Raffles College of Design and Commerce

Úvod

Read the Official Description

Raffles College of Design a obchodu (Raffles College Pty Ltd) je jedinečný poskytovatel vzdělání se sídlem v Sydney, Austrálie specializovat v designu, vizuální komunikace a podnikání. Dodáváme prvotřídní odborné a vysokoškolské studijní programy z certifikátů až po bakalářským vzděláním a magisterských programů.

Byli jsme asi za více než 30 let. Udržet krok s průmyslem, dodáváme vynikající kurzy a produkovat absolventy, kteří jsou dobře uznávaný a úspěšný ve své kariéře. Děláme to tím, že má lektorů, kteří jsou aktivní v průmyslu, takže jejich učení neustále těží z real-time znalosti o tom, co se děje tam venku.

V roce 2005 vysoká škola se připojil k Raffles Education Corporation, Asie a Tichomoří premiér poskytovatele kreativní design a obchodní vzdělání s sítě více než 28 vysokých škol v celém asijsko-pacifickém regionu, včetně lokalit, jako je Singapur, Číny, Thajska a na Novém Zélandu. Jako součást Raffles školství Corporation, tam je vzrušující příležitost absolvovat část svého studia na jednom z našich dalších skupinových místech. Velkou výhodou v globálním světě designu ovlivnil a posílena místních kultur a nápady.

Jako individuální člen Raffles komunity, věříme, že studenti budou moci rozvíjet své znalosti a zkušenosti ve společnosti svých vrstevníků. Naším cílem je vybavit studenty silným souborem dovedností a schopností udržet učení, umožnit jim vstup do odvětví s důvěrou a nadále růst a rozvíjet se, neboť jejich kariéra postupuje. Důraz je kladen na studenta - jejich individuální ambice a talent, jejich profesní a osobní rozvoj.

Ať už máte kariérní cestu na mysli, nebo si nejste jisti, kterým směrem se vzít, můžeme vám pomoci otevřít dveře do budoucnosti, který je plný možností. Naši zaměstnanci - vaše lektorů a specializovaný tým je podporují - opravdu chcete, aby vás inspirovat, aby co nejvíce ze svého kurzu.

RCDC si klade za cíl poskytovat vysoce kvalitní výuku a učení prostřednictvím vzdělávacích programů, které důsledně zdůraznil:

  • Kreativita a inovace
  • Podnikání a podnikavost
  • Průmysl relevance a zaměstnatelnosti
  • Profesionální excellence
  • Sociálně odpovědné, etické odborná praxe


RCDC bude dodávat své programy prostřednictvím svých vlastních školních areálů v Austrálii a na mezinárodní úrovni ve spolupráci s REC a RU. Programy, nabízející RCDC přes RU do REC sítě internationalises RCDC a poskytuje našim studentům a pracovníkům jedinečnou příležitost žít a pracovat v celé řadě mezinárodních prostředí a v procesu získání konkurenční výhody v globálním společenství.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Zobrazit magisterské programy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Magistr

Magistr Designu

Campus forma Denní studium Kombinované 3 - 6 semestry January 2017 Austrálie Sydney + 1 více

Master of Design je profesně orientované studijní zaměřených na návrháře, kteří již mají bakalářský titul v designu nebo ekvivalentní vzdělání a odborné praxe. [+]

Mistr designu Master of Design je profesně orientované studijní zaměřených na návrháře, kteří již mají bakalářský titul v designu nebo ekvivalentní vzdělání a odborné praxe. Existuje jasný požadavek na provedení Společenství pro magisterský program, který je zaměřen na profesní a obchodní potřeby návrhu profesí a odvětví v mezinárodním měřítku.

 

Následující specializace jsou k dispozici:

Digital Media Fashion Design Interior Design Grafický design

 

Cíle Vidíme, že hlavní cíle Master of design do:

Enha NV aplikované návrhářské schopnosti studentů na úroveň Master Practitioner Vypracovat kriticky reflexní lékaře, který může pracovat jako designér buď samostatně, nebo v týmech, a manažerských dovedností pro dohled nad ostatními nebo řídit projekty designu. Umožňují studentům prohloubit znalosti teoretických základů konstrukčních řešení Umožňují studentům zkoumat vlastnosti interdisciplinární designu Rozvíjet výzkum dovednosti studentů, které jim umožní pokračovat v dalším výzkumu na základě studie ... [-]

Magistr Obchodu

Campus forma Denní studium Kombinované 3 - 6 semestry January 2017 Austrálie Sydney + 1 více

Master of Commerce odborné postgraduální kvalifikace pro filmové profesionály, lidí, kteří chtějí zvýšit si kvalifikaci, nebo přímo z absolventů bakalářského studijního programu [+]

Mistr obchodu

 

Master of Commerce odborné postgraduální kvalifikace pro filmové profesionály, lidí, kteří chtějí zvýšit si kvalifikaci, nebo přímo z absolventů bakalářského studia, kteří chtějí získat náskok v kariéře. Raffles College je první soukromá vysoká škola služeb v Austrálii nabízet svým vlastním pánem obchodu. Mistr obchodu obsahuje následující kvalifikaci výstupní body:

Graduate Certificate v Commerce (1 semestr) Diplom obchodu (2 semestry)

 

 

Následující obory jsou k dispozici:

Design Management A nbsp; Finance Pohostinnost Řízení Marketing Cestovní ruch

 

 ... [-]