SSTH Swiss School of Tourism and Hospitality

Úvod

Read the Official Description

Již více než 40 let SSTH švýcarský škola cestovního ruchu a pohostinství připravila mladé talenty pro svoji profesní kariéru, se zvláštním zaměřením na řízení stravovacích a gastronomie.

Skrz jejich SSTH vzdělání, naši studenti jsou vyžadovány i pracovníci v oblasti pohostinství v různých praktických stáží. Každý rok podporují servisní a manažerské týmy v hotelích, restauracích nebo na akce a rauty, s profesionálním know-how sloužit prestiže hosty v zdvořilý a účinným způsobem. Tyto praktické zkušenosti jsou velmi cenné podpora vzdělání poskytované v SSTH. SSTH byl v listopadu 2013 získal EHL Ecole de Lausanne Hotelier (www.ehl.edu).

Jsme hrdí na to, říci, že SSTH je jediný hotel škola na světě, která se účastní každý rok v rámci Světového ekonomického fóra v Davosu (weforum.org), a slouží politické a VIP účastníky Nanofórem. Naše roční Food Festival v Passugg (foodfestival.ch) je také široce známý. To se koná každé jaro na areál školy a je domovem asi 3000 hladových zahraničních hostů. Návštěvníci z daleka vychutnat pohodovou atmosféru s hudbou a show za doprovodu multi-kulturních pokrmy připravené našimi studenty.

Vedle externích událostí, studenti mají také možnost zapojit se do hostiny a dalších aktivit organizovaných v naší škole v hotelu. Ty mohou hostit mezi 200 a 3000 aľ hosty, stejně jako pro naše Food Festival, svatby, firemní akce, atd

S přibližně 400 studenty na akademické půdě, je možné mít osobní kontakt s našimi studenty a učitele. Dále jsme si stanovili vysokou hodnotu na naše vzdělávací prostředí, který zahrnuje kombinaci důvěry, úcty a etikety.

Naléhavě žádáme vás, abyste nás i naše marketingové / přijímací tým kontaktovat pro další informace nebo možnost navštívit náš areál! Byli bychom rádi, aby vedli a poradit vám, jak nejlépe, jak můžeme na budoucí kariéře a možnostech na SSTH a našimi partnery po celém světě.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Videos

Swiss School of Tourism and Hospitality SSTH