ZHAW School of Management and Law

Úvod

Read the Official Description

AACSB Accredited

ZHW Škola managementu a práva

Byla založena v roce 1968, ZHW School of Management a právo (SML), je jedním z předních obchodních škol ve Švýcarsku dnes, nabízí mezinárodně uznávané bakalářských studijních programech a magisterských, širokou škálu dalšího vzdělávání kurzů a programů, a inovativních projektů výzkumu a vývoje , Všechny programy jsou založeny na vědecké teorie, interdisciplinární charakter, a silně orientovanou na real-svět obchodní praktiky. Škola motto "budova kompetence. Crossing Borders "odráží závazek SML poskytuje vynikající možnosti vzdělávání a být otevřený pro mezinárodní společenství. SML udržuje četné kooperativní vztahy s vybranými partnerskými univerzitami po celém světě.

Internacionalita

ZHW School of Management a práva spolupracuje s více než 140 partnerských univerzit v Evropě, Severní a Jižní Americe, a asijsko-pacifické oblasti.

SIB

Akreditace

V roce 2015 se stal SML první obchodní škola švýcarské Univerzity aplikovaných věd, které mají být akreditovány sdružení Advance Collegiate školy Business (AACSB). Pouhé pět procent světových obchodních škol podařilo dosáhnout tohoto prestižního výkonová norma uděluje nejvýznamnější mezinárodní akreditační orgán pro obchodní školy.

V roce 2012, jako první University Business School ve Švýcarsku, SML získalo ocenění "Institucionální Audit" Pečeť kvality Nadace pro International Business Administration Accreditation (FIBAA).

Campus

ZHW School of Management a právo nabízí moderní učebny a přednáškové sály s state-of-the-art audiovizuální technikou a LAN připojení. K vybavení patří skupinové pracovní plochy, stejně jako 280-sedadla přednáškový sál pro pořádání seminářů, workshopů a debat. ZHW sportovní program (v němčině), nabízí širokou škálu aktivit, od standardních posilovny do týmové sporty, jako je volejbal, badminton, a fotbal, a jednotlivých pronásledování, jako je lezení a golf. Tyto aktivity jsou buď zdarma nebo za zvýhodněné ceny pro studenty a zaměstnance.

Absolventi: Váš Titul je jen začátek

Po získání svého bakalářský titul, se automaticky stáváte členem absolventů rodiny ZHAW školy a managementu a práva. Budete dostávat novinky o univerzitě, informace o programů dalšího vzdělávání, a pozvánky na akce na ZHAW School of Management a práva. Pokud si přejete, aby se více aktivně zapojen, může se připojit k jedné nebo více SML spolků, klubů, skupiny nebo třídy otevřených absolventy.

Poplatky za studium

  • Semestr poplatek bakalářský titul programù: CHF 720 za semestr * zájemců přizvaných v rámci přijímacího řízení, který pak zápisu do následujícího dostupného programu nejsou povinni platit tento poplatek k zápisu.

Náklady na bydlení

Náklady na bydlení ve Švýcarsku je odrazem vysokého standardu v zemi bydlení. Obyvatelé nyní vynikající infrastrukturu, veřejná doprava, vysoce-kvalitní ubytování, a stejně jako velké přírodní krásy a vynikající kulturní nabídku v zemi.

Studentské životní náklady ve Švýcarsku jsou srovnatelné velkých evropských měst a jsou ve skutečnosti nižší než ty, které v Paříži a Londýně.

Skutečné náklady na bydlení závisí na osobní životní styl a výběr rekreačních aktivit. Na základě zkušeností z bývalých studentů základě CHF 1300 by mělo být dostačující.

This school offers programs in:
  • Angličtina
  • Němec

Vidět MSc » Zobrazit magisterské programy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Magistr

Master Of Science (MSc) V Bankovnictví A Financí

Campus forma Denní studium Kombinované 4 semestry September 2017 Švýcarsko Winterthur + 1 více

Manažerské role v bankách a finančních institucí vyžadují vysokou míru podnikatelského myšlení, vůdčí schopnosti, pevné odbornými znalostmi a analytické dovednosti. Tento program MSc vám pomůže získat připravena převzít náročných odborných a manažerských pozicích ... [+]

