Kaplan Professional

Úvod

Read the Official Description

Kaplan Professional je přední národní poskytovatele odborného vzdělávání a přípravy pro finanční služby, daňové a účetní a nemovitostí v Austrálii.
Jsme součástí Kaplan, Inc, (Kaplan), přední světový poskytovatel vzdělávání s více než 70 let zkušeností v oblasti vysokých škol a univerzit. Dnes Kaplan je ve více než 35 zemích po celém světě, má více než jeden milion studentů ročně a má přes 31.000 zaměstnanců v přibližně 600 místech.

S více než $ 2,3 mld. v ročním obratu, Kaplan nabízí programy globálně pro raného vzdělávání, post-sekundárního vzdělávání, odbornou přípravu a další.

Jak budete využívat studiu s Kaplan Professional

• Naučíte se konceptů, technik a dovedností v současné době používají dnešní předními finančními institucemi,

• Můžete fit studia v pracovní a osobní plán s naší on-line výukových zdrojů

• Vaše kvalifikace bude respektovat kolegy a zaměstnavateli, který vám poskytne konkurenční EDG e

• Budete součástí naší globální souvislosti, které zahrnuje Austrálii, Asii, USA, Velké Británii a Evropě, tak Vaše studium bude uznávána na celém světě

Akreditované a schválen

Kaplan Professional kurzy jsou akreditovány jako vysokoškolského vzdělávání nebo odborného vzdělávání v rámci australské rámce kvalifikací. Některé kurzy také požadavky na vzdělávání, aby finanční produkt poradenství v souladu s australskými cenné papíry a investice Komise (ASIC) Regulační průvodce 146 (RG 146).

Zobrazit magisterské programy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Magistr

Magistr Aplikované Financí

Online forma Denní studium Kombinované 2 let January 2017 Austrálie Sydney + 1 více

Tento kurz je předním použita finance průběhu svého druhu v Austrálii. [+]

Chcete rozšířit rozsah a hloubku své technické znalosti a zlepšit své dovednosti v komplexní řešení problémů, analýza a kritické myšlení? Náš Mistr aplikované Finance (MAppFin) vám pomůže dosáhnout vašich cílů. Tento kurz je předním použita finance průběhu svého druhu v Austrálii. Budete nejen získat pokročilé technické znalosti a dovednosti v různých oblastech financí, budete také rozvíjet pochopení faktorů, které ovlivňují vysoké úrovni rozhodování a schopnost řešit složité problémy. Tento kurz stanovuje měřítka pro podobné kurzy nabízejí univerzity, a přitahuje více studentů než ostatní druhy financování kurzu.

... [-]