University Of Zurich - Faculty of Law

Úvod

Read the Official Description

The University of Zurich


University of Zurich (Uzh) se svými 26.000 přihlášených studentů Švýcarsko je největší univerzita. Společnost byla založena v roce 1833, Uzh byl první univerzita v Evropě, které mají být stanoveny prostřednictvím demokratického politického systému; dnes, Uzh je jedním z předních univerzit v německy mluvících zemích. Tvořeny sedm fakult krytí některých 100 různých tematických oblastí, univerzita nabízí širokou škálu bakalářských, magisterských a doktorských programech. Kromě toho, programy celoživotního vzdělávání Uzh nabízejí vynikající příležitosti k učení.

Právnické fakulty

Díky mnohaletým zkušenostem titul LL.M. programy poskytují svým studentům akademické vzdělání na nejvyšší úrovni. Právnické fakulty nabízí nejen nejširší škálu různých oborů ve Švýcarsku, ale také vyniká svou vynikající sítí renomovaných profesorů z celého světa, kteří přednášky mnoho programů a kurzů.

Curych UNI2

LL.M. Mezinárodní obchodní právo na univerzitě v Curychu

Titul LL.M. Mezinárodní obchodní právo na univerzitě v Curychu nabízí praxi související postgraduální studium na nejvyšší úrovni. Máte možnost, aby si vybral ke studiu jednu z následujících oblastí specializace ve větší hloubce: a - Mezinárodní bankovnictví a finance práva (k dispozici v angličtině na plný úvazek základnu a v němčině na částečný úvazek základny) B- International Business Transakce a Centrum pro transfer technologií (k dispozici pouze v němčině) C - Mezinárodní soudní a arbitrážní (nabízena pouze v němčině) D - Fúze a akvizice a korporátní právo (k dispozici pouze v němčině) E - Mezinárodní sportovní právo (k dispozici v angličtině na plný úvazek základna a v němčině na částečný úvazek základny) -> Zaměření část lze také zúčastnil jako certifikát (CAS) kurzu.

S jeho pečlivě vybrané oblasti specializace, na LL.M. Mezinárodní obchodní právo splňuje zákonné požadavky globalizovaného obchodního světa a to ...

 • může být dokončena na plný úvazek nebo práci na bázi
 • vyniká svým dlouholetým zkušenostem
 • se vyznačuje vynikající sítí mezinárodně uznávaných lektorů
 • nabízí nejširší sortiment specializace ve Švýcarsku
 • je mezinárodně orientované s výlety do USA, Číny a EU
 • nabízí svým účastníkům vynikající podporu v průběhu studia
 • podněcuje diskusi a diskurz
 • podporuje výměny mezi studenty a fakulty intenzivním víkendu ve městě seminárních
 • nabízí účastníkům osobní poradenství v průběhu studijního programu má přístup do nabídky na univerzitě v Curychu
 • zisky z obětí Europa institutu na univerzitě v Curychu.

Umístění

Švýcarsko má hodně co nabídnout: kulturní rozmanitost, mnohojazyčnost, ohromující scenérie a, samozřejmě, jeho lidu. V současné době existuje asi 7.700.000 lidí, kteří žijí ve Švýcarsku, mluvení čtyři úřední jazyky: němčina, francouzština, italština a rétorománština.

Navzdory tomu, že Švýcarsko postrádá přírodní zdroje a že švýcarská ekonomika je silně závislá na exportu, jeho ekonomická situace byla v průběhu let velmi stabilní; jeho HDP na obyvatele je vyšší než ve většině vyspělých zemích. Švýcarský populace jako celek má vysokou úroveň bydlení a Švýcarsko si zaslouží svou pověst standardů vysoké kvality a služeb ve všech sektorech (zdravotnictví, průmyslu, veřejné dopravy, vzdělávání atd.);

Švýcarsko topy celkové pořadí v The Global Competitiveness Report 2010-2011 vydané Světového ekonomického fóra. "Brainforce" je také vysoce ceněn, a to díky vynikající úrovni výkonu, Švýcarsko obsadila nejvyšší místo na "European Innovation Scoreboard unie 2011".

Curych Uni1

Student Life

Studium v ​​Curychu znamená žít v živé a vzrušující kulturní kapitál Švýcarska, což je mnohem více než obchodní a finanční centrum. Známý jako "malý velkoměsta", Zurich nabízí všechny výhody městského života a zároveň atraktivní rekreační oblasti s úžasně krásného jezera a okolních hor.

This school offers programs in:
 • Angličtina

Programs

Tato škola dále nabízí:

Contact

University of Zurich - Faculty of Law

Adresa, 1. řádek Rämistrasse 71
Zürich 8006, Switzerland
Website http://www.ius.uzh.ch/en.html
Telefonní číslo +41 44 634 22 36