MSc programu v oboru bankovnictví a financí Manažerské role v bankách a finančních institucí vyžadují vysokou míru podnikatelského myšlení, vůdčí schopnosti, pevné odbornými znalostmi a analytické dovednosti. Tento program MSc vám pomůže získat připravena převzít náročných odborných a manažerských funkcí. Co se naučíte Program "MSc v oboru bankovnictví a financí" poskytuje jak spolehlivých vědeckých poznatků a prakticky orientované řízení know-how na mezinárodní úrovni. Naučíte se analyzovat složité úkoly, identifikovat různé možnosti, a efektivně implementovat řešení. Budete prohloubit své znalosti trhu a jeho životní prostředí a o tom, jak řídit poskytovatelů finančních služeb. Budete studovat řízení rizik, tradiční a alternativní investice, řízení a obchodních procesů, stejně jako podnikové finance. Vaše kariéra vyhlídky Funkce Podpora řízení Projektové řízení Zaměstnanci pozice Vysoce náročné pozice specialistů Vedoucích pozicích Poradenství pro řízení náročných portfolií Odvětví banky Poskytovatel finančních služeb penzijní fondy investiční fondy bohatství manažer Finanční poradce Praxe a výzkum Flexibilní časový rozvrh vám umožní pracovat na částečný úvazek s pracovní zatížení 40%. Program bude trvat čtyři semestry na dokončení a stát za 90 kreditů. To je ekvivalent cca. 2700 hodin studia. MSc v oboru managementu a práva je nabízen společně s Lucernu Univerzitě aplikovaných věd a umění. Téměř polovina programu je věnována aplikovaného výzkumu. Budete dokončit své studium tím, že dokončí diplomovou práci na základě praktické výzkumné otázky. Co je potřeba se kvalifikovat Musíte splňovat řadu kritérií, aby nárok na tento program MSc. Hlavním požadavkem je bakalářský titul v oboru bankovnictví a financí nebo ekvivalentní univerzitní kvalifikace v oboru Business Administration. Přijetí jednotlivých uchazečů je založen na jejich celkovém profilu a budou schváleny podle zásluh. Máte-li mít vysokoškolské vzdělání v jiném, příbuzného oboru, jako je obchodní právo, ekonomické žurnalistiky, ekonomické inženýrství, nebo ekonomie, může být přijat s výhradou další úspěchy, které mají být dokončeny. Kromě těchto základních podmínek, existují další požadavky, které musí splňovat: Základní znalosti bankovnictví a finance v hodnotě 30 kreditů Schopnost aktivně sledovat výuku ve třídě v němčině a angličtině a používat studijní materiály v jednom z těchto jazyků. Na první pohled Název: Master of Science (MSc) v bankovnictví a financí Pracovní náplň: 90 ECTS-Kredity (cca. 2 700 pracovních hodin) Doba trvání: 4 Semestr (když se zapsal do programu, mohou studenti držet na částečný úvazek nebo si rodinnou práci nepřesahující zátěž 40%) Návštěvnost: Pondělí, úterý, středa Začátek programu: polovina září Umístění: Švýcarsko / Winterthur Jazyk výuky: Německá a / nebo anglický Semestr poplatek: CHF 720.- [-]

MSc

Master Of Science (MSC) V Mezinárodním Obchodě

Campus forma Denní studium 3 - 3 semestry August 2017 Švýcarsko Winterthur

Program se zaměřuje na obchodní internacionalizace a interkulturního managementu a vedení. [+]

