Australian Catholic University

Úvod

Read the Official Description

Australská katolická univerzita


ACU je Australská katolická univerzita, veřejná vysoká škola financován australskou vládou a otevřen pro studenty a zaměstnance všech vyznání.

ACU má šest školních areálů v Austrálii a nabídka programů v celé Austrálii a zámoří. Studenti využívat výhod malý, přátelský kampusů a malých žáků ve třídě, a mají přímý přístup k vysoce kvalifikovaných lektorů a kvalitními službami podpory studentům. ACU školní areály se nachází ve městě Brisbane (Queensland), North Sydney a Strathfield, (New South Wales), Canberra (ACT), Ballarat a Melbourne (Victoria).

Kvalita Inovativní Výuka


ACU má zavedenou pověst pro kvalitu a inovativní výuku s odbornými pregraduální a postgraduální vzdělávání v disciplínách, včetně umění, podnikání, podnikových informačních systémů, vzdělávání, vzdělávací vedení, vědy o životním prostředí, vědě o cvičení, porodní asistentky, hudba, ošetřovatelství, paramedicine, psychologie, filozofie, společenské vědy, sociální práce, teologie, náboženské vzdělávání a vizuální umění a designu.

Přísné Duševní stipendium a etika


ACU je věnován přísné intelektuální stipendia a jednotlivce hledání pravdy a akademické svobody. Jeho étos je odvozen z křesťanských hodnot a katolickou intelektuální tradici, a naše hlavní starostí je s etikou ve všech oblastech snažení. Ve všech svých kurzech univerzity umožňuje studentům se silným smyslem pro společenskou odpovědnost a starost o morálních a etických dimenzí jejich studia a jejich profesní a osobní život.

Vysoce zaměstnatelní Absolventi


Absolventi ACU jsou vysoké úspěšní a vychutnat jednu z nejlepších sazeb zaměstnanosti v Austrálii (Zdroj: absolvent Kariéra Rady Austrálie). Mnoho najít práci pomocí jejich odborné znalosti před tím, než absolvoval.

Proč si vybrat ACU?

Nejdůležitější věcí při rozhodování, které univerzita zúčastnit, je vybrat univerzitu, která nabízí kurz, že většina vás zajímá a splňuje vaše profesní cíle.

Graduate Experience

Absolventi ACU jsou vysoké úspěšní a vychutnat jednu z nejlepších sazeb zaměstnanosti v Austrálii. Mnozí z našich absolventů najít práci používají své odborné znalosti před tím, než absolvoval.

Získejte nejlepší práci a kvalifikovat pro život

ACU vám může poskytnout vzdělání, takže nemá nárok pouze na vaší vysněné kariéře, ale máte nárok na celý život.

Příležitosti pro Early Achievers

ACU také uznává, že jste stojí za to víc než jen Vaše skóre a nabízíme včasné vstup do univerzity pro absolventy a non-absolventy škol prostřednictvím našich prvních Achievers programu.