Blue Mountains International Hotel Management School

Úvod

Read the Official Description

Blue Mountains International Hotel Management School (BMIHMS) bylo poskytování pohostinství vzdělávání od roku 1991 a byl první svého druhu v Austrálii, když se otevřely. Více než 20 let školní areál Leura vyvinula programy, pohostinství studijní, kde se studenti žijí a studují v simulovaném prostředí hotelu, stejně jako slavný švýcarský modelu Hotelová škola vyučování a učení. V roce 2010, byli jsme se zařadili na # 1 Hospitality Management školy v Asii a Tichomoří a Austrálie.

&nbsp

&nbsp

Akreditace

&nbsp

Pořádáme národní akreditace v Austrálii, stejně jako mezinárodní certifikaci s Světové organizace cestovního ruchu, Vysoká škola hotelová a Mezinárodním centrem excelence v cestovním ruchu a pohostinství vzdělávání.Tato kombinace je zárukou zajištění naší pohostinnosti a událostí kurzy manažerských studijních dodržovat nejvyšší vzdělávací a průmyslu na dodržování norem.

&nbsp

&nbsp

Fakulta

&nbsp

Fakulta v horách Modrá správní Hotel International School pocházejí z celé řady odborných prostředí a mají zkušenosti v jejich zvolené oblasti. Mnozí z nich mají rozsáhlé zkušenosti v odvětví pohostinství a přinese bohatství vhledu a poznání na jednotek, které vyučují.

&nbsp

Přísnost výzkumu a stipendium prováděné Blue Mountains fakultě byl vrcholem v letech 2010 a 2011, s celkem 12 vědeckých článků nebyla zveřejněna nebo výsledky přijaté k uveřejnění.Články byly v předních světových časopisech, jako je cestovní ruch Management, Scandinavian Journal of Hospitality a cestovní ruch, Journal of Travel a cestovní ruch, marketing, Journal of výuky v cestovním ruchu, Event Management: An International Journal, a Mezinárodní recenze na veřejné a neziskové organizace Marketing.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Zobrazit magisterské programy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Magistr

Magistr Hotelového Managementu

Campus forma Denní studium 2 let January 2017 Austrálie Sydney

Program zajišťuje, že Mistr studenti mohou vzít svou současnou bakalářský titul a stavět na jejich obchodní znalosti, zatímco se učí základní dovednosti, pohostinství, aby zajistily úspěšnou kariéru v managementu hotelu. [+]

Master of Hotelnictví

 

Při zvažování magisterském programu je důležité vzít v úvahu pověst instituce, protože to bude ukazovat na zaměstnavateli kvalitu vzdělávání student obdrží. Jako takový mistr Blue Mountains programu International Hotel management je určena pro ty, kteří hledají pro změnu kariéry a vstoupit do vzrušujícího světa hotelový management. Program zajišťuje, že Mistr studenti mohou vzít svou současnou bakalářský titul a stavět na jejich obchodní znalosti, zatímco se učí základní dovednosti, pohostinství, aby zajistily úspěšnou kariéru v managementu hotelu. Studie je na plný úvazek přičemž 2 roky přijatá v novém kampusu Sydney. V případě potřeby některé praktické komponenty kurzu bude provedeno na Leura areálu. Přívody po celý rok v lednu, dubnu, červenci a září. Uznávání předchozího učení a zohlednění praxe může vést k úvěru vůči některých jednotek. Magisterské studium lze také provádět ty studenty, kteří již mají bakalářský titul v oboru managementu pohostinství. Jak může být poskytnuta úvěr u některých jednotek, studenti mohou být schopni dokončit magisterské studium v ​​1 rok a 3 měsíce.... [-]


Videos

Welcome to The Blue Mountains International Hotel Management School

Contact
Adresa destinace
Blue Mountains International Hotel Management School
Leura Campus
No 1 Chambers Road

Leura, Nový Jižní Wales, 2780 AU
Adresa destinace
Blue Mountains International Hotel Management School
Sydney Campus
Level 4, 540 George Street

Sydney, Nový Jižní Wales, 2000 AU