MSc program v mezinárodním obchodě Program se zaměřuje na obchodní internacionalizace a interkulturního managementu a vedení. Studenti získají způsobilost potřebný k uplatnění své manažerské znalosti a metodické know-how v rámci prakticky orientovaných výzkumných a poradenských projektech. Absolventi jsou dobře připraveni na podnikatelské výzvy v interdisciplinárních a mezikulturních prostředí. Plný úvazek program v angličtině. Start: koncem srpna. Co se naučíte Program MSc International Business je full-time studium, skládající se z předběžného programu, dva intenzivní semestry studia, a semestru, ve kterém psát diplomovou práci. Intenzivní pracovní zátěž je součástí tohoto programu, který apeluje především na ambiciózní studenty s vysokou úrovní samosprávy. Učební plán je postaven kolem dvou klíčových oblastech: internacionalizaci a interkulturního managementu. Studenti posílit jejich kompetence a aplikovat je v praktických výzkumných a poradenských projektech. Vaše kariéra vyhlídky Absolventi našeho MSc programu v mezinárodním obchodě mají specifické manažerské dovednosti, které z nich dělá ideální kandidáty pro junior výkonné a pozice specialistů v mezinárodních společnostech. Jsou schopni čerpat z rozsáhlé, vědecky ověřených znalostí a na schopnosti a dovednosti, které jsou přizpůsobeny potřebám mezinárodní obchodní praxe. Široký rozsah potenciálních zaměstnavatelů a profesních oblastech s mezinárodním kontextu jsou k dispozici pro naše absolventy. Pozice Ideální entry level lze najít v soukromém sektoru, ve veřejné správě, nebo v neziskových organizacích (neziskové organizace), včetně: mezinárodní rozvoj podnikání, aktivit obecné řízení v rámci mezinárodních projektů, odborné činnosti v mezinárodním kontextu, konzultační činnost, např , jako vnitřní konzultanti nebo junior poradců v poradenských managementu apod Co je potřeba se kvalifikovat - Bakalářský titul v oboru Business Administration z oficiálně uznávané akademické univerzity nebo Univerzity aplikovaných věd nebo podobném oboru (v hodnotě alespoň 180 kreditů), s vysokým podílem obecných předmětů řízení. - Individuální posouzení kognitivních kompetencí a motivací. - English jazykové dovednosti: úroveň C1 SERR nebo rodilého mluvčího. Třídy jsou hold v angličtině. Double Degree Program nabízí možnost dokončit dvojí titul s jedním z našich vybraných partnerských univerzit. Pro double degree studenti pokračovat ve studiu na jiné vysoké škole poté, co dokončil program na SML. [-]

Master Of Science (MSC) V Obchodním Admininstration, Obor Marketing

Campus forma Kombinované 4 semestry September 2017 Švýcarsko Winterthur

Marketing je snadné: Vše, co musíte udělat, je prodávat své zboží k zákazníkům efektivněji než vaše konkurence. Aby bylo možné toto, nicméně, vyžaduje odborné znalosti, podnikatelské myšlení a vůdcovské schopnosti. Tento program MSc v oboru Marketing vám umožní rozpoznat rizika a příležitosti, rozvíjet inovativní strategie, a naučit se aktivní účasti na změny se stalo ... [+]

MSc programu v marketingu Marketing je snadné: Vše, co musíte udělat, je prodávat své zboží k zákazníkům efektivněji než vaše konkurence. Aby bylo možné toto, nicméně, vyžaduje odborné znalosti, podnikatelské myšlení a vůdcovské schopnosti. Tento program MSc v oboru Marketing vám umožní rozpoznat rizika a příležitosti, rozvíjet inovativní strategie, a naučit se aktivní účasti na změnu nestane. Co se naučíte Když přejdete, budete vědět, přístupů strategického marketingu a bude se naučili rozvíjet výhody a hodnoty zákazníka. Budete seznámeni s kritérii a postupy segmentace zákazníků a budou mít k dispozici metody pro měření chování zákazníků. Budete mít možnost navrhnout a realizovat koncepce řízení vztahů se zákazníky podél celého životního cyklu zákazníka. To vám umožní se bude analyzovat a řešit složité úlohy pomocí integrovaného přístupu řízení značky, a budete vědět, jak integrovat nových médií do strategických komunikačních konceptů. Vaše kariéra vyhlídky Funkce Produktový management Průzkum trhu, marketing Řízení vztahů se zákazníky Key account management Quality Management Service Tržby und poprodejní správu Pracovní místa v komunikaci Projektové řízení Zaměstnanci odpovědnosti Poradenství Vedení společnosti Odvětví Všechny oblasti soukromého sektoru, zejména: Spotřební zboží, průmyslové zboží a služby (banky, pojišťovny, komerční podniky) Site marketing Sociální a kulturní organizace Veřejná správa Tak flexibilní, jak vás Program trvá čtyři semestry na dokončení a umožní vám držet na částečný úvazek až do výše 50%. Učebna výuka probíhá po celý den v pondělí av úterý. Kromě konsolidace vaše odborné znalosti marketingu, budete dále rozvíjet své manažerské schopnosti a získají nové znalosti, jak si práci na výzkumných projektech. Semestr studia v zahraničí vám umožní rozvíjet mezinárodní síť, předem své znalosti cizích jazyků, a zažít disciplínu marketingu z nové perspektivy. Co je potřeba se kvalifikovat Bakalářský titul v oboru Business Administration z oficiálně uznané akademické vysoké škole nebo University of Applied Sciences (v hodnotě alespoň 180 kreditů), nebo ekvivalentní univerzitní kvalifikaci v příbuzném oboru, 5,0 stupně průměr bodu v příslušných subjektů. Třídy se konají v němčině a angličtině. Na první pohled Název: Master of Science (MSc) v oboru Business Administration se specializací na marketing Začátek nového programu: Polovina září Pracovní náplň: 90 ECTS kredity (odpovídající cca. 2.700 hodin studia) Doba trvání: 4 semestry (zatímco se zapsal do programu, mohou studenti držet na částečný úvazek nebo dělat rodinné práce nepřesahující zátěži 50%) Umístění: Švýcarsko / Winterthur Semestr poplatek: CHF 720 Požadavky na přijetí: Přijímací řízení Jazyk výuky: German / English [-]

