v žebříčku World University a člen "skupiny osm" - koalice nejlepších výzkumných náročných univerzit v Austrálii.

Fakulta inženýrství, výpočetní a matematiky má bohaté dědictví více než 100 let úspěchů a mezinárodní pověst excelentního výzkumu.

Jeden z jeho zakládajících Uwa fakult, Fakulty strojní, výpočetní a matematiky vychovala Rhodos učenci, stipendistů, Eureka Nobelovy ceny, generální ředitelé a sedm z Austrálie nejvlivnějších inženýrů, podle inženýři Austrálie žebříčku.

Fakulta je domovem přibližně 380 zaměstnanců a 3500 studentů-270, z nichž dokončují vyšší stupeň výzkumem, 300 studuje postgraduální ročníkové programů a více než 2900 zapsal do vysokoškolských kursů.

Výzkumný cíl: Hodnocena jako jedna z nejvíce obyvatelné měst na světě, Perth je globální ropy, zemního plynu a těžby hub, s více než 500 společnostmi zdrojů na území města. V Uwa těšíme nebývalé možnosti vydělávat na úspěchu Západní Austrálie energetiky a sektorem zdrojů a jeho globálních spojů prováděním špičkového výzkumu a získávání akademických talentů z celého světa.

Průmysl investice: Naše fakulta vytvořila klíčová partnerství s předními australských a mezinárodních organizací, jako je Apache, BHP Billiton, Chevron, Rio Tinto, Shell a Woodside. Mnoho z těchto globálních organizací investovali multi-milion dolar na Uwa je inženýrství oblasti výzkumu a financování, včetně:

  • Chevron Židle v Gas Procesní inženýrství
  • Shell EMI Židle v offshore průmysl

Absolvent výsledky: Fakulta je hrdá na to, zahájil kariéry mnoha geniálních jednotlivců. Naše technické a technických oborů patří mezi nejlépe placených absolventů v jejich oboru v Austrálii, vydělávat průměrný nástupní plat AU $ 70,244 podle dobře Universities Guide 2013.

Mezinárodní partnerství: UWA má přes 200 dohody s mezinárodními partnery, a je jedním z pouhých dvou australských univerzit patří do univerzit po celém světě Network (JEDNA), partnerství 18 výzkumných-vedl univerzit z Evropy, Afriky, Severní a Jižní Americe a asijsko-pacifické oblasti.

Perth Časové pásmo je GMT +8 hodin, což je stejně jako částí východní a jihovýchodní Asie včetně Číny, Hong Kongu, Singapuru, Malajsie a Tchaj-wanu.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Zobrazit magisterské programy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Magistr

Magistr Informačních Technologií

Campus forma Denní studium Kombinované 2 let February 2017 Austrálie Perth + 1 více

Získejte pokročilé dovednosti v oblasti IT, aby se zapojily na špici světových technologických řešení. [+]

Absolventi tohoto kurzu budou mít znalosti a dovednosti předvídat měnící se směr IT a vyhodnocovat a komunikovat účinnosti nových technologií s cílem pomoci organizaci dosáhnout svých cílů a záměrů. Master of Information Technology je určen pro studenty a profesionály, kteří mají terciární úrovně vzdělání, a kteří se snaží rozvíjet odborné znalosti v oblasti výpočetní techniky a informačních systémů. Kurz klade silný důraz na uplatňování současných a nově vznikajících technologií, včetně cloud a vysoce výkonné výpočetní aplikace, agilní vývoj webových aplikací a designu a managementu softwarového projektu. Studenti budou vyvíjet počítačové programy v řadě současného skriptování a programovacích jazycích a bude platit logické a kritické myšlení, jak využít stávající technologie pro správu a analýzu velkých datových souborů. Studenti se také seznámí s dalšími základními pilíři IT, včetně sítí a webových systémů a jejich bezpečnost, a interakce člověk-počítač. Kromě toho budou studenti podílet na návrhu skupinového projektu, který bude platit své znalosti do reálného světa Design Challenge. [-]

Magistr Inženýrství Ropy A Zemního Plynu

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let February 2017 Austrálie Perth + 1 více

Získejte průmyslu relevantní pokročilé znalosti pro kariéru v ropném a plynárenském průmyslu. [+]

Master of Engineering v ropy a zemního plynu poskytuje komplexní dovedností pro inženýrské absolventů, kteří hledají zaměstnání v globálním ropném a plynárenském průmyslu. Navrženo ve spolupráci s našimi průmyslovými partnery, aby odpovídaly současným trendům energie, kurz je v synchronizaci s rychle se rozvíjející zemního plynu a zkapalněného zemního plynu (LNG), průmysl v západní Austrálii a je unikátní svým zaměřením na následné zpracování ropy a zemního plynu. Studenti budou rozvíjet odborné úrovně dovednosti v celé řadě klíčových oblastí, včetně ropného inženýrství, plynové hospodářství, investičních strategií a závazků, koncepty work-flow a aktuálních výrobních a zpracovatelských technologií. Zvláštní důraz je kladen na zemní plyn, a to jak jeho těžbu a následnou konverzi na zkapalněný zemní plyn (LNG). Obchodní-orientované jednotky se bude vztahovat zásady projektování a řízení projektů v rámci manažerského kontextu ropném a plynárenském průmyslu. Studenti budou také produkovat celou řadu písemných technických zpráv a obchodních návrhů, a bude se podílet na skupinových projektech, včetně unikátní oblasti rozvoje uhlovodíků návrhu projektu. [-]

Magistr Odborné Techniky

Campus forma Denní studium Kombinované 2 - 3 let February 2017 Austrálie Perth + 1 více

Master of Professional Engineering byla vyvinuta na základě konzultací s průmyslem, aby vám vybaví s pokročilým odborných znalostí, kritického myšlení a odborné dovednosti potřebné k zůstat [+]

Master of Professional Engineering

Master of Professional Engineering byla vyvinuta na základě konzultací s průmyslem, aby vám vybaví s pokročilým odborných znalostí, kritického myšlení a odborných dovedností potřebných k udržení konkurenceschopnosti v globální pracovní síly.

Popis hřiště, funkce a zařízení

Tento kurz je profesionálně akreditované vysokoškolské vzdělání pro studenty, kteří absolvovali bakalářské studium ve strojírenství. Studenti se specializují na programu strojírenství a provádět pokročilé inženýrské technické jednotky, profesionální jednotky, návrh a výzkumný projekt, a provádět profesionální praktikum.... [-]


Videos

UWA Engineering student

UWA Bachelor of Science student