Chifley Business School

Úvod

Read the Official Description

Chifley Business School je butik obchodní škola řízena odborníky v oboru s vysokou úroveň odborné přípravy a odborné praxe, a pokračující průmyslu zapojení, která poskytuje jedinečnou pozici postgraduálních programů, spolu s balíkem kurzů průmyslu zaměřené na míru potřebám organizací a průmyslu , ve kterém působí.

Se studenty ve více než 50 zemích světa napříč všemi sedmi kontinentů, Chifley má více než 13.000 absolventů a je v současné době největším poskytovatelem MBA ve Spojených arabských emirátech.

Běžně přizpůsobit naše vlastní vysoké úrovni MBA materiál tak, aby vyhovovaly kontext firemní chodech; pracující v podnikovém-learningového prostředí se stejnou schopností a sebejistota, se kterou jsme spustili naše přesné-inženýrství MBA program.

Chifley je nezávislá instituce, která rychle reaguje na měnící se potřeby našich studentů a klientů začleněním kriticky příslušné studijní materiály a zachování trvale vysoké úrovně studentů pozornosti.

Chifley vezme si jeho jméno a jeho cílem je z Austrálie 16. premiéra Josefa Benedikta Chifley (1885-1951), celoživotní dříč, který se zvýšil z strojvedoucího na nejvyšší úřad v zemi, přes jeho vlastní silou svého přesvědčení a vůdcovské schopnosti.

Chifley usiluje o hodnoty ztělesnění a zosobnění Ben Chifley, zapouzdřený v jeho slavné adresu, "The Light na kopci", když prohlásil: "Máme velký cíl - světlo na kopci - což se snažíme dosáhnout tím, že pracuje pro zlepšení lidstva nejen u nás, ale kdekoliv můžeme podat pomocnou ruku. " Chifley prohlubuje obchodní kvalifikaci a schopnosti globální síť studentů a klientů pracujících ze západní Afriky na Blízký východ, ze severní Evropy do jižní Asie a všude mezi tím, ve všech myslitelných odvětví.

Naše vize

Chifley Business School se snaží být australská obchodní škola pro průmysl průmysl: připojeno, agilní, inovativní, zákaznicky zaměřený a komerční.

Naše poslání

Chifley poskytuje relevantní, dostupné a vysoce kvalitní řízení a obchodní vzdělání s technickými odborníky i pro firemní klientelu: snažíme poskytovat možnost úspěchu.

Naše hodnoty

Integrity. Závazek vůči klientům. Inovace. Respekt. Excellence. Souvislost. Jedná se o šest základních hodnot, které jsou základem našeho podnikání a způsob, jakým pracujeme na Chifley.

Integrita

Jsme upřímní a otevřené s našimi klienty, partnery a kolegy.

Závazek vůči klientům

Pracujeme ve spolupráci s našimi klienty rozvíjet výjimečné produkty a služby.

Inovace

Jsme inovativní, vynalézavý a vždy hledají způsoby, jak zlepšit své vnitřní procesy a naši nabídku klientů.

Respect

Doporučujeme, respekt a vzájemně důvěřovat, protože jsme si vědomi, že každý jednotlivec přispívá k našemu úspěchu.

Excellence

Usilujeme o to, a odměnit vynikající.

Souvislost

Jsme v kontaktu s našimi klienty, našimi partnery a náš průmysl.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Zobrazit magisterské programy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Magistr

Magistr řízení Projektů

Online forma Kombinované May 2017 Austrálie Melbourne

Chcete-li vyšší než v oblasti projektového řízení budete potřebovat obchodní a schopnosti lidí, stejně jako znalosti projektového řízení. [+]

Vyniknout v oblasti projektového řízení dnes budete muset podnikat a schopnosti lidí, stejně jako znalosti projektového řízení. Chifley Master of Project Management poskytuje komplexní obchodní připravené základy, které se vybavit technické odborníky z libovolného pozadí s odbornými znalostmi, které potřebují rozvíjet svou kariéru ve všech oblastech průmyslu, vlády nebo sektoru ne-pro-zisk. Budete absolvent s výrazným pochopení souvislostí, principů a aplikací projektového řízení, stejně jako teoretické základy nezbytné pro vstup a dosáhnout povýšení v čem je jedním z nejrychleji se rozvíjejících profesích po celém světě. Master of Technology v řízení projektů je 12 jednotka program, který zahrnuje 6 základních jednotek a 6 volitelných jednotek. Vstupní požadavky - Bakalářský titul - Anglický jazyk kompetence - Non-rodilí mluvčí angličtiny musí dosáhnout TOEFL skóre 577 (nebo skóre 233 do počítače založené TOEFL) nebo IELTS skóre 6,5 - Doporučené: Tři roky na plný úvazek pracovní zkušenosti Studenti bez bakalářský titul Ty mohou být způsobilé pro přijetí, i když nesplňují tyto požadavky. Studie období začíná - 13. ledna (Přihlášky Otevřeno: 19.listopadu 2013) - 12 May (Přihlášky Otevřeno: 19.listopadu 2013) - 8.září (Přihlášky Otevřeno: 24.března) 2014 Poplatky za jednotku Austrálie / Nový Zéland STUDENTI - Standardní AUD: 1545 dolar - Profesionálové Austrálie členské AUD: 1280 dolar - Corporate Partnerský AUD: 1380 dolar Zahraniční studenti - Standardní AUD: 1710 dolar - Profesionálové Austrálie členské AUD: 1445 dolarů - Corporate Partnerský AUD: 1545 dolar [-]