Master Of Science (MSC) V Oblasti Informačních Technologií Obchodním

Campus forma Denní studium Kombinované 4 - 6 semestry September 2017 Švýcarsko Winterthur + 1 více

Informační technologie se stala rozhodujícím faktorem obchodních procesů většiny společností. Současně, tam je akutní nedostatek kvalifikovaných odborníků v tomto sektoru. Program "MSc v oboru informačních technologií" vám umožní se připravit na náročné klíčovou pozici na křižovatce informačních technologií a managementu ... [+]

MSc Program in Business Information Technology Informační technologie se stala rozhodujícím faktorem obchodních procesů většiny společností. Současně, tam je akutní nedostatek kvalifikovaných odborníků v tomto sektoru. Program "MSc v oboru informačních technologií" vám umožní se připravit na náročné klíčovou pozici na křižovatce informačních technologií a managementu. Co se naučíte Aby bylo připraveno převzít náročné úkoly správy IT, získáte solidní odborné znalosti, dovednosti, analytické podnikatelské myšlení a komunikační dovednosti s důrazem na akční kompetence. Program "MSc v oboru informačních technologií" se zaměřuje na systematické a průběžných změn a vývojových procesů ve firmách. Naučíte se pracovat v dynamickém a multidisciplinárním prostředí a být schopni integrovat nové poznatky, zvládat složité situace, a činit informovaná soudy. Vaše kariéra vyhlídky Funkce Náročné profesionální a manažerské úkoly Informace a proces řízení Vývoj a hodnocení software Projektové řízení Organizační rozvoj obchodní analýzy Odvětví Poskytovatelé softwaru Obchodní poradci IT oddělení zisku a neziskových organizací v sektorech s komponentou IT Flexibilní a prakticky zaměřené Program MSc v oboru Business Information Technology je společně nabízen s Bern University aplikovaných věd, Lucernu Univerzitě aplikovaných věd a umění a Univerzita aplikovaných věd Východní Švýcarsko. Studenti těžit ze silných a specializací všech čtyř institucí. Program začíná každý rok v září a trvá dva roky. Učebna výuka probíhá po celý den v pondělí av úterý. Struktura programu vám umožní pracovat na částečný úvazek nebo dělat rodinné práci. Co je potřeba se kvalifikovat Potvrzení o bakalářský titul v oboru Business informačních technologií či Business Administration se specializací n Business Information Technology nebo ekvivalentní univerzitní kvalifikace Předchozí znalost business informačních technologií, tj důkazy o relevantních úspěchů v hodnotě minimálně 40 bodů ECTS Vysoká úroveň motivace a schopnosti provádět Pozitivní výsledek posouzení vhodnosti Na první pohled Název: Master of Science (MSc) v oboru Business Information Technology Začátek programu: polovina září Pracovní zatížení: 90 kreditů (odpovídající cca 2700 hodin studia.) Doba trvání: 4 semestry (zatímco se zapsal do programu, mohou studenti držet na částečný úvazek nebo si rodinnou práci nepřesahující zátěž 50%). Aby bylo možné přizpůsobit se vyšším zatížení, program může být rozložena 6 semestrů. Studium v ​​zahraničí: Zatímco dokončí tento program, pobyt na zahraniční partnerské univerzitě je možný Lokalita: Switzerland / Winterthur Semestr Cena: CHF 720 Jazyk výuky: němčina / angličtina [-]

Master Of Science (MSC) V Oblasti řízení A Práva

Campus forma Denní studium Kombinované 4 semestry September 2017 Švýcarsko Winterthur + 1 více

Svět je stále rychlejší, připojený, a složitější. Tento program na křižovatce managementu a práva MSc vám pomůže připravit se na náročné role ve strategické, provozní a právní změny a řízení projektu ... [+]

MSc programu v oblasti řízení a práva Svět je stále rychlejší, připojený, a složitější. Tento program na křižovatce managementu a práva MSc vám pomůže připravit se na náročné role ve strategické, provozní a právních změn a řízení projektů. Co se naučíte MSc v oboru managementu a práva bude podporovat pokročilé strategické a účinné provozní schopnosti a poskytnout metodické kompetence potřebné efektivně využívat právní nástroje. Budete ponořte se do složitosti mezinárodních norem a přeshraničních problémů a otázek. Naučíte se rozumět rizikových faktorů, jednat s nimi přiměřeně, a uplatňovat právo jako řídící a nástroj pro správu. Budete dále rozvíjet své schopnosti v oblasti plánování, strategie, organizace, financování, jakož i provádění a sledování. Vaše kariéra vyhlídky Funkce Řízení strategických projektů (využití nových trhů, společné podniky, spolupráce podniků, investičních projektů) CFO nebo CEO zaměstnance jednotky Compliance Officer Duševní vlastnictví Řízení hospodářské soutěže a regulace Řízení jakosti a certifikace Společenská odpovědnost Vedení smlouva Poradenství a řídící funkce Odvětví Mezinárodně aktivní průmyslové, obchodní a servisní společnosti ve všech odvětvích poradenské společnosti Obchodní sdružení Státní orgány v oblasti hospodářského rozvoje a politiky hospodářské soutěže Tak flexibilní, jak vás Program MSc v oboru managementu a právo vám umožní pokračovat v práci 50% práci a. Po absolvování tohoto dvouletého studia, budete tedy mít nejen magisterský titul, budete mít také získali cenné odborné zkušenosti. Pokud dáváte přednost práci práci 70 až 80%, budete moci dokončit své studium do šesti semestrů. MSc v oboru managementu a práva je nabízen společně s Lucernu Univerzitě aplikovaných věd a umění. Ty budou mít prospěch z know-how dvou předních univerzit na křižovatce managementu a práva. Výuka bude v němčině a angličtině (50% každý). Co je potřeba se kvalifikovat Bakalářský titul z švýcarský nebo zahraniční vysoké škole v hodnotě minimálně 180 ECTS kreditů: Obchodní právo Obchodní administrativa bez právní specializace (vyžaduje další akademické úspěchy v právních studií) Právní studie (vyžaduje další akademické úspěchy v obchodních studií) Další akademické hřiště s pevným právním složkou (vstup na zásluh) Kromě důkladné znalosti buď švýcarského obchodního práva nebo obchodního práva jiné země, budete potřebovat následující: Systémová znalost mezinárodního obchodního práva Základní znalost práva EU a Anglo-amerického práva Odbornost německého a anglického jazyka (ústně i písemně) Schopnost provádět aplikovaný vědecký výzkum na magisterské úrovni Na první pohled Název: Master of Science (MSc) v řízení a právo Začátek programu: polovina září Pracovní zatížení: 90 kreditů (odpovídající cca 2700 hodin studia.) Doba trvání: 4 semestry (zatímco se zapsal do programu, mohou studenti držet na částečný úvazek nebo si rodinnou práci nepřesahující zátěž 50%) Lokalita: Switzerland / Winterthur (týdenní instrukce) a Luzern (instrukce bloky) Semestr Cena: CHF 720 Požadavky na přijetí: Přijímací řízení Jazyk výuky: němčina / angličtina (. Každý na cca 50%) Kariérní vyhlídky: MSc v oboru řízení a právo program je přizpůsoben pro absolventy, kteří budou muset vzít na náročné role jako vedoucí projektů a zpracovávat odborné a manažerské odpovědnosti v mezinárodně aktivních firem a organizací. Patří mezi ně oblasti, jako je strategické projekty, rozvoj obchodu, řízení podniků, soulad, dohled nad antimonopolního práva a dodržování předpisů, sociální odpovědnosti podniků, a správu duševního vlastnictví. [-]

Master Of Science (MSc) V Oboru Business Administration, Major Nezisková

Campus forma Denní studium Kombinované 4 semestry September 2017 Švýcarsko Winterthur + 1 více

Švýcarsko má dlouhou tradici uznávaných veřejných institucí, podniky a neziskové organizace. Ti všichni potřebují flexibilní, inovativní profesionálů, kteří jsou obeznámeni s specifických procesů a se strukturou a kultury veřejné správy a neziskových organizací ... [+]

MSc Program na veřejnosti a neziskových management Švýcarsko má dlouhou tradici uznávaných veřejných institucí, podniky a neziskové organizace. Ti všichni potřebují flexibilní, inovativní profesionálů, kteří jsou obeznámeni s specifických procesů a se strukturou a kultury veřejné správy a neziskových organizací. Co se naučíte Specializace "Veřejná a nezisková Management" vám umožní dozvědět se vše o specifické požadavky veřejných a ne-pro-zisk orientovaných organizací. Budete mít možnost používat nástroje pro správu plánovat zdroje, kvalitu, projekt, a vedení zúčastněných stran. Budete analyzovat a navrhnout komplexní fungující struktury a vyvinout horlivé chápání interdisciplinárních připojení. Budete postupovat své kompetence akademického výzkumu a budou provádět projekty aplikovaného výzkumu s partnery z veřejného a neziskového sektoru. Vaše kariéra vyhlídky Funkce Projektové řízení Výzkumné práce Pomáhá členům výkonných rad Ovládání Náročné odborné práce Veřejné záležitosti Společenská odpovědnost Poradenství Odvětví Veřejné správy (město, kanton, a stát) v oblastech vzdělávání, zdraví, právo, bezpečnost, ekonomie, sociálních služeb, kultury, sportu, životního prostředí, financí a lidských zdrojů Veřejné podniky v oblastech, jako je energetika, doprava, telekomunikace, sociální zabezpečení, poštovní služby, zdravotnictví Neziskové organizace (sdružení, nadace, společnosti) v rozvojových oblastí pomoci, politika, zdravotnictví, sociální služby, sociální zabezpečení, ekonomika Organizace soukromého sektoru, jako jsou obchodní poradenské společnosti nebo banky Flexibilní a prakticky zaměřené Program trvá čtyři semestry na dokončení a vám umožní držet na částečný úvazek až do výše 50%, a to z vyvážené studijní zátěže a řídil blokových seminářů. Téměř polovina programu je věnována aplikovaného výzkumu. Můžete se také zúčastnit zahraniční studijní cesty a bude pořádat řadu akcí na aktuální témata veřejného a neziskového managementu. Chcete-li dokončit své studium, budete psát vědecké diplomovou práci na výzkumnou otázku praktický význam. Naše spolupráce s Lucernu Univerzitě aplikovaných věd a umění vám umožní profitovat ze silných a specializací dvou univerzit. Co je potřeba se kvalifikovat Žadatelé jsou přijati do programu lze na základě výběrového řízení. Žadatelé musí splňovat následující kritéria: Bakalářský titul v oboru Business Administration z úředně uznanou accademic univerzity nebo University of Applied Sciences. Úspěšné absolvování příslušného studia programu v hodnotě nejméně 180 kreditů a vysoké stupně v příslušných subjektů. Výborné komunikační schopnosti v němčině a angličtině. Na první pohled Název: Master of Science (MSc) v oboru Business Administration se zaměřením na veřejné a neziskových Management (UAS Curych) Začátek programu: polovina září Pracovní zatížení: 90 kreditů (odpovídající cca 2700 hodin studia.) Doba trvání: 4 semestry (zatímco se zapsal do programu, mohou studenti držet na částečný úvazek nebo si rodinnou práci nepřesahující zátěž 50%) Lokalita: Switzerland / Winterthur Semestr Cena: CHF 720 Požadavky na přijetí: Přijímací řízení Jazyk výuky: Německý [-]

Videos

ZHAW School of Management and Law

Contact
Adresa
School of Management and Law
St.-Georgen-Platz 2
P.O. Box
8401

CH
Adresa destinace
School of Management and Law
St.-Georgen-Platz 2
P.O. Box
8401

Zurich, CH